• Кабинет
 • Від природи до доказової медицини

  Цистит? Запалення нирок?

  Камені нирок?

  Канефрон® Н (BNO 1045)

  • бореться із запаленням
  • усуває спазми
  • нормалізує сечовипускання
  • запобігає загостренням*

  КАНЕФРОН® H (CANEPHRON® N)

  Склад і форма випуску

  таблетки, вкриті оболонкою блістер, № 60Ціни в аптеках
  Трава золототисячнику
  18 мг
  Корінь любистку
  18 мг
  Листя розмарину
  18 мг
  Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, кремнію діоксид колоїдний безводний, лактози моногідрат, повідон, магнію стеарат, заліза оксид червоний (е 172), рибофлавін е101, кальцію карбонат, декстрин, сироп глюкози, воск монтановий гліколевий, олія рицинова, цукроза, шелак, тальк, титана диоксид (е 171).
  № UA/4708/02/01 від 22.12.2016 до 22.12.2021
  A
  краплі оральні флакон з дозуючим пристроєм 100 мл, № 1Ціни в аптеках
  Трава золототисячнику
  0,6 г
  Корінь любистку
  0,6 г
  Листя розмарину
  0,6 г
  Допоміжні речовини: етанол 19%, вода очищена.
  № UA/4708/01/01 від 22.12.2016 до 22.12.2021
  A

  Фармакологічні властивості

  фармакодинаміка. Компоненти, що входять до складу рослинного лікарського засобу, виявляють комплексну активність, що зумовлює протизапальну, антиоксидантну, спазмолітичну та знеболювальну дію. Також Канефрон® Н виявляє антибактеріальний та діуретичний ефекти, які зумовлені речовинами, що містяться в рослинних компонентах препарату.

  Показання КАНЕФРОН H

  для комплексного лікування запальних захворювань сечовивідних шляхів.

  Профілактика утворення сечових каменів, у тому числі після їх видалення.

  Застосування КАНЕФРОН H

  таблетки. Якщо лікар не призначив інакше, препарат слід приймати дорослим та дітям віком від 12 років — по 2 таблетки 3 рази на добу (загальна добова доза — 6 таблеток).

  Таблетки слід ковтати не розжовуючи з достатньою кількістю рідини (наприклад склянка води).

  Одночасно з прийомом препарату необхідно забезпечити вживання достатньої кількості рідини.

  Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Якщо препарат переноситься добре, його можна призначати на тривалий термін.

  Краплі. Якщо лікар не призначив інакше, препарат слід приймати дорослим та дітям віком від 12 років — по 50 крапель 3 рази на добу (загальна добова доза — 150 крапель).

  Дорослі краплі приймають, як правило, у нерозведеному вигляді. Якщо необхідно (наприклад гіркий смак для дітей), краплі приймати з додаванням будь-якої рідини. Перед вживанням збовтати! При накапуванні препарату флакон слід тримати вертикально.

  Одночасно з прийомом препарату необхідно забезпечити вживання достатньої кількості рідини.

  Тривалість лікування визначає лікар індивідуально. Якщо препарат переноситься добре, його можна призначати на тривалий термін.

  Діти. Препарат не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років.

  Протипоказання

  підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого компонента препарату або інших рослин сімейства Зонтичні (Apiaceae), наприклад аніс, фенхель, та анетолу (тобто компонента ефірних олій, що містять, наприклад, аніс і фенхель).

  Пептична виразка.

  Набряки внаслідок серцевої недостатності або порушення функції нирок та/або рекомендація лікаря щодо обмеження споживання рідини.

  Побічна дія

  часто трапляються порушення з боку травного тракту (нудота, блювання, діарея). Можуть виникати алергічні реакції в разі підвищеної чутливості до компонентів препарату, включаючи висип, кропив’янку, свербіж, гіперемію шкіри.

  У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

  Особливості застосування

  у разі подовження лихоманки, спазмів, появі крові у сечі, розладів сечовипускання та гострої затримки сечі необхідно негайно звернутися до лікаря.

  Таблетки. Пацієнтам з непереносимістю деяких цукрів перед початком прийому таблеток Канефрон® Н слід проконсультуватися з лікарем.

  Препарат не слід застосовувати пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози, галактози, недостатністю лактази, синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції або сахаразо-ізомальтазною недостатністю.

  Примітка для хворих на цукровий діабет. 1 таблетка містить у середньому 0,02 хлібної одиниці (ХО).

  Краплі. Під час зберігання препарату можливе помутніння або випадіння осаду, проте це не впливає на дію препарату. Цей лікарський засіб містить 19% етанолу. Препарат не слід приймати пацієнтам з алкоголізмом, а також пацієнтам, які завершили лікування від цієї патології. Вміст алкоголю у препараті необхідно враховувати при застосуванні пацієнтам з високим ризиком, наприклад із захворюваннями печінки, епілепсією, захворюваннями головного мозку.

  Застосування у період вагітності або годування груддю

  Вагітність. Досвід спостережень за вагітними (300–1000 новонароджених) вказує на відсутність ризику розвитку вад плоду або фетальної/неонатальної токсичності таблеток Канефрон® Н.

  В експериментальних дослідженнях не отримано жодних ознак репродуктивної токсичності.

  Застосування таблеток Канефрон® Н під час вагітності можливе після консультації з лікарем.

  Годування груддю. У зв’язку з відсутністю даних стосовно потрапляння препарату Канефрон® Н або його метаболітів у молоко матері, ризик для немовлят не може бути виключений. Тому препарат не слід застосовувати під час годування груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами. Препарат у рекомендованих дозах не впливає на здатність керувати транспортними засобами і працювати з іншими механізмами, але слід враховувати, що препарат у формі крапель містить етанол.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами

  у разі необхідності одночасного застосування будь-яких інших лікарських засобів слід проконсультуватися з лікарем.

  Передозування

  випадки отруєння препаратом внаслідок його передозування невідомі. Терапія: симптоматична.

  Умови зберігання

  таблетки — в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

  Краплі — в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

  Актуальна інформація

  КАНЕФРОН® Н ― універсальний рослинний препарат при ураженнях нирок та сечового міхура

  Канефрон® Н (спеціальний екстракт BNO 1040 краплі та BNO 1045 таблетки) ― високоякісний німецький фітопрепарат зі стандартизованим вмістом діючих речовин для ефективного доповнення антибіотикотерапії та профілактики запальних захворювань нирок, сечовивідних шляхів та сечокам’яної хвороби.

  Спосіб застосування: 2 таблетки або 50 крапель 3 рази на добу.

  Ураження нирок часто потребують тривалого лікування, а іноді й самі лікарські засоби здатні здійснювати пошкоджувальний вплив на клубочковий і канальцевий апарат нирки, а також уражати інтерстицій. За цих умов особливо актуальним є використання в комплексній терапії препаратів рослинного походження, здатних завдяки їх нефропротекторному впливу діяти етіопатогенетично, одночасно мінімізувати або повністю унеможливлювати несприятливі ефекти патогенних факторів на структуру і функції нирок.

  Одним з найбільш ефективних сучасних препаратів рослинного походження є Канефрон® Н. Механізм дії Канефрону Н зумовлений його складом: лікарські рослини взаємно підсилюють лікувальні ефекти одна одної, що проявляється в протизапальній, антиоксидантній, спазмолітичній та знеболювальній дії.

  Передумова ефективності препарату ― висока якість рослинної сировини, максимальна кількість біологічно активних компонентів у рослинних екстрактах.

  Фітоніринг від компанії «Біонорика» означає спеціальну концепцію виробництва якісних ліків ― від особливих умов вирощування лікарських рослин в екологічно чистих районах Європи до продукції, виготовленої за допомогою передових технологій, наприклад, низькотемпературний вакуумний екстрактор сприяє збереженню максимальної кількості біологічно активних речовин.

  Фітопрепарат Канефрон® Н містить спеціальний екстракт (BNO 1040 краплі та BNO 1045 таблетки) з лікарських рослин ― листя розмарину, кореня любистку та трави золототисячника. Ефективність застосування препарату зумовлена оптимальною лікувальною дією на нирки та сечові шляхи: антимікробною, протизапальною, спазмолітичною, сечогінною, антиоксидантною та знеболювальною.

  Лікарі можуть рекомендувати його як самостійний засіб з метою профілактики, а також як доповнення до комплексу з антибіотиком для лікування гострих процесів у нирках та сечовивідних шляхах.

  Канефрон® Н призначають у наступних випадках:

   

  • гострі та хронічні запалення нирок та сечового міхура;

   

  • профілактика утворення каменів у нирках та сечовивідних шляхах, у тому числі після їх видалення.

  Препарат Канефрон® H:

  • бореться із запаленням та спазмами;
  • сприяє видаленню мікроорганізмів із сечових шляхів та зменшенню вираженості болю при циститі;
  • знижує ризик повторних загострень;
  • перешкоджає кристалоутворенню та росту каменів у нирках.

  Діагнози, при яких застосовують КАНЕФРОН H

  Дата додавання: 20.07.2020 р.
  © Компендиум 2019

  Інструкція

  Коментарі

  15.05.2019 11:36
  Лікувальні властивості препарату Канефрон Н зумовлені ефірними оліями, фенолкарбоновими кислотами, фталідами та гіркотами, що містяться в золотисячнику, любистку та розмарину. Ефірні олії сприяють вазодилатації в нирках, сприяючи поліпшенню кровопостання епітелію ниркових канальців. Цей ефект полягає в зниженні реабсорбції натрію та води. Діуретичну дію фенілкарбонових кислот можна пояснити осмотичним ефектом. При потраплянні в просвіт ниркових канальців ці кислоти створюють високий осмотичний тиск, при цьому значно знижується реабсорбція води та натрію. Внаслідок екскреції з організму надлишку рідини та натрію Канефрон Н сприяєзниженню артеріального тиску. Рослинні сечогінні діють дещо слабше та повільніше сучасних синтетичних препаратів, проте їх дія більш «м'яка». Протизапальна дія Канефрон Н за рахунок наявності розмаринової кислоти та виявляється в пригніченні синтезу медіаторів запалення (простагландинів, гістаміну, брадикініну, тощо) або уповільненням їх вивільнення та активації. Компоненти лікарських рослин, що входять до складу препарату Канефрон Н містять речовини, що чинять антимкробну дію. Слід відзначити, що Канефрон Н чинить комбіновану протизапальну та антибактеріальну дію, що має особливе значення в терапії хронічних процесів в нирках та сечовивідних шляхах. Встановлено, що Канефрон Н посилює екскрецію солей сечової кислоти. Ця дія лише частково пов'язана з діуретичним ефектом та досить специфічна. Посилення екскреціїї сечової кислоти перешкоджає утворенню в сечовивідних шляхах її кристалів, збільшенню наявних нефролітів та формуванню нових. При уратному нефролітіазі Канефрон Н залужнює дуже кислу сечу, препарат здатний підтримувати її рН в межах 6,2-6,8, що перешкоджає кристалізації сечової кислоти та уратів, утворенню уратних нефролітів, а при проведенні літолізу підвищує його ефективність. Спазмолітична дія Канефрона Н зумовлена флавоноїдами.

  Додати свій

  Ціни на КАНЕФРОН H в містах України

  Вінниця 269.78 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Київська, 126, тел.: +380432664213239.95 грн./уп.

  Дніпро 270.56 грн./уп.

  «ПОДОРОЖНИК» Дніпро, пл. Старомостова, 1, тел.: +380676575039240.99 грн./уп.

  Житомир 268.5 грн./уп.

  «РЕЦЕПТИ ЗДОРОВ'Я» Житомир, просп. Мира, 37, тел.: +380412415243234.40 грн./уп.

  Запоріжжя 271.77 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, перехр. Космічна / Чумаченко, 124/1, тел.: +380630307817239.95 грн./уп.

  Івано-Франківск 266.85 грн./уп.

  «ПОДОРОЖНИК» Івано-Франківськ, вул. Матейки, 21, тел.: +380677076970237.99 грн./уп.

  Київ 287.02 грн./уп.

  «АПТЕКА TAS» Київ, пл. Печерська, 1, тел.: +380442474701235.12 грн./уп.

  Кропивницький 263.59 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кропивницький, вул. Соборна, 14, тел.: +380731548461239.95 грн./уп.

  Луцьк 267.86 грн./уп.

  «ВОЛИНЬФАРМ» Луцьк, просп. Грушевського, 28239.51 грн./уп.

  Львів 276.31 грн./уп.

  «ПУЛЬС» Львів, вул. Липи Юрія, 20, тел.: +380322455173227.40 грн./уп.

  Миколаїв 264.88 грн./уп.

  «ПОЛІМЕД» Миколаїв, вул. Велика Морська, 70/3232.98 грн./уп.

  Одеса 278.72 грн./уп.

  «ПОЛІМЕД» Одеса, вул. Болгарська, 38, тел.: +380487004310233.24 грн./уп.

  Полтава 277.94 грн./уп.

  «ПОДОРОЖНИК» Полтава, вул. Героїв АТО, 118А, тел.: +380677037215240.99 грн./уп.

  Рівне 266.17 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Петлюри, 19, тел.: +380362634497239.95 грн./уп.

  Суми 259.89 грн./уп.

  «ЛІНДА-ФАРМ» Суми, вул. Набережна Ріки Стрілки, 50, тел.: +380504730086241.00 грн./уп.

  Тернопіль 276.27 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, просп. Злуки, 45Б239.95 грн./уп.

  Ужгород 263.9 грн./уп.

  «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Ужгород, вул. Минайська, 29А, тел.: +380633431752244.40 грн./уп.

  Харків 271.41 грн./уп.

  «ПОДОРОЖНИК» Харків, вул. Холодногорська, 2, тел.: +380676945434238.99 грн./уп.

  Херсон 259.82 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, вул. Лавренева, 3А240.95 грн./уп.

  Хмельницький 269.26 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Хмельницький, вул. Проскурівського Підпілля, 71, тел.: +380382650845239.95 грн./уп.

  Черкаси 255.53 грн./уп.

  «МЕДІТ-М» Черкаси, вул. Сумгаїтська, 24, тел.: +380472654360224.10 грн./уп.

  Чернігів 260.22 грн./уп.

  «ПОДОРОЖНИК» Чернігів, вул. Реміснича, 57, тел.: +380682961264240.99 грн./уп.

  Чернівці 266.08 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Шевченка Тараса, 5, тел.: +380372523600239.95 грн./уп.

  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko