ПАРАНІКС (PARANIX)

Склад і форма випуску

ПАРАНІКС ПРОТИПЕДИКУЛЬОЗНИЙ ШАМПУНЬ
Medgenix Benelux NV
100 мл, № 1
№ 14531/2015 від 12.02.2015
ПАРАНІКС® ШАМПУНЬ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ПЕДИКУЛЬОЗУ
Medgenix Benelux NV
200 мл з гребінцем, № 1
№ 2019-6MD/2 від 17.06.2019 до 16.06.2024
Косметика
ПАРАНІКС® ШАМПУНЬ ДЛЯ ЗАСТОСУВАННЯ ПІСЛЯ ЛІКУВАННЯ ПЕДИКУЛЬОЗУ
Soprodal
100 мл
№ 12.2-18-3/24835 від 14.11.2019 до 13.11.2024
Вироби медичного призначення
ПАРАНІКС ПРОТИПЕДИКУЛЬОЗНИЙ СПРЕЙ
Medgenix Benelux NV
100 мл, № 1
№ 14531/2015 від 12.02.2015
Дезінфекційні засоби
ПАРАНІКС® СПРЕЙ-ЗАХИСТ ВІД ВОШЕЙ
Medgenix Benelux NV
100 мл, № 1
№ 12.2-18-5/13438 від 14.06.2019 до 13.06.2024
Вироби медичного призначення
ПАРАНІКС® ШАМПУНЬ ПРОТИ ВОШЕЙ ТА ГНИД
Medgenix Benelux NV
100 мл, № 1
№ 2020/6MD-3 від 30.01.2020 до 29.01.2025
ПАРАНІКС® СПРЕЙ ПРОТИ ВОШЕЙ ТА ГНИД
Medgenix Benelux NV
спрей 100 мл, № 1
№ 2020/6MD-4 від 30.01.2020 до 29.01.2025

Характеристика

Паранікс® шампунь для лікування педикульозу. Ефективність Паранікс® шампуню для лікування при педикульозі є клінічно доведеною: його формула подвійної дії не тільки позбавляє від вошей та гнид, але також є зручною у використанні, оскільки одночасно миє волосся та полегшує вичісування вошей завдяки кондиціонуючим компонентам.

Оскільки Паранікс® шампунь для лікування при педикульозі не містить інсектицидів, стійкість вошей до нього не розвивається.

Паранікс® шампунь для лікування при педикульозі дерматологічно протестований.

Паранікс® спрей проти вошей та гнід. Ефективність дії Паранікс® спрея підтверджена клінічно. Формула спрея забезпечує подвійний ефект — блокує дихальні отвори та розчиняє оболонку вошей і гнид, що призводить до їх асфіксії, зневоднення та загибелі. Воші не можуть виробити стійкість до спрея Паранікс®, оскільки в його складі відсутні хімічні інсектициди.

Паранікс® спрей-захист від вошей. Клінічно доведено, що м’яка формула спрею з відомим інсектицидним репелентом IR3535 та натуральними рослинними екстрактами ефективно захищає від вошей і є безпечною для щоденного використання. Не робить волосся жирними. Легко наноситься та має приємний запах.

Паранікс® шампунь після лікування педикульозу спеціально розроблений для використання разом з протипедикульозних спреєм від вошей Паранікс®. М’яка формула шампуню вимиває волосся, робить їх більш здоровими і блискучими, полегшує розчісування і забезпечує необхідний після лікування догляд. Полегшує вичісування вошей і гнид.

Рекомендації по використанню

Паранікс® шампунь для лікування педикульозу

Крок № 1: перевірити наявність вошей. Струсити пляшку перед використанням. Рівномірно нанести достатню кількість Паранікс® шампуню для лікування при педикульозі на сухе волосся, уникаючи ділянки навколо очей. Переконатися в тому, що засіб повністю покрив волосся і шкіру голови товстим шаром. Добре помасажувати волосся від коренів до кінчиків, приділяючи особливу увагу ділянці потилиці та завушним ділянкам.

200 мл = до 4 нанесень залежно від довжини волосся.

Крок № 2: нанесення шампуню. Залишити засіб на волоссі на 15 хв. Це дуже важливо для досягнення результату.

Крок № 3: видалити вошей та гнид.

Перш ніж мити волосся, слід використати густий гребінець Паранікс, щоб видалити вошей та гнид.

1. Розчесати вологе волосся густим гребінцем проти вошей Паранікс.

2. Розділити волосся на 4 частини: від чола до потилиці, а потім від одного вуха до іншого. Якщо волосся довге, можна заплести кожну частину в косу.

3. Обробити кожну частину, відокремлюючи невеликі пасма так, щоб було видно шкіру голови.

4. Розчесати кожне пасмо, починаючи якомога ближче до шкіри голови.

5. За допомогою гребінця видалити всіх вошей та/або гнид, які вдалося знайти.

6. Кожне пасмо волосся, на якому немає гнид, можна укладати на один бік.

7. Щоб уникнути повторного зараження, слід очищувати гребінець після розчісування кожного пасма за допомогою ватного диска та завжди розчісувати волосся від коренів волосся до кінчиків.

Крок № 4: додати води та вимити волосся. Змочити волосся достатньою кількістю води та добре збити в піну. Ретельно вимити та сполоснути волосся. Обов’язково повністю змити шампунь. Укласти волосся як зазвичай.

Паранікс® спрей проти вошей та гнід

Крок № 1: перевірка наявності вошей. За допомогою густого гребінця ретельно, пасмо за пасмом, слід перевірити волосся на наявність вошей.

Крок № 2: нанесення спрея. Утримуючи флакон на відстані 10 см, нанести достатню кількість спрея на суху голову так, щоб повністю покрити волосся та шкіру голови. Добре помасажувати волосся від коренів до кінчиків, особливо ретельно в ділянці шиї та за вухами. Залишити на 15 хв. Це дуже важливо для досягнення результату.

100 мл приблизно достатньо для 4 нанесень залежно від довжини волосся.

Крок № 3: вимити волосся. Не зволожуючи волосся, нанести на них звичайний шампунь і ретельно розподілити по волоссю. Додати води та ретельно промити великою кількістю теплої води (вода обов’язково має бути теплою). Повторити процедуру миття з шампунем ще 1 раз.

Крок № 4: видалення вошей і гнид. Перед сушінням волосся вичесати вошей і гнид.

1. Ретельно прочесати волосся густим гребінцем.

2. Розділити волосся на чотири зони, проводячи проділ або від чола до потилиці, або від одного вуха до іншого. Якщо волосся довге, кожну частину можна заплести в косу.

3. Прочесати кожен сектор, пасмо за пасмом.

4. Намагатися прочесати кожне пасмо, максимально близько до шкіри голови.

5. Видалити кожну виявлену вошу та/або гниду за допомогою гребінця.

6. Пасма, що вичесані від гнид, перекладати на один бік.

7. Щоб запобігти повторному зараженню, необхідно очищати гребінець м’якою бавовняною серветкою після прочісування кожного пасма. Завжди прочісувати волосся згори донизу.

Крок № 5: при необхідності повторити обробку через 7 днів.

Через 7 днів провести повторну перевірку волосся. У разі необхідності провести обробку знову. Спрей абсолютно безпечний навіть при багаторазовому застосуванні, наприклад при повторному зараженні вошами від інших людей.

Паранікс® спрей-захист від вошей використовувати щоденно в періоди спалаху педикульозу або у ситуаціях, пов’язаних з ризиком зараження вошами. Також використовувати одразу після застосування засобів, що знищують вошей, з метою захисту від повторного зараження вошами. Наносити щоранку Паранікс® спрей-захист від вошей на чисте, висушене рушником волосся після укладання його в звичайну зачіску. Розпилювати спрей-захист уважно, приділяючи особливу увагу ділянкам потилиці та за вухами. Рекомендовано 5–25 розпилень залежно від довжини волосся. Висихає природньо без застосування фену. Не потребує змивання.

Паранікс® шампунь після лікування педикульозу слід використовувати після протипедикульозного спрею від вошей Паранікс®, а також після використання інших засобів від вошей.

Нанести необхідну кількість шампуню на волосся і розподілити його по всій довжині. Перед нанесенням шампуня змочувати волосся не потрібно. Потім додати трохи води і ретельно вспенити шампунь, після чого змити його теплою водою.

Розчесати мокре волосся густим гребінцем з тонкими зубцями, щоб вичесати мертвих вошей і гнид.

Протипоказання

не використовувати спрей у наступних випадках:

  • в осіб з індивідуальною гіперчутливістю до будь-якого компонента препарату;
  • Паранікс® протипедикульозний шампунь — у дітей віком до 2 років;
  • Паранікс® протипедикульозний спрей, Паранікс® шампунь після лікування педикульозу — у дітей віком до 6 міс;
  • Паранікс® спрей-захист від вошей — у дітей віком до 12 міс.

Побічна дія

свербіж та подразнення навколо очей, лущення шкіри голови, контактне подразнення та почервоніння шкіри голови, вух або шиї.

Особливості застосування

воші не можуть виробити стійкість до шампуню/спрея протипедикульозного Паранікс®, оскільки механізм його дії не є хімічним. Тому в разі повторного інфікування людини, яка вже проходила обробку (наприклад у школі від дітей, що не лікувалися), можливе повторне використання шампуню протипедикульозного Паранікс® без ризику зниження його ефективності.

Шампунь/спрей тільки для зовнішнього використання. При випадковому проковтуванні шампуню/спрея слід звернутися до лікаря. Слід уникати контакту з очима та слизовими оболонками (рот, ніс). При потраплянні засобу в очі негайно промити великою кількістю води. Не застосовувати засіб у разі наявності алергії на будь-який його компонент. У разі раптової появи висипу, подразнення або інших ознак підвищеної чутливості негайно припинити використання засобу та вимити волосся звичайним шампунем.

Для попередження повторного зараження необхідно провести ретельну обробку всіх речей, що могли мати контакт з волоссям. Гребінці, щітки необхідно прокип’ятити, а одяг, постільну білизну та рушники — випрати при температурі 60 °С. Приміщення та автомобіль необхідно ретельно пропилососити, після чого негайно утилізувати пиловий мішок з пилососу.

Період вагітності та годування груддю. Період вагітності та годування груддю не є протипоказанням для використання шампуню/спрея протипедикульозного Паранікс®, але в цих випадках рекомендується проконсультуватися з лікарем або фармацевтом.

Умови зберігання

Паранікс® шампунь для лікування педикульозу, Паранікс® шампунь проти вошей та гнид, Паранікс® спрей проти вошей та гнид, Паранікс® спрей-захист проти вошей та гнид — при температурі 2–25 °С в місці з помірною вологістю.

Дата додавання: 01.04.2021 р.
© Компендіум 2020
geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko