СТРЕССОФІТ (STRESSOFIT)

Склад і форма випуску

Ціни в аптеках
1 капсула тверда містить:
основні речовини: сухий стандартизований екстракт квіток звіробою звичайного (Hypericum perforatum) — 300 мг; сухий стандартизований екстракт стебел та листя собачої кропиви серцевої (Leonurus cardiaca) — 100 мг; сухий стандартизований екстракт коренів півонії молочноквіткової (Paeonia lactiflora) — 100 мг.
Допоміжні речовини: наповнювачі: кальцію гідрофосфат безводний, кальцію карбонат, магнію стеарат, двоокис кремнію колоїдний безводний; капсула: желатин; барвники — титану двоокис, оксиди заліза (чорний, жовтий, червоний)..
Ціни в аптеках
Класифікація
Дієтичні добавки

Характеристика

Стрессофіт — дієтична добавка, до складу якої входять сухі стандартизовані екстракти: квіток звіробою звичайного (Hypericum perforatum), стебел та листя собачої кропиви серцевої (Leonurus cardiaca), коренів півонії молочноквіткової (Paeonia lactiflora).

Сухий стандартизований екстракт квіток звіробою звичайного (Hypericum perforatum) містить дубильні речовини, флавоноїди (гіперозид, рутин, кверцетин, мірицетин, лейкоантоціани), сапоніни, барвники (гіперицин, псевдогіперицин, гіперин, франгулаємодинантранол), олію ефірну, смолисті речовини, каротин, аскорбінову кислоту. Всі ці складові позитивно впливають на функціональний стан центральної та вегетативної нервової системи, мають переважно седативні властивості, усувають відчуття тривоги, неспокою, страху та напруження.

Сухий стандартизований екстракт стебел та листя собачої кропиви серцевої (Leonurus cardiaca) містить біологічно активні речовини (флавоноїди, ефірну олію, стахідрин, сапоніни, дубильні речовини), які мають седативні властивості за рахунок зниження процесу збудження у ЦНС. Снодійного впливу не виявляють, але полегшують настання фізіологічного сну та поглиблюють його. Не викликають явищ звикання, психічної залежності. Мають кардіотонічні та діуретичні властивості.

Сухий стандартизований екстракт коренів півонії молочноквіткової (Paeonia lactiflora) містить феноли, дубильні речовини, органічні кислоти, що виявляють заспокійливі властивості при підвищеній збудливості, фобіях, іпохондричних станах та вегетосудинних порушеннях різної етіології.

Стрессофіт рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело флавоноїдів (гіперозид, рутин, кверцетин, мірицетин, лейкоантоціани, квінквелозид та ін.), сапонінів, дубильних речовин, органічних кислот (яблучна, винна, лимонна, урсолова, ванілінова), що позитивно впливають на функціональний стан центральної та вегетативної нервової системи: сприяють поліпшенню настрою, підвищенню психічної та фізичної працездатності, покращенню сну, а також запобігають розвитку астенічних синдромів, депресивних та тривожних розладів, неврозів, підвищеної збудливості.

Рекомендації по вживанню

вживати дорослим та дітям віком від 12 років і старше по 1 капсулі на добу, перед сном, запивати достатньою кількістю питної води.

Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

Протипоказання

індивідуальна чутливість до складових компонентів; виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки; ерозивний гастрит в стадії загострення; період вагітності та годування грудьми.

Особливості застосування

не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Під час вживання уникати керування транспортними засобами і роботи з іншими складними механізмами, котрі потребують підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Умови зберігання

при температурі не вище 25 °С.

Дата додавання: 12.06.2021 р.
© Компендіум 2020

Інструкція МОЗ

Діагнози, при яких застосовують СТРЕССОФІТ

Вазомоторна краніалгія МКХ G44.2
Вегетосудинна дистонія (ВСД) вертеброгенного генезу МКХ G90.9
Кардіоміопатія при метаболічних порушеннях МКХ I43.1
Легкий когнітивний розлад МКХ F06.7
Прогресуюча судинна лейкоенцефалопатія МКХ I67.3
Розлад режиму сну і неспання МКХ F51.2
Розумова відсталість легкого ступеня, зі значним порушенням поведінки, що потребує догляду і лікування МКХ F70.1
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko