0
UA | RU

КАПСУМЕН® (CAPSUMEN)

Виробник:

Склад і форма випуску

Ціни в аптеках
1 кишково-розчинна капсула містить: основна речовина: олія м’яти перцевої — 170 мг (відповідає 50 мг L-ментолу), допоміжні речовини: соєва олія, желатин (оболонка капсули), гліцерин, вода очищена..
Ціни в аптеках

Характеристика

рекомендується в якості добавки дієтичної до раціону харчування як додаткове джерело L-ментолу, який міститься в олії м’яти перцевої, з метою усунення дискомфорту в кишечнику (здуття, спазму та ін.) та нормалізації його функцій (секреторної, моторної та випорожнення) в умовах емоційного перевантаження, при незбалансованому режимі щоденного харчування, при змінах режиму харчування або під час прийому окремих категорій лікарських засобів.

Рекомендації по вживанню

вживати дорослим і дітям віком від 12 років по 1–2 капсули 1–3 рази на добу, запиваючи питною водою. Курс споживання зазвичай становить 4–12 тиж та визначається лікарем індивідуально.

Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

індивідуальна непереносимість компонентів, БА.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі 16–22 °С та відносної вологості не більше 50%, у захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 01.04.2021 р.
© Компендіум 2019

Діагнози, при яких застосовують КАПСУМЕН

Гостра тріщина заднього проходу МКХ K60.0
Диспепсія (порушення травлення) МКХ K30
Синдром роздратованого кишечнику без діареї МКХ K58.9
Синдром роздратованого кишечнику з діареєю МКХ K58.0
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko