• Кабинет
 • Кальцію глюконат (Calcium gluconate)

  Склад і форма випуску

  Лікарські засоби
  КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ
  Галичфарм
  таблетки 500 мг блістер, № 10Ціни в аптеках
  № UA/8542/01/01 від 21.06.2018
  C
  Лубнифарм
  таблетки 500 мг блістер, № 10Ціни в аптеках
  Кальцій глюконат
  500 мг
  № UA/6048/01/01 від 30.06.2017
  C
  Монфарм
  таблетки 0,5 г блістер, № 10Ціни в аптеках
  Кальцій глюконат
  0,5 г
  № UA/1933/01/01 від 22.07.2019
  C
  Червона зірка
  таблетки 500 мг блістер, № 10Ціни в аптеках
  Кальцій глюконат
  500 мг
  № UA/8474/01/01 від 04.04.2018
  C
  Юрія-Фарм
  розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампула 5 мл, № 10Ціни в аптеках
  Кальцій глюконат
  100 мг/мл
  Юрія-Фарм
  розчин для ін'єкцій 100 мг/мл ампула 10 мл, № 10Ціни в аптеках
  Кальцій глюконат
  100 мг/мл
  № UA/14306/01/01 від 14.11.2019
  C За рецептом
  КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ-ЗДОРОВ'Я
  Здоров'я ФК
  таблетки 500 мг блістер, № 10Ціни в аптеках
  Кальцій глюконат
  500 мг
  № UA/4726/02/01 від 30.06.2017
  C
  Біологічно активні речовини
  КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ
  Красота и Здоровье
  таблетки 0,5 г блістер, № 10, 50Ціни в аптеках
  Фармаком
  таблетки 0,5 г блістер, № 10Ціни в аптеках
  КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ З ФРУКТОВИМ СМАКОМ АПЕЛЬСИНА
  Червона зірка
  таблетки жувальні 450 мг, № 10Ціни в аптеках
  ТАБЛЕТКИ ДЛЯ ЖУВАННЯ КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТУ ЗІ СМАКОМ ЯБЛУКА
  Здравофарм
  таблетки жувальні, № 12, 120Ціни в аптеках

  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ

  (CALCIUM GLUCONATE)

  Склад:

  діюча речовина: кальцію глюконат.

  1 таблетка містить кальцію глюконату в перерахуванні на 100% речовину — 500 мг;

  допоміжні речовини: крохмаль картопляний, натрію кроскармелоза, тальк, кальцію стеарат.

  Лікарська форма.

  Таблетки.

  Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого кольору, плоскоциліндричні, з рискою і фаскою.

  Фармакотерапевтична група.

  Препарати кальцію.

  Код АТХ А12А А03.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Кальцію глюконат — кальцієва сіль глюконової кислоти, що містить 9% кальцію. Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, скороченні гладких і скелетних м’язів, функціонуванні міокарда, процесах згортання крові; вони необхідні для формування кісткової тканини, нормального функціонування інших систем і органів. Концентрація іонів кальцію в крові знижується при багатьох патологічних процесах; виражена гіпокальціємія сприяє виникненню тетанії. Кальцію глюконат, крім усунення гіпокальціємії, зменшує проникність судин, чинить протиалергічну, протизапальну, гемостатичну дію, а також зменшує ексудацію. Іони кальцію є пластичним матеріалом для скелета і зубів, беруть участь у різних ферментативних процесах, регулюють швидкість проведення нервових імпульсів і проникність клітинних мембран. Іони кальцію необхідні для процесу нервово-м’язової передачі, для підтримки скорочувальної функції міокарда. На відміну від кальцію хлориду, кальцію глюконат має слабший місцевоподразнювальний ефект.

  Фармакокінетика.

