ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС (VISILOTON COMPLEX, ВИЗИЛОТОН КОМПЛЕКС)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

капсули блістер, № 30Ціни в аптеках
СкладВміст в 1 капсуліАктивний компонент
Омега-3-жирні кислоти з риб’ячого жиру417 мг104 мг докозагексаєнової кислоти (ДГК), 146 мг ейкозапентаєнової кислоти (ЕПК) та ін.
вітамін С150 мг150 мг вітаміну С
натуральний вітамін Е 67 % (D-альфа-токоферол)30 мг20 мг вітаміну Е
лютеїн 20 %25 мг5 мг лютеїну
цинку оксид12,82 мг10 мг цинку
зеаксантин 20 %5 мг1 мг зеаксантину
міді (II) сульфат безводний2,5 мг1 мг міді

допоміжні речовини: жовтий бджолиний віск Clover, стеарат магнію, соєвий лецитин без ГМО;
оболонка: желатин, гліцерин, діоксид титану Е-171, жовтий оксид заліза E-172, червоний оксид заліза E-172..

ДІАГНОЗИ

ХАРАКТЕРИСТИКА

щоб відновлювати потенціал здоров’я з часом людині потрібні вітаміни та мікроелементи, для очей для поліпшення зору, а також в цілому для покращення функціонування організму.

ВізілоТОН комплекс поєднує в собі три категорії поживних речовин: каротиноїди (зеаксантин і лютеїн), омега-3-поліненасичені жирні кислоти, вітаміни Е, С і мікроелементи (цинк і мідь), користь яких, для організму людини є обгрунтованою в науковій літературі. Нижче наведений більш детальний опис властивостей класів речовин та самих речовин, які входять до складу ВізілоТОН комплекс.

Антиоксиданти. Антиоксиданти захищають клітини від ушкодження вільними радикалами, які прискорюють старіння і руйнування клітин. Вони можуть сприяти вивільненню вільних радикалів і тим самим забезпечувати захист від старіння сітківки і макули. Вільні радикали це молекули, які утворюються в процесі метаболізму клітин. Надлишок вільних радикалів може мати токсичну дію і викликати пошкодження в структурі ліпідів, білків і ДНК, що призводить до погіршення функцій клітин. В нормальних фізіологічних умовах утворення вільних радикалів пригнічується захисною системою, в якій важливу роль відіграють антиоксиданти. Зі збільшенням віку або у людей, які мають незбалансоване харчування, може виникати дефіцит антиоксидантів. У цьому випадку можна доповнити раціон харчування дієтичною добавкою ВізілоТОН комплекс.

Вітамін Е є антиоксидантом – так званий «вітамін молодості та репродуктивності» захищає мембрани клітин від окисного ушкодження, бере участь у нейтралізації вільних радикалів. Вітамін Е є антигіпоксантом: він здатний стабілізувати мембрану мітохондрій і економити споживання клітинами кисню. Вітамін Е сприяє зміцненню захисних сил організму (спричиняє імуномодулюючий ефект).

Вітамін С необхідний для відновлення окисленого вітаміну E (радикал токоферолу). Вітамін С є однією з основних речовин людського раціону, який необхідний для нормального функціонування кісткової і сполучної тканини. Вітамін С також є антиоксидантом.

Цинк — природний активатор більш ніж 200 ферментів. Цинк сприяє підтримці здорового зору. Він діє як антиоксидант шляхом складних механізмів. Цинк входить до складу багатьох ферментів організму людини і є необхідним для метаболізму вітаміну E. Цинк також є необхідним для засвоєння організмом вітаміну Е. 

Мідь відіграє важливу роль у виведенні вільних радикалів. Мідь також необхідна при прийомі дієтичних добавок, які містять цинк. Мідь міститься в м’ясних субпродуктах, молюсках, сухофруктах.

Каротиноїди лютеїн і зеаксантин є потужними антиоксидантами. Каротиноїди — це пігменти жовто-гарячого кольору, що містяться в плодах і овочах, особливо в темно-зелених листових овочах, наприклад, шпинаті. Лютеїн і зеаксантин є ключовими елементами системи захисту очей від пошкоджень в результаті окислювальних процесів. Високий рівень лютеїну і зеаксантину знаходиться в макулі, це — частина ока, що відповідає за центральний зір і гостроту зору. Разом лютеїн і зеаксантин утворюють макулярний пігмент. Каротиноїди відповідають за дві важливі функції ока: 1) блакитний світлофільтр — подібно внутрішнім сонячними окулярами — захищають очі від негативного впливу синьої частини спектру світла; 2) є потужними антиоксидантами. Будь-яке яскраве світло, а особливо випромінювання комп’ютера або телевізора, руйнівно діють на центральну область сітківки ока. Якщо ця частина сітківки не захищена лютеїном, з часом таке навантаження викликає різні патології в роботі органу зору. Зеаксантин – в організмі накопичується в сироватці крові та в сітківці ока і має великий вплив на правильне функціонування органу зору. Макула складається з нервових клітин, відповідальних за формування зображення в оці, тому зеаксантин впливає на гостроту зору, поглинаючи шкідливе ультрафіолетове випромінювання, захищає очі від фотохімічного пошкодження. Зеаксантин доповнює і підсилює дію лютеїну. Взаємодіючи з лютеїном, як антиоксидант і нейтралізуючи вільні радикали в сітківці ока, зеаксантин, тим самим запобігає пошкодженню кришталика ока.

Лютеїн:

захищає сітківку ока від агресивного ультрафіолетового випромінювання;

має антиоксидантну дію і зменшує пошкодження тканин ока вільними радикалами;

покращує гостроту зору і запобігає виникненню так званої «курячої сліпоти»;

допомагає тканинам ока переносити кисневу недостатність;

зміцнює кровоносні судини ока;

знижує негативні наслідки професійної втоми очей.

Зеаксантин:

знімає симптоми втоми очей;

сприяє поліпшенню зору;

покращує здатність бачити в темряві;

обволікає тонкі капіляри сітківки;

захищає жовту пляму (макулу) ока від деградації.

Омега-3-незамінні жирні кислоти: кислота докозагексаєнова (ДГК) і ейкозапентаєнова кислота (ЕПК). ДГК і ЕПК — поліненасичені жирні кислоти, які відносяться до омега-3-жирних кислот. Омега-3-кислоти — це незамінні жирні кислоти, що повинні надходити з їжею або дієтичними добавками у випадку незбалансованої дієти. Омега-3-кислоти прискорюють метаболізм і змушують органи нашого тіла працювати злагоджено.

ДГК знаходиться в дуже високих концентраціях у мембранах клітин сітківки, відповідно, вона необхідна для нормального розвитку і функціонування очей.

Сіра речовина мозку містить у собі більше 90% ДГК від усіх поліненасичених жирних кислот. Виснаження ДГК в мозку може призвести до дефіциту пам’яті, зниження когнітивних функцій, здатності до навчання.

ДГК також у високих концентраціях знаходиться в сперматозоїдах, що робить їх більш функціонально активними.

Споживання 400-500 мг/день ЕПК+ДГК призводить до зниження ризиків серцево-судинних захворювань.

Активні речовини ВізілоТОН® комплекс допомагають подолати дефіцит поживних мікроелементів, який може бути пов’язаний з віковими змінами чи викликаний незбалансованим харчуванням (недостатній вміст у раціоні фруктів, овочів і риби). Незбалансоване харчування є одним із факторів розвитку вікових захворювань очей, наприклад вікової макулярної дегенерації.

Тривале вживання вітамінів та мікроелементів, які входять до складу ВізілоТОН® комплекс зменшують ризик розвитку дегенеративних змін у сітківці.

Узагальнюючи вище сказане, ВізілоТОН® комплекс може застосовуватись в якості дієтичної добавки до раціону харчування , а саме:

— при втомі очей внаслідок тривалого читання, роботи з персональним комп’ютером, носіння контактних лінз, тривалого керування автотранспорту, впливу яскравого освітлення;

— під час періоду відновлення після офтальмологічних операцій;

— при порушеннях адаптації зору до умов недостатнього освітлення;

— у випадках наростання вікових змін сітківки, макулярної дегенерації, катаракти, діабетичної ретинопатії, тощо;

— при прогресуванні вікової дегенерації макули;

— під час планування майбутньої вагітності;

— при ускладненнях вагітності та зниженню ризику викидня;

— покращення загального стану шкіри, волосся та нігтів;

— запобігання старінню шкіри завдяки комплексній дії (призупиняє процеси старіння, сприяє розгладженню мімічних зморшок, збільшення пружності шкіри та її еластичності через покращення кровообігу);

— запобігання випадіння волосся;

— при проблемах чоловічої фертильності, для нормальної рухливості сперматозоїдів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

каротиноїди, вітаміни і мінерали, що входять до складу ВізілоТОН комплексу, не утворюються безпосередньо в організмі людини. Тому їх називають есенціальними. Вони надходять в організм з продуктів харчування або під час прийому дієтичних добавок, які їх містять. ВізілоТОН комплекс можна використовувати як додаткове джерело омега-3-поліненасичених жирних кислот, антиоксидантів, а також макулярних пігментів (зеаксантин і лютеїн). Активні речовини дієтичної добавки ВізілоТОН комплекс допомагають створити оптимальні дієтологічні умови, що сприяють збереженню гостроти зору і забезпеченню нормального функціонування не тільки системи зору, але й серцево-судинної, нервової, імунної, репродуктивної системи й опорно-рухового апарату. Активні речовини ВізілоТОН комплекс допомагають захистити організм від надмірної кількості вільних радикалів.

Дорослим рекомендовано приймати по 1 капсулі на добу разом із їжею.

ПОБІЧНА ДІЯ

при застосуванні дієтичної добавки ВізілоТОН комплекс в окремих випадках можливий розвиток порушення з боку травного тракту. Як правило, такі порушення виявляються відрижкою рибним смаком і нудотою.

Дані явища такі ж, як при вживанні натуральних продуктів.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. Не перевищувати вказану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного харчування.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

зберігати при температурі не вище 25 °С, в недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 12.11.2019 р. Версія для друку

© Компендиум 2018

Ціни на ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС в містах України

Вінниця 174.35 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 141.95 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Вінниця, вул. Келецька, 106, тел.: +380432658773

Дніпро 173.01 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 130 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Дніпро, бульв. Слави, 40, тел.: +380567940024

Житомир 170.9 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 132.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, просп. Мира, 8, тел.: +380412555102

Запоріжжя 174.55 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 139.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, просп. Моторобудівників, 28, тел.: +380630308031

Івано-Франківск 173.36 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 139.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 52, тел.: +380342559348

Київ 182.99 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 136.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, вул. КОНДРАТЮКА ЮРІЯ, 4, тел.: +380630369399

Кропивницький 175.24 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 150.5 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Кіровоград, вул. Пашутинська, 75, тел.: +380677196874

Луцьк 172.11 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 141.16 грн./уп.
«ВОЛИНЬФАРМ» Луцьк, вул. Львівська, 61А, тел.: +380503755136

Львів 173.41 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 133.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Львів, просп. Червоної Калини, 68, тел.: +380322539335

Миколаїв 159.89 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 130 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Миколаїв, вул. Чкалова, 91А, тел.: +380512769961

Одеса 176.05 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 145.59 грн./уп.
«АПТЕКА АКС СОЦІАЛЬНА» Одеса, вул. Космонавтів, 33, тел.: +380487701046

Полтава 177.19 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 130 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Полтава, вул. Дмітрієва Миколи, 6Д, тел.: +380532625085

Рівне 167.15 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 130 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Рівне, вул. Князя Володимира, 109Б, тел.: +380362420455

Суми 172.44 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 141.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Перемоги, 2, тел.: +380542618410

Тернопіль 166.38 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 119.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, просп. Злуки, 4, тел.: +380352423685

Ужгород 181.91 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 152.5 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Ужгород, вул. Заньковецької, 77Б, тел.: +380676713785

Харків 176.74 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 130 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Харків, вул. Полтавський шлях, 53/55, тел.: +380577284145

Херсон 164.54 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 130 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Херсон, пл. Привокзальна, 1, тел.: +380552701250

Хмельницький 180.93 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 150.5 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Хмельницький, вул. Проскурівська, 21/31, тел.: +380382650495

Черкаси 160.16 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 130 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Черкаси, вул. Дашковича Остафія, 19, тел.: +380472590164

Чернігів 156.83 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 117.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Незалежності, 56, тел.: +380462617600

Чернівці 178.25 грн./уп.

ВІЗІЛОТОН® КОМПЛЕКС капс. блістер № 30, Фармак ..... 130 грн./уп.
«АПТЕКА 24» Чернівці, вул. Головна, 200, тел.: +380372931378

Developed by Maxim Levchenko