ЕМФЕТАЛ (EMFETAL)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

таблетки, № 60Ціни в аптеках
1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить: кальцій (у формі кальцію карбонату) — 160,0 мг, вітамін С (у формі натрію аскорбату) — 45,0 мг, магній (у формі магнію оксиду) — 45,0 мг, вітамін РР (нікотинамід) — 13,5 мг, залізо (у формі заліза фумарату) — 13,5 мг, вітамін Е (у формі DL-α-токоферолу аце­тату) — 10,0 мг, цинк (у формі цинку оксиду) — 7,5 мг, вітамін В5 (у формі кальцію D-пантотенату) — 4,5 мг, вітамін В6 (у формі піридоксину гідрохлориду) — 1,5 мг, вітамін В1 (у формі тіаміну гідрохлориду) — 1,1 мг, марганець (у формі марганцю сульфату) — 0,9 мг, ві­тамін В2 (рибофлавін) — 0,8 мг, мідь (у формі міді сульфату) — 0,45 мг, вітамін А (у формі ретинолу ацетату) — 0,4 мг, вітамін В9 (фолієва кислота) — 200 мкг, йод (у формі калію йодиду) — 100 мкг, вітамін Н (біотин) — 75 мкг, молібден (у формі натрію молібдату) — 22,5 мкг, селен (у формі натрію селеніту) — 20 мкг, хром (у формі хрому хлориду) — 12,5 мкг, вітамін D3 (холекальциферол) — 5 мкг, вітамін В12 (ціанокобаламін) — 1,5 мкг.
Допоміжні речовини: наповнювачі — целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; колідон К25; кросповідон; плівкова оболонка — Opadry® II57U29146 Clear (гіпромелоза, полідекстроза, тальк, мальтодекстрин, ТГ середнього ланцюга). Без ГМО..

ДІАГНОЗИ

ХАРАКТЕРИСТИКА

вітаміни та мінеральні речовини, що входять до складу дієтичної добавки Емфетал, повністю поповнюють їх дефіцит у разі підвищення фізіологічних потреб у період вагітності та годування грудьми, надмірних фізичних та розумових навантажень.

Кальцій (у формі кальцію карбонату) необхідний для формування кісткової речовини, згортання крові, здійснення процесів передачі нервових імпульсів, скорочення скелетних та гладких м’язів, нормальної діяльності міокарда.

Вітамін С (у формі натрію аскорбату) має виражені відновлювальні та антиоксидантні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, у регуляції вуглеводного обміну, безпосередньо бере участь у метаболізмі тироксину, біосинтезі стероїдних гормонів та інсуліну. Вітамін С необхідний для нормального функціонування системи згортання крові, біосинтезу колагену, регенерації сполучної та кісткової тканини. Знижує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза у кишечнику та бере участь у формуванні гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму та має антиоксидантні властивості, сприяє підвищенню опірності організму до інфекційних захворювань. Вітамін С у комплексі з вітаміном Е — антиоксиданти, які захищають жирові структури мембран клітин від перекисного окиснення.

Магній (у формі магнію оксиду) бере участь у кісткоутворенні, передачі нервового збудження та нормалізації збудливості нервової системи. Має антиспастичні та судинорозширювальні властивості, стимулює перистальтику кишечнику та жовчовиділення, сприяє виведенню ХС із кишечнику, активує ферменти вуглеводного обміну тощо.

Вітамін РР (нікотинамід) бере участь у процесах тканинного дихання, жирового та вуглеводного обмінів.

Залізо (у формі заліза фумарату) бере участь в еритропоезі, у складі гемоглобіну здійснює транспорт кисню до тканин. Залізо входить до складу ферментів (пероксидази, цитохрому, цитохромоксидази тощо), що забезпечують процеси дихання клітин; входить до складу протоплазми і клітинних ядер.

Вітамін Е (у формі DL-α-токоферолу ацетату) має антиоксидантні властивості, захищає внутрішньоклітинні ліпіди від пероксидації; підтримує стабільність еритроцитів, запобігає гемолізу; чинить позитивний вплив на функцію статевих та інших ендокринних залоз, діяльність м’язів, вітамінів A, D, бере участь в обміні білків та вуглеводів.

Цинк (у формі цинку оксиду) є складовою більше ніж 80 ферментів організму людини. Необхідний для утворення еритроцитів та інших формених елементів крові. Бере участь у фотохімічних реакціях процесу зору та діяльності залоз внутрішньої секреції.

Вітамін В5 (у формі кальцію D-пантотенату) бере участь в обміні вуглеводів і жирів, у реакціях ацетилювання, каталізує синтез білків. Регулює функції нервової системи, щитовидної залози, надниркової залози. Сприяє розвитку, регенерації епітелію та ендотелію.

Вітамін В6 (у формі піридоксину гідрохлориду) як кофермент бере участь у білковому обміні та синтезі нейромедіаторів. Під час вагітності особливо необхідний жінкам, які в минулому приймали оральні контрацептиви, що могло призвести до вичерпування депо піридоксину в організмі.

Вітамін В1 (у формі тіаміну гідрохлориду) як кофермент бере участь у вуглеводному обміні, функціонуванні нервової системи.

Марганець (у формі марганцю сульфату): головна біологічна дія — зв’язок із процесами осифікації і станом кісткової тканини через активацію кісткової фосфатази. Доведений стимулювальний вплив марганцю на процеси кровотворення у комплексі із залізом, міддю, кобальтом; бере участь в обміні жирів (ліпотропна дія), вітамінів (B1, С), доведений його зв’язок із процесами статевого розвитку та розмноження.

Вітамін В2 (рибофлавін) — важливий каталізатор процесів клітинного дихання та зорового сприйняття. У період вагітності обмежує дію тератогенних факторів.

Мідь (у формі міді сульфату) — другий після заліза кровотворний біомікроелемент, який бере активну участь у синтезі гемоглобіну та утворенні інших залізопорфіринів, у процесах перетворення заліза, що надходить з їжею, в органічнозв’язаній формі стимулює дозрівання ретикулоцитів та їх перетворення в еритроцити, сприяє перенесенню заліза у кістковий мозок, активує еритропоез. Доведений зв’язок міді з функцією підшлункової і щитоподібної залози.

Вітамін А (у формі ретинолу ацетату) необхідний для біосинтезу родопсину, зберігає цілісність епітеліальних клітин, сприяє росту організму (плода під час вагітності). Регулює обмінні процеси в шкірі, слизовій оболонці очей, дихальних, травних та сечовивідних шляхах; підвищує опірність організму до інфекцій. Впливає на функцію біологічних мембран та ендокринних залоз, тканинне дихання.

Вітамін В9 (фолієва кислота) регулює обмін білків, нуклеїнових кислот, жирів у печінці. Дія на процеси кровотворення тісно пов’язана з кобаламінами (вітаміном В12) і холіном. У період вагітності виконує деякою мірою захисну функцію щодо тератогенних чинників.

Йод (у формі калію йодиду) сприяє нормальному функціонуванню щитоподібної залози, входить до складу її гормонів (тироксину, трийодтироніну). Запобігає розвитку ендемічного зоба, кретинізму. При надходженні йодидів у клітини епітелію фолікула щитоподібної залози під впливом ферменту йодид-пероксидази відбувається окиснення йоду з утворенням елементарного йоду, який включається у молекулу тирозину. При цьому одна частина радикалів тирозину в тиреоглобуліні йодується. Йодовані радикали тирозину конденсуються у тиротрони, основними з яких виявляються тироксин (T4) та трийодтиронін (T3). Утворений комплекс тироніну та тиреоглобуліну виділяється як депонована форма гормону щитоподібної залози у колоїд фолікула та зберігається в такому стані протягом кількох днів або тижнів. При дефіциті йоду цей процес порушується. Калію йодид компенсує його дефіцит, сприяє відновленню порушеного синтезу тиреоїдних гормонів. Важливими властивостями калію йодиду є його здатність запобігати накопиченню радіоактивного йоду у щитоподібній залозі та забезпечувати її захист від дії радіації.

Вітамін Н (біотин) чинить регулювальний вплив на нервову систему, в тому числі нервово-трофічну функцію. Є дані про участь біотину в жировому обміні.

Молібден (у формі натрію молібдату) підсилює активність антиоксидантів, зокрема вітаміну С; є важливим чинником тканинного дихання та азотного обміну в організмі.

Селен (у формі натрію селеніту) необхідний для функціонування ферментів, що забезпечують йодування тиреоїдних гормонів (щитовидна залоза), та антиоксидантної системи організму (разом із вітаміном Е).

Хром (у формі хлориду хрому) разом з міддю, цинком та селеном як каталізатори запобігають утворенню вільних радикалів.

Вітамін D3 (холекальциферол) регулює обмін кальцію та фосфору в організмі, а також процес становлення структури кісток; запобігає розвитку рахіту у немовлят. Бере участь у формуванні кісткового скелета, сприяє збереженню структури кісток, підвищує абсорбцію кальцію та солей фосфорної кислоти в кишечнику, внаслідок чого підвищується рівень паратиреоїдного гормону, а також регулює процес їх виведення, активує відкладення кальцію в кістках та протидіє резорбції, підвищує щільність кісткової тканини.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) бере участь у синтезі нуклеотидів; є важливим фактором нормального росту, кровотворення та розвитку епітеліальних клітин; необхідний для метаболізму фолієвої кислоти та синтезу мієліну.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

у якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело вітамінів та мінеральних речовин з метою:

  • запобігання токсикозу вагітних;
  • запобігання вроджених вад розвитку плода, зумовлених дефіцитом вітамінів і мінералів;
  • запобігання анемії у вагітних;
  • забезпечення необхідними вітамінами і мінералами жінок у періоди підготовки до вагітності, вагітності та годування груддю.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: дорослим — по 1 таблетці 1–2 рази на добу під час або після прийому їжі; запивати склянкою (200 мл) питної води.

Курс вживання — 3–4 тиж. Подальше використання та можливість повторних курсів необхідно узгоджувати з лікарем індивідуально.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

індивідуальна чутливість до компонентів.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

Дата додавання: 09.01.2020 р.

© Компендиум 2019

Ціни на ЕМФЕТАЛ в містах України

Вінниця 236.1 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 206.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Нечая Данила, 63, тел.: +380432277886

Дніпро 231.12 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 102.48 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Дніпро, просп. Слобожанський, 97

Житомир 229.58 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 209.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Велика Бердичівська, 95, тел.: +380412430045

Запоріжжя 237.16 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 198.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, вул. Синенка Сергія, 77А, тел.: +380612207306

Івано-Франківск 247.98 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 202.7 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Івано-Франківськ, вул. Хоткевича, 65, тел.: +380342722985

Київ 237.6 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 198.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, вул. Бальзака Оноре, 60, тел.: +380445308944

Кропивницький 230.18 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 210.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кропивницький, перехр. Героїв України / Жадова Генерала, 24/27

Луцьк 236.8 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 200.76 грн./уп.
«ВОЛИНЬФАРМ» Луцьк, просп. Соборності, 32, тел.: +380503755072

Львів 251.12 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 99.25 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Львів, вул. Городоцька, 159, тел.: +380322378795

Миколаїв 226.7 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 202.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Миколаївська, 15, тел.: +380512214072

Одеса 231.89 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 193.35 грн./уп.
«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Одеса, просп. Глушка Академіка, 13, тел.: +380482340297

Полтава 230.68 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 175.02 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Великотирнівська, 39А, тел.: +380631867581

Рівне 247 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 214.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Рівне, вул. Бандери, 49, тел.: +380677713953

Суми 231.07 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 211.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, просп. Лушпи Михайла, 22, тел.: +380542604070

Тернопіль 254.44 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 209.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, просп. Злуки, 4, тел.: +380352423685

Ужгород 252.79 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 210.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Ужгород, вул. Легоцького, 7

Харків 231.51 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 223.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, просп. Ювілейний, 89, тел.: +380630346066

Херсон 239.45 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 213.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, вул. Покришева, 18, тел.: +380552330005

Хмельницький 251.63 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 218.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Хмельницький, вул. Проскурівського Підпілля, 71, тел.: +380382650845

Черкаси 229.19 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 210.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Червона Слобода, вул. Чигиринський шлях, 48А

Чернігів 222.24 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 102.98 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Гагаріна Юрія, 11, тел.: +380462609948

Чернівці 249.43 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 214.99 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Чернівці, просп. Незалежності, 91, тел.: +380676944731

Developed by Maxim Levchenko