КАЛЬЦЕМІН® АДВАНС/КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР (CALCEMIN ADVANCE/CALCEMIN SILVER)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

КАЛЬЦЕМІН® АДВАНС
таблетки, вкриті оболонкою флакон коробка, № 30, 60, 120Ціни в аптеках
Діючі речовини: 1 таблетка містить: кальцій (у формі кальцію карбонату, кальцію цитрату) — 500 мг, вітамін D3 (холекальциферол) — 200 МО, магній (у формі магнію оксиду) — 40 мг, цинк (у формі оксиду цинку) — 7,5 мг, мідь (у формі оксиду міді) — 1 мг, марганець (у формі марганцю сульфату) — 1,8 мг, бору (у формі натрію борату) — 250 мкг.
Допоміжні речовини: мальтодекстрин, целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, акація, гіпромелоза, стеаринова кислота, полісахарид соєвий, титану діоксид (E171), натрію лаурилсульфат, магнію силікат, триацетин, масло мінеральне, спеціальний червоний AC (E129), жовтий «захід сонця» FCF (E110), діамантовий синій FCF (E133)..
№ UA/7110/01/01 від 13.10.2017
C
КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР
таблетки, вкриті оболонкою флакон, № 30, 60Ціни в аптеках
Діючі речовини: 1 таблетка містить: кальцій (у формі кальцію карбонату, кальцію цитрату) — 500 мг, вітамін D3 (холекальциферол) — 400 МО, магній (у формі магнію оксиду) — 40 мг, цинк (у формі оксиду цинку) — 7,5 мг, мідь (у формі оксиду міді) — 1 мг, марганець (у формі марганцю сульфату) — 1,8 мг, бору (у формі натрію борату) — 250 мкг.
Допоміжні речовини: натрію кроскармелоза, акація, мальтодекстрин, целюлоза мікрокристалічна, гіпромелоза, полісахарид соєвий, стеаринова кислота, титану діоксид (E171), натрію лаурилсульфат, магнію силікат, триацетин, масло мінеральне, магнію стеарат, індигокармін (E132), жовтий «захід сонця» FCF (E110)..
№ UA/7138/01/01 від 13.10.2017
C

ДІАГНОЗИ

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

фармакодинамічні параметри. Кальцій — важливий структурний компонент кісткової тканини. Прийом кальцію коригує дефіцит надходження кальцію з їжею, особливо в разі підвищеної потреби чи зниженому всмоктуванні.

Кальцію карбонат — сіль з найвищим вмістом елементарного кальцію.

Кальцію цитрат покращує біодоступність препарату у пацієнтів зі зниженою кислотністю шлункового вмісту, ахлоргідрією на фоні терапії кислотознижувальними препаратами, знижує ризик розвитку каменів у сечовивідних шляхах у разі тривалого застосування, виявляє високий протирезорбтивний потенціал за рахунок інгібування паратиреоїдного гормону (ПТГ).

Вітамін D відіграє дуже важливу роль в абсорбції кальцію, фосфатів та магнію в тонкій кишці. Вітамін D регулює вміст цих елементів у рідинах організму та сприяє підтримці нормального рівня кальцію в крові, а також бере участь у синтезі органічних елементів та кальцифікації скелета.

Магній відіграє важливу роль у метаболізмі кісткової тканини, запобігає демінералізації кісток, гальмує депонування кальцію у стінках кровоносних судин, клапанах серця, м’язах, сечовивідних шляхах.

Цинк — кофактор >200 ферментів та має вплив на процес ремоделювання кісткової тканини.

Мідь бере участь у побудові найважливіших білків сполучної тканини — колагену та еластину, що утворюють матрицю кісткової та хрящової тканини.

Марганець нормалізує синтез глікозаміногліканів, необхідних для побудови кісткової та хрящової тканини. Повторює кальційзберігаючі функції вітаміну D.

Бор регулює активність ПТГ та опосередковано через зазначений гормон впливає на обмін кальцію, магнію, фосфору та холекальциферолу.

ПОКАЗАННЯ

Кальцемін® Адванс:

 • — уповільнення темпу втрати маси кісткової тканини та корекція порушень обміну кальцію;
 • — терапія захворювань опорно-рухового апарату та захворювань зубів;
 • — у складі комплексної терапії станів, що супроводжуються значною втратою маси кісткової тканини;
 • — як базисний засіб при застосуванні антирезорбтивних лікарських засобів (замісна гормональна терапія, кальцитонін, бісфосфонати) та стимуляторів формування кісткової тканини;
 • — у складі терапії остеопенічного стану, системного остеопорозу та його ускладнень.

Призначають дітям віком від 12 років, дорослим, у тому числі жінкам в пери- та постменопаузальний період, особливо за наявності протипоказань до застосування замісної гормональної терапії.

Кальцемін® Сільвер:

 • — комплексне лікування остеопорозу різного ґенезу: менопаузального, сенильного, ідіопатичного, стероїдного, спричиненого тривалою іммобілізацією, та його ускладнень (переломів тощо);
 • — тяжких хвороб зубів і пародонту;
 • — як базисний засіб при застосуванні антирезорбтивних лікарських засобів (замісна гормональна терапія, кальцитонін, бісфосфонати) та стимуляторів формування кісткової тканини;
 • — для зниження ризику переломів при дефіциті кальцію, вітаміну D, мінеральних речовин у раціоні харчування в осіб віком >50 років.

ЗАСТОСУВАННЯ

дорослі та діти віком ≥12 років — по 1 таблетці під час прийому їжі 1–2 рази на добу.

Запивати достатньою (200 мл) кількістю води. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 3 таблетки, вкриті оболонкою.

Тривалість терапії визначає лікар залежно від характеру захворювання. За необхідності слід повторити курс терапії.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

 • — гіперчутливість до будь-якого з компонентів препарату (у вигляді алергічної реакції);
 • — гіперкальціємія та/чи стани, що спричиняють розвиток гіперкальціємії (саркоїдоз, злоякісні новоутворення та первинний гіпертиреоз);
 • — тяжка гіперкальціурія;
 • — порушення функції нирок;
 • — сечокам’яна хвороба;
 • — гіпервітаміноз D.

ПОБІЧНА ДІЯ

— травна система: абдомінальний біль та біль, пов’язаний із ШКТ, диспепсія (включаючи дискомфорт у животі), запор, діарея, здуття живота, нудота, блювання;

— імунна система: алергічні реакції, анафілактичні реакції, анафілактичний шок; зрідка реєструвалися реакції гіперчутливості, що супроводжувалися астматичним синдромом, легкими або середньотяжкими алергічними реакціями з боку шкірних покривів або дихальної системи, травної чи серцево-судинної системи у вигляді висипу, набряку, гіперемії шкіри, свербежу, некардіогенного набряку легень; вкрай рідко надходили повідомлення про тяжкі алергічні реакції, у тому числі анафілактичний шок;

— результати лабораторних та інструментальних методів обстеження: при тривалому застосуванні у високих дозах можливий розвиток гіперкальціємії, гіперкальціурії, гіпервітамінозу D.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

не перевищувати рекомендованої дози. Кальцемін® Адванс та Кальцемін® Сільвер не слід застосовувати одночасно з іншими препаратами кальцію чи вітаміну D.

Слід обережно застосовувати кальцій та вітамін D, щоб не перевищити загальної дози кальцію в 2500 мг та 4000 МО вітаміну D, враховуючи надходження з їжею.

Хворі, які застосовують інші препарати, що містять вітамін D та/чи кальцій, або будь-які інші лікарські засоби, повинні проконсультуватися з лікарем до початку застосування цього препарату.

Протягом тривалого лікування препаратами, що містять кальцій у комбінації з вітаміном D, а також у пацієнтів з легкою та середньотяжкою нирковою недостатністю (у тому числі осіб похилого віку) необхідно контролювати рівень кальцію, фосфатів та креатиніну в плазмі крові; кальцію та фосфатів — у сечі. При появі ознак гіперкальціємії чи при порушенні функції нирок, кальціурії, що перевищує 7,5 ммоль/добу (300 мг/добу), необхідно знизити дозу або припинити застосування препарату.

Хворим із порушеннями функції нирок та при одночасному застосуванні серцевих глікозидів, блокаторів кальцієвих каналів (БКК) та/чи тіазидних діуретиків контроль функціонального стану нирок слід проводити за допомогою визначення рівня креатиніну в плазмі крові (див. ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ).

Комбіновані препарати необхідно застосовувати з обережністю в іммобілізованих хворих у зв’язку з підвищеним ризиком гіперкальціємії. Для пацієнтів із порушеною функцією печінки корекція дози не потрібна. Цей препарат не слід застосовувати при порушенні функції нирок, сечокам’яній хворобі або схильності до відкладення кальцію.

Застосування в період вагітності чи годування грудьми. У період вагітності та годування грудьми препарат застосовують за показаннями та під наглядом лікаря. У період вагітності та годування грудьми добова доза Кальцемін® Адванс не повинна перевищувати 2 таблеток, вкритих оболонкою, Кальцемін® Сільвер — 1 таблетка, вкрита оболонкою. Застосування препарату в рекомендованих дозах вважається безпечним. Не слід перевищувати рекомендовані дози, оскільки хронічне передозування може бути шкідливим для плода та новонародженого. У період вагітності та годування грудьми загальна добова доза з урахуванням надходження з їжею та препаратів не повинна перевищувати для кальцію 2500 мг та для вітаміну D — 4000 МО.

У тварин на фоні передозування вітаміну D у період вагітності встановлено наявність тератогенного ефекту.

Дані, що свідчать про потенційний тератогенний ефект у людини при застосуванні вітаміну D в рекомендованих дозах, відсутні.

Гіперкальціємія у вагітних внаслідок прийому вітаміну D у підвищених дозах пов’язана з гіперкальціємією у плода, що може призвести до розвитку побічних ефектів у новонародженого, включаючи пригнічення ПТГ, гіпокальціємію, тетанію, епілептичні напади та синдром аортального стенозу, симптомами якого можуть бути ретинопатія, затримка психічного розвитку чи порушення росту; а також призвести до розвитку гіперкальціємії у новонароджених.

Вітамін D та кальцій екскретуються в грудне молоко. Це необхідно враховувати, якщо дитина отримує будь-які препарати, що містять вітамін D та кальцій.

На сьогодні немає даних, які би свідчили про можливий несприятливий вплив вітаміну D та/чи кальцію на фертильність у людини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами чи роботі з іншими механізмами. Не впливає.

Діти. Не призначати дітям віком <12 років.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

кальцій може призводити до зниження абсорбції інших лікарських речовин шляхом утворення в травному тракті нерозчинних комплексів, включаючи антибіотики (наприклад тетрациклін, хінолони) та противірусні препарати, ельтромбопаг, фторид натрію. За цих умов абсорбція кальцію також може знизитися. Щоб запобігти потенційній взаємодії зазначені препарати слід застосовувати щонайменше за 2 год до або через 4–6 год після застосування кальцію, якщо не вказано інше.

Інгібітори протеази. Одночасне застосування препаратів, що містять кальцій або магній, включаючи буферні лікарські засоби, призводить до зниження концентрації в плазмі крові цих сполук. Тому рекомендується призначати інгібітори протеази за 2 год до або через 1 год після застосування препаратів, що містять алюміній, кальцій або магній. Такі ефекти спостерігалися при застосуванні таких препаратів — ампренавіру, атазанавіру, тіпранавіру.

Левотироксин слід застосовувати щонайменше за 4 год до або через 4 год після прийому препаратів кальцію, оскільки кальцій зменшує його всмоктування, можливо, за рахунок утворення нерозчинних комплексів.

Фосфати, бісфосфонати, фториди. Препарати кальцію знижують всмоктування бісфосфонатів, тому їх слід застосовувати не менше ніж за 30 хв до прийому препаратів кальцію, але краще в інший час або день. Не рекомендується одночасний прийом препарату з антацидами, що містять алюміній, у зв’язку зі зниженням їх ефективності.

Ельтромбопаг. При вживанні сніданку з високим вмістом жирів та рівнем кальцію (427 мг) виявлено 59% зниження рівня у плазмі крові ельтромбопагу, при прийомі їжі з незначним вмістом кальцію (<50 мг) не спостерігалося впливу на рівень ельтромбопагу в плазмі крові. Їжа, що містить багато кальцію та антациди з алюмінієм, кальцієм та магнієм, призводила до значного зниження системного всмоктування.

Кальцій та/чи вітамін D. Діуретики зменшують екскрецію кальцію з сечею. Через підвищений ризик гіперкальціємії при одночасному застосуванні тіазидних діуретиків рівень кальцію в плазмі крові необхідно регулярно контролювати.

При одночасному застосуванні з фуросемідом та іншими петльовими діуретиками підвищується екскреція кальцію з сечею.

Серцеві глікозиди та БКК. Гіперкальціємія підвищує ризик виникнення летальної аритмії при застосуванні серцевих глікозидів, таких як дигоксин, та знижує ефективність БКК, таких як верапаміл, при миготливій аритмії. Рекомендується проводити моніторинг рівня кальцію в плазмі крові, ЕКГ та клінічного стану пацієнта.

ГКС, гормональні контрацептиви погіршують всмоктування кальцію.

Вітамін D. Деякі лікарські засоби можуть знижувати абсорбцію вітаміну D у травному тракті. З метою мінімізації взаємодії застосовувати ці препарати та вітамін D необхідно щонайменше за 2 год до або через 4–6 год після прийому вітаміну D. Такими лікарськими засобами є: іонообмінні смоли (наприклад холестирамін), проносні засоби, орлістат.

Карбамазепін, фенітоїн або барбітурати покращують метаболізм вітаміну D до його неактивних метаболітів і таким чином знижують його ефект.

При одночасному застосуванні Кальцемін® Адванс/Кальцемін® Сільвер з вітаміном А знижується токсичність вітаміну D3.

Взаємодія кальцію з харчовими продуктами та добавками. Щавлева кислота, що міститься у шпинаті та ревені, а також фітинова кислота, що міститься в цільних злаках, можуть пригнічувати всмоктування кальцію. Тому не рекомендується вживати продукти, що містять кальцій, протягом 2 год після їди з високим вмістом щавлевої чи фітинової кислоти.

Залізо, цинк, магній. Препарати кальцію можуть зменшувати всмоктування заліза, цинку та міді з продуктів харчування. Для осіб, які мають достатні запаси заліза, цинку чи магнію в організмі, це не має ніякого клінічного значення при тривалому застосуванні. Для осіб групи ризику дефіциту заліза, цинку або магнію з метою запобігання пригніченню всмоктування мінералів з їжі рекомендується застосування препаратів кальцію перед сном, а не під час прийому їжі.

Волокна. Деякі компоненти харчових волокон можуть знижувати всмоктування кальцію. Одночасне застосування псиліуму з кальцієм не приводить до значного зниження всмоктування кальцію.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

при застосуванні в рекомендованих дозах випадків передозування не спостерігалося. Більшість повідомлень про передозування пов’язані з одночасним прийомом однокомпонентних або мультивітамінних препаратів у високих дозах. При випадковому передозуванні рекомендовано симптоматичне лікування: промивання шлунка, вживання великої кількості рідини, дієта з низьким вмістом кальцію.

Тривалий прийом кальцію та вітаміну D в дозах, що перевищують 2500 мг кальцію та 4000 МО/добу вітаміну D, може призводити до токсичних ефектів.

У пацієнтів з гіперкальціємією чи станами, пов’язаними з гіперкальціємією, нирковою недостатністю та/чи схильністю до сечокам’яної хвороби, можлива поява токсичних ефектів кальцію та вітаміну D при застосуванні у нижчих дозах.

Гостре чи тривале передозування кальцію та вітаміну D може викликати гіпервітаміноз D, гіперкальціємію, гіперкальціурію, підвищення всмоктування кальцію та гіперфосфатемію. Наслідками є ниркова недостатність, «молочно-лужний синдром», особливо у пацієнтів з порушенням функції нирок, кальцифікація судин та м’яких тканин, у тому числі кальциноз, що приводить до розвитку нефрокальциноз та нефролітіазу, особливо у пацієнтів зі схильністю до нефролітіазу.

Неспецифічні первинні симптоми, такі як раптова поява головного болю, м’язова слабкість, пригнічення свідомості та шлунково-кишкові розлади (абдомінальний біль, запор, діарея, нудота та блювання), можуть свідчити про гостре передозування.

При виникненні цих симптомів слід припинити застосування препарату та звернутися до лікаря.

Клінічні прояви та результати інструментальних і лабораторних методів дослідження отруєння та гіперкальціємії можуть включати такі симптоми: втрата апетиту, втрата маси тіла, підвищена стомлюваність, спрага, поліурія, біль у кістках, порушення серцевого ритму та погіршення всмоктування інших мінералів. Зміна лабораторних даних може полягати в підвищенні рівня АлАТ та АсАТ у плазмі крові. Хронічне передозування може викликати кальцифікацію судин та органів через гіперкальціємію. Надзвичайно висока гіперкальціємія може призвести до коми та летального випадку.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Кальцемін® Адванс. Не потребує спеціальних умов зберігання. Зберігати у щільно закритому флаконі.

Кальцемін® Сільвер. Зберігати при температурі не вище 25 °С у щільно закритому флаконі.

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

Дата додавання: 13.11.2019 р.

© Компендиум 2019

Коментарі

13.05.2019 9:40
На даний час для профілактики остеопорозу широко використовуються препарати кальцію — монопрепарати або комбіновані з вітаміном D. В Україні в розпорядженні лікарів є комплексні препарати кальцію, що представляють собою поєднання кальцію та вітаміну D з окремими мікроелементами. Одними з таких препаратів є Кальцемін Адванс та Кальцемін Сільвер, до складу яких крім кальцію (у вигляді карбонату та цитрату) входять магній, цинк, мідь, марганець та бор. В багатьох дослідженнях продемонстровано, що призначення препаратів кальцію або вітаміну D сприяє зменшенню втрати кісткової тканини та зниження частоти переломів серед пацієнтів з остеопорозом. Поряд з кальцієм та вітаміном D важливе значення для нормального розвитку та формування скелета, підтримки його структури, тобто для профілактики остеопорозу, мають й інші мінеральні речовини. Продемонстровано, що дефіцит мікроелементів може порушувати формування та резорбцію кісткової тканини. адекватна забезпеченість організму магнієм, 60-65% якого знаходиться в скелеті, має значення для нормального обміну кальцію та вітаміну D. Магній є структурним компонентом різних ферментів, в тому числі Са-АТФази та ферментів білкового синтезу, та, утворюючи кристали з фосфатами, приймає участь в утворенні апатитів - структурної одиниці мінерального компонента кісткової тканини. Регулярний додатковий прийом магнію року сприяє збільшенню мінеральної щільності кісткової тканини (МЩКТ) у пацієнтів з остеопорозом. Мідь виступає як кофактор для лізилоксидази – ферменту, що відповідальний за утворення поперечних зв'язків (зшивок) у волокнах кісткового колагену. Дефіцит цього мікроелемента у дітей веде до порушень формування скелета, затримки росту, переломів. Знижена концентрація міді в плазмі крові у жінок похилого віку корелює з низькою МЩКТ. Є дані про зменшення втрати кісткової маси у жінок середнього віку при додатковому збагаченні харчового раціону міддю протягом 2 років. Цинк необхідний для підтримки активності остеобластів, синтезу колагену таі активності лужної фосфатази, регулює рівень інсуліноподібного фактору росту (ІФР-1). Дефіцит цинку призводить до порушення синтезу ДНК та метаболізму білка, що сприяє порушенню синтезу органічного матриксу кістки. Марганець активує багато ферментів, в тому числі кісткову і лужну фосфатази, що служить вказівкою на його участь в осифікації. Бор зменшує екскрецію кальцію з сечею, підвищує рівень вітаміну D в крові, покращує засвоєння кальцію кістковою тканиною. У проведеному P. Saltman дворічному плацебо-контрольованому клінічному дослідженні було показано підвищення МЩКТ у жінок в постменопаузі, які приймали кальцій в поєднанні з цинком, міддю та марганцем. В інших групах, серед тих, хто отримував тільки кальцій або тільки мікроелементи, або плацебо, виявлено зменшення МЩКТ.

Додати свій

Ціни на КАЛЬЦЕМІН® АДВАНС/КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР в містах України

Вінниця 151.11 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 136.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Київська, 51, тел.: +380432550303

Дніпро 151.49 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 136.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Дніпро, просп. Калнишевського Петра, 36, тел.: +380567263143

Житомир 152.45 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 143.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, просп. Мира, 8, тел.: +380412555102

Запоріжжя 150.49 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 133.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, просп. Соборний, 6, тел.: +380632276128

Івано-Франківск 154.7 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 135.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Івано-Франківськ, вул. Тичини Павла, 1, тел.: +380342730623

Київ 160.24 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 134.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, просп. Соборності, 7А

Кропивницький 152.36 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 137.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кропивницький, вул. Соборна, 14, тел.: +380522330525

Луцьк 152.48 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 141.71 грн./уп.
«ВОЛИНЬФАРМ» Луцьк, вул. Лесі Українки, 47, тел.: +380504361590

Львів 164.26 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 142.9 грн./уп.
«РЕЦЕПТІКА» Львів, вул. Федьковича, 21

Миколаїв 159.7 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 136.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Велика Морська, 21, тел.: +380512377404

Одеса 164.54 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 136.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Одеса, бульв. італьїанський, 11

Полтава 154.55 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 141.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Чураївни, 3/2, тел.: +380631867589

Рівне 157.47 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 144.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Богоявлінська, 30, тел.: +380362460595

Суми 148.88 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 131.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Леваневського, 26, тел.: +380630346070

Тернопіль 158.54 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 136.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, вул. Мира, 11, тел.: +380634851370

Ужгород 163.03 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 141.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Ужгород, вул. Линтура, 15

Харків 153.74 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 136.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, перехр. Альошина Архітектора / Олександрівський, 21/138

Херсон 150.73 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 135.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Алешки, вул. Житлоселище, 1, тел.: +380554246930

Хмельницький 161.71 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 136.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Хмельницький, вул. Проскурівського Підпілля, 71, тел.: +380382650845

Черкаси 148.48 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 136.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Черкаси, вул. Панченка Олексія, 7, тел.: +380472551570

Чернігів 149.21 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 134.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, просп. Мира, 193, тел.: +380462253352

Чернівці 158 грн./уп.

КАЛЬЦЕМІН® СІЛЬВЕР табл. в/о фл. № 60, Bayer ..... 131.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Головна, 11

Developed by Maxim Levchenko