0
UA | RU

Гевкамен

(Gevcamenum)
різних виробників

Склад і форма випуску

Віола
РечовинаКількість
Ментол0,18 г/г
Камфора рацемічна0,1 г/г
Олія евкаліптова0,1 г/г
Олія гвоздична0,01 г/г
№ UA/7566/01/01 від 27.04.2017
Віола
РечовинаКількість
Ментол0,18 г/г
Камфора рацемічна0,1 г/г
Олія евкаліптова0,1 г/г
Олія гвоздична0,01 г/г
№ UA/7566/01/01 від 27.04.2017
ООО "ДКП "Фармацевтическая фабрика"
РечовинаКількість
Ментол18 г/100 г
Камфора10 г/100 г
Олія евкаліптова10 г/100 г
Олія гвоздична1 г/100 г
№ UA/6071/01/01 від 12.06.2017
Тернофарм
РечовинаКількість
Ментол18 г/100 г
Камфора10 г/100 г
Олія евкаліптова10 г/100 г
Олія гвоздична1 г/100 г
№ UA/0586/01/01 від 16.08.2019
Фітофарм
РечовинаКількість
Ментол18 г/100 г
Камфора10 г/100 г
Олія евкаліптова10 г/100 г
Олія гвоздична1 г/100 г
№ UA/8241/01/01 від 19.03.2018
Класифікація
Лікарські засоби

Актуальна інформація

Гевкамен мазь згідно з АТС-класифікацією належить до інших засобів, що застосовуються місцево при суглобовому та м’язовому болю. Гевкамен мазь при топічному нанесенні виявляє подразнювальний ефект на рецептори шкіри, за рахунок чого чинить відволікаючу та місцеву знеболювальну дію. Також мазь чинить протизапальну та протимікробну дію, застосовується в комплексному лікуванні патології опорно-рухового апарату, що супроводжується больовим синдромом. Фармакотерапевтична дія препарату зумовлена взаємодоповнюючими та взаємопосилюючими ефектами компонентів, що входять до його складу: ментолу, камфори рацемічної, гвоздичної та евкаліптової олії.

Мазь гевкамен: фармакотерапевтичні ефекти місцевого застосування ментолу

Ментол за хімічною будовою є циклічним монотерпеновим спиртом. Саме ця речовина надає специфічного аромату рослинам роду М’ята (лат. Mentha). Метол при топічному застосуванні стимулює сенсорні нервові закінчення. Суб’єктивно у місці нанесення виникає відчуття прохолоди. Цим пояснюється відволікаючий ефект ментолу (Craighead D.H. et al., 2017). Ментол у складі препаратів для місцевого застосування застосовується в терапії м’язового та суглобового болю (Craighead D.H., Alexander L.M., 2016). Механізм дії ментолу складний та все ще не до кінця вивчений. Завдяки своїй високій ліпофільності він активно взаємодіє з клітинними мембранами, змінюючи їх плинність. Останнє призводить до конформаційних змін мембранних іонних каналів та, відповідно, змін їх проникності для різних заряджених іонів (Ca2+, K +, Na + або Cl) (Oz M. et al., 2017). Таким чином, ментол викликає зниження внутрішньоклітинної концентрації кальцію та, відповідно, релаксацію гладких м’язів судинної стінки (Silva Н., 2020). Окрім того, існують дані, що ментол стимулює вивільнення оксиду азоту (NO) та гіперполяризуючих факторів ендотелію (EDHF), що також сприяє розширенню судин шкіри (Craighead D.H. et al., 2017).

Мазь Гевкамен: камфора рацемічна та її фармакотерапевтичні ефекти при топічному застосуванні

Камфора рацемічна — летюча ароматична речовина класу терпеноїдів (Cherneva E. et al., 2012). Основним джерелом для отримання камфори є деревина камфорного дерева (лат. Cinnamomum camphora). Окрім того, камфору можна отримати шляхом хімічного синтезу із скипидару (Hu X. et al., 2005). Камфора виявляє різноманітні фармакотерапевтичні ефекти: антисептичний, відволікаючий та місцевий знеболювальний (Hu X. et al., 2005; Chen W. et al., 2013). Відволікаюча дія камфори при топічному нанесенні пояснюється її збуджувальною дією на холодові рецептори шкіри. Анальгезивна дія камфори пояснюється тим, що дана речовина викликає гіперполяризацію мембран ноцицептивних рецепторів із розвитком їх десенситизації (Hu X. et al., 2005). Препарати камфори рацемічної застосовуються вже багато століть, проте не втратили своєї актуальності й сьогодні (Theis J.G., Koren G., 1995).

Гевкамен мазь: гвоздична олія — важливий складовий компонент

Гвоздична олія — ефірна олія, яку отримують із квіткових бутонів гвоздичного дерева (лат. Syzygium aromaticum), що належить до родини миртові (лат. Myrtaceae). Вона має виражений специфічний запах та гострий терпкий смак та являє собою рідину від безколірної до світло-жовтого кольору. Гвоздична олія багато років застосовується в традиційній китайській медицині, Аюрведі. Вона багато століть застосовувалася у європейській медицині у якості спазмолітичного, місцевого знеболювального та протизапального засобу. До складу гвоздичної олії входять евгенол (речовина класу фенолів), терпеновий вуглеводень каріофілен, терпени β-мірцен, α- та β-пінени та інші речовини. У сучасних дослідженнях продемонстровані антимутагенна, антиоксидантна, антитромботична, протипаразитарна, протизапальна, антиноцицептивна, жарознижувальна, антибактеріальна, противірусна та протигрибкова дія гвоздичної олії. У результаті дослідження моделі артриту на щурах встановлено, що евгенол, що міститься у гвоздичній олії, виявляє протизапальну активність та зменшує вираженість симптомів артриту (Taher Y.A. еt al., 2015).

Гевкамен мазь: фармакотерапевтичні ефекти місцевого застосування евкаліптової олії

Евкаліптова олія багато років застосовується в медицині. Її отримують з евкаліптового дерева (лат. Eucalyptus). У сучасних дослідженнях продемонстровано, що евкаліптова олія виявляє протинабрякову, протизапальну та анальгезивну активність. Окрім того, за даними електроміографії, евкаліптова олія чинить міорелаксивну дію. Евкаліптова олія містить α-пінен та 1,8-цинеол. Дані речовини виявляють виражену антиоксидантну активність. Окрім того, у дослідженнях на щурах продемонстровано, що 1,8-цинеол чинить виражену протинабрякову та знеболювальну дію. Ці ефекти 1,8-цинеолу зумовлені тим, що він інгібує секрецію цитокінів Т-лімфоцитами (Jun Y.S. еt al., 2013).

Гевкамен мазь: висновки

Гевкамен мазь — комплексний препарат для місцевого застосування. Діючими речовинами є компоненти рослинного походження: ментол, камфора рацемічна, гвоздична та евкаліптова олії. Гевкамен мазь застосовується у якості симптоматичного засобу в лікуванні м’язово-суглобової патології, що супроводжується больовим синдромом. Так, Гевкамен мазь застосовується в симптоматичному лікуванні спондилогенної дорсалгії (Иванова М.Ф. и соавт., 2012), ішіасу, артриту, ревматичного ураження суглобів.

Інструкція МОЗ

Гевкамен мазь, Віола ПрАТ (Україна, Запоріжжя)

Склад

діючі речовини: ментол кристалічний, камфора рацемічна, олія евкаліптова, олія гвоздична;

1 г мазі містить ментолу кристалічного 0,18 г, камфори рацемічної 0,10 г, олії евкаліптової 0,10 г, олії гвоздичної 0,01 г;

допоміжні речовини: парафін, парафін білий м’який.

Лікарська форма

Мазь.

Мазь білого або білого з жовтуватим відтінком кольору із характерним запахом.

Назва і місцезнаходження виробника

ПрАТ Фармацевтична фабрика «Віола».

Україна, 69063, м. Запоріжжя, вул. Кірова, 75.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому та м’язовому болю. Код АТС М02А Х10.

Мазь подразнює нервові закінчення, чинить відволікаючу, місцеву знеболювальну і протизапальну дію, яка зумовлена речовинами, що входять до її складу.

Показання для застосування

Симптоматичне лікування невралгії, міалгії, артриту, ревматизму, ішіасу.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Рани у місці нанесення препарату, дерматит, коклюш, екзема, схильність до бронхоспазму або судом.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Не наносити на слизові оболонки! Не допускати потрапляння препарату в очі. У разі випадкового потрапляння мазі в очі необхідно промити їх водою і негайно звернутися до лікаря.

При втиранні у шкіру викликає відчуття холоду, потім теплоти, слабкого печіння та поколювання.

Не слід наносити мазь на пошкоджену шкіру.

Після кожного застосування мазі ретельно мити руки.

При сильному подразненні шкіри втирання слід припинити.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Невідома.

Діти.

Не застосовувати дітям до 12 років.

Спосіб застосування та дози.

Мазь застосовувати зовнішньо для розтирання.

2-3 г препарату легко втирати до повного всмоктування в уражену ділянку тіла та прилеглу ділянку шкіри 2-3 рази на добу.

Кратність застосування і тривалість курсу лікування визначає лікар залежно від характеру захворювання, його вираженості, досягнутого ефекту, характеру базисної терапії.

Передозування.

Відчуття сильного тепла та печіння у місці нанесення мазі чи посилення проявів побічних реакцій. Алергічні реакції (кропив’янка, свербіж шкіри) у разі підвищеної чутливості до препарату. Терапія симптоматична.

Побічні ефекти.

Можливі алергічні реакції, включаючи почервоніння шкіри, шкірні висипання, кропив’янку, контактний дерматит, свербіж; головний біль, запаморочення, можливе виникнення судом, спричинене камфорою, у дітей може виникнути дерматит.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Невідома.

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 градусів; не допускається заморожування. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 30 г або по 40 г у тубі, по 1 тубі у пачці або без пачки; по 20 г або по 40 г у контейнерах.

Категорія відпуску.

Без рецепта.

Гевкамен мазь, Житомирська ФФ ТОВ (Україна, Станишівка)

Склад

діючі речовини: ментол рацемічний, камфора рацемічна, олія евкаліптова, олія гвоздикова;

1 г мазі містить ментолу рацемічного 0,18 г (180 мг), камфори рацемічної 0,1 г (100 мг), олії евкаліптової 0,1 г (100 мг), олії гвоздикової 0,01 г (10 мг);

допоміжні речовини: парафін, парафін білий м’який.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: мазь білого або білого з жовтуватим відтінком кольору зі специфічним запахом.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються місцево при болю у суглобах і м’язах. Код АТХ M02A X10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Механізм дії препарату зумовлений діючими речовинами, що входять до складу препарату. Подразнює нервові закінчення, розширює артеріоли та капіляри, що сприяє розвитку відволікаючої та знеболювальної дії. Зменшує ексудацію та ущільнює клітинні мембрани. Проявляє відволікаючу, слабку аналгезуючу, помірну протизапальну, антисептичну дії.

Фармакокінетика.

Не визначалась.

Клінічні характеристики

Показання

Біль у суглобах та м’язах, невралгія, міозит, артрит, міалгія, артралгія, ревматизм, ішіас.

Протипоказання

Захворювання шкіри, рани у місцях передбачуваного нанесення препарату, дерматит, коклюш, екзема, схильність до бронхоспазму або судом. Гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату. Дитячий вік до 3 років.

Особливі заходи безпеки.

При втиранні у шкіру спричиняє відчуття холоду, потім теплоти, слабкого печіння та поколювання.

Слід уникати потрапляння мазі в очі та на слизові оболонки. При потраплянні мазі в очі та на слизові оболонки слід ретельно промити ці місця проточною водою. Не слід наносити мазь на пошкоджену шкіру.

Після кожного застосування мазі ретельно мити руки. При сильному подразненні шкіри втирання слід припинити.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома.

Особливості застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

З обережністю за призначенням лікаря застосовувати у період вагітності або годування груддю з урахуванням співвідношення ризик/користь.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Невідома.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати зовнішньо для розтирань. Мазь втирати у шкіру над ураженим суглобом або м’язом по 2–3 г 2–3 рази на добу. Курс лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання, а також від характеру супутньої терапії і визначається лікарем індивідуально.

Діти.

Препарат застосовувати дітям віком від 3 років.

Передозування

Відчуття сильного тепла та печіння у місці нанесення мазі. Можливі прояви гіперчутливості, що потребують відміни препарату. Лікування симптоматичне.

Побічні реакції

Можливий розвиток алергічних реакцій — почервоніння шкіри, шкірні висипання, кропив’янка, контактний дерматит, свербіж; головний біль, запаморочення, можливе виникнення судом, спричинене камфорою. У дітей може виникнути дерматит.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 20ºС у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 40 г у тубі в пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ТОВ «ДКП «Фармацевтична фабрика».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 12430, Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Станишівка, вул. Корольова, б. 4.

Гевкамен мазь, Тернофарм ТОВ (Україна, Тернопіль)

Склад

діючі речовини: 1 г мазі містить ментолу — 0,18 г; камфори рацемічної — 0,1 г; олії евкаліптової — 0,1 г; олії гвоздичної — 0,01 г;

допоміжні речовини: парафін, парафін білий м’який.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: мазь білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, з характерним запахом.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому та м’язовому болю.

