ТЕАЛОЗ® ДУО РОЗЧИН ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ (THEALOZ DUO OPHTHALMIC SOLUTION)

Склад і форма випуску

флакон 10 мл стерильн., № 1
№ 14659/2015 від 07.04.2015

Характеристика

Теалоз Дуо — стерильний гіпотонічний офтальмологічний р-н з нейтральним pH для місцевого застосування для досягнення миттєвого комфорту очей, що зберігається протягом усього дня.

Використовують з метою протекції, зволоження, змащування поверхні очей при виникненні відчуття дискомфорту, печіння, подразнення.

Зазначені вище симптоми можуть бути викликані багатьма факторами довкілля, такими як вітер, дим, пил, сонце або холод, сухе гаряче повітря, потік повітря від кондиціонера, подорож літаком, тривале перебування перед екраном комп’ютера та ін.

Теалоз Дуо можна призначати при синдромі сухого ока, в перед- та післяопераційний період, наприклад при операції з приводу катаракти, після лазерної корекції, а також користувачам контактних лінз (р-н сумісний з будь-яким типом матеріалу), при цьому необхідність попередньо знімати контактні лінзи відсутня.

Теалоз Дуо не містить консервантів та фосфатів, безпечний у використанні.

Основними компонентами р-ну є трегалоза — дисахарид, що поширений в рослинному і тваринному світі, і натрію гіалуронат — полісахарид, що міститься в тканинах ока.

Трегалоза має протекторні, зволожуючі, регенеруючі та антиоксидантні властивості. Вона — ключовий фактор агідробіотичних процесів (уповільнення метаболізму при недостатній кількості вологи) для виживання в умовах посухи. Трегалоза — доведений природний осмо- та біопротектор. Вона захищає та стабілізує клітинні мембрани, запобігає денатурації білків і деградації жирів, має унікальну властивість стимуляції аутофагії (дозволяє підтримувати баланс між руйнуванням та самовідновленням клітини для виживання в екстремальних умовах). За вивчення механізму аутофагії була отримана Нобелівська премія в галузі медицини в 2016 р.

Натрію гіалуронат — це природний полімер (полісахарид). Він утримує воду, зволожує та змащує поверхню очей. Ця речовина забезпечує тривале полегшення та прискорює загоєння епітелію рогівки.

Саме унікальне поєднання трегалози та натрію гіалуронату в офтальмологічному р-ні Теалоз Дуо забезпечує довготривалий захист, зволоження і змащування поверхні ока і максимальний комфорт для очей.

Теалоз Дуо можуть використовувати особи, що носять контактні лінзи будь-якого типу, для забезпечення миттєвого комфорту очей, що зберігається протягом усього дня.

Продукт упаковано у багатодозовий флакон ABAK®. Ця інноваційна патентована упаковка містить фільтруючу мембрану з розміром пор 200 нанометрів. Проходячи через мембрану, краплі очні стерильно фільтруються, за рахунок чого здійснюється запобігання будь-якому бактеріальному забрудненню. Таким чином, забезпечується захист продукту, і його можна використовувати протягом 3 міс після першого розкриття флакона. Це дає змогу не включати у склад р-ну консервант та забезпечити комфортне і безпечне його використання у осіб, чутливих до консервантів.

Рекомендації по використанню

Офтальмологічний р-н Теалоз Дуо призначений тільки для місцевого використання в очі.

Метод використання:

1. Перед початком необхідно добре вимити руки. Не можна торкатися ока або повік кінчиком флакона, особливо якщо є загроза занесення інфекції.

2. Внести одну краплю в нижній кон’юнктивальний мішок (простір між оком та нижньою повікою), обережно відтягнувши нижню повіку вниз і дивлячись вгору.

3. Закрити флакон після використання.

Користувачам контактних лінз: р-н можна наносити безпосередньо в око із контактною лінзою.

Дозування: 1 крапля у кожне око, використовувати 4–6 разів на добу.

Побічна дія

у поодиноких випадках може виникнути слабке подразнення очей.

Особливості застосування

не використовувати при алергії на компоненти засобу. Не торкатися поверхні ока кінчиком флакона. Не вживати усередину, не призначений для ін’єкцій. Не використовувати р-н у разі пошкодження кільця контролю відкривання.

Після використання офтальмологічного р-ну Теалоз Дуо необхідно зачекати не менше ніж 10 хв перед введенням в очі будь-якого іншого засобу.

Умови зберігання

при температурі не вище 25 °C. Після першого відкривання флакона р-н використовувати не більше 3 міс.

Не використовувати р-н у разі пошкодження флакона.

Дата додавання: 27.01.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують ТЕАЛОЗ ДУО РОЗЧИН ОФТАЛЬМОЛОГІЧНИЙ

Блефарит МКХ H01.0
Блефарокон'юнктивіт МКХ H10.5
Гострий атопічний кон'юнктивіт МКХ H10.1
Епісклерит МКХ H15.1
Інтерстиціальний (стромальний) і глибокий кератит МКХ H16.3
Інші старечі катаракти МКХ H25.8
Інші хвороби слізної залози МКХ H04.1
Міопія МКХ H52.1
Пресбіопія МКХ H52.4
Хвороба слізного апарату МКХ H04.9
geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko