СИНУПРЕТ®/СИНУПРЕТ® ФОРТЕ (SINUPRET®/SINUPRET® FORTE)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

СИНУПРЕТ®
таблетки, вкриті оболонкою, № 50Ціни в аптеках
Порошок із кореню генціани............................ 6 мг
Порошок із квіток первоцвіту з чашечками....... 18 мг
Порошок із трави щавлю.................................. 18 мг
Порошок із квіток бузини.................................. 18 мг
Порошок із трави вербени................................ 18 мг
Допоміжні речовини: кальцію карбонат (Е170), олія рицинова, кремнію діоксид колоїдний безводний, акрилатний сополімер, желатин, глюкоза, лактози моногідрат, магнію оксид легкий, алюмінію гідроксид, міді хлорофілін (Е141), рибофлавін (Е101), крохмаль кукурудзяний, декстрин, віск монтановий гліколевий, крохмаль картопляний, вода очищена, шелак, сорбіт (Е420), кислота стеаринова, сахароза, тальк, титану діоксид (Е171), індигокармін (Е132)..
№ UA/4373/01/01 від 06.04.2016 до 06.04.2021
A
краплі оральні флакон 100 мл, № 1Ціни в аптеках
100 г крапель містять 29 г екстракту (1:11) із лікарських рослин:
Кореня генціани............................................. 0,2 г/100 г
Квіток первоцвіту з чашечками....................... 0,6 г/100 г
Трави щавелю................................................ 0,6 г/100 г
Квіток бузини................................................. 0,6 г/100 г
Трави вербени............................................... 0,6 г/100 г
Допоміжні речовини: спирт етиловий 19%, вода очищена..
№ UA/4373/02/01 від 31.03.2016 до 31.03.2021
A
сироп флакон 100 мл, № 1Ціни в аптеках
100 г сиропу містять: 10 г екстракту (1:11) із з лікарських рослин:
Кореня генціани.................................................... 0,07 г/100 мл
Квіток первоцвіту з чашечками.............................. 0,207 г/100 мл
Трави щавелю....................................................... 0,207 г/100 мл
Квіток бузини........................................................ 0,207 г/100 мл
Трави вербени...................................................... 0,207 г/100 мл
Допоміжні речовини: спирт етиловий 8%, вода очищена, аромат вишневий, мальтит рідкий..
№ UA/4373/03/01 від 24.07.2015 до 24.07.2020
A
СИНУПРЕТ® ФОРТЕ
таблетки, вкриті оболонкою блістер, № 20, 25Ціни в аптеках
Порошок із кореню генціани.................................. 12 мг
Порошок із квіток первоцвіту з чашечками............. 36 мг
Порошок із трави щавлю....................................... 36 мг
Порошок із квіток бузини....................................... 36 мг
Порошок із трави вербени..................................... 36 мг
Допоміжні речовини: акрилатний сополімер, алюмінію гідроксид, віск монтановий гліколевий, вода очищена, глюкози розчин, декстрин, желатин, індигокармін (E132), кислота стеаринова, кремнію діоксид колоїдний безводний, кальцію карбонат (Е170), крохмаль картопляний, крохмаль кукурудзяний, лактози моногідрат, магнію оксид легкий, міді хлорофiлін (Е141), олія рицинова рафінована, рибофлавін (Е101), сахароза, сорбіт (Е420), тальк, титану діоксид (Е171), шелак..
№ UA/4373/04/01 від 24.07.2015 до 24.07.2020
A

ДІАГНОЗИ

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

компоненти, що входять до складу рослинного лікарського засобу, мають комплексну активність, яка проявляється у секретолітичній дії, протинабряковому, протизапальному, імуностимулюючому та противірусному ефектах.

Активні компоненти препарату Синупрет пригнічують розмноження різних респіраторних вірусів, таких як вірус грипу А, парагрипу та РСВ (респіраторно-синцитіальних вірусів).

Під впливом препарату регулюється секреція і зменшується набряк тканин. Відновлюється дренаж і вентиляція навколоносових пазух, усувається закладеність носа, нормалізується захисна функція епітелію дихальних шляхів. Підвищується ефективність антибіотикотерапії.

ПОКАЗАННЯ

гострі та хронічні запалення придаткових пазух носа.

ЗАСТОСУВАННЯ

Синупрет таблетки. Якщо лікар не призначив інше, дорослим та дітям віком від 12 років приймати по 2 таблетки 3 рази на добу.

Діти віком від 6 до 11 років — по 1 таблетці 3 рази на добу.

Таблетки слід приймати не розжовуючи, переважно з достатньою кількістю рідини.

Зазвичай рекомендований курс лікування становить 7—14 днів.

Слід дотримуватися розділу ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ.

Діти. У зв’язку з недостатністю досвіду не рекомендується застосовувати дітям віком до 6 років. Для лікування дітей дошкільного віку (до 6 років), яким призначаються менші дози, слід застосовувати Синупрет у формі крапель або сиропу.

Синупрет краплі оральні. Якщо лікар не призначив інше, препарат застосовувати в таких дозах:

Вік Разова доза Добова доза
Діти віком від 2 до 5 років По 15 крапель,

що еквівалентно 0,9 мл

45 крапель (3 рази по 15 крапель), що еквівалентно 2,7 мл
Діти віком від 6 до 11 років По 25 крапель, що еквівалентно 1,5 мл 75 крапель (3 рази по 25 крапель), що еквівалентно 4,5 мл
Діти віком від 12 років та дорослі По 50 крапель, що еквівалентно 3 мл 150 крапель (3 рази по 50 крапель), що еквівалентно 9 мл

Дорослі приймають краплі, як правило, у нерозведеному вигляді або при бажанні з необхідною кількістю рідини. Дітям краплі слід застосовувати у розведеному вигляді та, щоб приховати гіркий смак, можна додавати у сік або чай.

Зазвичай рекомендований курс лікування становить 7–14 днів, якщо не був призначений лікарем інший. Слід дотримуватися розділу інструкції ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ.

Діти. У зв’язку з недостатністю досвіду застосування препарат не слід застосовувати дітям віком до 2 років.

Синупрет сироп. Препарат дозувати за допомогою мірного ковпачка в дозах, наведених у таблиці, відповідно до віку, 3 рази на добу:

Вік Разова доза, мл Добова доза, мл
Діти віком від 2 до 5 років 2,1 6,3 (3 рази по 2,1 мл)
Діти віком 6–11 років 3,5 10,5 (3 рази по 3,5 мл)
Дорослі та діти від 12 років 7 21 (3 рази по 7 мл)

Застосовувати Синупрет сироп можна як у нерозведеному вигляді, так і з невеликою кількістю рідини (яка не містить алкоголю). Перед застосуванням сироп слід збовтати. Препарат можна приймати під час прийому їжі, напоїв або між прийомами їжі. Пацієнтам, які скаржаться на функціональну диспепсією (так званий «чутливий шлунок») рекомендується приймати сироп після їди. Для дітей віком до 6 років разову дозу сиропу слід розвести в 1 столовій ложці рідини.

У процесі зберігання можливе помутніння або випадіння осаду, що не впливає на ефективність препарату.

Якщо лікар не призначив інакше, рекомендований курс лікування становить 7–14 днів.

Слід дотримуватися розділу інструкції Особливості застосування.

Діти. Через недостатність досліджень не застосовувати дітям віком до 2 років.

Синупрет форте, таблетки. Дорослим та дітям віком від 12 років приймати по 1 таблетці 3 рази на добу. Таблетки слід приймати не розжовуючи з достатньою кількістю рідини. Пацієнтам з гастритом або функціональною диспепсією (так званий чутливий шлунок) слід приймати препарат після їди.

Якщо лікар не призначив інакше, рекомендований курс лікування становить 7–14 днів. Дотримуйтеся вимог розділу інструкції ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ.

Діти. Не застосовувати дітям віком до 12 років через недостатність досліджень.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена чутливість до будь-якого з діючих або інших компонентів препарату, інших видів первоцвіту, а також пептична виразка.

ПОБІЧНА ДІЯ

нечасто спостерігаються шлунково-кишкові розлади, включаючи біль у шлунку, нудоту, діарею, блювання, абдомінальний дискомфорт. Можливі реакції підвищеної чутливості, включаючи висип, почервоніння шкіри, свербіж, кропив’янку, набряк Квінке, задишку, припухлість обличчя.

При виникненні будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Синупрет таблетки або Синупрет форте таблетки. Особливої уваги потребує прийом препарату у пацієнтів з гастритом або функціональною диспепсією (так званий чутливий шлунок). Препарат слід застосовувати після їди з достатньою кількістю рідини (наприклад склянкою води).

Препарат містить глюкозу, лактозу, сахарозу та сорбіт. Тому хворим зі спадковою непереносимістю фруктози, галактози, лактазною недостатністю, порушенням всмоктування глюкози-галактози або недостатністю сахарази-ізомальтази препарат не слід приймати.

Примітка для хворих на цукровий діабет. 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить у середньому 0,01 хлібних одиниць.

Якщо симптоми захворювання не зникають або періодично повторюються після 7–14 днів лікування, слід звернутися до лікаря.

Синупрет краплі оральні. Особливої уваги потребує прийом препарату у пацієнтів з гастритом або функціональною диспепсією (так званий чутливий шлунок). Препарат слід застосовувати після їди.

Лікарський засіб містить етанол 19% (об./об.), тому його не слід застосовувати пацієнтам з алкоголізмом або тим, які успішно завершили лікування від цієї патології.

Також при прийомі в дозах, що перевищують рекомендовані, є ризик для здоров’я дітей та пацієнтів із захворюваннями печінки, епілепсією, органічними захворюваннями головного мозку.

Під час зберігання препарату можливе його помутніння або випадіння осаду, проте це не впливає на дію препарату. Перед вживанням збовтувати.

Якщо симптоми захворювання не зникають або періодично повторюються після 7–14 днів лікування, слід звернутися до лікаря.

Синупрет сироп. Цей лікарський засіб містить 8% (об./об.) етанолу, тому його не слід застосовувати пацієнтам з алкоголізмом або успішно завершили лікування від цієї патології. Також при прийомі в дозах, що перевищують рекомендовані, є ризик для здоров’я дітей та пацієнтів із захворюваннями печінки, епілепсією, органічними захворюваннями головного мозку.

Особливої уваги потребує прийом препарату у пацієнтів з гастритом або функціональною диспепсією (так званий «чутливий шлунок»). Препарат слід застосовувати після їди.

Синупрет сироп не слід приймати без консультації лікаря пацієнтам із непереносимістю певних цукрів, оскільки цей лікарський засіб містить мальтит рідкий.

Примітка для хворих на цукровий діабет. 7 мл сиропу містять 5,5 г мальтиту рідкого, що відповідає приблизно 0,35 хлібних одиниць. Це слід враховувати в разі необхідності дотримання дієти при захворюванні на цукровий діабет. Калорійність становить 2,3 ккал/г мальтиту рідкого. Мальтит рідкий може чинити легку проносну дію.

Якщо симптоми захворювання не зникають після 7–14 днів лікування або періодично повторюються, слід звернутися до лікаря.

Період вагітності або годування грудьми. У період вагітності або годування грудьми препарат слід застосовувати тільки після консультації з лікарем у разі, якщо користь від застосування переважає потенційний ризик для плода/дитини. Через вміст етанолу сироп слід приймати у випадку, коли неможливо приймати таблетки Синупрет.

Вплив на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботі з іншими механізмами. У рекомендованих дозах препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами, але слід мати на увазі, що Синупрет краплі оральні та Синупрет сироп містять етанол.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

Синупрет таблетки, Синупрет краплі оральні. Взаємодія з іншими лікарськими засобами не спостерігалася. Комбінація з антибіотиками можлива і доцільна.

Синупрет сироп, Синупрет форте таблетки. На даний час відсутні відомості про будь-яку взаємодію з іншими лікарськими засобами. У разі одночасного застосування інших лікарських засобів слід звернутися за консультацією до лікаря.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

випадки передозування на даний час невідомі. Можливе посилене виникнення вказаних побічних реакцій, у такому разі слід звернутися до лікаря.

Лікування: симптоматична терапія.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

Синупрет таблетки, Синупрет сироп, Синупрет форте табетки. В оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Синупрет краплі оральні. В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці. Після першого відкриття флакона препарат придатний для застосування протягом 6 міс.

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

Дата додавання: 06.02.2020 р.

© Компендиум 2019

Ціни на СИНУПРЕТ®/СИНУПРЕТ® ФОРТЕ в містах України

Вінниця 208.28 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 185.99 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Вінниця, вул. Грибоєдова, 3, тел.: +380672132986

Дніпро 205.66 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 169.95 грн./уп.
«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Дніпро, вул. Малиновського Маршала, 2

Житомир 200.92 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 184.99 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Житомир, вул. Київська, 25, тел.: +380981699870

Запоріжжя 207.15 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 183.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, вул. Парамонова, 4, тел.: +380617692808

Івано-Франківск 211.98 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 190.99 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Івано-Франківськ, вул. Галицька, 80Б, тел.: +380673124744

Київ 221.93 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 188.99 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Київ, просп. Маяковського, 60/10, тел.: +380674146091

Кропивницький 205.24 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 186.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Кропивницький, вул. Пашутинська, 75, тел.: +380677196874

Луцьк 209.04 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 189.99 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Луцьк, просп. Відродження, 26А, тел.: +380676532022

Львів 214.33 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 188 грн./уп.
«ПУЛЬС» Львів, вул. Довженка Олександра, 1, тел.: +380322210430

Миколаїв 208.55 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 186.1 грн./уп.
«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Миколаїв, просп. Центральний, 23, тел.: +380512462112

Одеса 217.79 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 183 грн./уп.
«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Крижанівка, вул. Миколаївська, 3Г, тел.: +380487530802

Полтава 201.75 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 190.5 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Полтава, вул. Алмазна, 6/11, тел.: +380677210370

Рівне 210.17 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 186.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Рівне, вул. Бандери, 49, тел.: +380677713953

Суми 203.06 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 184.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Суми, вул. Леваневського, 10/1, тел.: +380677713709

Тернопіль 213.07 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 194.5 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Тернопіль, вул. Шептицького, 1, тел.: +380674292737

Ужгород 207.38 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 179.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Ужгород, вул. Линтура, 15

Харків 201.33 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 190.93 грн./уп.
«АПТЕКА ГАЛАТЕЯ» Харків, просп. Людвіга Свободи, 52А, тел.: +380573416119

Херсон 208.12 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 194.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, вул. Покришева, 18, тел.: +380552330005

Хмельницький 210.7 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 190.99 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Хмельницький, вул. Свободи, 1А, тел.: +380682961252

Черкаси 203.18 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 191.5 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Черкаси, бульв. Шевченка Тараса, 345/10, тел.: +380676574229

Чернігів 203.2 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 185.5 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Чернігів, просп. Перемоги, 14, тел.: +380677210430

Чернівці 205.08 грн./уп.

СИНУПРЕТ® табл. в/о № 50, Bionorica SE ..... 188.8 грн./уп.
«D.S.» Чернівці, вул. Головна, 75, тел.: +380800302060

Developed by Maxim Levchenko