0
UA | RU

АДОЛІКС (ADOLIX)

Склад і форма випуску

1 капсула містить основні речовини: екстракт коріння кропиви — 150 мг, олійний екстракт карликової пальми — 90 мг, лікопен 6% — 83,330 мг, вітамін Е — 8,955 мг;
допоміжні речовини: оливкова олія — 400 мг, бджолиний віск — 33 мг, соєвий лецитин — 11,715 мг; оболонка капсули: желатин, гліцерин, заліза оксид червоний. Без ГМО..

Характеристика

дієтична добавка до основного раціону харчування, яка може бути рекомендована як додаткове джерело фітостеролів, насичених і ненасичених жирних кислот, тритерпенів, лігнанів, лікопену, вітаміну Е, яка сприяє підтримці функціонування передміхурової залози, усуненню запальних процесів при простатиті, а також проблем із сечовипусканням.

Активність Адоліксу зумовлена комплексною дією компонентів екстрактів кропиви дводомної, карликової пальми в комбінації з лікопеном та вітаміном Е. Екстракти кропиви, карликової пальми та лікопен сприяють запобіганню перетворення тестостерону в дигідротестостерон, надлишок якого спричиняє ріст тканини передміхурової залози і призводить до аденоми.

Лікопен — це каротиноїд, який є потужним антиоксидантом. Він вибірково накопичується в тканинах простати та сприяє захисту від ушкодження вільними радикалами, покращенню якості сперми шляхом збільшення кількості нормальних активних форм сперматозоїдів.

Властивості компонентів екстрактів кропиви та карликової пальми сприяють полегшенню випорожнення сечового міхура, підвищенню об’ємної швидкості сечовипускання, зменшенню вираженості болю, печіння та імперативних позивів до сечовипускання.

Вітамін Е разом з лікопеном проявляють виражені антиоксидантні властивості.

Рекомендації по вживанню

Адолікс вживати чоловікам по 1 капсулі 2 рази на добу після прийому їжі.

Курс споживання визначає лікар індивідуально.

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Застереження при вживанні: не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (не вище 25 °С).

Дата додавання: 17.11.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують АДОЛІКС

Гіперплазія передміхурової залози МКХ N40
Калькульозний простатит МКХ N41.1
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko