0
UA | RU

АДЕНОФІТ®-ФОРТЕ (ADENOFIT-FORTE)

Склад і форма випуску

1 капсула містить: активні інгредієнти: екстракт пальми пилящої (Serenoa repens) — 160 мг, 3,3-диіндолілметан (3,3-diindolilmetan) — 100 мг, екстракт насіння гарбуза (Cucurbita pepo) — 60 мг, ресвератрол (resveratrol) — 50 мг, лікопін (lycopene) — 25 мг; допоміжні речовини: наповнювачі: кальцій стеарат, діоксид кремнію аморфний (орисил), мікрокристалічна целюлоза, кальцію карбонат; оболонка капсули: желатин..

Характеристика

Аденофіт®-форте рекомендовано для нормалізації функціонування сечостатевої системи у чоловіків. Комплекс біологічно активних речовин натурального походження, що входять до складу Аденофіт®-форте, сприяє нормалізації гормонального балансу у чоловіків, попередженню гіперпроліферативних станів передміхурової залози, гальмуванню процесів передчасного старіння організму. Має антиоксидантні, антипроліферативні, протизапальні та загальнозміцнюючі властивості.

Екстракт пальми пилящої містить фітостероли, каротин, жирні кислоти, танін, що проявляють антиандрогенні властивості за рахунок пригнічення ферменту 5-альфа-редуктази і ароматази (у свою чергу 5-альфа-редуктаза каталізує перетворення тестостерону в дигідротестостерон, який відіграє важливу роль у патогенезі доброякісної гіперплазії передміхурової залози). Покращує абсорбцію ХС і виведення його з організму.

3,3’-диіндолілметан (ДІМ) — один з активних метаболітів індол-3-карбінолу, що утворюється з двох його молекул, має більш стабільну структуру, має властивість пригнічувати чутливість андрогенових і естрогенових рецепторів, що відіграють важливу роль у розвитку доброякісної гіперплазії передміхурової залози. ДІМ сприяє посиленню і підтримці активності природних систем організму при хронічних запальних процесах, утилізуючи токсичні продукти розпаду. Має антиоксидантні та антипроліферативні властивості.

Ресвератрол — природний поліфенол, який сприяє здоровому довголіттю, пригнічує процеси окиснення, нейтралізує дію вільних радикалів, які можуть призвести до ураження органів і систем, мутації та трансформації клітин. У комбінації з ДІМ підсилює його дію.

Екстракт насіння гарбуза містить аміносполуки кукурбітин і жирні олії, які характеризуються відновними, антиоксидантними та імуномодулюючими властивостями. Насіння гарбуза також є джерелом цинку, який відіграє важливу роль у функціонуванні сечостатевої системи у чоловіків, сприяє нормалізації функціонального стану передміхурової залози при аденомі і посиленню статевої функції.

Лікопін це пігмент, який належить до групи каротиноїдів і є потужним антиоксидантом, що захищає клітини організму людини від впливу вільних радикалів. Саме він надає червоний колір томатам. Організм людини не може синтезувати дану речовину і отримує його виключно з їжею. Встановлено, що лікопін і лікопінвмісні продукти сприяють зниженню ризику злоякісної трансформації клітин передміхурової залози і розвитку гіперпроліферативних процесів у передміхуровій залозі.

Рекомендації по вживанню

вживати дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу після їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендований курс вживання: 1–3 міс. За необхідності курс можна повторити.

Не є лікарським засобом.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання

індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік, період вагітності та годування грудьми.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури від 4 °С до 25 °С

Дата додавання: 12.04.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують АДЕНОФІТ-ФОРТЕ

Гіперплазія передміхурової залози МКХ N40
Калькульозний простатит МКХ N41.1
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko