0
UA | RU

БЕТАРГІН® (BETARGIN®)

Склад і форма випуску

розчин для перорального застосування контейнер скляний 10 мл № 5
розчин для перорального застосування контейнер скляний 10 мл № 10
розчин для перорального застосування контейнер скляний 10 мл № 20
розчин для перорального застосування саше 10 мл № 5
розчин для перорального застосування саше 10 мл № 10
1 скляний контейнер/стік (10 мл розчину) містить: аргініну цитрат — 1 г, бетаїну — 1 г, воду очищену, сахарозу, моногідрат лимонної кислоти, ароматизатор виноградний, калію сорбат..

Характеристика

дієтична добавка до раціону харчування — додаткове джерело аргініну та бетаїну, сприяє нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи, поліпшенню функції серцево-судинної системи, виведенню токсичних речовин з організму, усуненню проявів токсикозу у І триместр вагітності, покращує репродуктивні функції чоловіків та жінок під час планування вагітності.

Дітям віком від 3 років — з метою нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи, для запобігання наслідкам інтоксикації при ацетонемічному синдромі.

Має детоксикаційні властивості.

Аргінін — амінокислота, яка бере участь у біосинтезі білка, метаболізмі амінокислот і сечовини, сприяє утворенню енергії, підтриманню азотистого балансу, прискорює виведення токсичного азоту та ацетону, підсилює детоксикаційну функцію печінки та покращує її біохімічні показники.

Аргінін покращує функції клітин печінки та сприяє їх відновленню, знижує утворення вільних радикалів, зменшує гіпоксію та запалення.

Аргінін є важливою складовою у процесі біосинтезу оксиду азоту, здійснює регуляцію судинного тонусу, зменшує пошкодження судинної стінки, нормалізує мікроциркуляцію у тканинах та сприяє усуненню кисневого голодування, зменшенню сексуальної астенії у чоловіків, покращенню стану ендометрію та репродуктивної функції у жінок.

Бетаїн — ліпотропна речовина, яка бере участь у біосинтезі фосфоліпідів, для відновлення клітинних мембран, виведенні ТГ, окисненні та утилізації жирів; зменшує жирову дистрофію печінки.

Бетаїн сповільнює утворення колагену в печінці та розвиток запального процесу, сприяє зниженню рівня гомоцистеїну та прогресування атеросклерозу.

Іони цитрату покращують процес травлення та усувають диспептичні прояви (нудоту, відчуття тяжкості в шлунку, метеоризм), які часто відзначають при захворюваннях печінки. Іони цитрату беруть участь у розщепленні жирних кислот та зменшують утворення ацетону при ацетонемічному синдромі у дітей.

Таким чином, Бетаргін за рекомендацією лікаря може бути використаний у комплексі заходів при функціональних розладах гепатобіліарної системи для усунення наслідків гепатотоксичної дії алкоголю, медикаментів та інших токсичних агентів, токсичного навантаження на печінку при токсикозі у І триместр вагітності; при станах, пов’язаних із порушенням білкового метаболізму (стреси, астенія, травми, голодування тощо); при порушеннях функціонування серцево-судинної системи; для покращення репродуктивної функції жінок та чоловіків у схемах планування сім’ї; для зменшення проявів та наслідків ацетонемічного синдрому у дітей.

Рекомендації по вживанню

дорослим — вміст 1 стіка або скляного контейнера (10 мл) розвести у ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури і вжити перорально після їжі. Добова доза становить 2–3 стіки або скляних контейнери.

Дітям віком від 3 років при ацетонемічному синдромі — вміст 1 стіка чи скляного контейнера (10 мл) розвести у ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури і вживати перорально по 1 чайній ложці через кожні 10–15 хв (вранці та ввечері). Добова доза — 2 стіка чи скляних контейнери.

Тривалість застосування визначає лікар індивідуально.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.

Застереження при застосуванні: у період вагітності використовувати лише за рекомендацією лікаря.

Не є лікарським засобом. Добавка дієтична.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

дітям віком до 3 років, жінки у період годування грудьми, гіперчутливість до компонентів, що входять до складу продукту, жовчнокам’яна і сечокам’яна хвороба у стадії загострення.

Умови зберігання

при кімнатній температурі (не вище 25 °С) у недоступному для дітей місці.

Інструкція
Дата додавання: 12.06.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують БЕТАРГІН

Аденовірусний ентерит МКХ A08.2
Алкогольний гепатит МКХ K70.1
Алкогольний цироз печінки МКХ K70.3
Атопічний дерматит неуточнений МКХ L20.9
Ацетонурія МКХ R82.4
Ентеровірусна інфекція МКХ B34.1
Епідермофітія пахова МКХ B35.6
Жирова дегенерація печінки МКХ K76.0
Інший гастроентерит і коліт інфекційного походження МКХ A09.0
Інший гострий панкреатит МКХ K85.8
Кандидозний стоматит МКХ B37.0
Коронавирусная инфекция COVID-19 МКХ U07.1
Мононуклеоз, спричинений гамма-герпетичним вірусом МКХ B27.0
Нудота і блювання МКХ R11
Порушення обміну білірубіну МКХ E80.7
Синдром Жильбера МКХ E80.4
Токсичне ураження печінки неуточнене МКХ K71.9
Токсичне ураження печінки, що має перебіг за типом хронічного персистуючого гепатиту МКХ K71.3
Ураження печінки при інших хворобах МКХ K77.8
Функціональне порушення кишечнику неуточнене МКХ K59.9
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko