• Кабинет
 • Архив

  Описание активного вещества:


  НІТТИФОР, р-н д / зовн. застос. 0,5 % фл. 60 мл, №1

  Склад і форма випуску

  р-н д/зовн. застос. 0,5 % фл. 60 мл, № 1

  Інструкція

  для медичного застосування препарату

  Ніттифор

  (NITTYFOR®)

  Загальна характеристика

  міжнародна та хімічна назви: permethrin; (3-феноксифеніл)метиловий ефір 3(2,2-дихлоретеніл)-2,2-диметилциклопропанкарбонової кислоти; суміш цис- і трансізомерів (1/3);

  oсновні фізико-хімічні властивості: чистий розчин жовтого кольору, з приємним запахом;

  склад

  10 мл розчину містять 50 мг перметрину;

  допоміжні речовини: олія рицинова, ароматизатор, стерогенол, спирт етиловий 96%, спирт ізопропіловий, вода дистильована.

  Форма випуску

  Розчин для зовнішнього застосування.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби проти ектопаразитів. Код АТС Р03A С04.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка. Ніттифор — 0,5% водно-спиртовий розчин, який містить діючу речовину перметрин, що належить до групи синтетичних перетроїдів. Препарат має педикуліцидну дію, згубно впливає на гниди, личинки і статевозрілі форми головних і лобкових вошей. Порушує проникність натрієвих каналів мембран нервових клітин комах, гальмує процес поляризації (реполяризації) нервової клітини, що приводить до паралізуючого ефекту.

  Фармакокінетика. Розчин Ніттифор — препарат для зовнішнього застосування, місцевої дії. Під час застосування не всмоктується і не потрапляє у кровообіг.

  Показання для застосування

  Лікування та профілактика всіх видів педикульозу.

  Спосіб застосування та дози

  Головні воші. Волосся рясно зволожують нерозведеним розчином, який втирають у коріння. Після цого необхідно зачекати на повне висихання волосся (час залежить від довжини і густоти волосся). За час висихання препарат справляє свою знищувальну дію. Після чого миють теплою водою з шампунем і розчісують волосся густим гребінцем.

  Ніттифор наносять із розрахунку 10 — 60 мл на одну людину, залежно від густоти і довжини волосся.

  Попередження. Якщо є небезпека повторного зараження в колективі (наприклад у школі або дитячому садку), доцільно застосовувати препарат після миття волосся і залишати на волоссі після висихання. Нанесений на волосся препарат зберігає свою активність приблизно протягом 2 тижнів, чим сприяє знищенню вошей, запобігаючи тим самим їх розмноженню. Таке оброблення волосся можна повторювати декілька разів. Мертві гниди видаляють з волосся густим гребенем або по одній, оскільки вони міцно прикріплені до волосся.

  Препарат можна застосовувати дітям від 3 років.

  При ураженні площицями.

  Лобкове волосся рясно змочують нерозведеним препаратом і чекають на повне висихання волосся. За час висихання гинуть всі площиці і гниди. Після чого препарат змивають під час купання.

  Побічна дія

  Алергічна реакція у вигляді шкірних висипань.

  Місцеві реакції: печіння, поколювання, отерплість, посилений свербіж, еритема.

  Протипоказання

  Підвищена чутливість до компонентів препарату. Вагітність і період лактації. Діти до 3 років.

  Передозування. Не відомо Особливості застосування. Оброблення Ніттифором проводять у добре провітрюваному приміщенні або на відкритому повітрі. Під час оброблення Ніттифором потрібно запобігати потраплянню препарату на слизові оболонки очей, носу, ротової порожнини. Під час оброблення препаратом очі, анальний отвір і слизові оболонки статевих органів захистити ватним тампоном. У випадку потрапляння препарату на слизові оболонки їх потрібно промити проточною водою. Після оброблення необхідно вимити руки

  Вагітність і лактація.

  У ці періоди препарат можна застосовувати, якщо очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода і дитини.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами

  Не відома.

  Умови та термін зберігання

  Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла та прохолодному місці. Термін придатності — 3 роки.

  Умови відпуску

  Без рецепта.

  Упаковка

  По 60 мл розчину у флаконі з полімерного матеріалу, у картонній коробці.

  Виробник

  АТ Фармацевтичний завод ТЕВА.

  Адреса

  4042, Дебрецен, вул. Паллагі, 13, Угорщина.

  Дата додавання: 17.07.2018 р.
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko