Архив

Рекомендовані аналоги з повною інформацією:

Описание активного вещества:


ЕКЗИФІН® (EXIFINE)

Д-р. Редді'с Лабораторіс Лтд

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

крем 1 % туба 10 г, №  1

Тербінафін 1 %

Допоміжні речовини: спирт цетіловий, спирт стеариловий, цетілпальмитат, спирт бензіловий, сорбітан стеарат, Ізопропілміристат, натрію гідроксид, полісорбат 60, вода очищена.

Без рецептуB

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату

Склад лікарського засобу

діюча речовина: тербінафін;

1 г крему містить 10 мг тербінафіну гідрохлориду;

допоміжні речовини: спирт цетиловий, спирт стеариловий, цетилпальмітат, спирт бензиловий, сорбітанстеарат, ізопропілміристат, натрію гідроксид, полісорбат 60, вода очищена.

Лікарська форма

Крем.

Від майже білого до білого кольору крем, без видимих сторонніх включень.

Назва і місцезнаходження виробника

«Д-р Редді'с Лабораторіс Лтд», Індія.

М/с Груп Фармасютікалс Лтд, No 41, Насіджере Вілідж, Касаба Хоблі, КІАДБ, Малур — 563130, Колар Діст, Індія.

Фармакотерапевтична група

Протигрибкові засоби для місцевого застосування.

Код АТС D01A E15.

Тербінафін є протигрибковим препаратом з групи аліламінів з широким спектром протигрибкової дії. Тербінафін у низьких концентраціях виявляє фунгіцидну активність відноcно дерматофітів, пліснявих і деяких диморфних грибів. Активність щодо дріжджових грибів, залежно від їх виду, може бути фунгіцидною або фунгістатичною. Препарат специфічно пригнічує ранній етап біосинтезу стеринів у клітинній мембрані грибка, внаслідок чого виникає дефіцит ергостеролу і внутрішньоклітинне накопичення сквалену, що призводить до загибелі клітини грибка. Тербінафін діє шляхом пригнічення ферменту скваленепоксидази у клітинній мембрані грибка. Тербінафін не впливає на метаболізм гормональних засобів або інших лікарських препаратів.

При зовнішньому застосуванні всмоктування тербінафіну у системний кровообіг незначне.

Концентрації тербінафіну, що перевищують необхідні для фунгіцидної дії, присутні у роговому шарі епідермісу як мінімум протягом 7 днів після припинення лікування

Показання для застосування

Грибкові інфекції шкіри, спричинені дерматофітами.

Протипоказання

Підвищена чутливість до тербінафіну або до інших компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Крем призначений тільки для зовнішнього застосування. Слід уникати потрапляння крему в очі та на інші слизові оболонки. При випадковому потраплянні крему в очі їх необхідно ретельно промити проточною водою.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддюЕфективність та безпека застосування тербінафіну крему жінкам у період вагітності або годування груддю не вивчалися. Слід уникати контакту немовлят зі шкірою, на яку нанесений крем.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Застосування препарату не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Діти. Ефективність та безпека застосування тербінафіну крему дітям не вивчалися.

Спосіб застосування та дози

Крем наносять тонким шаром 1–2 рази на добу на уражені ділянки очищеної підсушеної шкіри і злегка втирають. При локалізації інфекції під молочними залозами, у міжпальцевій зоні, між сідницями або у паховій ділянці місця нанесення можна покривати марлею, особливо на ніч. Тривалість лікування залежить від тяжкості перебігу інфекції, але рекомендується застосовувати протягом 1 тижня при епідермофітії стоп, дерматомікозі гладкої шкіри, паховій епідермофітії або шкірному кандидозі та протягом 2 тижнів при різнобарвному лишаї.

Для пацієнтів літнього віку коригування дози не потрібне.

Полегшення симптомів зазвичай відбувається через кілька днів. При нерегулярному застосуванні або передчасному припиненні лікування можливі рецидиви захворювання. При відсутності ознак покращення стану після 2-х тижнів лікування слід обов'язково звернутися до лікаря.

Передозування

Низька системна абсорбція тербінафіну у вигляді крему для місцевого застосування зумовлює низьку ймовірність передозування. При випадковому потраплянні крему у шлунок при необхідності — визвати блювання.

Побічні ефекти

У місці нанесення крему іноді виникає почервоніння шкіри, відчуття свербежу або печіння, проте такі реакції рідко вимагають припинення лікування. Такі прояви слід відрізняти від алергічних реакцій: свербежу, кропив'янки та висипання (у т.ч. бульозних висипань), які завжди потребують припинення лікування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома.

Термін придатності.

3 роки. 

Умови зберігання 

Зберігати у захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С. Не заморожувати.

Упаковка

По 10 г крему у тубі, по 1 тубі у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Дата додавання: 20.01.2019 р. Версія для друку

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій

Developed by Maxim Levchenko