0
UA | RU

Бронхостоп®

(Bronchostop®)
Kwizda Pharma

Склад і форма випуску

Бронхостоп® пастилки
РечовинаКількість
Екстракт трави чебрецю сухий (7-13:1)59,5 мг
Допоміжні речовини: акація, мальтодекстрин, фруктоза, розчин сорбітолу, що не кристалізується (e 420), кислоти лимонної моногідрат, сахарин натрію, ароматизатор аронії, ароматизатор ягідний, олія мінеральна, віск білий, вода очищена.
№ UA/9915/01/01 від 22.07.2019
Бронхостоп® сироп
РечовинаКількість
Екстракт трави чебрецю сухий (7-13:1)0,12 г/15 мл
Екстракт кореню алтеї лікарської0,83 г/15 мл
Допоміжні речовини: сік малини, ксиліт, мальтодекстрин, акація, камедь ксантанова, кислоти лимонної моногідрат, метилпарабен (e218), пропілпарабен (e216), ароматизатор малиновий, вода очищена.
№ UA/9915/02/01 від 05.07.2019

Актуальна інформація

Бронхостоп ― лікарський препарат на рослинній основі. Бронхостоп випускається у формі пастилок, які містять екстракт трави чебрецю (Thymi herba) та сиропу, до складу якого також входить екстракт кореню алтеї лікарської (Althaea radicis). Обидві ці рослини традиційно застосовуються у якості відхаркувального засобу. Пастилки та сироп Бронхостоп можуть застосовуватися при різноманітних захворюваннях органів дихання для полегшення виведення мокротиння, зменшення вираженості кашлю та полегшення дихання завдяки тому, що складові екстракту чебрецю володіють бронхолітичним ефектом, розріджують бронхіальний секрет та діють на збудника інфекції. Корінь алтеї лікарської виявляє відхаркувальний, протизапальний та обволікаючий ефекти. Препарат дозволений для тривалого застосування і відпускається без рецепта.

Терапевтичні ефекти пастилок та сиропу Бронхостоп зумовлені екстрактами лікарських рослин, що входять до їх складу.

Чому так важливо лікувати кашель?

Висока розповсюдженість ГРВІ пояснюється високою контагіозністю. Вони швидко розповсюджуються та охоплюють значну частину населення. Так, в Україні щорічно переносить ГРВІ 20–35% населення (10–16 млн осіб). Підраховано, що економічні збитки від респіраторних інфекцій, які призводять до тимчасової втрати працездатності, становлять до 0,5 млрд грн. на рік. Кашель ― частий симптом ГРВІ, окрім того, кашлем супроводжуються такі ускладнення, як ларингіт, трахеїт, бронхіт, пневмонія (Федорова О.А., 2014). Усе це свідчить про необхідність ефективної терапії ГРВІ, у тому числі симптоматичної терапії кашлю, як для скорочення тривалості тимчасової непрацездатності, так і для попередження хронізації інфекційно-запального процесу. При цьому саме кашель є симптомом ГРВІ, який найбільш часто стає приводом звернутися до лікаря. Окрім того, слід пам’ятати про постінфекційний кашель, котрий може зберігатися тривалий час уже після розрішення інфекційного процесу та завдавати пацієнту значного дискомфорту (Бабушкина А.В., 2010). Бронхостоп завдяки можливості тривалого застосування може бути препаратом вибору.

Корінь алтеї лікарської

Алтея лікарська (Althaеa officinаlis) ― це багаторічна рослина, що має міцний короткий та товстий розгалужений корінь із кореневищем, який є основною лікарською рослинною сировиною (Мацку Я., 1981). Проте трава та квітки також використовуються у фітотерапії. Алтея росте у нашій країні переважно на сирих луках, у ярах, на берегах озер, рік та морському узбережжі (Пастушенков Л.В., 1989).

Коріння алтеї здавна застосовується у багатьох країнах світу. Його препарати мають відхаркувальні, обволікаючі та протизапальні властивості, зумовлені хімічним складом даної рослини. Основні діючі речовини ― полісахариди (пентозани та гексозани), із якими пов’язують його протизапальну дію, а також крохмаль. Містяться у корені даної рослини і такі речовини, як аспарагін, альтеїн, флавоноїд кверцетин, бетаїн, лецитин, фітостерин, пектин, вітаміни, різноманітні олії та мінеральні солі (Tavassoli P., Afshar A.S., 2018). Серед останніх найбільше фосфатів (Турова А.Д., 1974).

Лікарські рослини, що містять флавоноїди, викликають великий інтерес у сучасній медицині завдяки своїй потужній біологічній активності (Tavassoli P., Afshar A.S., 2018).

У фітотерапії та народній медицині екстракт кореня алтеї застосовується всередину, переважно при захворюваннях дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем. Так, його застосовують при ларингітах та трахеїтах, ГРВІ, а також при ангіні, він показаний при бронхіті, для полегшення відходження мокротиння при пневмонії (Турова А.Д., 1974). Завдяки обволікаючому ефекту та здатності зволожувати слизову оболонку, коріння алтеї застосовується при кашлюку (Пастушенков Л.В., 1989).

Особливу цікавість викликають імуномодулюючі властивості рослини. У дослідженнях in vitro встановлено, що діючі речовини, що входять до складу кореня рослини, чинять стимулюючий вплив на моноцити людини (Федорова О.А., 2014).

Враховуючи його протизапальну та обволікаючу дію, корінь алтеї застосовується при захворюваннях ШКТ, що супроводжуються діареєю. Особливо важливо, що в’язкість слизу, який входить до складу рослини, підвищується із підвищенням в’язкості шлункового соку. Ця особливість застосовується у терапії гастриту з підвищеною кислотністю та виразкової хвороби (Пастушенков Л.В., 1989). У народній медицині також рекомендується зовнішнє застосування настоїв та відварів алтеї при екземі, псоріазі, блефариті, у вигляді спринцювань при вагінітах, що виявляються рясними білями, всередину для полегшення діареї при гастроентеритах та в багатьох інших випадках. Також можливе застосування у вигляді полоскання горла при ангіні та фарингіті (Мамчур Ф.І., 1984).

Трава чебрецю звичайного

Чебрець звичайний (Thуmus vulgаris) являє собою напівчагарник висотою до 0,5 м із прямостоячим стеблом та вираженим ароматом. Ця рослина росте в Україні і цінується не лише як лікарська рослинна сировина, але й як добрий медонос, а також широко використовуються як пряність (Турова А.Д., 1974).

Чебрець містить багато біологічно активних речовин. До його складу входить ефірна олія. Основними складниками ефірної олії T. vulgaris є тимол (23–60%), γ-терпинен (18–50%), карвакрол (2–8%) та ліналоол (3–4%) (Satyal P. et al., 2016). У результаті досліджень було виявлено антибактеріальну, протигрибкову та протизапальну дію ефірної олії даної рослини. Це пояснює застосування T. vulgaris у медицині (Basch E. et al., 2004).

Окрім того, ефірна олія чебрецю виявляє високу антиоксидантну активність (Gedikoğlu A. et al., 2019). Також у траві чебрецю виявлені такі речовини, як н-цимол, пінен, борнеол, каріофіллін. Також містяться флавоноїди (апігенін, лютеолін), дубильні речовини, мінеральні солі та гіркоти, урсолова, олеанолова, хінна, хлорогенова та інші кислоти. Тимол є головною діючою речовиною чебрецю, має антисептичні та дезінфікуючі властивості. Таким чином, встановлено, що він діє бактерицидно на патогенні гриби (а також на синтезовані ними мікотоксини) та бактерії (як грампозитивні, так і грамнегативні), у тому числі стійкі до антибіотиків (Ersilia A. et al., 2018).

Протягом тисячоліть чебрець звичайний застосовувався для лікування алопеції, зубного нальоту, дерматофітних інфекцій (Basch E. et al., 2004). Екстракт даної рослини виявляє відхаркувальні та протизапальні ефекти, важливі при захворюваннях верхніх дихальних шляхів та бронхів (Турова А.Д., 1974).

Цікавість викликає дія T. vulgaris на ЖКТ. Його екстракт чинить спазмолітичну дію та підвищує секрецію травних соків.

У народній же медицині та фітотерапії препарати чебрецю призначаються перш за все при бронхіті та захворюваннях верхніх дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем, кашлюку, а також у якості допоміжного засобу при пневмонії. Також трава чебрецю застосовується при діареї та метеоризмі. Завдяки тому, що ця рослина виявляє деякий знеболювальний ефект, у народній медицині вона застосовується для полегшення болю при радикуліті та ішіасі (Пастушенков Л.В., 1989). У такому разі чебрець застосовується для приготування ванн, які також ефективні і при ревматизмі. Завдяки антисептичним та протизапальним властивостям перев’язувальний матеріал, просочений рідкими лікарськими формами на основі чебрецю, застосовуються при піодермії, фурункульозі, різноманітних видах висипу, що супроводжується свербежем (наприклад діатезі) та для лікування запалених ран (Турова А.Д., 1974). Настої та відвари рослини рекомендуються для полоскання порожнини рота при гінгівітах та стоматитах (Пастушенков Л.В., 1989).

У одному з досліджень було вивчено дію чебрецю на Entamoeba histolytica. Відповідно до отриманих результатів T. vulgaris є ефективним проти трофозоїтів E. histolytica (Behnia M. et al., 2008).

Також існує ряд досліджень, присвячених цитотоксичним ефектам чебрецю. Так, у дослідженні in vitro виявлено його цитотоксичну та антипроліферативну дію на культурі лейкозних клітин. T. vulgaris являє собою потенційний цитостатичний препарат для протипухлинної терапії, проте потребуються подальші дослідження in vitro та in vivo (Ayesh B.M. et al., 2014). У іншому дослідженні продемонстрована виражена протиракова активність T.vulgaris в експериментальній моделі раку молочної залози, а також на двох клітинних пухлинних лініях in vitro. Виявлені його проапоптичний, антипроліферативний, антиангіогенний, антиоксидантний ефекти. Зокрема, значний вплив T.vulgaris на деякі епігенетичні механізми у канцероґенезі молочних залоз потребують подальшого вивчення. У результаті було встановлено, що регулярне вживання чебрецю може знизити ризик розвитку раку молочної залози. Проте вибір дози та можливі побічні ефекти при тривалому застосуванні T.vulgaris у людей потребують подальшого вивчення (Kubatka P. et al., 2019).

Особливості застосування пастилок та сиропу Бронхостоп

Пастилки Бронхостоп застосовуються при кашлі, пов’язаному із застудними захворюваннями (ГРВІ). При їх розсмоктуванні відбувається розрідження мокротиння, завдяки цьому полегшується його відкашлювання та знижується інтенсивність кашлю. Така дія зумовлена ефектами екстракту чебрецю, що входить до їх складу. Вони полегшують дихання, а також завдяки антибактеріальному ефекту екстракту чебрецю діють на збудника ГРВІ. Основа пастилок ― натуральна камедь. Вона сприяє уповільненому вивільненню активних компонентів пастилок, завдяки чому поступово зменшується виділення бронхіального секрету, який подразнює слизові оболонки дихальних шляхів. У той же час активізується слиновиділення, відповідно, додатково зволожується слизова оболонка глотки та зменшується її подразнення. Пастилки Бронхостоп показані для симптоматичної терапії кашлю при запальних захворюваннях дихальних шляхів.

Сироп Бронхостоп містить рідкий екстракт кореню алтеї та сухий екстракт трави чебрецю, які традиційно застосовуються у терапії захворювань дихальної системи. Вищеописана дія ефірної олії та флавоноїдів T. vulgaris доповнюється ефектом полісахаридів, що містяться у корені алтеї. Останні реалізують протизапальний, пом’якшуючий та обволікаючий ефекти, завдяки чому полегшується відкашлювання та знижується інтенсивність кашлю.

Сироп Бронхостоп є симптоматичним лікарським засобом для терапії інфекційно-запальних захворювань органів дихання, що супроводжуються кашлем: при вологому кашлі він полегшує відкашлювання мокротиння, розріджує його. При сухому кашлі полегшення від застосування даного препарату настає за рахунок його пом’якшуючого, обволікаючого ефектів та зволоження слизової оболонки глотки. Він може застосовуватися як у монотерапії, так і у складі комплексної терапії.

Незважаючи на те що до складу препарату входять діючі речовини рослинного походження, препарат є безрецептурним, проте до застосування пастилок або сиропу Бронхостоп слід проконсультуватися з лікарем. Протипоказаннями до застосування даного препарату є БА, дитячий вік (діти віком до 2 років для сиропу та віком до 6 років для пастилок), несправжній круп у дитини в анамнезі. Особам, схильним до алергії, слід пам’ятати, що Бронхостоп протипоказаний при алергії на селеру, пилок берези та рослини родини губоцвітних, через можливість розвитку перехресних реакцій гіперчутливості. Пастилки Бронхостоп не рекомендується застосовувати у пацієнтів із тяжкими порушеннями функції печінки та нирок.

При застосуванні поєднано з іншими лікарськими засобами препарати необхідно приймати з інтервалом у 1 год, оскільки екстракт кореню алтеї, що входить до складу препарату Бронхостоп, може порушувати їх абсорбцію. Існує ризик накопичення мокротиння у дихальних шляхах та розвитку ускладнень у разі одночасного прийому препарату Бронхостоп та протикашльових лікарських засобів (наприклад кодеїну).

Консерванти метил- та пропілпарабен входять до складу даного лікарського засобу та можуть стати причиною алергічних реакцій. При тривалому рецидивуючому кашлю, особливо у дітей раннього віку, до терапії препаратом Бронхостоп слід пройти детальну діагностику для визначення ґенезу кашлю.

Ксиліт, що міститься у складі сиропу, може викликати послаблення випорожнень. Вміст у складі пастилок сорбіту і фруктози слід брати до уваги особам із непереносимістю певних цукрів.

Препарат не рекомендується приймати у період вагітності та грудного вигодовування через відсутність дослідження безпеки застосування препарату в даної категорії хворих.

Внаслідок перевищення дози сиропу Бронхостоп можливий розвиток нудоти, блювання, головного болю. Лікування симптоматичне, слід провести промивання шлунка.

Бронхостоп ― препарат для лікування кашлю, який виявляє комплексний терапевтичний ефект, дозволений для тривалого застосування.

Інструкція МОЗ

Бронхостоп® пастилки пастилки 59.5 мг, Kwizda Pharma (Австрія)

Склад

діюча речовина: екстракт тим’яну трави сухий (Thymi herba);

1 пастилка містить екстракту тим’яну трави сухого (Thymi herba) (7–13:1) (екстрагент: вода) 59,5 мг;

допоміжні речовини: акація; мальтодекстрин; фруктоза; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); кислота лимонна безводна; сахарин натрію; ароматизатор аронії; ягідний ароматизатор; олія мінеральна; віск білий; вода очищена.

Лікарська форма

Пастилки.

Основні фізико-хімічні властивості: пастилки шестикутної форми, коричневого кольору з фруктовим смаком.

Фармакотерапевтична група

Комбіновані препарати, що застосовуються у разі кашлю та застудних захворювань.

Код АТХ R05С A.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

«БРОНХОСТОП® ПАСТИЛКИ» застосовується як відхаркувальний засіб у разі кашлю, пов’язаного із застудою, переважно при довготривалій терапії. Ефірні олії та флавоноїди трави тим’яну (чебрецю) чинять бронхолітичну, секретолітичну та антибактеріальну дію, таким чином сприяють швидкому розрідженню мокротиння, що накопичилось у дихальних шляхах, зменшують кашель, полегшують дихання, а також впливають на збудника інфекції.

Натуральна основа (камедь) сприяє повільному вивільненню діючої речовини, що зумовлює поступове зупинення виділення секрету слизовими оболонками, завдяки чому зменшується подразнення слизових оболонок, активізується слинотік і таким чином слизова оболонка зволожується, тим самим додатково полегшується подразнення від кашлю і зупиняється кашель. Швидко і протягом тривалого часу захищає рецептори слизової оболонки дихальних шляхів від подразнення.

Фармакокінетика.

Флавоноїди трави тим’яну (апігенін, лютеолін) розщеплюються кишковою мікрофлорою і добре всмоктуються. Виводяться з організму переважно із сечею у незміненому вигляді або у вигляді метаболітів.

Клінічні характеристики

Показання

Симптоматичне лікування запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем та утрудненим виділенням густого мокротиння, полегшення сухого кашлю та пом’якшення подразнення слизової оболонки рота та глотки.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу або інших рослин родини губоцвітих (Lamiaceae), а також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція);
  • протипоказано дітям із гострим стенозуючим ларинготрахеїтом в анамнезі;
  • астма;
  • тяжкі захворювання печінки та нирок.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дослідження взаємодії не проводилися.

Особливості застосування

Якщо під час лікування препаратом погіршується симптоматика та/або з’являються задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, необхідно проконсультуватися з лікарем. Якщо протягом 5 днів симптоматика зберігається, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Містить фруктозу та сорбіт, тому якщо у пацієнта встановлена непереносимість деяких цукрів, слід проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

1 пастилка відповідає приблизно 0,1 вуглеводної одиниці. Це слід враховувати пацієнтам, хворим на цукровий діабет.

Через ризик випадкового ковтання цілої пастилки не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Через відсутність достатніх даних не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не встановлена.

Спосіб застосування та дози

Для перорального застосування (тримати у ротовій порожнині до повного розсмоктування).

Застосовувати дорослим та дітям віком від 12 років по 1–2 пастилки кожні 3–4 години (4–6 разів на добу). Дітям віком від 6 до 12 років — по 1 пастилці тричі на день.

Тривалість лікування не повинна перевищувати 5 днів, можливість подальшого застосування визначається лікарем.

Діти.

Застосовувати дітям віком від 6 років.

Передозування

Відсутні відомості щодо випадків передозування.

При випадковому передозуванні слід припинити застосування лікарського засобу та звернутися до лікаря.

Побічні реакції

При застосуванні препаратів, які містять тим’ян, спостерігалися реакції підвищеної чутливості, включаючи випадок анафілактичного шоку і набряку Квінке. Можливі задишка, висипання, кропив’янка, шлунково-кишкові розлади (включаючи спазми, нудоту, блювання, діарею).

У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 пастилок у блістері, по 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Квізда Фарма ГмбХ.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Еффінгергассе 21, 1160 Відень, Австрія.

Бронхостоп® сироп сироп, Kwizda Pharma (Австрія)

Склад

діючі речовини: тим’яну трави екстракт сухий (Thymi herba extractum siccum), рідкий екстракт алтейного кореня (Althaea radicis extractum fluidum);

15 мл сиропу містять: 0,12 г тим’яну трави екстракту сухого (Thymi herba extractum siccum) (7–13:1) (екстрагент: вода), 0,83 г рідкого екстракту алтейного кореня (Althaea radicis extractum fluidum) (1 : 13) (екстрагент: вода);

допоміжні речовини: сік малини (містить сахарозу, глюкозу та фруктозу); ксиліт; мальтодекстрин; акація; ксантанова камедь; кислота лимонна, моногідрат; метилпарабен (Е 218); пропілпарабен (Е 216); ароматизатор малини (містить пропіленгліколь); вода очищенa.

Лікарська форма

Сироп.

Основні фізико-хімічні властивості: в’язка, від світло-коричневого до темно-коричневого кольору (допускається червонуватий відтінок) рідина з характерним запахом (тим’яну), допускається флокуляція, преципітація і помутніння.

Фармакотерапевтична група

Комбіновані препарати, що застосовуються у разі кашлю та застудних захворювань.

Код АТХ R05С A10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Рослинні компоненти (трава тим’яну та алтейний корінь) лікарського засобу належать до традиційних рослинних препаратів, що застосовуються як відхаркувальні засоби при кашлі, пов’язаному із застудою, переважно при довготривалій терапії. Ефірні олії і флавоноїди трави тим’яну чинять бронхолітичну, секретолітичну та антибактеріальну дію, і сприяють швидкому розрідженню мокротиння, що накопичилось у дихальних шляхах, зменшують кашель, полегшують дихання.

До складу алтейного кореня входять полісахариди, які чинять пом’якшувальну, протизапальну та обволікаючу дію і застосовуються як засоби лікування запальних захворювань дихальних шляхів.

Натуральна основа (камедь) сприяє повільному вивільненню діючої речовини, що зумовлює поступове зупинення виділення секрету слизовими оболонками, завдяки чому зменшується подразнення слизових оболонок і зупиняється кашель. Швидко і протягом тривалого часу захищає рецептори слизової оболонки дихальних шляхів від подразнення.

Фармакокінетика.

Флавоноїди трави тим’яну (апігенін, лютеолін) розщеплюються кишковою мікрофлорою і добре всмоктуються. Виводяться з організму переважно із сечею у незміненому вигляді або у вигляді метаболітів.

Клінічні характеристики

Показання

Симптоматичне лікування запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем та утрудненим виділенням густого мокротиння, полегшення сухого кашлю та пом’якшення подразнення слизової оболонки рота та глотки.

Протипоказання

  • Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу або інших рослин родини губоцвітих (Lamiaceae), а також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція);
  • протипоказано дітям із гострим стенозуючим ларинготрахеїтом в анамнезі;
  • астма;
  • дитячий вік до 2 років.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Дослідження взаємодії не проводились.

Абсорбція препаратів, які застосовують одночасно, може знижуватися. Інші препарати необхідно застосовувати за 1 годину до або через 1 годину після застосування препарату (через вміст екстракту алтейного кореня). Не рекомендується застосовувати одночасно з протикашльовими засобами (наприклад, кодеїном) — оскільки можливе скупчення мокротиння в дихальних шляхах.

Особливості застосування.

Якщо під час лікування препаратом погіршується симптоматика та/або з’являються задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, необхідно проконсультуватися з лікарем. Якщо протягом 5 днів симптоматика зберігається, необхідно проконсультуватися з лікарем.

Тривалий чи рецидивний кашель у дітей віком від 2 до 4 років вимагає медичного діагностування перед лікуванням.

Лікарський засіб містить метилпарабен (Е 218) та пропілпарабен (Е 216), що може спричинити алергічні реакції (можливо, уповільнені).

Містить ксиліт, що може чинити проносну дію. Енергетична цінність 1 г ксиліту — 2,4 ккал.

Сік малини, що входить до складу лікарського засобу, містить сахарозу, глюкозу та фруктозу (загальна кількість цукрів 131 мг на дозу (15 мл)). Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

Пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози не слід прийматиданий лікарський засіб. Необхідно враховувати адитивну дію одночасно застосовуваних засобів, що містять фруктозу (або сорбіт), і дієтичне вживання фруктози (або сорбіту).

Лікарський засіб містить до 33,3 мг пропіленгліколю на дозу (15 мл).

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпека застосування лікарського засобу у період вагітності та годування груддю не встановлена, тому не рекомендоване застосування в ці періоди.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не встановлена.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 12 років — 15 мл кожні 3–4 години (4–6 разів на добу, максимальна добова доза — 90 мл);

дітям віком від 4 до 12 років — 7,5 мл кожні 3–4 години (4–6 разів на добу, максимальна добова доза — 45 мл);

дітям віком від 2 до 4 років — після консультації з лікарем — 7,5 мл кожні 3–4 години (4–6 разів на добу, максимальна добова доза — 45 мл).

Мірний стаканчик, який знаходиться у коробці, забезпечує зручне застосування та більш точне дозування відповідно до рекомендованої дози.

Тривалість лікування не повинна перевищувати 5 днів, можливість подальшого застосування визначається лікарем.

При необхідності БРОНХОСТОП® СИРОП можна застосовувати після розведення у воді або у теплому чаї.

Діти.

Застосовувати дітям віком від 2 років.

Передозування

Симптоми: нудота, блювання, головний біль. Лікування: відміна препарату, промивання шлунку.

При випадковому передозуванні слід звернутися до лікаря.

Побічні реакції

При застосуванні препаратів, які містять тим’ян, спостерігалися реакції підвищеної чутливості, включаючи випадок анафілактичного шоку і набряку Квінке. Можливі алергічні реакції (можливо, сповільненого типу), посилене слиновиділення, подразнення слизової оболонки шлунка; шлунково-кишкові розлади (включаючи спазм, нудоту, блювання, діарею).

У разі появи будь-яких небажаних реакцій слід припинити лікування та звернутися до лікаря.

Термін придатності

3 роки.

Після першого відкриття зберігати 4 тижні.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 оС. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Зберігати в оригінальній упаковці для захисту вмісту від світла. Після використання щільно закрити флакон.

Упаковка

Флакон з коричневого скла по 120 мл у картонній коробці у комплекті з мірним стаканчиком.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Квізда Фарма ГмбХ.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Еффінгергассе 21, 1160 Відень, Австрія.

Дата додавання: 29.10.2021 р.
© Компендіум 2019

Діагнози, при яких застосовують Бронхостоп

Гостра респіраторна вірусна інфекція МКХ J06.9
Гострий алергічний бронхіт МКХ J20.9
Гострий трахеїт МКХ J04.1
Ларинготрахеїт МКХ J04.2
Обструктивний бронхіт МКХ J40
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko