0
UA | RU

Антистрес® (Antistress®)

Склад і форма випуску

капсули № 30
капсули № 60
1 капсула масою 250 мг (mg) ± 10% містить: активні інгредієнти: кореневища та корені валеріани лікарської (Valeriana officinalis) — 50 мг (mg), шишки хмелю (Humulus lupulus) — 40 мг (mg), листя меліси лікарської (Melissa officinalis) — 40 мг (mg), квітучі стебла верхівки кропиви собачої серцевої (Leonurus cardiaca) — 30 мг (mg), су­ц­віття та верхівки стебел лаванди вузьколистої (Lavandula angustifolia) — 30 мг (mg), гілочки з квітами вересу звичайного (Calluna vulgaris) — 20 мг (mg), корінь півонії похилої (Paeonia anomala) — 15 мг (mg), трава та кореневища зюзнику європей­ського (Lycopus europaeus) — 15 мг (mg), квітучі стебла буркуну лікарського (Melilotus officinalis) — 10 мг (mg);
допоміжна речовина: желатин (оболонка капсули)..
Класифікація
Дієтичні добавки

Характеристика

постійна дія підвищених психоемоційних навантажень приводить до нервових розладів, серцево-судинних захворювань, виразкової хвороби, гіпертонії.

При створенні Антистрес ставилася мета мінімізувати негативну дію стресу на організм людини. Розроблений в результаті тривалих наукових досліджень склад і “ноу-хау” виробництва дозволили зробити дію цього фітокомплекса багатогранною і м’якою, не схожою на інші заспокійливі засоби.

Ефективність Антистрес в порівнянні з плацебо була доведена проведеними по міжнародних стандартах клінічними випробовуваннями і багатолітнім досвідом успішного застосування.

Основна дія Антистрес:

– має помірну седативну дію;

– знімає відчуття дратівливості, тривоги, страху;

– нормалізує функцію нервової системи та покращує сон;

– підвищує концентрацію уваги;

Особливо ефективний в період нервового напруження та при стресових ситуаціях.

Прийом Антистрес не супроводжується уповільненням реакцій та сонливістю, тому може застосовуватись всіма активно працюючими особами, так само і тими, що знаходяться за кермом.

Рекомендації по вживанню

Антистрес рекомендовано вживати з метою нормалізації функціонального стану нервової системи особам, що перебувають в умовах психічних та фізичних перевантажень, хронічного стресу, а також при безсонні. Не викликає порушень концентрації уваги й явищ міорелаксації.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1–2 капсули 1–3 рази на добу після прийому їжі; при порушенні сну — по 2–3 капсули за 3 год до сну протягом 1–2 міс; запивати питною водою. Перед використанням рекомендована консультація з лікарем.

Протипоказання

період вагітності та годування груддю, індивідуальна чутливість до будь-якого компоненту.

Особливості застосування

не перевищувати рекомендовану добову дозу. Антистрес не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі 4–25 °С у сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Інструкція
Дата додавання: 14.09.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують Антистрес

Алопеція універсальна МКХ L63.1
Дифузна кістозна мастопатія МКХ N60.1
Доброякісна внутрішньочерепна гіпертензія МКХ G93.2
Інші форми цукрового діабету з неврологічними ускладненнями МКХ E13.4
Пригнічення лактації (гіперпролактинемія) МКХ E22.1
Тиреотоксикоз з дифузним зобом МКХ E05.0
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko