Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

Перфектил

(Perfectil®)
Виробник:

Склад і форма випуску

ПЕРФЕКТИЛ ОРІДЖИНАЛ
Склад (активні інгредієнти)Кожна таблетка
Перфектил Оріджинал містить
Натуральні змішані каротиноїди2 мг
Вітамін D35 мкг
Вітамін E10 мг
Тіамін (вітамін B1)1,4 мг
Рибофлавін (вітамін B2)1,6 мг
Вітамін B62 мг
Вітамін B122 мкг
Фолацин (фолієва кислота)200 мкг
Біотин45 мкг
Ніацин (вітамін B3)17 мг
Вітамін С60 мг
Пантотенова кислота6 мг
Залізо9 мг
Цинк15 мг
Магній75 мг
Марганець2,7 мг
Йод150 мкг
Мідь1,2 мг
Кремній3 мг
Селен50 мкг
Хром25 мкг
Екстракт виноградних кісточок15 мг

Допоміжні речовини: мальтодекстрин, антикомкувачі: целюлоза мікрокристалічна, кремнію діоксид колоїдний, магнію стеарат; стабілізатор: стеаринова кислота; загущувачі: гідроксипропілметилцелюлоза, гідроксипропілцелюлоза; білий пігмент титану діоксид; каприловий тригліцерид; барвники: оксиди заліза (жовтий, чорний, червоний).
ПЕРФЕКТИЛ ПЛЮС
Склад (активні інгредієнти)Кожна таблетка
Перфектил Плюс містить
Натуральні змішані каротиноїди2 мг
Вітамін D35 мкг
Вітамін E40 мг
Тіамін (вітамін B1)8 мг
Рибофлавін (вітамін B2)4 мг
Вітамін B610 мг
Вітамін B129 мкг
Фолацин (фолієва кислота)500 мкг
Біотин45 мкг
Ніацин (вітамін B3)18 мг
Вітамін С60 мг
Пантотенова кислота40 мг
Залізо12 мг
Цинк15 мг
Магній75 мг
Марганець0,5 мг
Йод200 мкг
Мідь1 мг
Кремній100 мкг
Селен50 мкг
L-цистин10 мг
Хром10 мг
Екстракт виноградних кісточок15 мг

Допоміжні речовини: текстуратор: фосфат кальцію двоосновний E341; антикомкувач: целюлоза мікрокристалічна E460 (I), двоокис кремнію E551, магнію стеарат E470; загущувач: гідроксипропілметилцелюлоза E464; стеаринова кислота, натрію кроскармелоза. Плівкове покриття: барвники: титану діоксид E171, оксид заліза E172 (III); загущувачі: гідроксипропілметилцелюлоза E464, гідроксипропілцелюлоза E463.
Активні інгредієнтиКожна капсула Нутрі-Дермальна містить
Омега-3 тригліцериди300 мг
Докозагексаєнова кислота150 мг
Ейкозапентаєнова кислота30 мг
Складні ефіри лютеїну30 мг
Олія огірочника лікарського200 мг
Олія насіння чорної смородини50 мг
Екстракт томатів 6%6 мг
Коензим Q105 мг

Допоміжні речовини: антикомкувач — діоксид кремнію аморфний Е551.
Склад капсули: драглеутворювач — желатин, загущувач — гліцерин, барвник — оксид заліза Е172 (II), масло лимона.
ПЕРФЕКТИЛ ПЛЮС РОЗКІШНЕ ВОЛОССЯ
Активні інгредієнтиКожна таблетка Перфектил Плюс
Розкішне Волосся містить
Натуральні змішані каротиноїди1 мг
Вітамін D310 мкг
Вітамін E20 мг
Тіамін (вітамін B1)4 мг
Рибофлавін (вітамін B2)2 мг
Вітамін B65 мг
Вітамін B1210 мкг
Фолацин (фолієва кислота)200 мкг
Біотин75 мкг
Ніацин (вітамін B3)9 мг
Вітамін С40 мг
Пантотенова кислота20 мг
Залізо7 мг
Цинк7,5 мг
Магній37,5 мг
Марганець1 мг
Йод100 мкг
Мідь0,5 мг
Кремній82,5 мкг
Селен20 мкг
L-цистин50 мг
L-метіонін25 мг
Інозитол100 мг
Гідролізований морський колаген100 мг
Коензим Q102,5 мг
Екстракт виноградних кісточок5 мг
Біофлавоноїди цитрусових7,5 мг
Екстракт хвоща100 мг

Допоміжні речовини: антикомкувачі: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, кремнію діоксид, магнію стеарат; стабілізатор: стеаринова кислота, гранули кальцію карбонату; покриття таблетки: гідроксипропілцелюлоза, тальк очищений, мастеркоат пінк FA0462 (заліза оксид червоний, заліза оксид жовтий, титану діоксид, гідроксипропілметилцелюлоза). Без ГМО.
Класифікація

Характеристика

Перфектил Оріджинал — спеціальний комплекс вітамінів, мінералів і рослинних екстрактів для краси і здоров’я шкіри, волосся, нігтів, а також енергії та бадьорості на кожен день. Дія Перфектилу Оріджинал зумовлена його компонентами.

Шкіра. Вітаміни групи В, фолієва кислота і залізо беруть участь у формуванні гемоглобіну, покращують мікроциркуляцію в клітинах шкіри, тим самим стимулюючи процеси регенерації. Біотин відіграє важливу роль в нормалізації обмінних процесів. Біотин є джерелом сірки, яка бере участь у синтезі колагену і, таким чином, позитивно впливає на структуру шкіри, її еластичність і пружність. Цинк володіє антибактеріальними та себорегулюючими властивостями, нормалізує роботу сальних залоз, що важливо при акне та дерматиті. Вітамін E підвищує зволоженість шкіри, запобігає сухості та лущенню. Екстракт виноградних кісточок та вітамін C захищають колагенові і еластинові волокна від руйнування, підтримуючи здорову текстуру шкіри. Бета-каротин і селен забезпечують захист від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання і вільних радикалів, запобігаючи старінню шкіри і утворенню зморшок.

Волосся. Вітаміни групи B відіграють одну з найважливіших ролей у живленні волосяних фолікулів. Залізо допомагає доставляти кисень до фолікулів, стимулюючи ріст волосся. Цинк запобігає випадінню, регулює підвищену жирність. Біотин забезпечує синтез кератину — білка, який є структурною одиницею волосся і запобігає їх стоншенню. Мідь необхідна для боротьби з тьмяністю волосся і появою сивини.

Нігті. Вітамін B12, фолієва кислота і залізо покращують мікроциркуляцію, тим самим прискорюючи транспорт поживних речовин до клітин, в тому числі до матриксу — ростової частини нігтя. Таким чином забезпечується нормалізація і прискорення росту нігтя. Біотин бере участь в утворенні кератину, який є основою нігтьової пластини і відповідає за її міцність, а також усуває ламкість і розшарування нігтів. Магній, цинк та кремній необхідні для здорової структури нігтьової пластини.

Вітамін C, бета-каротин і селен також підтримують імунну систему і підсилюють захисні функції організму. Пантотенова кислота, вітаміни B1, B3 стимулюють продукцію енергії та підтримують життєвий тонус під час фізичних і психологічних навантажень. Магній, вітаміни B6, B12 нормалізують діяльність нервової системи, допомагають в боротьбі зі стресом і забезпечують гарний настрій.

Перфектил Плюс об’єднує таблетки Перфектил і спеціальні Нутрі-Дермальні капсули для забезпечення максимального захисту і живлення шкіри.

Перфектил Плюс живить і захищає шкіру зсередини і забезпечує її всіма необхідними компонентами для утворення нових клітин, прискорюючи регенерацію шкіри після косметичних процедур, пластичних операцій, різних пошкоджень, а також запобігає передчасному старінню шкіри, сприяє поліпшенню її якісних характеристик — еластичності, пружності, зволоження.

Кожна таблетка Перфектил містить спектр більше 20 мікронутрієнтів, які забезпечують максимальну дію в глибоких шарах шкіри:

 • екстракт виноградних кісточок допомагає підтримувати здорову текстуру шкіри;
 • комплекс антиоксидантів, таких як вітамін С, Е, натуральні каротиноїди, необхідний для захисту шкіри;
 • комплекс мінералів для здоров’я волосся і нігтів.

Кожна Нутрі-Дермальна капсула містить додаткові компоненти для максимального живлення, зволоження і захисту шкіри:

 • коензим Q10 для підтримки життєдіяльності клітин і запобігання появі зморшок;
 • поліненасичені омега-3 жирні кислоти для екстразволоження шкіри зсередини;
 • лютеїн і лікопен для екстразахисту від впливу ультрафіолетового випромінювання і вільних радикалів.

Перфектил Плюс Розкішне Волосся. Дія зумовлена вітамінами, мінералами і рослинними екстрактами, що входять до складу кожної таблетки.

Шкіра голови. Біотин, інозитол і ніацин відіграють ключову роль у підтримці здоров’я волосся і шкіри голови. Біотин сприяє регуляції жирності шкіри голови. Ніацин сприяє поліпшенню кровообігу шкіри голови та зміцненню волосяних фолікулів, що зумовлює профілактику випадіння та здоровий ріст волосся.

Волосяні фолікули. Потужна комбінація морського колагену і натуральних антиоксидантів спеціально створена для глибокого живлення волосяних фолікулів, що сприяє зміцненню, густоті та здоровому блиску волосся.

Структура волосся. Амінокислоти L-цистин і L-метіонін як структурні компоненти впливають на прискорення синтезу власного колагену та еластану, сприяючи зміцненню, підвищенню еластичності та пружності волосся. Екстракт хвоща завдяки високому вмісту кремнію та інших мікроелементів сприяє активізації росту волосся і надає їм здорового блиску.

Colourel® Blend** з міддю піклується про збереження пігментації волосся.

Додатково. Рибофлавін (вітамін В2), ніацин (вітамін В3) і біотин сприяють підтримці здорової шкіри. Коензим Q10 і екстракт виноградних кісточок як потужні антиоксиданти захищають клітини від негативного впливу вільних радикалів і забезпечують фізіологічні обмінні процеси в клітинах шкіри (в тому числі зміцнення клітинних мембран), тим самим надаючи омолоджувальний і тонізуючий ефекти. Створюють оптимальні умови для профілактики появи зморшок. Селен піклується про нігті.

Рекомендації по вживанню

Перфектил Оріджинал може бути рекомендована лікарем як додаткове джерело вітамінів, мінералів і рослинних екстрактів з метою створення оптимальних дієтологічних умов для функціонування шкіри, волосся і нігтів; для поліпшення обмінних процесів в шкірі (при дерматиті, псоріазі, акне та ін.); для прискорення регенерації при ушкодженні шкіри; для сприяння росту та підвищенню міцності нігтів при ламкості, розшаруванні; для сприяння відновленню росту волосся (при алопеції різного генезу, дифузному випадінні волосся і т.д.); при зміні структури волосся (ламкість, тьмяність, стоншення, підвищена жирність або сухість); а також при гіповітамінозі різного походження, під час фізичних і психологічних навантажень для поліпшення функціонального стану організму.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб вживання: дорослим — по 1 таблетці на добу після або під час їди, запиваючи склянкою води. Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Не перевищувати вказану кількість для щоденного споживання.

Термін вживання: 1 міс, надалі період вживання узгоджувати з лікарем.

Перфектил Плюс рекомендується для прискорення регенерації клітин та отримання максимального ефекту від косметичних процедур (пілінги, шліфування та ін.);

 • особам віком старше 25 років — для запобігання передчасному старінню шкіри та утворенню зморшок;
 • при сухості і ушкодженні шкіри;
 • для підвищення еластичності і пружності шкіри;
 • з метою максимального живлення і захисту шкіри;
 • для стимуляції росту і підвищення міцності нігтів при ламкості і розшаруванні;
 • для відновлення росту волосся при алопеції різного генезу, а також структури волосся при їх ламкості та стоншенні.

Рекомендують вживати по 1 таблетці Перфектил та 1 Нутрі-Дермальній капсулі на добу після або під час прийому їжі, запиваючи склянкою води.

Курс вживання — 4 тиж. Перед початком курсу рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Перфектил Плюс Розкішне Волосся. Використовують як дієтичну добавку для дорослих в якості додаткового джерела вітамінів, мікроелементів, амінокислот і біофлавоноїдів, яка сприяє підтримці оптимальних дієтологічних умов для функціонування волосся, шкіри та нігтів, поліпшенню насичення волосяних фолікулів необхідними мікронутрієнтами для нормального росту і живлення волосся.

Не слід вживати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком прийому рекомендується консультація лікаря.

При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Спосіб вживання. Вживають по 2 таблетки на добу під час їди (запиваючи склянкою води). Таблетку не розжовувати та не приймати натщесерце. Не перевищувати вказану кількість для щоденного вживання.

Протипоказання

Перфектил Оріджинал. Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Перфектил Плюс. Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.

Перфектил Плюс Розкішне Волосся. Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, зокрема рибних продуктів, сої.

Не рекомендується в період вагітності та годування грудьми. Вживання можливе тільки за рекомендацією лікаря.

Умови зберігання

Перфектил Оріджинал, Перфектил Плюс: в сухому місці при температурі не вище 25 °C.

Перфектил Плюс Розкішне Волосся: в оригінальній упаковці при температурі від 0 °C до 25 °C в сухому, захищеному від дії світла місці.

Діагнози, при яких застосовують Перфектил

Алопеція універсальна МКХ L63.1
Андрогенна алопеція МКХ L64.9
Вугрі звичайні (акне) МКХ L70.0
Дистрофія нігтя МКХ L60.3
Інша андрогенна алопеція МКХ L64.8
Мозолі МКХ L84
Монетоподібна екзема МКХ L30.0
Дата додавання: 29.10.2021 р.
© Компендіум 2019
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko