КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим/м’ятним смаком/КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД ФОРТЕ/КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД ОСТЕОФОРТЕ (CALCIUM-D3 NYCOMED with orange/mint flavour/CALCIUM-D3 NYCOMED FORTE/CALCIUM-D3 NYCOMED OSTEOFORTE)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком
таблетки жувальні флакон, № 20, 50, 100В аптеку
1 таблетка містить кальцію карбонат — 1250 мг, що еквівалентно 500 мг кальцію, холекальциферол (вітамін D3) — 5 мкг (200 МО), що відповідає 2 мг концентрату холекальциферолу.
Допоміжні речовини: ксиліт (Е967), апельсиновий ароматизований гранулят (ізомальт (Е953), ароматизатор апельсиновий, моно- та дигліцериди жирних кислот), повідон, магнію стеарат, сукралоза (Е955)..
№ UA/3541/01/01 від 21.04.2015 до 21.04.2020
C
КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з м'ятним смаком
таблетки жувальні флакон, № 30, 100В аптеку
1 таблетка містить кальцію карбонат — 1250 мг, що еквівалентно 500 мг кальцію, холекальциферол (вітамін D3) — 5 мкг (200 МО), що відповідає 2 мг концентрату холекальциферолу.
Допоміжні речовини: ксиліт (Е967), м’ятний ароматизований гранулят (ізомальт (Е953), м’ятний ароматизатор, моно- та дигліцериди жирних кислот), повідон, магнію стеарат, сукралоза (Е955)..
№ UA/10610/01/01 від 21.04.2015 до 21.04.2020
C
КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД ФОРТЕ
таблетки жувальні флакон, № 30, 60, 120В аптеку
1 таблетка містить кальцію карбонат — 1250 мг, що еквівалентно 500 мг кальцію, холекальциферол (вітамін D3) — 10 мкг (400 МО) у вигляді 4 мг концентрату холекальциферолу.
Допоміжні речовини: ксиліт (Е967), лимонний ароматизований гранулят (ізомальт (Е953), лимонний ароматизатор, моно- та дигліцериди жирних кислот), повідон, магнію стеарат, сукралоза (Е955)..
№ UA/3541/01/02 від 30.06.2017
C
КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД ОСТЕОФОРТЕ
таблетки жувальні флакон, № 30, 60, 90В аптеку
1 таблетка містить кальцію карбонат — 2500 мг, що еквівалентно 1000 мг кальцію, холекальциферол (вітамін D3) — 20 мкг (800 МО) у вигляді 8 мг концентрату холекальциферолу.
Допоміжні речовини: ксиліт (Е967), сукралоза (Е955), повідон, магнію стеарат, лимонний ароматизований гранулят (ізомальт (Е953), лимонний ароматизатор, моно- та дигліцериди жирних кислот)..
№ UA/12922/01/01 від 16.08.2018
C
КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД КОМФОРТЕ
таблетки, вкриті плівковою оболонкою, № 30В аптеку
№ UA/12921/01/01 від 24.01.2019
C

ДІАГНОЗИ

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

фармакодинамічні параметри. Вітамін D3 покращує абсорбцію кальцію (Са) в кишечнику. Застосування кальцію та вітаміну D3 перешкоджає підвищенню рівня паратиреоїдного гормону (ПТГ), що викликане дефіцитом Са та призводить до посилення/підвищення резорбції кісткової тканини (вимивання Са з кісток).

Фармакокінетичні параметри.

Кальцій. Абсорбція. ≈30% дози Са, що була прийнята всередину, абсорбується в травному тракті.

Розподіл та біотрансформація. 99% Са концентрується в кістковій тканині, зубах; 1% залишається у внутрішньому та позаклітинному середовищі. ≈50% Са в крові міститься у фізіологічно активній іонізованій формі. ≈10% Са утворює комплекси з цитратами, фосфатами та іншими аніонами, ще 40% Са входить до складу білків, первеважно альбумінів.

Екскреція з калом, сечею та потом. Екскреція нирками залежить від фільтрації та канальцевої реабсорбції Са.

Холекальциферол. Абсорбція. Вітамін D3 легко всмоктується в тонкій кишці.

Розподіл та біотрансформація. Холекальциферол та його метаболіти циркулюють у крові у зв’язаному стані зі специфічним глобуліном.

Метаболізм. У печінці холекальциферол шляхом гідроксилювання трансформується в 25-гідроксихолекальциферол, далі в нирках — в активну форму 1,25-дигідроксихолекальциферол, який є метаболітом, що відповідає за посилену абсорбцію Са. Неметаболізований холекальциферол депонується в м’язах та жировій тканині.

Виділення холекальциферолу — із сечею та калом.

ПОКАЗАННЯ

Кальцій-Д3 Нікомед з апельсиновим/м’ятним смаком:

профілактика та лікування дефіциту кальцію та вітаміну D;

додаток до специфічної терапії остеопорозу у пацієнтів з ризиком розвитку дефіциту кальцію та вітаміну D.

Кальцій-Д3 Нікомед Форте/Кальцій-Д3 Нікомед Остеофорте:

профілактика та лікування дефіциту кальцію та вітаміну D у пацієнтів похилого віку.

додаток до специфічної терапії остеопорозу у пацієнтів з ризиком розвитку дефіциту кальцію та вітаміну D.

ЗАСТОСУВАННЯ

для застосування per os. Таблетку слід розжувати або розсмоктати.

Кальцій-Д3 Нікомед з апельсиновим/м’ятним смаком.

Дефіцит кальцію та вітаміну D.

Дорослі —1 таблетка 1–3 р/добу.

Діти у віці ≥5 років — 1 таблетка 1–2 р/добу за рекомендацією лікаря.

Додаток до терапії остеопорозу.

Дорослі — 1 таблетка 2–3 рази на добу.

Пацієнти з печінковою недостатністю. Корекція дози не потрібна.

Пацієнти з важкою нирковою недостатністю. Не слід застосовувати препарат (див. ПОБІЧНА ДІЯ).

Пацієнти похилого віку. Рекомендується застосовувати такі ж дози, як у дорослих молодого віку.

Кальцій-Д3 Нікомед Форте.

Дорослі пацієнти молодого та похилого віку — 1 таблетка 2 р/добу.

Кальцій-Д3 Нікомед Остеофорте.

Дорослі пацієнти молодого та похилого віку — 1 таблетка 1 р/добу.

Пацієнти з печінковою недостатністю. Корекція дози не потрібна.

Пацієнти з важкою нирковою недостатністю. Не слід застосовувати препарат (див. ПОБІЧНА ДІЯ).

ПРОТИПОКАЗАННЯ

гіперчутливість до активної речовини або інших компонентів препарату;

тяжка ниркова недостатність (швидкість клубочкової фільтрації <30 мл/хв/1,73 м2);

захворювання та/або стани,що пов’язані з гіперкальціємією та/або гіперкальціурією;

сечокам’яна хвороба;

гіпервітаміноз D.

Кальцій-Д3 Нікомед з апельсиновим/м’ятним смаком — туберкульоз в активній фазі.

ПОБІЧНА ДІЯ

побічні ефекти за частотою виникнення класифікують таким чином:

нечасто (від ≥1/1000 до <1/100), рідко (від ≥1/10 000 до <1/1000), дуже рідко (<1/10 000), невідомо (частота невизначена за наявними даними).

З боку імунної системи: невідомо — реакції гіперчутливості, включаючи ангіоневротичний набряк, набряк гортані.

Порушення метаболізму та харчування: нечасто — гіперкальціємія, гіперкальціурія; дуже рідко молочно-лужний синдром (часті позиви до сечовипускання, постійний головний біль, постійна відсутність апетиту, нудота або блювота, нетипова втома або слабкість, гіперкальціємія, алкалоз, ниркова недостатність).

Виникають лише при передозуванні (див. УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ).

З боку травної системи: рідко — запор, диспепсія, метеоризм, нудота, біль у животі, діарея.

З боку шкіри та підшкірної клітковини: дуже рідко — свербіж, висип, кропив’янка.

Особливі групи пацієнтів. Пацієнти з нирковою недостатністю. Можливий розвиток гіперфосфатемії, появи літіазу у нирках, нефрокальцинозу (див. ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ).

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

під час довготривалої терапії необхідно контролювати рівень кальцію, креатиніну в плазмі крові та функцію нирок, особливо в осіб похилого віку за умови поєднаного застосування із серцевими глікозидами або діуретиками (див. ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ) та у пацієнтів з високою схильністю до утворення зубних каменів. У разі появи ознак гіперкальціємії або порушення функції нирок необхідно знизити дозу або припинити прийом препарату.

Слід з обережністю застосовувати у пацієнтів з гіперкальціємією або ознаками порушенння функції нирок та контролювати концентрації кальцію та фосфатів. Необхідно брати до уваги ризик кальцифікації м’яких тканин. У пацієнтів з важкою нирковою недостатністю холекальциферол не може нормально метаболізуватися, тому слід застосовувати інші форми вітаміну D (див. ПОБІЧНА ДІЯ).

Одночасне надходження вітаміну D з інших джерел, зокрема з лікарських засобів або продуктів, що містять кальцій (наприклад молоко), може призвести до розвитку гіперкальціємії та молочно-лужного синдрому з подальшим порушенням функції нирок.

Для уникнення передозування за умов одночасного призначення інших препаратів, що містять вітамін D, необхідно враховувати вміст вітаміну D у препараті Кальцій-Д3 Нікомед Остеофорте (800 МО). Додаткові дози кальцію або вітаміну D слід приймати під наглядом лікаря. У таких пацієнтів необхідно регулярно контролювати концентрацію кальцію в плазмі крові та функцію нирок.

Кальцій-Д3 Нікомед з апельсиновим/м’ятним смаком протипоказаний до застосування у пацієнтів із саркоїдозом та гіпопаратиреоїдизмом через ризик посилення трансформації вітаміну D3 в його активну форму. Слід моніторувати рівні кальцію в плазмі крові та сечі у таких пацієнтів.

Кальцій-Д3 Нікомед Форте та Кальцій-Д3 Нікомед Остеофорте слід з обережністю застосовувати у хворих на саркоїдоз через ризик посилення трансформації вітаміну D3 в його активну форму. Слід моніторувати рівні кальцію в плазмі крові та сечі у таких пацієнтів.

Кальцій-Д 3 Нікомед застосовують з обережністю в іммобілізованих хворих з остеопорозом через ризик розвитку гіперкальціємії.

Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, недостатністю сахарази-ізомальтази або порушенням абсорбції глюкози-галактози не слід застосовувати препарат, оскільки він містить ізомальт та сахарозу.

Період вагітності та годування грудьми.

Вагітність. Препарат Кальцій-Д3 Нікомед можна застосовувати в період вагітності при дефіциті кальцію та вітаміну D. Добова доза не повинна перевищувати 2500 мг кальцію та 4000 МО вітаміну D. Дослідження на тваринах показали, що вітамін D у високих дозах має репродуктивну токсичність. Вагітним слід уникати передозування препарату Кальцій-Д3 Нікомед, оскільки тривала гіперкальціємія може мати несприятливі наслідки для плода. Підтверджень того, що вітамін D у рекомендованих дозах може викликати тератогенний ефект у людини, немає.

Годування грудьми. Препарат Кальцій-Д3 Нікомед можна застосовувати в період годування грудьми. Кальцій, вітамін D3 та його метаболіти можуть екскретуватися в грудне молоко, тому необхідно враховувати надходження кальцію та вітаміну D з інших джерел в організм дитини.

Діти. Препарат застосовують для лікування дефіциту кальцію та вітаміну D3 у дітей у віці старше 5 років за рекомендацією лікаря. Кальцій-Д3 Нікомед Форте та Кальцій-Д3 Нікомед Остеофорте не призначені для застосування у дітей та підлітків.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботі з іншими механізмами. Немає даних щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

активність вітаміну D3 може знижуватися при його одночасному застосуванні з рифампіцином.

Діуретики тіазидного ряду знижують екскрецію кальцію із сечею. При поєднаній терапії необхідно контролювати рівень кальцію в сироватці крові, оскільки підвищується ризик виникнення гіперкальціємії.

Кальцію карбонат може перешкоджати абсорбції препаратів тетрациклінового ряду. Препарати тетрациклінового ряду слід приймати за 2 год до або через 4–6 год після прийому препарату Кальцій-Д3 Нікомед.

Гіперкальціємія може потенціювати токсичність серцевих глікозидів (можливе виникнення аритмій та ін.) при застосуванні препаратів кальцію та вітаміну D.

Кальцій-Д3 Нікомед з апельсиновим/м’ятним смаком. Одночасне застосування у пацієнтів, які приймають серцеві глікозиди та високі дози кальцію, не рекомендується. У разі необхідності поєднаної терапії із серцевими глікозидами слід застосовувати препарат у низьких дозах, проводити контроль ЕКГ та рівня кальцію в плазмі крові.

Кальцій-Д3 Нікомед Форте та Кальцій-Д3 Нікомед Остеофорте. Необхідно проводити контроль роботи серця за допомогою ЕКГ, рівня кальцію в плазмі крові та клінічного стану хворого.

Для запобігання зниженню абсорбції бісфосфонатів рекомендується приймати Кальцій-Д3 Нікомед не раніше ніж через 1 год після їх прийому.

При одночасному застосуванні кальцію ефективність левотироксину може бути знижена за рахунок зниження його абсорбції. Левотироксин необхідно приймати через 4 год після прийому препарату Кальцій-Д3 Нікомед.

При одночасному застосуванні кальцію може порушуватися абсорбція хінолонових антибіотиків. Хінолонові антибіотики необхідно приймати за 2 год до або через 6 год після прийому препарату Кальцій-Д3 Нікомед.

Солі кальцію можуть знижувати абсорбцію заліза, цинку та стронцію ранелату. Тому препарати заліза, цинку та стронцію ранелату необхідно приймати за 2 год до або після прийому Кальцій-Д3 Нікомед.

Лікування орлістатом потенційно може порушувати абсорбцію жиророзчинних вітамінів (наприклад вітаміну D3).

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

симптоми. Передозування може призвести до гіперкальціємії та гіпервітамінозу D.

Симптомами гіперкальціємії є анорексія, спрага, нудота, блювота, запор, абдомінальний біль, м’язова слабкість, стомлюваність, психічні розлади, полідипсія, поліурія, остеоалгія, нефрокальциноз, нефролітіаз, у важких випадках — порушення серцевого ритму. Важка форма гіперкальціємії може призвести до розвитку коми та смерті. Тривале передозування високими дозами препарату може мати наслідком необоротне ураження нирок та кальциноз тканин.

Молочно-лужний синдром може розвинутися при застосуванні кальцію у високих дозах та легкозасвоюваних лужних речовин.

Лікування. Симптоматична та підтримуюча терапія. Слід припинити застосування препарату. У разі попередньої терапії тіазидними діуретиками та серцевими глікозидами ії необхідно відмінити.

Необхідно промити шлунок пацієнтам з порушенням свідомості та ввести в організм велику кількість рідини. Залежно від тяжкості передозування може виникнути необхідність застосування петльових діуретиків, бісфосфонатів, кальцитоніну, кортикостероїдів окремо або в комбінації. Необхідно контролювати концентрацію електролітів у плазмі крові, функцію нирок та діурез. У важких випадках слід проводити моніторинг ЕКГ та центрального венозного тиску.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

флакон зберігати щільно закритим при температурі не вище 30 °С.

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

Дата додавання: 18.11.2019 р. Версія для друку

© Компендиум 2019

Коментарі

13.05.2019 5:32
Протягом останніх років ведеться дискусія щодо доз кальцію та вітаміну D, необхідних для профілактики остеопоротичних переломів. Якщо помірний позитивний вплив кальцію та вітаміну D на мінеральну щільність кісток (МЩК) вважається доведеним, то ефективність щодо зниження ризику переломів вимагає підтвердження. До останнього часу в ціломі ряді робіт проводилося вивчення частоти переломів при прийомі кальцію та вітаміну D. Було продемонстровано, що прийом кожного з них окремо не призводить до зниження ризику переломів. У відкритому рандомізованому контрольованому дослідженні, проведеному на рівні первинної ланки охорони здоров'я в Великобританії, що включало 3300 жінок похилого віку (≥70 років) з ≥1 фактором ризику остеопоротичних переломів, вплив 2-річного щоденного прийому 1000 мг кальцію та 800 МО вітаміну D на ризик переломів не продемонстрований за умов низького рівня травми (OR = 1,01 [95% ДІ 0,71-1,43]) та, зокрема, перелому шийки стегна (OR = 0,75 [95% ДІ 0,31-1,78]) [Porthouse J., 2005]. У дослідженні RECORD [Grant AM et al., 2005] у 5200 осіб ≥70 років оцінювався ризик повторних переломів при прийомі кальцію та вітаміну D в однаковій дозі (окремо та в комбінації) в порівнянні з плацебо. Через 2 роки число повторних переломів було однакова в усіх групах. Не було і відмінностей між групами в частоті переломів шийки стегна, а також в показниках смертності та частоті падінь. Відсутність впливу терапії на частоту переломів у цих дослідженнях, можливо, пов'язана з низькою прихильністю до лікування: тільки половина хворих дотримувалася рекомендацій лікаря, невідомо, чи був дефіцит вітаміну D у даних пацієнтів, а в групі контролю не можна було виключити самостійний прийом добавок кальцію та вітаміну D. Аналіз результатів дослідження RECORD, в якому проводилась вторинна профілактика остеопоротичних переломів комбінацією кальцію та вітаміну D, продемонстрував, що таке лікування малоефективне за відсутності активної антирезорбтивної терапії. У метааналізу [Bischoff-Ferrari HA. et al., 2005], заснованому на 7 рандомізованих контрольованих дослідженнях, в яких брало участь 9829 людей, продемонстровано, що прийом вітаміну D в дозі 700-800 МО/добу (з додатковим прийомом кальцію або без нього) попереджує 1/4 всіх переломів стегна та будь-яких позахребцевих переломів у амбулаторних пацієнтів, що проживають в будинках для людей похилого віку, в той час як доза вітаміну D 400 МО/добу не знижує ризик переломів. Для досягнення ефекту щодо ризику переломів при призначенні вітаміну D концентрація 25(ОН)D в крові пацієнтів повинна підтримуватися на рівні 75-100 нмоль/л. Ці дані знайшли підтвердження в метааналізі, що включав дані про 53260 пацієнтів, які брали участь в 9 рандомізованих контрольованих дослідженнях, у 6 з 9 пацієнти отримували вітамін D в дозі 700-800 МО/добу, а в 3 інших — 400 МО/добу в комбінації з кальцієм (500-1200 мг/добу) або без нього; тривалість терапії складала від 24 до 84 міс. У 6 рандомізованих контрольованих дослідженнях (загальне число пацієнтів = 45509) порівнювали комбіноване лікування вітаміном D (400 або 700-800 МО/добу) та кальцієм з групами пацієнтів, що приймали плацебо або не отримували лікування. У групах пацієнтів, які отримували комбіновану терапію, у порівнянні з групами пацієнтів, що не отримували лікування, встановлено достовірне зниження ризику перелому стегна на 18% [RR = 0,82 (95% ДІ 0,71-0,94), р = 0,0005] та ризику позахребцевих переломів на 12% [RR = 0,88 (95% ДІ 0,78-0,99), р = 0,036]. У дослідженнях, в яких застосовували вітамін D в дозі 700-800 МО/добу, зниження ризику перелому стегна було більш вираженим, ніж при призначенні 400 МО (21 та 18% відповідно). У дослідженнях, в яких пацієнти отримували монотерапію вітаміном D або плацебо (4 рандомізованих контрольованих дослідження, що включали 9083 пацієнти), не спостерігалось зниження ризику позахребцевих переломів при застосуванні вітаміну D в дозі як 400 МО/добу (RR = 1,14 [95% ДІ 0,87-1,49]), так і 700-800 МО/добу (RR = 1,04 [95% ДІ 0,75-1,46]), що підтверджує раніше наведені дані про те, що вітамін D без додавання кальцію не знижує ризик переломів.

Додати свій

Ціни на КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим/м’ятним смаком/КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД ФОРТЕ/КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД ОСТЕОФОРТЕ в містах України

Вінниця 111.89 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 101.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Київська, 51, тел.: +380432550303

Дніпро 114.14 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 96.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Дніпропетровськ, вул. Тітова, 30, тел.: +380563721615

Житомир 105.81 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 100.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Шухевича Романа, 9, тел.: +380412555057

Запоріжжя 111.63 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 93.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, перехр. Космічна / Чумаченко, 124/1, тел.: +380630307817

Івано-Франківск 112.17 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 97.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 52, тел.: +380342559348

Київ 122.56 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 96.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, вул. Драгоманова, 2, тел.: +380442239551

Кропивницький 109.9 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 96.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кіровоград, вул. Тельнова Євгена, 2, тел.: +380522371019

Луцьк 112.64 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 102.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Луцьк, вул. Львівська, 63, тел.: +380332767481

Львів 118.58 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 102.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Львів, вул. Городоцька, 159, тел.: +380322378795

Миколаїв 116.93 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 101.98 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Південна, 39, тел.: +380512223196

Одеса 118.12 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 98.87 грн./уп.
«АПТЕКА АКС СОЦІАЛЬНА» Одеса, просп. Небесної Сотні, 10, тел.: +380487473236

Полтава 110.66 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 96.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Соборності, 76, тел.: +380631867592

Рівне 113.45 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 103.72 грн./уп.
«ПЕРША СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Рівне, вул. Дубенська, 44

Суми 108.46 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 95.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Кондратьєва Герасима, 122, тел.: +380633625725

Тернопіль 113.95 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 93.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, вул. Мира, 11, тел.: +380634851370

Ужгород 119.49 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 101.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Ужгород, вул. Легоцького, 7

Харків 106.1 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 96.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, вул. Отакара Яроша, 21, тел.: +380577730479

Херсон 109.57 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 104.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Алешки, вул. Житлоселище, 1, тел.: +380554246930

Хмельницький 116.92 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 100.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Хмельницький, вул. Проскурівського Підпілля, 71, тел.: +380382650845

Черкаси 109.34 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 97.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Черкаси, вул. Нижня Горова, 2, тел.: +380633493270

Чернігів 110.11 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 100.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, просп. Перемоги, 18, тел.: +380462641094

Чернівці 118.44 грн./уп.

КАЛЬЦІЙ-Д3 НІКОМЕД з апельсиновим смаком табл. жув. фл. № 50, Takeda ..... 99.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Головна, 11

Developed by Maxim Levchenko