ЕМФЕТАЛ (EMFETAL)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

таблетки, № 60
1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить: кальцій (у формі кальцію карбонату) — 160,0 мг, вітамін С (у формі натрію аскорбату) — 45,0 мг, магній (у формі магнію оксиду) — 45,0 мг, вітамін РР (нікотинамід) — 13,5 мг, залізо (у формі заліза фумарату) — 13,5 мг, вітамін Е (у формі DL-α-токоферолу аце­тату) — 10,0 мг, цинк (у формі цинку оксиду) — 7,5 мг, вітамін В5 (у формі кальцію D-пантотенату) — 4,5 мг, вітамін В6 (у формі піридоксину гідрохлориду) — 1,5 мг, вітамін В1 (у формі тіаміну гідрохлориду) — 1,1 мг, марганець (у формі марганцю сульфату) — 0,9 мг, ві­тамін В2 (рибофлавін) — 0,8 мг, мідь (у формі міді сульфату) — 0,45 мг, вітамін А (у формі ретинолу ацетату) — 0,4 мг, вітамін В9 (фолієва кислота) — 200 мкг, йод (у формі калію йодиду) — 100 мкг, вітамін Н (біотин) — 75 мкг, молібден (у формі натрію молібдату) — 22,5 мкг, селен (у формі натрію селеніту) — 20 мкг, хром (у формі хрому хлориду) — 12,5 мкг, вітамін D3 (холекальциферол) — 5 мкг, вітамін В12 (ціанокобаламін) — 1,5 мкг.
Допоміжні речовини: наповнювачі — целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; колідон К25; кросповідон; плівкова оболонка — Opadry® II57U29146 Clear (гіпромелоза, полідекстроза, тальк, мальтодекстрин, ТГ середнього ланцюга). Без ГМО..

ДІАГНОЗИ

ХАРАКТЕРИСТИКА

вітаміни та мінеральні речовини, що входять до складу дієтичної добавки Емфетал, повністю поповнюють їх дефіцит у разі підвищення фізіологічних потреб під час вагітності та лактації, надмірних фізичних та розумових навантажень.

Вітамін А (у формі ретинолу ацетату) необхідний для біосинтезу родопсину, зберігає цілісність епітеліальних клітин, сприяє росту організму (плода під час вагітності). Регулює обмінні процеси в шкірі, слизовій оболонці очей, дихальних, травних та сечовивідних шляхах; підвищує опірність організму до інфекцій. Впливає на функцію біологічних мембран та ендокринних залоз, тканинне дихання.

Вітамін В1 (у формі тіаміну гідрохлориду) як кофермент бере участь у вуглеводному обміні, функціонуванні нервової системи.

Вітамін В2 (рибофлавін) — важливий каталізатор процесів клітинного дихання та зорового сприйняття. У період вагітності обмежує дію тератогенних факторів.

Вітамін В3 (у формі кальцію D-пантотенату) бере участь в обміні вуглеводів та жирів, у реакціях ацетилювання, каталізує синтез білків. Регулює функції нервової системи, щитоподібної залози, надниркової залози. Сприяє розвитку, регенерації епітелію та ендотелію.

Вітамін В6 (у формі піридоксину гідрохлориду) як кофермент бере участь у білковому обміні та синтезі нейромедіаторів. Під час вагітності особливо необхідний жінкам, які в минулому приймали оральні контрацептиви, що могло призвести до вичерпування депо піридоксину в організмі.

Вітамін В9 (фолієва кислота) регулює обмін білків, нуклеїнових кислот, жирів у печінці. Дія на процеси кровотворення тісно пов’язана з кобаламінами (вітаміном В12) і холіном. У період вагітності виконує деякою мірою захисну функцію щодо тератогенних чинників.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) бере участь у синтезі нуклеотидів; є важливим фактором нормального росту, кровотворення та розвитку епітеліальних клітин; необхідний для метаболізму фолієвої кислоти та синтезу мієліну.

Вітамін С (у формі натрію аскорбату) має виражені відновлювальні та антиоксидатні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, в регуляції вуглеводного обміну, безпосередньо бере участь у метаболізмі тироксину, біосинтезі стероїдних гормонів та інсуліну. Вітамін С необхідний для нормального функціонування системи згортання крові, біосинтезу колагену, регенерації сполучної та кісткової тканини. Зменшує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза у кишечнику та бере участь у формуванні гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму та має антиоксидантні властивості, сприяє підвищенню опірності організму до інфекційних захворювань. Вітамін С у комплексі з вітаміном Е — антиоксиданти, які захищають жирові структури мембран клітин від перекисного окиснення.

Вітамін D3 (холекальциферол) регулює обмін кальцію та фосфору в організмі, а також процес становлення структури кісток; запобігає розвитку рахіту у немовлят. Бере участь у формуванні кісткового скелета, сприяє збереженню структури кісток, підвищує абсорбцію кальцію та солей фосфорної кислоти в кишечнику, внаслідок чого підвищується рівень паратиреоїдного гормону, а також регулює процес їх виведення, активує відкладення кальцію в кістках та протидіє резорбції, підвищує щільність кісткової тканини.

Вітамін Е (у формі DL-α-токоферолу ацетату) має антиоксидантні властивості, захищає внутрішньоклітинні ліпіди від пероксидації; підтримує стабільність еритроцитів, запобігає гемолізу; має позитивний вплив на функцію статевих та інших ендокринних залоз, діяльність м’язів, вітамінів A, D, бере участь в обміні білків та вуглеводів.

Вітамін РР (нікотинамід) бере участь у процесах тканинного дихання, жирового та вуглеводного обмінів.

Вітамін Н (біотин) чинить регулюючий вплив на нервову систему, в тому числі нервово-трофічну функцію. Є дані про участь біотину в жировому обміні.

Кальцій (у формі кальцію карбонату) необхідний для формування кісткової речовини, згортання крові, здійснення процесів передачі нервових імпульсів, скорочення скелетних та гладких м’язів, нормальної діяльності міокарда.

Магній (у формі магнію оксиду) бере участь у кісткоутворенні, передачі нервового збудження та нормалізації збудливості нервової системи. Має антиспастичні та судинорозширювальні властивості, стимулює перистальтику кишечнику та жовчовиділення, сприяє виведенню ХС із кишечнику, активує ферменти вуглеводного обміну тощо.

Залізо (у формі заліза фумарату) бере участь в еритропоезі, у складі гемоглобіну здійснює транспорт кисню до тканин. Залізо входить до складу ферментів (пероксидази, цитохрому, цитохромоксидази тощо), що забезпечують процеси дихання клітин; входить до складу протоплазми і клітинних ядер.

Цинк (у формі цинку оксиду) є складовою частиною більш ніж 80 ферментів організму людини. Необхідний для утворення еритроцитів та інших формених елементів крові. Бере участь у фотохімічних реакціях процесу зору та діяльності залоз внутрішньої секреції.

Марганець (у формі марганцю сульфату): головна біологічна дія — зв’язок із процесами осифікації і станом кісткової тканини через активацію кісткової фосфатази. Доведений стимулювальний вплив марганцю на процеси кровотворення у комплексі із залізом, міддю, кобальтом; бере участь в обміні жирів (ліпотропна дія), вітамінів (B, С), доведений його зв’язок із процесами статевого розвитку та розмноження.

Мідь (у формі міді сульфату) — другий після заліза кровотворний біомікроелемент, який бере активну участь у синтезі гемоглобіну та утворенні інших залізопорфіринів, у процесах перетворення заліза, що надходить з їжею, в органічнозв’язаній формі стимулює дозрівання ретикулоцитів та їх перетворення в еритроцити, сприяє перенесенню заліза у кістковий мозок, активує еритропоез. Доведений зв’язок міді з функцією підшлункової і щитоподібної залоз.

Йод (у формі калію йодиду) сприяє нормальному функціонуванню щитоподібної залози, входить до складу її гормонів (тироксину, трийодтироніну). Запобігає розвитку ендемічного зоба, кретинізму. При надходженні йодидів у клітини епітелію фолікула щитоподібної залози під впливом ферменту йодид-пероксидази відбувається окиснення йоду з утворенням елементарного йоду, який включається у молекулу тирозину. При цьому одна частина радикалів тирозину у тиреоглобуліні йодується. Йодовані радикали тирозину конденсуються у тиротрони, основними з яких виявляються тироксин (T4) та трийодтиронін (T3). Утворений комплекс тироніну та тиреоглобуліну виділяється як депонована форма гормону щитоподібної залози у колоїд фолікула та зберігається в такому стані протягом кількох днів або тижнів. При дефіциті йоду цей процес порушується. Калію йодид компенсує його дефіцит, сприяє відновленню порушеного синтезу тиреоїдних гормонів. Важливими властивостями калію йодиду є його здатність запобігати накопиченню радіоактивного йоду у щитоподібній залозі та забезпечувати її захист від дії радіації.

Молібден (у формі натрію молібдату) підсилює активність антиоксидантів, зокрема вітаміну С; є важливим чинником тканинного дихання та азотного обміну в організмі.

Селен (у формі натрію селеніту) необхідний для функціонування ферментів, що забезпечують йодування тиреоїдних гормонів (щитовидна залоза), та антиоксидантної системи організму (разом із вітаміном Е).

Хром (у формі хлориду хрому) разом з міддю, цинком та селеном як каталізатори запобігають утворенню вільних радикалів.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

у якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело вітамінів та мінеральних речовин з метою:

  • запобігання токсикозу вагітних;
  • запобігання вроджених вад (пороків) розвитку плода, зумовлених дефіцитом вітамінів і мінералів;
  • запобігання анемії у вагітних;
  • забезпечення необхідними вітамінами і мінералами жінок в періоди підготовки до вагітності, вагітності та лактації.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза: дорослим — вживати по 1 таблетці 1–2 рази на добу під час або після прийому їжі; запивати склянкою (200 мл) питної води.

Курс вживання — 3–4 тиж. Подальший прийом та можливість повторних курсів необхідно узгоджувати з лікарем індивідуально.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

індивідуальна чутливість до компонентів.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

перед вживанням рекомендована консультація лікаря. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

за температури не вище 25 °С в оригінальній упаковці.

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

Дата додавання: 03.10.2019 р. Версія для друку

Ціни на ЕМФЕТАЛ в містах України

Вінниця 220.33 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 200.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Київська, 51, тел.: +380432550303

Дніпро 216.74 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 190.92 грн./уп.
«АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ» Дніпропетровськ, пров. Фестивальний, 1, тел.: +380562368988

Житомир 215.7 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 188.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Шевченка Тараса, 12

Запоріжжя 228.44 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 201.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, вул. Чарівна, 68

Івано-Франківск 231.58 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 207.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Івано-Франківськ, вул. Тичини Павла, 1, тел.: +380342730623

Київ 229.46 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 194.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, вул. Мукачівська, 5А, тел.: +380444851267

Кропивницький 221.18 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 212.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кіровоград, вул. Попова Космонавта, 20В, тел.: +380522273425

Луцьк 222.58 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 196.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Луцьк, вул. Львівська, 63, тел.: +380332767481

Львів 239.87 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 210.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Львів, вул. Симоненка Василя, 7, тел.: +380322340971

Миколаїв 212.63 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 198.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Курортна, 8, тел.: +380512404423

Одеса 226.37 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 198.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Одеса, вул. Новощепний ряд, 11, тел.: +380487254455

Полтава 217.21 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 201.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Степового Фронту, 48, тел.: +380532631263

Рівне 219.19 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 205.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Дубенська, 7, тел.: +380362628144

Суми 226.09 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 213.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Леваневського, 26, тел.: +380630346070

Тернопіль 247.86 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 215.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, просп. Злуки, 4, тел.: +380352423685

Ужгород 244.93 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 210.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Ужгород, вул. Легоцького, 7

Харків 218.28 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 199.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, вул. Золочівська, 27, тел.: +380573720004

Херсон 226.39 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 199.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, вул. Лавренева, 3А

Хмельницький 251.42 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 217.6 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Хмельницький, вул. Пілотська, 1, тел.: +380800505911

Черкаси 232.11 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 199.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Червона Слобода, вул. Чигиринський шлях, 48А

Чернігів 216.83 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 200.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Текстильщиків, 15, тел.: +380462942019

Чернівці 252.39 грн./уп.

ЕМФЕТАЛ табл. № 60, World Medicine ..... 226.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Шевченка Тараса, 5, тел.: +380372523600

Developed by Maxim Levchenko