СМАРТ ОМЕГА (SMART OMEGA)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

СМАРТ ОМЕГА®

капсули, №  30

1 капсула містить 1000 мг риб’ячого жиру, який забезпечує омега-3 нутрієнтами (300 мг): ейкозапентаєнова кислота (180 мг), докозагексаєнова кислота (120 мг).
Допоміжні речовини: желатин, гліцерин.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ

капсули, №  30

1 капсула містить 286,9 мг риб’ячого жиру, який забезпечує омега-3 нутрієнтами: ейкозапентаєнова кислота (45 мг), докозагексаєнова кислота (30 мг); вітамін C — 5,1 мг; вітамін А (жиророзчинний) — 0,66 мг (500 МО); вітамін D3 (жиророзчинний) — 0,0046 мг (120 МО).
Допоміжні речовини: підсолоджувач: маніт, дистильовані моногліцериди, натуральний апельсиновий ароматизатор, дикалій гліциризинат; оболонка капсули: загущувачі желатин та гліцерин, підсолоджувач мальтит, модифікований крохмаль, вода очищена, пігмент оксиду заліза (жовтий, червоний).

№ 05.03.02-03/66939 з 04.11.2014 до 27.10.2019

СМАРТ ОМЕГА® БЕБІ ЛИМОН

олія флакон 100 мл, №  1

Склад: риб’ячий жир з тушок океанічних риб (омега-3 поліненасичені жирні кислоти), вітамін А (ретинолу пальмітат), вітамін D3 (холекальциферол), вітамін Е (DL-альфа-токоферолу ацетат), екстракт плодів лимона. 5 мл містять: вітамін А — 400 мкг, вітамін D3 — 5 мкг, вітамін Е — 5 мг, поліненасичені жирні кислоти — 2,26 г, в тому числі ейкозапентаєнова кислота — 0,738 г, докозагексаєнова кислота — 0,484 г.
Енергетична цінність на 100 мл — 3472 кДж/830 ккал.

СМАРТ ОМЕГА® Q10

капсули, №  30

1 капсула містить: риб’ячий жир — 1009 мг (ейкозапентаєнова кислота — 33%, докозагексаєнова кислота — 22%), коензим Q10 — 10 мг, вітамін Е — 1 мг (1 МО).
Допоміжні речовини: желатин, гліцерин (Е422), вода очищена.

№ 05.03.02-03/39701 з 04.09.2015 до 31.08.2020

ДІАГНОЗИ

ХАРАКТЕРИСТИКА

омега-3 поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) — ейкозапентаєнова кислота (ЕПК) та докозагексаєнова кислота (ДГК) належать до незамінних жирних кислот. Вони не синтезуються в організмі людини та повинні надходити ззовні.

Смарт Омега. Вплив Смарт Омега при захворюваннях серцево-судинної системи ґрунтується на гіполіпідемічному, антиатерогенному, антиагрегантному, гіпокоагуляційному та вазодилатуючому ефектах ЕПК і ДГК.

При надходженні в організм омега-3 ПНЖК відбувається пригнічення синтезу ЛПДНЩ і ЛПНЩ, поліпшується їх екскреція з жовчю; омега-3 ПНЖК сприяють подовженню періоду згортання крові, зниженню агрегаційної здатності тромбоцитів за рахунок конкурентного витіснення з клітинних мембран арахідонової кислоти, яка є основним субстратом синтезу простагландинів, тромбоксанів та лейкотрієнів. Омега-3 ПНЖК сприяють периферичній вазодилатації, зменшенню в’язкості цільної крові, підвищенню плинності еритроцитів, посиленню фібринолізу.

Вбудовуючись у структуру клітинних мембран, омега-3 ПНЖК повертають їм напіврідку консистенцію, при цьому значною мірою покращується проведення нервових імпульсів. Людина стає більш енергійною, ініціативною, поліпшується настрій, пам’ять, інтелектуальні здібності, зникає схильність до депресії, тривоги, перепадів настрою.

Смарт Омега для дітей. Вплив Смарт Омега для дітей ґрунтується на комбінації життєво необхідних для дитини ПНЖК та вітамінів.

Омега-3 ПНЖК беруть участь у формуванні мембран (оболонок) клітин головного мозку, зорового аналізатора, біологічних мембран інших органів та тканин, а також у процесах передачі нервових імпульсів.

Омега-3 ПНЖК необхідні для правильного формування, а також нормального функціонування мозку та нервової системи, що особливо важливо для дітей в періоди інтенсивного росту й навантажень, пов’язаних з навчанням. Омега-3 ПНЖК мають важливе значення для формування органа зору.

Омега-3 ПНЖК допоможуть дитині стати більш енергійною, ініціативною, уважною, поліпшать настрій, пам’ять та інтелектуальні здібності.

Омега-3 ПНЖК також сприяють зниженню схильності до депресії, тривоги, перепадів настрою.

Вітамін С (аскорбінова кислота) відіграє важливу роль у захисті організму від інфекцій та впливу токсичних речовин (є природним антиоксидантом, який захищає організм від агресивних вільних радикалів, покращує імунний захист). Вітамін С також відповідає за стабільність судинної стінки. Його дефіцит може викликати кровотечу, зупинку росту м’язів, біль в суглобах і т.д.

Вітамін D3 бере участь в обміні фосфору та кальцію в організмі й необхідний для правильного розвитку кісткової системи.

Вітамін А бере участь в біосинтезі глікопротеїнів, що входять до складу слизових оболонок та інших бар’єрних тканин, тому він необхідний для нормального функціонування слизових оболонок ока, дихальної, травної та сечовидільної систем. Потреба у вітаміні А зростає при роботі, пов’язаній з напруженням органа зору (читання, виконання письмових завдань, робота з комп’ютером).

Смарт Омега бебі лимон може бути рекомендована для використання в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело незамінних омега-3 ПНЖК (ЕПК/ДГК) та жиророзчинних вітамінів А, D3 та Е з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування когнітивної, нервової та кістково-м’язової систем у дітей в період інтенсивного росту та розвитку. Омега-3 ПНЖК необхідні для правильного формування й функціонування мозку, органа зору та ЦНС. Вони забезпечують нормальний розвиток сенсорних, моторних і поведінкових реакцій. Омега-3 ПНЖК сприяють нормалізації холестеринового та ліпідного обміну в цілому, уповільненню утворення атеросклеротичних бляшок і регуляції тонусу судин. Вітамін D3 необхідний для правильного розвитку кісткової системи, а також для профілактики рахіту. Вітамін Е проявляє антиоксидантну активність, захищає клітини і тканини від шкідливої дії надмірної кількості вільних радикалів та продуктів ПОЛ.

Смарт Омега Q10. Омега-3 ПНЖК належать до структурних компонентів клітин серцево-судинної, нервової, імунної систем, сітківки ока й необхідні для підтримки їх нормального функціонування. ЕПК та ДГК мають велике значення для профілактики серцево-судинних захворювань завдяки гіполіпідемічному, антиатерогенному, антиагрегантному, гіпокоагуляційному, вазодилатуючому, помірному гіпотензивному ефектам, які вони проявляють.

Омега-3 ПНЖК сприяють:

 • зниженню ризику інфаркту міокарда та інсульту за рахунок антитромботичних властивостей;
 • зниженню рівня ТГ, а також ЛПДНЩ та ЛПНЩ, які провокують розвиток атеросклерозу;
 • уповільненню росту атеросклеротичних бляшок;
 • незначному зниженню АТ.

Дефіцит омега-3 ПНЖК в організмі (зокрема ЕПК і ДГК) є однією з причин розвитку атеросклерозу та пов’язаних з ним серцево-судинних захворювань.

Високий вміст омега-3 ПНЖК в органах ЦНС, тобто участь цих речовин в процесах передачі нервових імпульсів і поліпшення кровотоку в капілярах головного мозку, сприяє поліпшенню ясності розуму, пам’яті, орієнтації, зменшенню запаморочення, втоми, що допомагає підвищити розумову працездатність.

Омега-3 ПНЖК сприяють поліпшенню емоційної стабільності, зменшення відчуття неспокою, тривоги, перепадів настрою, зниження ймовірності розвитку депресії.

Коензим Q10 (убіхінон) — один з найважливіших коферментів в організмі людини. Його основна функція — забезпечення всіх клітин енергією. Коензим Q10 є каталізатором синтезу АТФ — універсального джерела енергії в організмі. Він перш за все необхідний для нормальної роботи серцевого м’яза, що несе найбільші енергетичні витрати в організмі. Коензим Q10 сприяє нормалізації рівня глюкози в крові та регуляції ліпідного обміну. Регулярний прийом коензиму Q10 допомагає підвищити імунітет, нормалізувати функціональний стан серцево-судинної системи, підвищити розумову і фізичну активність.

Вітамін Е (DL-альфа-токоферолу ацетат) має антиоксидантну активністю, захищає клітини і тканини від шкідливого впливу надлишкової кількості вільних радикалів та продуктів ПОЛ.

Не є лікарським засобом.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ВЖИВАННЮ

Смарт Омега:

 • в комплексній терапії атеросклерозу, ІХС, АГ;
 • при вторинній профілактиці інфаркту міокарда на доповнення до стандартних методів лікування;
 • при гіпертригліцеридемії як доповнення до дієтотерапії;
 • для профілактики серцево-судинних захворювань у пацієнтів з високим ризиком їх розвитку;
 • для профілактики та корекції синдрому хронічної втоми, поліпшення роботи ЦНС;
 • для профілактики передчасного старіння.

Смарт Омега для дітей

Смарт Омега для дітей використовують для профілактики дефіциту вітамінів, синдрому хронічної втоми, дефіциту уваги.

Сприяє підвищенню імунітету, поліпшенню роботи ЦНС, фізичного та інтелектуального розвитку дитини.

Вживають:

 • в періоди інтенсивного росту дитини;
 • при швидкій стомлюваності;
 • при підвищених фізичних та інтелектуальних навантаженнях;
 • під час простудних захворювань та реконвалесценції.

Смарт Омега бебі лимон рекомендують в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело омега-3 ПНЖК (ЕПК і ДГК) і жиророзчинних вітамінів А, D3 і Е з метою створення оптимальних умов для функціонування нервової та кістково-м’язової систем у дітей в період інтенсивного росту та розвитку.

Смарт Омега Q10. Рекомендується в якості дієтичної добавки до дієтичного раціону харчування як додаткове джерело незамінних ПНЖК (ЕПК і ДГК) сімейства омега-3, коензиму Q10 та вітаміну Е (DL-альфа-токоферолу ацетат) з метою профілактики в комплексній терапії:

 • серцево-судинних захворювань (атеросклероз, ІХС, АГ, інфаркт міокарда та ін.);
 • метаболічного синдрому;
 • синдрому хронічної втоми;
 • для поліпшення роботи ЦНС;
 • для запобігання передчасному старінню;
 • для підвищення імунітету;
 • для підвищення працездатності, витривалості, загального зміцнення та оздоровлення організму

.

Спосіб вживання

Смарт Омега. Дорослим та дітям віком старше 12 років — по 1–2 капсули на добу під час прийому їжі. Курс вживання — 30 днів, в подальшому термін вживання слід узгоджувати з лікарем.

Смарт Омега для дітей. Вживати дітям віком 3–7 років по 1 капсулі на добу під час їди; віком 7–14 років — по 2 капсули на добу під час їди. Капсули слід розжовувати або ковтати (якщо ковтання не викликає дискомфорту у дитини). Курс вживання — 1 міс. Можливість повторних курсів слід узгоджувати з лікарем.

Смарт Омега бебі лимон. Якщо лікар не призначив інакше, слід дотримуватися наступних рекомендацій. Вживати дітям віком від 6 міс до 3 років — по 2,5 мл/добу, 3–7 років — по 5 мл/добу, від 7 років та дорослим — 5 мл/добу або за рекомендацією лікаря. Рекомендований термін вживання — 30 днів, або лікар визначає індивідуально. Необхідність повторних курсів слід узгоджувати з лікарем індивідуально.

Смарт Омега Q10. Вживати дорослим та дітям віком від 12 років і старше — по 1 капсулі на добу під час прийому їжі. Курс вживання — 30 днів. У подальшому термін вживання та можливість повторних курсів слід узгоджувати з лікарем.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена чутливість до компонентів продукту.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

не перевищувати вказану щоденну норму.

Не вживати, якщо цілісність упаковки порушена. У період вагітності та годування грудьми не слід вживати даний продукт, якщо це не рекомендується лікарем. Це також стосується жінок, що планують вагітність.

При одночасному вживанні з будь-якими лікарськими засобами необхідно проконсультуватися з лікарем. Надмірне вживання Смарт Омега може спричинити послаблювальну дію.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

надмірне використання продукту може спричинити послаблювальну дію.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 °C. Після відкриття флакона Смарт Омега бебі лимон слід використовувати протягом 2 міс.

Дата додавання: 26.08.2019 р. Версія для друку

Ціни на СМАРТ ОМЕГА в містах України

Вінниця 184.25 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Вінниця, вул. Пирогова, 9, тел.: +380800505911

Дніпро 185.35 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.4 грн./уп.
«АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ» Дніпропетровськ, пл. Соборна, 4, тел.: +380563702492

Житомир 171.65 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Житомир, вул. Покровська, 151, тел.: +380800505911

Запоріжжя 186.18 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Запоріжжя, вул. Новокузнецька, 40А, тел.: +380800505911

Івано-Франківск 176.64 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА 03» Івано-Франківськ, вул. Чорновола В'ячеслава, 60/1, тел.: +380800505911

Київ 194.01 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 159.06 грн./уп.
«АПТЕКА TAS» Київ, вул. Малиновського Маршала, 12, тел.: +380442474701

Кропивницький 171.59 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Кіровоград, вул. Пашутинська, 69А, тел.: +380800505911

Луцьк 174.62 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Луцьк, просп. Грушевського, 22Б, тел.: +380800505911

Львів 193.67 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Львів, вул. Пасічна, 70, тел.: +380800505911

Миколаїв 185.31 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 159.9 грн./уп.
«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Миколаїв, просп. Мира, 14Б, тел.: +380512567396

Одеса 191.27 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 159.9 грн./уп.
«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Одеса, просп. Глушка Академіка, 26, тел.: +380487461522

Полтава 175.99 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ПРАНА» Полтава, вул. Мазепи Івана, 49, тел.: +380800505911

Рівне 184.66 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Рівне, вул. Соборна, 336, тел.: +380800505911

Суми 172.61 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ПРАНА» Суми, вул. Роменська, 90, тел.: +380800505911

Тернопіль 177.26 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Тернопіль, вул. Живова, 23, тел.: +380800505911

Ужгород 192.75 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 165.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Ужгород, вул. Легоцького, 7

Харків 168.52 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА 9-1-1» Покотилівка, вул. Незалежності, 58, тел.: +380800505911

Херсон 173.91 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Херсон, вул. Потьомкінська, 45А, тел.: +380800505911

Хмельницький 185.65 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Хмельницький, вул. Кам'янецька, 80, тел.: +380800505911

Черкаси 175.88 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА НИЗЬКІ ЦІНИ №1» Черкаси, бульв. Шевченка Тараса, 345/10, тел.: +380800505911

Чернігів 178.69 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 163.7 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Чернігів, вул. Музична, 2, тел.: +380800505911

Чернівці 184.57 грн./уп.

СМАРТ ОМЕГА® ДЛЯ ДІТЕЙ капс. № 30, Delta Medical Promotions AG ..... 166.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Шевченка Тараса, 5, тел.: +380372523600

Developed by Maxim Levchenko