Код АТХ М02А Х10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

При зовнішньому застосуванні лікарський засіб подразнює нервові закінчення шкіри, чинить відволікаючу, місцеву знеболювальну, протизапальну та протимікробну дію при запаленні, болю у суглобах та м’язах.

Фармакокінетика.

Не вивчалася.

Клінічні характеристики

Показання

Симптоматичне лікування невралгії, міалгії, артриту, ревматизму, ішіасу.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Рани у місці нанесення препарату, дерматит, коклюш, екзема, схильність до бронхоспазму або судом.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома.

Особливості застосування.

Слід дотримуватись обережності при застосуванні мазі.

Не наносити на слизові оболонки! Не допускати потрапляння препарату в очі. У разі випадкового потрапляння мазі в очі необхідно промити їх водою і негайно звернутися до лікаря.

При втиранні у шкіру викликає відчуття холоду, потім теплоти, слабкого печіння та поколювання.

Не слід наносити мазь на пошкоджену шкіру.

Після кожного застосування мазі ретельно мити руки.

При сильному подразненні шкіри втирання слід припинити.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітним та жінкам у період годування груддю лікування призначає лікар у разі, коли передбачувана користь для жінки перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Мазь застосовувати зовнішньо для розтирання.

2–3 г препарату легко втирати до повного всмоктування в уражену ділянку тіла та прилеглу ділянку шкіри 2–3 рази на добу.

Кратність застосування і тривалість курсу лікування визначає лікар залежно від характеру захворювання, його вираженості, досягнутого ефекту, характеру базисної терапії.

Діти.

Дітям віком до 12 років не рекомендується застосовувати лікарський засіб.

Передозування

Відчуття сильного тепла та печіння у місці нанесення мазі або посилення проявів побічних реакцій. Алергічні реакції (кропив’янка, свербіж шкіри) у разі підвищеної чутливості до препарату. Терапія симптоматична.

Побічні реакції

Можливі алергічні реакції, включаючи почервоніння шкіри, шкірні висипи, кропив’янку, контактний дерматит, свербіж; головний біль, запаморочення, можливе виникнення судом, спричинене камфорою, у дітей може виникнути дерматит.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 15 г або 25 г у тубах алюмінієвих в пачці або без пачки.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник/заявник

ТОВ «Тернофарм».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності/місцезнаходження заявника

ТОВ «Тернофарм».

Україна, 46010, м. Тернопіль, вул. Фабрична, 4.

Тел./факс: (0352) 521–444, www.ternopharm.com.ua

Гевкамен мазь, Фітофарм ПрАТ (Україна, Бахмут)

Склад

діючі речовини: левоментол, камфора, олія евкаліптова, олія гвоздикова;

1 г мазі містить: левоментолу — 180 мг, камфори — 100 мг, олії евкаліптової — 100 мг, олії гвоздикової — 10 мг;

допоміжні речовини: парафін, парафін жовтий м’який.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості: мазь білого або жовтуватого кольору, з характерним запахом. Мазь за зовнішнім виглядом має бути однорідною.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються місцево при суглобовому та м’язовому болю. Код АТХ M02A X10.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

При зовнішньому застосуванні препарат подразнює нервові закінчення шкіри, чинить відволікаючу, місцеву знеболювальну, протизапальну та протимікробну дію при запаленні, болю в суглобах та м’язах.

Фармакокінетика.

Не вивчалась.

Клінічні характеристики

Показання

Симптоматичне лікування невралгії, міалгії, артриту, ревматизму, ішіасу.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Рани у місці нанесення препарату, дерматит, коклюш, екзема, схильність до бронхоспазму або судом.

Особливості застосування

Не наносити на слизові оболонки! Не допускати потрапляння препарату в очі. У разі випадкового потрапляння мазі в очі необхідно промити їх водою і негайно звернутися до лікаря.

При втиранні у шкіру викликає відчуття холоду, потім теплоти, слабкого печіння та поколювання.

Не слід наносити мазь на пошкоджену шкіру.

Після кожного застосування мазі ретельно мити руки.

При сильному подразненні шкіри втирання слід припинити.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома.

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітним та жінкам у період годування груддю лікування призначає лікар у разі, коли передбачувана користь для жінки перевищує потенційний ризик для плода/дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

Мазь застосовувати зовнішньо для розтирання.

2–3 г препарату легко втирати до повного всмоктування в уражену ділянку тіла та прилеглу ділянку шкіри 2–3 рази на добу.

Кратність застосування і тривалість курсу лікування визначає лікар залежно від характеру захворювання, його вираженості, досягнутого ефекту, виду базисної терапії.

Діти.

Дітям віком до 12 років не рекомендується застосовувати препарат.

Передозування

Відчуття сильного тепла та печіння у місці нанесення мазі чи посилення проявів побічних реакцій. Алергічні реакції (кропив’янка, свербіж шкіри) у разі підвищеної чутливості до препарату. Терапія симптоматична.

Побічні реакції

З боку імунної системи: можливі алергічні реакції, включаючи почервоніння шкіри, свербіж, шкірні висипання, кропив’янку, контактний дерматит.

З боку центральної нервової системи: головний біль, запаморочення, можливе виникнення судом, спричинене камфорою.

Порушення у місці введення: почервоніння шкіри, свербіж, у дітей може виникнути дерматит.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 20 г у контейнерах.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ПРАТ «ФІТОФАРМ».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 84500, Донецька обл., м. Бахмут, вул. Сибірцева, 2.

Заявник

ПРАТ «ФІТОФАРМ».

Місцезнаходження заявника

Україна, 02152, м. Київ, проспект Павла Тичини, будинок 1В, офіс А 504.

Дата додавання: 26.09.2021 р.
© Компендіум 2019

Рекомендовані аналоги Гевкамен:

Апізартрон<sup>®</sup>
мазь туба 20 г, № 1
esparma
Баінвель мазь Інтенсив
мазь туба 50 г, № 1
Naturwaren
Баінвель мазь Інтенсив
мазь туба 75 г, № 1
Naturwaren
Баінвель мазь Інтенсив
мазь туба 100 г, № 1
Naturwaren
Бенгей<sup>®</sup>
крем туба 50 г, № 1
МакНіл Продактс Лімітед
Випросал В<sup>®</sup>
мазь туба 30 г, № 1
Grindeks
Випросал В<sup>®</sup>
мазь туба 50 г, № 1
Grindeks
Випросал В<sup>®</sup>
мазь туба 75 г, № 1
Grindeks
Еспол
мазь туба 30 г, № 1
Лубнифарм
Еспол
мазь туба 30 г, № 1
Червона зірка
Живокост
мазь туба 40 г в пачці, № 1
Віола
Фіточай "Живокіст"
50 г, № 1
Фітобіотехнології
Живокост артолія
мазь банка 25 г в пачці, № 1
ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика"
Живокост артолія
мазь туба 40 г в пачці, № 1
ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика"
Живокост артолія
мазь банка 50 г в пачці, № 1
ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика"
Живокост артолія
мазь банка 90 г в пачці, № 1
ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика"
Живокосту мазь
мазь банка 25 г в пачці, № 1
ООО "ДКП "Фармацевтическая фабрика"
Живокосту мазь
мазь туба 40 г в пачці, № 1
ООО "ДКП "Фармацевтическая фабрика"
Живокосту мазь
мазь банка 90 г в пачці, № 1
ООО "ДКП "Фармацевтическая фабрика"
Живокосту мазь
мазь туба 40 г в пачці, № 1
Фітофарм
Живокосту мазь
мазь банка 50 г в пачці, № 1
Фітофарм
Живокосту мазь
мазь банка 100 г в пачці, № 1
Фітофарм
МАЗЬ ЖИВОКОСТУ ЕКО
туба 50 г
Biodeal Pharmaceuticals Private Limited
Капсикам<sup>®</sup>
мазь туба 30 г з аплікатором, № 1
Grindeks
Капсикам<sup>®</sup>
мазь туба 50 г з аплікатором, № 1
Grindeks
Скипидарна мазь
мазь туба 25 г, № 1
Тернофарм
Скипидарна мазь
мазь туба 30 г, № 1
Фітофарм
Траумель С мазь
мазь туба 50 г, № 1
Heel
Фіналгон<sup>®</sup>
мазь туба 20 г з аплікатором, № 1
Опелла Хелскеа Україна
Фламідез фітоплюс
мазь туба 20 г, № 1
Organosyn Life Sciences
Хондра-Сила <I>мазь</I>
мазь 5 % туба 30 г, № 1
Фармак
Хондра-Сила<sup>®</sup> зігріваюча
мазь туба 30 г в пачці, № 1
Фармак
Хондроїтинова мазь
мазь 5 % туба 25 г, № 1
ООО "ДКП "Фармацевтическая фабрика"
Хондроітин® ін'єкції
розчин для ін'єкцій 200 мг/2 мл ампула 2 мл в пачці, № 10
Фітофарм
Цель Т мазь
мазь туба 50 г, № 1
Heel
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko