Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Дієтичні добавкиЛікарські препаратиПектолван® Фіто ісландський мох (Pectolvan Phyto iceland moss)

Пектолван® Фіто ісландський мох (Pectolvan Phyto iceland moss)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Діагнози
  • Аналоги
Пектолван<sup>&reg;</sup> Фіто ісландський мох (Pectolvan Phyto iceland moss)

Форми випуску та упаковки

Пектолван® фіто ісландський мох екстракт рідкий від Фармак
Флакон, №1
від 145,98 грн
Пектолван® фіто ісландський мох капсули м'які від Фармак
№20
від 136,17 грн
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Лікарські засоби
R05C A10 Комбінації
Дієтичні добавки
7.1. Дієтичні добавки, що сприяють регуляції функціі органів дихання
Форми випуску за NFC
DGB Краплі

фармакодинаміка.
Фармакологічна активність препарату зумовлена сукупним ефектом фізіологічно активних речовин, що входять до складу окремих компонентів рослинної сировини. Екстракти з кореня оману, трави гісопу, трави тим’яну містять ефірні олії, які стимулюють рухову активність війок миготливого епітелію дихальних шляхів, чинять відхаркувальну дію, а також мають протизапальні та антимікробні властивості. Крім того, екстракт трави тим’яну чинить спазмолітичну дію на гладкі м’язи бронхів. Екстракт із цетрарії ісландської чинить обволікаючу, розріджувальну, протизапальну та антимікробну дії. Екстракт кореня мильнянки містить сапоніни, які чинять відхаркувальну дію.
Фармакокінетика.
Після прийому внутрішньо ефірні олії, що входять до складу препарату, практично повністю всмоктуються у тонкому кишечнику та з током крові потрапляють у легені, обумовлюючи фармакологічну дію. Виведення ефірних олій здійснюється переважно легенями шляхом перспірації.

у складі комплексного лікування гострих респіраторних захворювань, бронхітів та захворювань легень, що супроводжуються утрудненим відходженням мокротиння, кашлем, у тому числі сухим, болісним.

препарат приймати внутрішньо, після їди, 3 рази на добу, попередньо розчинивши його у 20–50 мл води.
Діти віком 12–13 років – 10–15 крапель на один прийом.
Діти віком 14–16 років – 15–20 крапель на один прийом.
Дорослі та діти від 16 років – 20–30 крапель на один прийом.
Тривалість лікування залежить від форми та тяжкості захворювання, супутньої комплексної терапії, досягнутого ефекту і становить у середньому 10–15 днів.
Діти. Безпека та ефективність застосування препарату дітям віком до 12 років не встановлені, тому таким пацієнтам його призначати не рекомендується.

запальні захворювання шлунка і кишечнику, шлунково-кишкові кровотечі, стан після операцій на органах шлунково-кишкового тракту, у тому числі на печінці та сечовивідних шляхах; тяжкі захворювання серцево-судинної системи та нирок; підвищена чутливість до компонентів препарату та до рослин родини Губоцвітих (Lamiaceae), а також до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція); дитячій вік до 12 років.

можливі шлунково-кишкові розлади (включаючи спазми, нудоту, блювання, діарею); серцево-судинні порушення (брадикардія, гіпотонія) у хворих із серцевою недостатністю. Алергічні реакції (у тому числі висип, гіперемія шкіри, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, алергічний дерматит, анафілактичний шок).

якщо під час лікування препаратом погіршується симптоматика та/або з’являються задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, необхідно проконсультуватися з лікарем. Якщо протягом одного тижня симптоматика зберігається, необхідно проконсультуватися з лікарем.
Цей лікарський засіб містить 60 об. % етанолу (алкоголю), тобто 189,6 мг/доза (для дози 10 крапель), що еквівалентно 4,8 мл пива, 1,66 мл вина у дозі. Шкідливий для пацієнтів, хворих на алкоголізм. Слід бути обережним при застосуванні дітям віком від 12 років та пацієнтам із захворюваннями печінки та хворим на епілепсію.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Результати сучасних клінічних досліджень застосування діючих речовин у період вагітності та годування груддю відсутні, тому застосовувати препарат у ці періоди не рекомендується (лікарський засіб містить 60 об. % етанолу).
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
При застосуванні у терапевтичних дозах не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

не описані.

при передозуванні можливе посилення побічної дії препарату.
Лікування: симптоматична терапія.

в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.
Зберігати у недоступному для дітей місці.