Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиТроксевазин® капсули (Troxevasin® capsules)

Троксевазин® капсули (Troxevasin® capsules)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Діагнози
  • Аналоги
Троксевазин<sup>&reg;</sup> <I>капсули</I> (Troxevasin<sup>&reg;</sup> <I>capsules</I>)

Форми випуску та упаковки

Троксевазин® капсули від Тева Україна
300 мг, №50
від 247,35 грн
Троксевазин® капсули від Тева Україна
300 мг, №100
від 332,16 грн
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Активна речовина
Troxerutinum (Троксерутин)
Лікарські засоби
C05C A04 Троксерутин
Форми випуску за NFC
ACA Капсули

фармакодинаміка. Троксевазин — це суміш біофлавоноїдів, яка містить не менше 95% троксерутину; капіляротонізуючий та венотонізуючий засіб. Проявляє протизапальну та антиоксидантну дію, пригнічує гіалуронідазу. Запобігає окисненню гіалуронової, аскорбінової кислоти та адреналіну, пригнічує перекисне окислення ліпідів. Троксерутин зменшує підвищену проникність і ламкість капілярів і запобігає пошкодженню базальної мембрани ендотеліальних клітин різними факторами і, крім цього, має ще антиоксидантну, мембраностабілізуючу, антигеморагічну, протизапальну, венотонізуючу дію. Зменшує набряк, покращує трофіку, мікроциркуляцію і мікросудинну перфузію та зменшує вираженість інших симптомів, пов’язаних із венозною недостатністю або порушенням відтоку лімфатичної рідини.
Фармакокінетика. Максимальні плазмові концентрації встановлюються між 1–9 год після перорального застосування. Зниження плазмової концентрації — біоекспоненціальне. Зв’язування з білками плазми крові у межах 27–29%, у найбільших кількостях накопичується в ендотеліальній тканині. Не проникає через ГЕБ, проникає через плацентарний бар’єр в незначній кількості, в мінімальній кількості проникає в грудне молоко. Метаболізується шляхом глюкуронізації в печінці. В основному виводиться з організму з жовчю, в незначній кількості — з сечею.

Троксевазин капсули застосовувати для симптоматичного лікування таких захворювань:
– передварикозний і варикозний синдром, варикозні виразки;
– поверхневий тромбофлебіт, флебіт і післяфлебітні стани;
– хронічна венозна недостатність;
– геморой;
– у комплексній терапії діабетичної ретинопатії;
– набряки і біль при травмах і варикозних венах; варикозний дерматит;
– комбіноване лікування контузій, розтягнень, вивихів, симптомів м’язових крампі (судомне стягування литкових м’язів).

Троксевазин капсули застосовувати внутрішньо, під час їди. Дозування та тривалість прийому лікарського засобу визначає лікар залежно від характеру тяжкості та перебігу захворювання.
Звичайна доза — по 2 капсули на добу. Підтримувальне лікування — по 1 капсулі на добу протягом 3–4 тиж. Це лікування можна комбінувати з одночасним застосуванням Троксевазину гелю. Ефективність лікування Троксевазином залежить від регулярності прийому, правильного дозування і тривалості терапії. Клінічний досвід доводить, що іноді бажаний ефект спостерігається в дозах, які перевищують 600 мг (2 капсули) на добу.

Троксевазин протипоказаний хворим з підвищеною чутливістю до троксерутину або до будь-якої допоміжної речовини препарату; при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, хронічному гастриті (у фазі загострення).

при лікуванні капсулами Троксевазину рідко виникають небажані реакції.
З боку імунної системи: шкірні алергічні реакції — висипання, свербіж, кропив’янка; дуже рідко — анафілактичний шок, анафілактоїдні реакції, реакції гіперчутливості.
З боку нервової системи: дуже рідко — запаморочення, головний біль і порушення сну.
Судинні порушення: дуже рідко — екхімоз.
З боку ШКТ: рідко можливі біль у шлунку, дискомфорт у ділянці шлунка, диспепсія, в тому числі нудота, блювання, метеоризм, діарея.
Загальні порушення: дуже рідко — підвищена втомлюваність.
Через наявність барвника (Е110) лікування препаратом може спричинити алергічну реакцію, в тому числі БА.

препарат Троксевазин неефективний при набряку нижніх кінцівок, які зумовлені захворюваннями печінки, нирок або серцево-судинної системи.
Препарат з обережністю призначати пацієнтам з тяжкими захворюваннями печінки та жовчного міхура.
Оскільки препарат може подразнювати слизову оболонку шлунка, Троксевазин слід застосовувати під час їди.
Препарат містить лактозу, тому його не слід застосовувати у пацієнтів з рідкісними спадковими захворюваннями, такими як непереносимість галактози, дефіцит лактази Лаппа або глюкозо-галактозна мальабсорбція.
Ризик алергії вищий у пацієнтів з підвищеною чутливістю до ацетилсаліцилової кислоти.
Застосування у період вагітності або годування груддю
Вагітність. Немає даних стосовно негативного впливу троксерутину на вагітних і жінок, які годують груддю, але незважаючи на це, його застосування у І триместр вагітності не рекомендується.
Годування груддю. Препарат проникає в грудне молоко в мінімальних кількостях, але немає даних, що вони спричинили клінічно значущі реакції у новонароджених. Рішення про можливість застосування препарату у цієї категорії жінок приймає лікар залежно від переваги користі від лікування матері над потенційним ризиком для плода або немовляти.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами. Троксевазин не впливає на здатність керувати автомобілем та роботу з іншими механізмами.
Діти. Досвіду застосування препарату для лікування дітей немає.

препарат посилює дію аскорбінової кислоти, спрямовану на зміцнення структури та зменшення проникності судинної стінки.

симптоми. Можуть посилюватися прояви побічних реакцій.
Лікування. Припинити прийом препарату. Рекомендується викликати блювання або зробити промивання шлунка і провести симптоматичне лікування. В разі необхідності можна призначати перитонеальний діаліз.

при температурі не вище 25 ºС в оригінальній упаковці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.