0
UA | RU

ВОРМІТЕЛ (WORMITEL)

Склад і форма випуску

5 мл сиропу містить: екстракт насіння гарбуза звичайного (Cucurbita Pepo) — 200 мг, екстракт листя горіха волоського (Juglans Regia) — 10 мг, екстракт часнику (Allium Sativum) — 0,5 мг, екстракт полину гіркого (Artemisia Absinthium) — 15 мкг, екстракт чебрецю звичайного (Thymus Vulgaris) — 250 мкг, воду очищену, сорбітол 70%, гліцерин, апельсиновий ароматизатор, лимонну кислоту, натрію бензоат..

Характеристика

дієтична добавка до раціону харчування — джерело біологічно активних речовин, сприяє дегельмінтизацїї, виведенню токсичних речовин, покращенню функціонування органів травлення, загальному зміцненню організму.

Має дезінтоксикаційні властивості.

Насіння гарбуза проявляє потужну антигельмінтну дію за рахунок кукурбітину, який впливає на гострики та аскариди таким чином — паралізує гельмінтів, що позбавляє їх можливості рухатися, прикріплятись до стінки кишечнику, розмножуватися, а також сприяє фізіологічному виведенню з організму. Активні речовини насіння гарбуза проявляють легку проносну дію.

Екстракт часнику проявляє антигельмінтну дію та сприяє розвитку нормальної мікрофлори кишечнику, пригніченню процесів гниття та бродіння в кишечнику. Активні речовини екстракту часнику підсилюють перистальтику кишечнику, сприяють виведенню гельмінтів, особливо гостриків, усувають шкідливий вплив на організм продуктів їх життєдіяльності; проявляють жовчогінну дію; покращують апетит; підвищують опірність організму до інфекцій. Часник є потужним природним джерелом кремнію та відновлює його дефіцит, який настає при зараженні гельмінтами.

Екстракт листя грецького горіха проявляє антипаразитарну дію щодо зрілих осіб гельмінтів та їх личинок за рахунок руйнівної дії на функціонування організму паразитів та пригнічення їх розмноження шляхом необоротного порушення утилізації глюкози та зменшення запасів глікогену в тканинах паразитів. Активні речовини екстракту листя грецького горіха покращують апетит і обмінні процеси; нормалізують стан кишкової мікрофлори; проявляють протизапальну дію.

Екстракт полину гіркого проявляє антипаразитарну дію щодо гельмінтів (особливо аскарид, гостриків), найпростіших (лямблій), грибів. Активні речовини екстракту полину гіркого стимулюють секрецію шлункового соку, жовчі та секрету підшлункової залози; покращують травлення та стимулюють апетит; проявляють загальнозміцнювальну дію на організм.

Екстракт чебрецю звичайного зумовлює антипаразитарну дію, покращує процеси травлення та стимулює апетит.

Таким чином, Вормітел містить натуральні рослинні екстракти з комплексом біологічно активних речовин, які виявляють антигельмінтну дію, та застосовується для:

– звільнення організму від гельмінтів (гострики, аскариди), найпростіших (лямблії) та продуктів їх життєдіяльності;

– зменшення інтоксикації організму та алергічних проявів, спричинених гельмінтами;

– сезонної допомоги організму в боротьбі з гельмінтами та запобігання повторному зараженню;

– підтримки нормального функціонування органів травлення (печінки, жовчного міхура, жовчовивідних шляхів, кишечнику);

– покращення апетиту, процесів травлення та всмоктування поживних речовин, вітамінів, мікро- та макроелементів;

– підвищення загального зміцнення організму.

Рекомендації по вживанню

сироп вживати перорально за 15 хв до прийому їжі:

дітям віком від 3 до 5 років — по 5 мл 2 рази на добу;

дітям віком від 5 до 12 років — по 5 мл 3 рази на добу;

дітям віком від 12 років та дорослим — по 10 мл 2 рази на добу.

Рекомендований термін вживання 10–14 днів. Курс прийому можна повторити через 20–30 днів.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Після першого відкриття пляшки сироп придатний до застосування впродовж 60 днів. Не використовувати після закінчення строку придатності, зазначеного на упаковці.

Протипоказання

індивідуальна чутливість до компонентів, що входять до складу продукту; вагітні; жінки, які годують немовля грудьми; діти віком до 3 років.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці у сухому, віддаленому від світла та тепла місці за температури не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 17.11.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують ВОРМІТЕЛ

Аскаридоз МКХ B77.9
Глистні інвазії (гельмінтоз) МКХ B82.0
Інші уточнені кишкові гельмінтози МКХ B81.8
Лямбліоз МКХ A07.1
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko