РОТАВІТ КАРДІО (ROTAVIT CARDIO)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

порошок д/приготування розчину для перорального застосування пакетик-саше 7 г, № 20
1 пакетик (саше) порошку для перорального розчину містить:
основні речовини:
магній (у формі магнію сульфату моногідрату) — 350,0 мг,
калій (у формі калію карбонату) — 300,0 мг,
коензим Q10 (убіхінон) — 10,0 мг,
вітамін С (аскорбінова кислота) — 50,0 мг,
вітамін В3 (нікотинамід) — 25,0 мг,
сухий екстракт глоду звичайного (Crataegus oxyacantha) — 20,0 мг,
сухий екстракт собачої кропиви серцевої (Leonorus cardiaca) — 20,0 мг,
вітамін Е (DL-альфа-токоферолу ацетат) — 10,0 мг,
цинк (у формі цинку сульфату моногідрату) — 8,0 мг,
вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) — 1,2 мг,
вітамін В1 (тіаміну мононітрат) — 1,0 мг,
вітамін В2 (рибофлавін-5-фосфат) — 1,0 мг,
вітамін В9 (фолієва кислота) — 400,0 мкг,
селен (у формі натрію селеніту) — 50,0 мкг,
вітамін D3 (холекальциферол) — 5,0 мкг,
вітамін В12 (ціанокобаламін) — 2,0 мкг.
Допоміжні речовини: лимонна кислота безводна (регулятор кислотності), ароматизатор, ідентичний натуральному, «апельсин», аспартам (підсолоджувач), мальтодекстрин, ацесульфам калію (підсолоджувач), кремнію діоксид (наповнювач), гуміарабік (наповнювач)..
таблетки, № 20

ДІАГНОЗИ

ХАРАКТЕРИСТИКА

Ротавіт Кардіо — комплексна дієтична добавка, до складу якої входять вітаміни, рослинні екстракти та мінеральні речовини.

Вітамін В1 (тіаміну мононітрат) — клітинний енергетик. Сприяє росту та розвитку організму, підвищує розумову та фізичну працездатність, має детоксикаційні властивості. Покращує метаболізм нервової тканини. Тіамін бере участь у побудові коферментів ряду ферментів, що відіграють важливу роль у вуглеводному та енергетичному обмінах, особливо в нервових і м’язових тканинах.

Вітамін B2 (рибофлавін) є найважливішим каталізатором процесів клітинного дихання та зорового сприйняття. Рибофлавін, регулюючи окисно-відновні процеси, бере участь у білковому, жировому та вуглеводному обмінах, відіграє важливу роль у формуванні ДНК, бере участь у синтезі гемоглобіну, сприяє процесам регенерації тканин (у тому числі клітин шкіри), корекції трофічних порушень у клітинах.

Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) підвищує розумову та фізичну працездатність, регулює рівень глюкози в крові, нормалізує роботу щитовидної залози, надниркової і статевих залоз, поліпшує обмін речовин у тканинах головного мозку, зміцнює нервову систему, є антидепресантом.

Вітамін В9 (фолієва кислота) необхідний для нормального перебігу процесів росту, розвитку та проліферації тканин, зокрема, для кровотворення й ембріогенезу, підвищує розумову і фізичну працездатність, стимулює вироблення соляної кислоти в шлунку.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) проявляє імуномодулювальні, протиалергічні та антиатеросклеротичні властивості, сприяє нормалізації АТ, відновленню структури нервової тканини, поліпшенню репродуктивної функції, підвищенню апетиту. Бере участь у синтезі різних амінокислот, впливає на функціонування печінки, нервової системи, активізує процеси згортання крові, обмін вуглеводів і ліпідів.

Вітамін С (аскорбінова кислота) відіграє важливу роль у регулюванні окисно-відновних процесів, забезпечує синтез колагену, бере участь у метаболізмі фолієвої кислоти та заліза, а також у синтезі стероїдних гормонів та катехоламінів.

Вітамін D3 (холекальциферол) підвищує всмоктування кальцію в тонкому кишечнику, стимулюючи синтез кальційзвʼязувальних білків. Підвищує реабсорбцію кальцію в ниркових канальцях. Активує процеси ремоделювання кісткової тканини шляхом підвищення синтезу колагену I типу та білків матриці за допомогою активації синтезу остеобластів. Впливає на функціональний стан щитовидної, паращитовидної, статевих залоз, забезпечуючи кальцифікацію кісток скелету.

Вітамін E (DL-альфа-токоферолу ацетат) є антиоксидантною речовиною, яка захищає клітини від пошкодження та старіння, перешкоджає утворенню вільних радикалів, стимулює м’язову діяльність і функцію статевих залоз, бере участь у формуванні міжклітинної речовини, волокон сполучної тканини, гладких м’язів судин, травного тракту.

Калій регулює кислотно-лужну рівновагу крові. Бере участь у передачі нервових імпульсів, активізує роботу ряду ферментів, м’язову роботу серця, сприятливо впливає на роботу нирок. Калій чинить захисну дію проти небажаного впливу надлишку натрію та нормалізує тиск крові.

Магній контролює білковий та вуглеводний обмін, володіє судинозвужувальними властивостями (усуває спазми), покращує виділення жовчі, а також знижує нервовість. Бере участь у синтезі ДНК і РНК, покращує обмін речовин у стінці судин. Магній допомагає засвоєнню кальцію, фосфору, калію, вітамінів груп В, С, Е, функціонуванню нервів і м’язів, перетворенню глюкози крові в енергію.

Селен бере участь у регуляції еластичності тканин, має виражені антиоксидантні властивості.

Цинк є складовою більше ніж 80 ферментів організму людини. Необхідний для утворення еритроцитів та інших формених елементів крові. Бере участь у фотохімічних реакціях процесу зору та діяльності залоз внутрішньої секреції.

Коензим Q10 (убіхінон) — речовина, що визначає нормальний перебіг окиснювальних процесів у клітинах, відповідає за енергетику клітин, є антиоксидантом, має здатність відновлювати активність вітаміну Е в організмі; відіграє важливу роль у захисті клітин шкіри, де попереджує їх ушкодження ультрафіолетом і активними формами кисню, здатна попереджувати розвиток ланцюгових реакцій вільнорадикального окиснення, у тому числі перекисного окиснення фосфоліпідів клітинних мембран і ліпопротеїдів плазми крові.

Екстракт глоду звичайного — екстракт із листя і суцвіть глоду містить флавоноїди, органічні кислоти, тритерпенові і флавонові глікозиди та ін.

Діючі речовини глоду знижують збудливість ЦНС і серцевого м’яза, сприяють підвищенню скоротливої і насосної функції останнього, поліпшенню коронарного і мозкового кровообігу, нормалізації серцевого ритму. Завдяки наявності тритерпенових сполук і флавоноїдів екстракт глоду звичайного виявляє спазмолітичні і гіпотензивні властивості, вибірково розширюючи судини серця і головного мозку, сприяє нормалізації венозного тиску, поліпшує функції судинних стінок, відновлює електролітний баланс системи згортання крові, має антиоксидантні властивості.

Екстракт пустирника містить комплекс біологічно активних речовин, що має виражені седативні, спазмолітичні, гіпотензивні та кардіотонічні властивості. Екстракт трави пустирника уповільнює серцевий ритм, підвищує силу серцевих скорочень, одночасно знижуючи потребу серцевого м’яза у кисні.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

Ротавіт Кардіо рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело жиро- та водорозчинних вітамінів, макро- та мікроелементів, флавоноїдів з метою загального зміцнення організму, профілактики захворювань серцево-судинної системи, гіпо- та авітамінозів. Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу Ротавіт Кардіо, сприяє нормалізації функціонального стану серцево-судинної системи, підвищенню витривалості та поліпшенню загального стану організму при підвищених фізичних та розумових навантаженнях, у період одужання після тривалих та/або виснажливих захворювань, а також у післяопераційний період.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: вживати дорослим та дітям віком від 12 років і старше по 1 пакетику порошку на добу під час прийому їжі. Перед вживанням 1 пакетик порошку слід повністю розчинити в 200 мл питної води кімнатної температури та випити відразу після приготування.

Курс вживання становить 20–40 діб. Повторний курс рекомендовано через 1–3 міс.

Перед вживанням рекомендована консультація лікаря.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

індивідуальна чутливість до компонентів добавки.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

аспартам є джерелом фенілаланіну! Дієтичну добавку не рекомендовано вживати хворим на фенілкетонурію.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла місці.

Дата додавання: 26.08.2019 р. Версія для друку

Ціни на РОТАВІТ КАРДІО в містах України

Вінниця 242.13 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Вінниця, просп. Космонавтів, 36А, тел.: +380800505911

Дніпро 243.17 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА 9-1-1» Дніпропетровськ, бульв. Зоряний, 1А, тел.: +380800505911

Житомир 233.04 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Житомир, вул. Покровська, 151, тел.: +380800505911

Запоріжжя 233.26 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 220.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, вул. Істоміна, 4, тел.: +380633373198

Івано-Франківск 246.02 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА 03» Івано-Франківськ, вул. Мазепи Гетьмана, 177, тел.: +380800505911

Київ 252.49 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«Є АПТЕКА» Київ, вул. Багговутівська, 1, тел.: +380633145863

Кропивницький 231.66 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Кіровоград, вул. Попова Космонавта, 9Д, тел.: +380800505911

Луцьк 236.29 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Луцьк, вул. Сверстюка Євгена, 1, тел.: +380800505911

Львів 262.73 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Львів, вул. Пасічна, 70, тел.: +380800505911

Миколаїв 236.47 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Миколаїв, вул. Космонавтів, 142/5, тел.: +380800505911

Одеса 250.01 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Одеса, вул. Головатого Отамана, 161, тел.: +380800505911

Полтава 238.69 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ПРАНА» Полтава, вул. Мазепи Івана, 49, тел.: +380800505911

Рівне 246.3 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Рівне, вул. Соборна, 336, тел.: +380800505911

Суми 236.84 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ПРАНА» Суми, вул. Новогодняя, 8, тел.: +380800505911

Тернопіль 252.01 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ» Тернопіль, вул. Руська, 21, тел.: +380800505911

Ужгород 272.54 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 266.5 грн./уп.
«D.S.» Ужгород, пл. Корятовича, 8/1, тел.: +380800302060

Харків 228.85 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА 9-1-1» Покотилівка, вул. Сковороди, 51, тел.: +380800505911

Херсон 232.3 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Херсон, вул. Гончара Олеся, 19, тел.: +380800505911

Хмельницький 261.21 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Хмельницький, вул. Кам'янецька, 80, тел.: +380800505911

Черкаси 239.32 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА НИЗЬКІ ЦІНИ №1» Черкаси, бульв. Шевченка Тараса, 345/10, тел.: +380800505911

Чернігів 241.01 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 226 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Чернігів, просп. Перемоги, 82, тел.: +380800505911

Чернівці 264.6 грн./уп.

РОТАВІТ КАРДІО пор. д/п р-ну д/перор. застос. пакетик-саше 7 г № 20, Rotapharm ..... 233.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Головна, 11

Developed by Maxim Levchenko