ПЕРФЕКТИЛ (PERFECTIL®)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ

таблетки, №  30

Склад (активні інгредієнти) Кожна таблетка
Перфектил Оріджинал містить
Натуральні змішані каротиноїди 2 мг
Вітамін D3 5 мкг
Вітамін E 10 мг
Тіамін (вітамін B1) 1,4 мг
Рибофлавін (вітамін B2) 1,6 мг
Вітамін B6 2 мг
Вітамін B12 2 мкг
Фолацин (фолієва кислота) 200 мкг
Біотин 45 мкг
Ніацин (вітамін B3) 17 мг
Вітамін С 60 мг
Пантотенова кислота 6 мг
Залізо 9 мг
Цинк 15 мг
Магній 75 мг
Марганець 2,7 мг
Йод 150 мкг
Мідь 1,2 мг
Кремній 3 мг
Селен 50 мкг
Хром 25 мкг
Екстракт виноградних кісточок 15 мг

Допоміжні речовини: мальтодекстрин, антикомкувачі: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат; стабілізатор: стеаринова кислота; загущувачі: гідроксипропілметилцелюлоза, гідроксипропілцелюлоза; білий пігмент титану діоксид; каприловий тригліцерид; барвники: оксиди заліза (жовтий, чорний, червоний).

№ 05.03.02-03/72052 з 27.11.2014 до 19.11.2019

ПЕРФЕКТИЛ ПЛЮС

комбі-упаковка, табл. № 28 + капс. №28, №  1

Склад (активні інгредієнти) Кожна таблетка
Перфектил Плюс містить
Натуральні змішані каротиноїди 2 мг
Вітамін D3 5 мкг
Вітамін E 40 мг
Тіамін (вітамін B1) 8 мг
Рибофлавін (вітамін B2) 4 мг
Вітамін B6 10 мг
Вітамін B12 9 мкг
Фолацин (фолієва кислота) 500 мкг
Біотин 45 мкг
Ніацин (вітамін B3) 18 мг
Вітамін С 60 мг
Пантотенова кислота 40 мг
Залізо 12 мг
Цинк 15 мг
Магній 75 мг
Марганець 0,5 мг
Йод 200 мкг
Мідь 1 мг
Кремній 100 мкг
Селен 50 мкг
L-цистин 10 мг
Хром 10 мг
Екстракт виноградних кісточок 15 мг

Допоміжні речовини: текстуратор: фосфат кальцію двоосновний E341; антикомкувач: целюлоза мікрокристалічна E460 (I), двоокис кремнію E551, магнію стеарат E470; загущувач: гідроксипропілметилцелюлоза E464; стеаринова кислота, натрію кроскармелоза. Плівкове покриття: барвники: титану діоксид E171, оксид заліза E172 (III); загущувачі: гідроксипропілметилцелюлоза E464, гідроксипропілцелюлоза E463.

Активні інгредієнти Кожна капсула Нутрі-Дермальна містить
Омега-3 тригліцериди 300 мг
Докозагексаєнова кислота 150 мг
Ейкозапентаєнова кислота 30 мг
Складні ефіри лютеїну 30 мг
Олія огірочника лікарського 200 мг
Олія насіння чорної смородини 50 мг
Екстракт томатів 6% 6 мг
Коензим Q10 5 мг

Допоміжні речовини: антикомкувач — діоксид кремнію аморфний Е551.
Склад капсули: драглеутворювач — желатин, загущувач — гліцерин, барвник — оксид заліза Е172 (II), масло лимона.

ПЕРФЕКТИЛ ПЛЮС РОЗКІШНЕ ВОЛОССЯ

таблетки, №  60

Активні інгредієнти Кожна таблетка Перфектил Плюс
Розкішне Волосся містить
Натуральні змішані каротиноїди 1 мг
Вітамін D3 10 мкг
Вітамін E 20 мг
Тіамін (вітамін B1) 4 мг
Рибофлавін (вітамін B2) 2 мг
Вітамін B6 5 мг
Вітамін B12 10 мкг
Фолацин (фолієва кислота) 200 мкг
Біотин 75 мкг
Ніацин (вітамін B3) 9 мг
Вітамін С 40 мг
Пантотенова кислота 20 мг
Залізо 7 мг
Цинк 7,5 мг
Магній 37,5 мг
Марганець 1 мг
Йод 100 мкг
Мідь 0,5 мг
Кремній 82,5 мкг
Селен 20 мкг
L-цистин 50 мг
L-метіонін 25 мг
Інозитол 100 мг
Гідролізований морський колаген 100 мг
Коензим Q10 2,5 мг
Екстракт виноградних кісточок 5 мг
Біофлавоноїди цитрусових 7,5 мг
Екстракт хвоща 100 мг

Допоміжні речовини: антикомкувачі: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид, магнію стеарат; стабілізатор: стеаринова кислота, гранули кальцію карбонату; покриття таблетки: гідроксипропілцелюлоза, тальк очищений, мастеркоат пінк FA0462 (заліза оксид червоний, заліза оксид жовтий, титану діоксид, гідроксипропілметилцелюлоза). Без ГМО.

ДІАГНОЗИ

ХАРАКТЕРИСТИКА

Перфектил Оріджинал — спеціальний комплекс вітамінів, мінералів і рослинних екстрактів для краси і здоров’я шкіри, волосся, нігтів, а також енергії та бадьорості на кожен день. Дія Перфектилу Оріджинал зумовлена його компонентами.

Шкіра. Вітаміни групи В, фолієва кислота і залізо беруть участь у формуванні гемоглобіну, покращують мікроциркуляцію в клітинах шкіри, тим самим стимулюючи процеси регенерації. Біотин відіграє важливу роль в нормалізації обмінних процесів. Біотин є джерелом сірки, яка бере участь у синтезі колагену і, таким чином, позитивно впливає на структуру шкіри, її еластичність і пружність. Цинк володіє антибактеріальними та себорегулюючими властивостями, нормалізує роботу сальних залоз, що важливо при акне та дерматиті. Вітамін E підвищує зволоженість шкіри, запобігає сухості та лущенню. Екстракт виноградних кісточок та вітамін C захищають колагенові і еластинові волокна від руйнування, підтримуючи здорову текстуру шкіри. Бета-каротин і селен забезпечують захист від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання і вільних радикалів, запобігаючи старінню шкіри і утворенню зморшок.

Волосся. Вітаміни групи B відіграють одну з найважливіших ролей у живленні волосяних фолікулів. Залізо допомагає доставляти кисень до фолікулів, стимулюючи ріст волосся. Цинк запобігає випадінню, регулює підвищену жирність. Біотин забезпечує синтез кератину — білка, який є структурною одиницею волосся і запобігає їх стоншенню. Мідь необхідна для боротьби з тьмяністю волосся і появою сивини.

Нігті. Вітамін B12, фолієва кислота і залізо покращують мікроциркуляцію, тим самим прискорюючи транспорт поживних речовин до клітин, в тому числі до матриксу — ростової частини нігтя. Таким чином забезпечується нормалізація і прискорення росту нігтя. Біотин бере участь в утворенні кератину, який є основою нігтьової пластини і відповідає за її міцність, а також усуває ламкість і розшарування нігтів. Магній, цинк та кремній необхідні для здорової структури нігтьової пластини.

Вітамін C, бета-каротин і селен також підтримують імунну систему і підсилюють захисні функції організму. Пантотенова кислота, вітаміни B1, B3 стимулюють продукцію енергії та підтримують життєвий тонус під час фізичних і психологічних навантажень. Магній, вітаміни B6, B12 нормалізують діяльність нервової системи, допомагають в боротьбі зі стресом і забезпечують гарний настрій.

Перфектил Плюс об’єднує таблетки Перфектил і спеціальні Нутрі-Дермальні капсули для забезпечення максимального захисту і живлення шкіри.

Перфектил Плюс живить і захищає шкіру зсередини і забезпечує її всіма необхідними компонентами для утворення нових клітин, прискорюючи регенерацію шкіри після косметичних процедур, пластичних операцій, різних пошкоджень, а також запобігає передчасному старінню шкіри, сприяє поліпшенню її якісних характеристик — еластичності, пружності, зволоження.

Кожна таблетка Перфектил містить спектр більше 20 мікронутрієнтів, які забезпечують максимальну дію в глибоких шарах шкіри:

 • екстракт виноградних кісточок допомагає підтримувати здорову текстуру шкіри;
 • комплекс антиоксидантів, таких як вітамін С, Е, натуральні каротиноїди, необхідний для захисту шкіри;
 • комплекс мінералів для здоров’я волосся і нігтів.

Кожна Нутрі-Дермальна капсула містить додаткові компоненти для максимального живлення, зволоження і захисту шкіри:

 • коензим Q10 для підтримки життєдіяльності клітин і запобігання появі зморшок;
 • поліненасичені омега-3 жирні кислоти для екстразволоження шкіри зсередини;
 • лютеїн і лікопен для екстразахисту від впливу ультрафіолетового випромінювання і вільних радикалів.

Перфектил Плюс Розкішне Волосся. Дія зумовлена вітамінами, мінералами і рослинними екстрактами, що входять до складу кожної таблетки.

Шкіра голови. Біотин, інозитол і ніацин відіграють ключову роль у підтримці здоров’я волосся і шкіри голови. Біотин сприяє регуляції жирності шкіри голови. Ніацин сприяє поліпшенню кровообігу шкіри голови та зміцненню волосяних фолікулів, що зумовлює профілактику випадіння та здоровий ріст волосся.

Волосяні фолікули. Потужна комбінація морського колагену і натуральних антиоксидантів спеціально створена для глибокого живлення волосяних фолікулів, що сприяє зміцненню, густоті та здоровому блиску волосся.

Структура волосся. Амінокислоти L-цистин і L-метіонін як структурні компоненти впливають на прискорення синтезу власного колагену та еластану, сприяючи зміцненню, підвищенню еластичності та пружності волосся. Екстракт хвоща завдяки високому вмісту кремнію та інших мікроелементів сприяє активізації росту волосся і надає їм здорового блиску.

Colourel® Blend** з міддю піклується про збереження пігментації волосся.

Додатково. Рибофлавін (вітамін В2), ніацин (вітамін В3) і біотин сприяють підтримці здорової шкіри. Коензим Q10 і екстракт виноградних кісточок як потужні антиоксиданти захищають клітини від негативного впливу вільних радикалів і забезпечують фізіологічні обмінні процеси в клітинах шкіри (в тому числі зміцнення клітинних мембран), тим самим надаючи омолоджувальний і тонізуючий ефекти. Створюють оптимальні умови для профілактики появи зморшок. Селен піклується про нігті.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

Перфектил Оріджинал може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело вітамінів, мінералів і рослинних екстрактів з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування шкіри, волосся і нігтів; для поліпшення обмінних процесів в шкірі (при дерматиті, псоріазі, акне та ін.); для прискорення регенерації при ушкодженні шкіри; для сприяння росту та підвищенню міцності нігтів при ламкості, розшаруванні; для сприяння відновленню росту волосся (при алопеції різного генезу, дифузному випадінні волосся і т.д.); при зміні структури волосся (ламкість, тьмяність, стоншення, підвищена жирність або сухість); а також при гіповітамінозі різного походження, під час фізичних і психологічних навантажень для поліпшення функціонального стану організму.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб вживання: дорослим — по 1 таблетці на добу після або під час їди, запиваючи склянкою води. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не перевищувати вказану кількість для щоденного споживання.

Термін вживання: 1 міс, надалі період вживання узгоджувати з лікарем.

Перфектил Плюс рекомендується для прискорення регенерації клітин та отримання максимального ефекту від косметичних процедур (пілінги, шліфування та ін.);

 • особам віком старше 25 років — для запобігання передчасному старінню шкіри та утворенню зморшок;
 • при сухості і ушкодженні шкіри;
 • для підвищення еластичності і пружності шкіри;
 • з метою максимального живлення і захисту шкіри;
 • для стимуляції росту і підвищення міцності нігтів при ламкості і розшаруванні;
 • для відновлення росту волосся при алопеції різного генезу, а також структури волосся при їх ламкості та стоншенні.

Рекомендують вживати по 1 таблетці Перфектил та 1 Нутрі-Дермальній капсулі на добу після або під час прийому їжі, запиваючи склянкою води.

Курс вживання — 4 тиж. Перед початком курсу рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Перфектил Плюс Розкішне Волосся. Використовують як дієтичну добавку для дорослих в якості додаткового джерела вітамінів, мікроелементів, амінокислот і біофлавоноїдів, яка сприяє підтримці оптимальних дієтологічних умов для функціонування волосся, шкіри та нігтів, поліпшенню насичення волосяних фолікулів необхідними мікронутрієнтами для нормального росту і живлення волосся.

Не слід вживати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком прийому рекомендується консультація лікаря.

При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб вживання. Вживають по 2 таблетки на добу під час їди (запиваючи склянкою води). Таблетку не розжовувати та не приймати натщесерце. Не перевищувати вказану кількість для щоденного вживання.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Перфектил Оріджинал. Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Перфектил Плюс. Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Перфектил Плюс Розкішне Волосся. Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, зокрема рибних продуктів, сої.

Не рекомендується в період вагітності та годування грудьми. Вживання можливе тільки за рекомендацією лікаря.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Перфектил Оріджинал, Перфектил Плюс: в сухому місці при температурі не вище 25 °C.

Перфектил Плюс Розкішне Волосся: в оригінальній упаковці при температурі від 0 °C до 25 °C в сухому, захищеному від дії світла місці.

Дата додавання: 26.08.2019 р. Версія для друку

Ціни на ПЕРФЕКТИЛ в містах України

Вінниця 304.1 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Вінниця, просп. Юності, 20/73, тел.: +380800505911

Дніпро 312.29 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Дніпропетровськ, пров. Крушельницької, 6А, тел.: +380800505911

Житомир 283.24 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Станишівка, шосе Сквирське, 6А, тел.: +380800505911

Запоріжжя 304.18 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.9 грн./уп.
«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Запоріжжя, вул. Запорізька, 1Б, тел.: +380633431876

Івано-Франківск 306.81 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ» Івано-Франківськ, вул. Мазепи Гетьмана, 1, тел.: +380800505911

Київ 304.86 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 258 грн./уп.
«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Київ, вул. Урлівська, 22, тел.: +380442904364

Кропивницький 284.87 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА НИЗЬКІ ЦІНИ №1» Кіровоград, вул. Преображенська, 16Р, тел.: +380800505911

Луцьк 293.58 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Луцьк, вул. Сверстюка Євгена, 1, тел.: +380800505911

Львів 307.6 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.9 грн./уп.
«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Львів, вул. Патона, 37, тел.: +380633112329

Миколаїв 300.68 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 258 грн./уп.
«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Миколаїв, вул. 3-я Слобідська, 51/10, тел.: +380512550275

Одеса 295.05 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 258 грн./уп.
«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Одеса, вул. Рабіна Іцхака , 2, тел.: +380487530727

Полтава 289.52 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА ПРАНА» Полтава, вул. Мазепи Івана, 49, тел.: +380800505911

Рівне 304.16 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Рівне, вул. Соборна, 336, тел.: +380800505911

Суми 287.7 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА ПРАНА» Суми, вул. Кондратьєва Герасима, 181, тел.: +380800505911

Тернопіль 303.73 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.9 грн./уп.
«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Тернопіль, вул. 15-го Квітня, 1Е/3

Ужгород 320.58 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 295.04 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Ужгород, вул. Минайська, 29А, тел.: +380633431752

Харків 273.24 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА 9-1-1» Покотилівка, вул. Незалежності, 58, тел.: +380800505911

Херсон 283.65 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Херсон, перехр. Патона / Шенгелія, -, тел.: +380800505911

Хмельницький 302.71 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.9 грн./уп.
«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Хмельницький, вул. Хотовицкого, 7, тел.: +380633129605

Черкаси 304.02 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА НИЗЬКІ ЦІНИ №1» Черкаси, вул. Смілянська, 40, тел.: +380800505911

Чернігів 305.89 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.8 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Чернігів, вул. Всіхсвятська, 5, тел.: +380800505911

Чернівці 315.98 грн./уп.

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ табл. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 265.9 грн./уп.
«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Чернівці, пл. Центральна, 5, тел.: +380630355113

Developed by Maxim Levchenko