  При прийомі внутрішньо кальцію глюконат частково всмоктується, головним чином — у тонкому кишечнику. Максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1,2–1,3 години. Період напіввиведення іонізованого кальцію з плазми крові становить 6,8–7,2 години. Проникає крізь плацентарний бар’єр і у грудне молоко. Виводиться з організму з сечею та калом.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Захворювання, що супроводжуються гіпокальціємією, підвищенням проникності клітинних мембран, порушенням проведення нервових імпульсів у м’язовій тканині. Гіпопаратиреоз (латентна тетанія, остеопороз), порушення обміну вітаміну D (рахіт, спазмофілія, остеомаляція), гіперфосфатемія у хворих із хронічною нирковою недостатністю. Підвищена потреба в кальції (період інтенсивного росту у дітей та підлітків, вагітність, період годування груддю), недостатній вміст Са2+ у їжі, порушення його обміну у постменопаузальному періоді, переломи кісток. Посилення виведення Са2+ (тривалий постільний режим, хронічна діарея, гіпокальціємія при тривалому прийомі діуретиків, протиепілептичних лікарських засобів, глюкокортикостероїдів). У комплексній терапії: кровотечі різної етіології, алергічні захворювання (сироваткова хвороба, кропив’янка, пропасний синдром, сверблячі дерматози, ангіоневротичний набряк); бронхіальна астма, дистрофічні аліментарні набряки, легеневий туберкульоз, еклампсія, паренхіматозний гепатит, токсичні ураження печінки, нефрит. Отруєння солями магнію, щавлевою кислотою, розчинними солями фтористої кислоти (при взаємодії з кальцію глюконатом утворюються нерозчинні та нетоксичні кальцію оксалат та кальцію фторид).

  Протипоказання.

  Підвищена чутливість до компонентів препарату, гіперкальціємія, виражена гіперкальціурія, гіперкоагуляція (підвищене згортання крові), схильність до тромбоутворення, виражений атеросклероз, нефроуролітіаз (кальцієвий), тяжка ниркова недостатність, саркоїдоз, прийом препаратів наперстянки.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Препарат уповільнює абсорбцію естрамустину, етидронату та інших біфосфонатів, хінолонів, антибіотиків тетрациклінового ряду, пероральних препаратів заліза і препаратів фтору (інтервал між їх прийомами повинен бути не менше 3 годин). Кальцію глюконат знижує біодоступність фенітоїну. При одночасному прийомі з вітаміном D або його похідними підвищується всмоктуваність кальцію. Холестеринамін знижує абсорбцію кальцію у травному тракті. При сумісному застосуванні препарату з серцевими глікозидами підсилюються кардіотоксичні ефекти останніх. Глюкокортикостероїди зменшують абсорбцію кальцію. При поєднанні з тіазидними діуретиками посилюється ризик розвитку гіперкальціємії. Препарат може знижувати ефект кальцитоніну при гіперкальціємії, біодоступність фенітоїну, ефект блокаторів кальцієвих каналів. При одночасному застосуванні з хінідином можливе уповільнення внутрішньошлуночкової провідності і підвищення токсичності хінідину.

  Утворює нерозчинні або малорозчинні солі кальцію з карбонатами, саліцилатами, сульфатами.

  Всмоктування кальцію зі шлунково-кишкового тракту можуть зменшувати деякі види їжі (шпинат, ревінь, висівки, зернові).

  Особливості застосування.

  При застосуванні пацієнтам, які одержують серцеві глікозиди і/або діуретики, а також при тривалому лікуванні слід контролювати концентрацію кальцію та креатиніну в крові. У разі підвищення їх концентрації слід зменшити дозу препарату або тимчасово припинити його застосування. У зв’язку з тим, що вітамін D3 підвищує абсорбцію кальцію зі шлунково-кишкового тракту, щоб уникнути передозування кальцію, необхідно враховувати надходження вітаміну D3 та кальцію з інших джерел.

  Пацієнтам з незначною гіперкальціурією (більше 300 мг/добу = 7,5 ммоль/добу), незначно вираженими порушеннями функції нирок, сечокам’яною хворобою в анамнезі кальцію глюконат слід призначати з обережністю і регулярно контролювати рівень екскреції кальцію з сечею. При необхідності слід зменшити дозу препарату або відмінити його. Хворим зі схильністю до утворення конкрементів у сечовивідних шляхах під час лікування рекомендується збільшити об’єм споживаної рідини.

  При лікуванні препаратом слід уникати прийому високих доз вітаміну D або його похідних, якщо тільки для цього немає особливих показань.

  Слід дотримуватись інтервалу не менше 3 годин між прийомом таблеток кальцію глюконату та препаратів для перорального застосування естрамустину, етидронату та інших біфосфонатів, фенітоїну, хінолонів, антибіотиків тетрациклінового ряду, пероральних препаратів заліза і препаратів фтору.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Застосування препарату допустиме з урахуванням співвідношення користь для жінки/ ризик для плода (дитини), яке визначає лікар. При застосуванні препаратів кальцію у період годування груддю можливе його проникнення у грудне молоко.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом та роботі зі складними механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  Призначають внутрішньо перед прийомом їжі. Таблетку необхідно розжувати або подрібнити.

  Дорослим і дітям віком від 14 років препарат призначають у разовій дозі 1–3 г (2–6 таблеток), дітям віком від 3 до 4 років — по 1 г (2 таблетки), від 5 до 6 років — по 1–1,5 г (2–3 таблетки), від 7 до 9 років — по 1,5–2 г (3–4 таблетки), від 10 до 14 років — по 2–3 г (4–6 таблеток) 2–3 рази на добу. Добова доза для пацієнтів літнього віку не повинна перевищувати 2 г (4 таблетки) на добу.

  Тривалість лікування визначає лікар індивідуально, залежно від стану пацієнта.

  Діти.

  Препарат застосовують дітям віком від 3 років.

  Передозування.

  При тривалому застосуванні у високих дозах можлива гіперкальціємія з відкладенням солей кальцію в організмі, можливі диспепсичні явища. Імовірність розвитку гіперкальціємії підвищується при одночасному лікуванні високими дозами вітаміну D або його похідними.

  Симптоми гіперкальціємії: сонливість, слабкість, анорексія, біль у животі, блювання, нудота, запор, полідипсія, поліурія, підвищена стомлюваність, дратівливість, погане самопочуття, депресія, дегідратація, можливі порушення серцевого ритму, міалгія, артралгія, артеріальна гіпертензія.

  Лікування: відміна препарату; у тяжких випадках — парентерально кальцитонін у дозі 5–10 МО/кг маси тіла на добу (розведений у 500 мл стерильного фізіологічного розчину натрію хлориду, внутрішньовенно краплинно протягом 6 годин. Можливе внутрішньовенне струминне повільне введення 2–4 рази на добу).

  Побічні реакції.

  Препарат звичайно добре переноситься, але іноді можливі порушення:

  з боку травного тракту: нудота, блювання, діарея, біль в епігастральній ділянці, запори; при тривалому застосуванні у високих дозах — утворення кальцієвих конкрементів у кишечнику;

  з боку серцево-судинної системи: брадикардія;

  з боку обміну речовин: гіперкальціємія, гіперкальціурія;

  з боку сечовидільної системи: порушення функції нирок (часте сечовипускання, набряки нижніх кінцівок).

  Можливе виникнення алергічних реакцій.

  Зазначені явища швидко зникають після зменшення дози або відміни препарату.

  Термін придатності.

  8 років.

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  Таблетки по 500 мг, № 10 у стрипі; № 10 у блістері, 1 блістер у пачці.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

  Виробник.

  ПАТ «Київмедпрепарат». ПАТ «Галичфарм».

  Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

  ПАТ «Київмедпрепарат», Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.

  ПАТ «Галичфарм», Україна, 79024, м. Львів, вул. Опришківська, 6/8.

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  КАЛЬЦІЮ ГЛЮКОНАТ

  (CALCIUM GLUCONATE)

  Склад:

  діюча речовина: саlcium gluconate;

  1 мл розчину містить кальцію глюконату 95,5 мг (1 мл препарату містить 8,95 мг сумарного кальцію (Са2+), що в перерахуванні на теоретичний вміст кальцію глюконату еквівалентно 100 мг/мл);

  допоміжні речовини: кальцію сахарат, вода для ін’єкцій.

  Лікарська форма.

  Розчин для ін’єкцій.

  Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

  Фармакотерапевтична група.

  Препарати кальцію. Код АТХ А12АА0З.

  Фармакологічні властивості.

  Фармакодинаміка.

  Кальцію глюконат (стабілізований) — засіб, що регулює метаболічні процеси, поповнює дефіцит кальцію в організмі; чинить гемостатичну, протиалергічну дію та знижує проникність капілярів.

  Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, скороченні гладких і скелетних м’язів, функціонуванні міокарда, згортанні крові; вони є необхідними для формування кісткової тканини, функціонування інших систем і органів. Концентрація іонів кальцію в крові зменшується при багатьох патологічних процесах, а виражена гіпокальціємія сприяє виникненню тетанії. Кальцію глюконат усуває гіпокальціємію, зменшує проникність судин, чинить протиалергічну, протизапальну, кровоспинну дію.

  Фармакокінетика.

  Після парентерального введення препарат із током крові рівномірно розподіляється у всіх тканинах і органах. У плазмі крові кальцій перебуває в іонізованій формі. Проходить через плацентарний бар’єр, потрапляє в грудне молоко. Виводиться з організму в основному нирками.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Недостатність функції паращитовидних залоз; підвищене виведення кальцію з організму; як допоміжний засіб при алергічних захворюваннях (сироваткова хвороба, кропив’янка, ангіоневротичний набряк) та алергічних ускладненнях медикаментозної терапії; для зменшення проникності судин при патологічних процесах різноманітного генезу (ексудативна фаза запального процесу, геморагічний васкуліт, променева хвороба); паренхіматозний гепатит; токсичні ураження печінки; нефрит; еклампсія; гіперкаліємія; гіперкаліємічна форма пароксизмальної міоплегії; шкірні захворювання (свербіж шкіри, екзема, псоріаз); як кровоспинний засіб; як антидот при отруєннях солями магнію, щавлевою кислотою або її розчинними солями, розчинними солями фтористої кислоти.

  Протипоказання.

  Гіперчутливість до компонентів лікарського засобу; схильність до тромбозів; гіперкальціємія; тяжка гіперкальціурія; виражений атеросклероз; підвищене згортання крові; тяжка ниркова недостатність; саркоїдоз; одночасне застосування із серцевими глікозидами, цефтриаксоном.

  Алюмінію оксид може вимиватися зі скла ампул кальцію глюконатом, тому з метою обмеження дії алюмінію, особливо на пацієнтів з порушеннями функцій нирок та дітей (до 18 років), кальцію глюконат не слід використовувати для підготовки повного парентерального харчування.

  Протипоказано повторне та довготривале лікування дітей (до 18 років) та осіб з порушеннями функцій нирок (у зв’язу з ризиком дії алюмінію на організм).

  Гіперкальціємія (наприклад, гіперпаратиреоз, гіпервітаміноз D, пухлинні захворювання з декальцинацією кісток).

  Кальцію глюконат не можна вводити разом з цефтриаксоном, через ризик утворення нерозчинного комплексу цефтриаксон-кальцій, у таких випадках:

  • недоношеним новонародженим віком ≤ 41 тиждень із урахуванням строку внутрішньоутробного розвитку (гестаційний вік + вік після народження);
  • доношеним новонародженим (віком ≤ 28 днів).

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  При взаємодії етилового спирту з кальцію глюконатом останній випадає в осад.

  Не рекомендується призначати разом з іншими препаратами кальцію.

  Внутрішньовенне введення кальцію глюконату до та після прийому верапамілу зменшує його гіпотензивну дію, але не впливає на його антиаритмічний ефект.

  Комбінація з тіазидними діуретиками може спричинити розвиток гіперкальціємії.

  При одночасному застосуванні з хінідином можливе сповільнення внутрішньошлуночкової провідності та підвищення токсичності хінідину.

  Під час лікування серцевими глікозидами парентеральне застосування кальцію глюконату не рекомендується через посилення кардіотоксичної дії.

  При одночасному пероральному застосуванні кальцію глюконату та тетрациклінів дія останніх може знижуватись у зв’язку зі зменшенням їх всмоктування.

  Кальцію глюконат усуває пригнічення нервово-м’язової передачі, спричинене застосуванням антибіотиків ряду аміноглікозидів.

  При одночасному застосуванні з фенігідином препарати кальцію зменшують його ефективність.

  Особливості застосування.

  Солі кальцію слід застосовувати з обережністю пацієнтам з порушеннями функції нирок, із захворюваннями серця.

  При застосуванні пацієнтам, які одержують серцеві глікозиди та/або діуретики, а також при тривалому лікуванні слід контролювати концентрацію кальцію та креатиніну в крові, особливо у дітей. У випадку підвищення їх концентрації слід зменшити дозу лікарського засобу або тимчасово припинити його застосування.

  З обережністю і при регулярному контролі рівня екскреції кальцію із сечею призначають пацієнтам з помірною гіперкальціурією, яка перевищує 300 мг/добу (7,5 ммоль/добу), нерізко вираженими порушеннями функції нирок, сечокам’яною хворобою в анамнезі. При необхідності слід зменшити дозу лікарського засобу або відмінити його. Для зниження ризику розвитку нефроуролітіазу рекомендується вживати достатню кількість рідини.

  Необхідно контролювати рівень кальцію в крові та екскрецію кальцію, особливо у дітей, пацієнтів із хронічною нирковою недостатністю або нефролітіазом. Якщо рівень кальцію у плазмі крові перевищує 2,75 ммоль/л або добова екскреція кальцію із сечею перевищує 5 мг/кг, лікування необхідно негайно припинити через ризик розвитку серцевих аритмій.

  Перед наповненням шприца розчином кальцію глюконату необхідно переконатися, що в ньому відсутні залишки спирту етилового, тому що внаслідок їхньої взаємодії кальцію глюконат випадає в осад.

  Серйозні ускладнення, у тому числі з летальним наслідком, розвивалися після мікрокристалізації нерозчинних солей кальцію в організмі після роздільного введення фізично несумісних розчинів або розчинів повного парентерального харчування, що містили кальцій і фосфати.

  Описано випадки летальних реакцій внаслідок утворення преципітатів цефтриаксон-кальцію у легенях і нирках недоношених і доношених новонароджених віком до 1 місяця.

  У наукових публікаціях повідомляється про випадки утворення внутрішньосудинних преципітатів у пацієнтів різного віку, окрім новонароджених, яких лікували цефтриаксоном і розчинами, що містять кальцій, або будь-якими іншими продуктами, що містять кальцій. Дослідження in vitro показали, що новонароджені мають підвищений ризик преципітації цефтриаксон-кальцію у порівнянні з іншими віковими групами.

  Цефтриаксон не слід змішувати або вводити одночасно з розчинами для внутрішньовенного застосування, що містять кальцій.

  Проте пацієнтам віком від 28 днів цефтриаксон та кальцієвмісні розчини можна вводити послідовно один за іншим, якщо інфузія проводиться на різних ділянках або якщо інфузійну систему замінено, щоб уникнути утворення осаду.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Застосування лікарського засобу у період вагітності або годування груддю можливе за умови урахування співвідношення користі для матері/ризику для плода (дитини).

  Кальцій проникає у грудне молоко, що необхідно враховувати при застосуванні лікарського засобу жінкам, які годують дітей груддю.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Немає даних про негативний вплив лікарського засобу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Спосіб застосування та дози.

  Застосовують внутрішньовенно і внутрішньом’язово.

  Дорослим та дітям віком від 14 років вводять по 5–10 мл 10% розчину 1 раз на добу, залежно від характеру захворювання і стану хворого — щодня, через день або через 2 дні.

  Дітям, залежно від віку, 10% розчин глюконату кальцію вводять внутрішньовенно у таких дозах: віком до 6 місяців — 0,1–1 мл, віком 6–12 місяців — 1–1,5 мл, 1–3 роки — 1,5–2 мл, 4–6 років — 2–2,5 мл, 7–14 років — 3–5 мл.

  Препарат перед введенням підігрівають до температури тіла. Дорослим та дітям розчин вводять повільно, протягом 2–3 хвилин.

  Для введення розчину у кількості менше 1 мл разову дозу препарату доводять шляхом розведення до відповідного об’єму (об’єм шприца) 0,9% ізотонічним розчином натрію хлориду або 5% розчином глюкози.

  Діти.

  Дітям віком до 14 років вводити лікарський засіб внутрішньом’язово не рекомендується через можливість розвитку некрозу.

  Передозування.

  Симптоми: можливий розвиток гіперкальціємії. Симптоми гіперкальціємії можуть включати анорексію, нудоту, блювання, запори, абдомінальний біль, м’язову слабкість, полідипсію, поліурію, психічні розлади, нефрокальциноз, нефролітіаз, у тяжких випадках — серцеві аритмії та кому.

  Лікування: при незначному передозуванні (концентрація кальцію у сироватці крові — 2,6–2,9 ммоль/л) введення припиняють і відміняють інші кальцієвмісні лікарські засоби. При тяжкому передозуванні (концентрація кальцію в сироватці крові — більше 2,9 ммоль/л) парентерально вводять кальцитонін у дозі 5–10 МО/кг маси тіла на добу (розводячи його у 500 мл 0,9% розчину натрію хлориду), внутрішньовенно краплинно протягом 6 годин. Можливе внутрішньовенне струминне повільне введення 2–4 рази на добу. Застосовують нетіазидні діуретики; проводять контроль концентрації калію і магнію у сироватці, якщо є потреба — вводять препарати калію і магнію; проводять контроль функції серцево-судинної системи, вводять бета-адреноблокатори для профілактики аритмій. У разі необхідності проводять гемодіаліз.

  Побічні реакції.

  Іноді можуть спостерігатися нудота, блювання, діарея, брадикардія, відчуття жару у ротовій порожнині, а згодом — у всьому тілі, а також зміни з боку шкіри. Ці реакції швидко проходять самостійно.

  При швидкому введенні можливі нудота, блювання, підвищена пітливість, відчуття тяжкості у голові, синкопальний стан, загальна слабкість, артеріальна гіпотензія, вазомоторний колапс, іноді летальний. Внаслідок екстравазального потрапляння розчину кальцію можлива кальцифікація м’яких тканин.

  Дуже рідко можливі алергічні та анафілактичні реакції, аж до анафілактичного шоку.

  Внутрішньом’язові ін’єкції солей кальцію можуть викликати місцеве подразнення.

  Термін придатності.

  2 роки.

  Не застосовувати лікарський засіб після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

  Умови зберігання.

  Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці. Не охолоджувати.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Несумісність.

  Фармацевтично не сумісний з етиловим спиртом, окиснювачами, лимонною кислотою, карбонатами, бікарбонатами, фосфатами, саліцилатами, сульфатами, тартратами.

  Фізична несумісність з амфотерицином, розчином цефалотину, цефамандолом, цефтриаксоном, новобіоцин-натрієм, добутаміну гідрохлоридом, прохлорпіразином, тетрацикліном.

  Упаковка.

  По 5 мл або 10 мл в ампулі; по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці; по 2 контурні чарункові упаковки у пачці.

  Категорія відпуску.

  За рецептом.

  Виробник.

  ТОВ «Юрія-Фарм».

  Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності.

  Україна, 18030, Черкаська обл., м. Черкаси, вул. Кобзарська, 108.

  Тел. (044) 281–01–01.

  ІНСТРУКЦІЯ

  для застосування препарату 

  Склад:

  1 таблетка містить (мг): кальцію глюконат — 450,0 мг;

  допоміжні речовини: маніт, кислота лимонна безводна, крохмаль картопляний, ароматизатор «апельсин», аспартам, натрію цикламат, магнію стеарат.

  Не містить ГМО.

  Харчова (поживна) цінність 100 г: білки — 0,1 г, жири — 0 г, вуглеводи — 30,7 г.

  Енергетична цінність (калорійність) 100 г: 123,2 ккал/389,6 кДж.

  Кальцій – найважливіший мікроелемент, який сприяє зміцненню опорно-рухового апарату та зубної емалі, більш ефективній мінералізації кісткових тканин; підтримує нормальну роботу серця, допомагає м’язам скорочуватися і сприяє згортанню крові, бере участь в обмінних процесах організму.

  Рекомендації щодо застосування:

  Добавка дієтична до раціону харчування  — додаткове джерело кальцію, сприяє загальному зміцненню організму.

  Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

  Спосіб застосування і дози:

  Дорослим та дітям старше 12 років по 1 таблетці на день за 30 хвилин до вживання їжі. Курс прийому не більше 2 тижнів.  Не слід перевищувати рекомендовану добову норму.

  Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

  Не є лікарським засобом.

  Протипоказання:

  Індивідуальна чутливість до компонентів, вагітність і період лактації, діти до 12 років. Заборонено хворим на фенілкетонурію.

  Умови зберігання:

  Зберігати в упаковці виробника в недоступному для дітей місці за температурою не вище 25 градусів та відносній вологості повітря не вище, ніж 80 %. Блістер без упаковки зберігати в захищеному від світла місці.

  Строк придатності:

  2 роки.

  Номер партії співпадає з датою виготовлення.

  Дата виготовлення:

  Дивись на упаковці.

  Форма випуску:

  Таблетки по 800,0 мг ± 9%.

  ТУ У 10.8-00481241-028:2016

  Діагнози, при яких застосовують Кальцію глюконат

  Дата додавання: 22.10.2020 р.
  © Компендиум 2019

  Ціни на Кальцію глюконат в містах України

  Вінниця 5.58 грн./уп.

  «РАДУГА ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Пирогова, 348, тел.: +3804326017135.12 грн./уп.

  Дніпро 5.21 грн./уп.

  «РЕЦЕПТІКА» Дніпро, вул. Коробова, 1М, тел.: +3806752330775.30 грн./уп.

  Запоріжжя 5.18 грн./уп.

  «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Запоріжжя, вул. Героїв 93-ї Бригади, 54.41 грн./уп.

  Івано-Франківск 4.93 грн./уп.

  «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Івано-Франківськ, вул. Мазепи Гетьмана, 1004.41 грн./уп.

  Київ 5.66 грн./уп.

  «ЦИТРУС-ФАРМ» Київ, просп. Маяковського, 1В, тел.: +3804433737072.64 грн./уп.

  Кропивницький 8 грн./уп.

  «АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Кропивницький, вул. Преображенська, 4А, тел.: +3808005059118.00 грн./уп.

  Луцьк 5.7 грн./уп.

  «РЕЦЕПТІКА» Луцьк, пл. Привокзальна, 15.70 грн./уп.

  Львів 5.3 грн./уп.

  «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Львів, вул. Стрийська, 1, тел.: +3803224715134.41 грн./уп.

  Миколаїв 5.55 грн./уп.

  «КАПІТЕЛЬ-МИКОЛАЇВ» Миколаїв, вул. Веселинівська, 10, тел.: +3805127274735.50 грн./уп.

  Одеса 5.65 грн./уп.

  «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Одеса, вул. Ріхтера Святослава, 148, тел.: +3804873784514.41 грн./уп.

  Полтава 6.66 грн./уп.

  «АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Полтава, вул. Зіньківська, 6/1А, тел.: +3806303550656.00 грн./уп.

  Рівне 6 грн./уп.

  «АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Рівне, вул. Гагаріна Юрія, 26, тел.: +3803624609806.00 грн./уп.

  Суми 5.33 грн./уп.

  «АПТЕКА БАМ» Суми, вул. Леваневського, 10/1, тел.: +3806777137094.00 грн./уп.

  Тернопіль 5.45 грн./уп.

  «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Тернопіль, пл. Героїв Євромайдану, 94.41 грн./уп.

  Ужгород 4.5 грн./уп.

  «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Ужгород, вул. Минайська, 29А, тел.: +3806334317524.41 грн./уп.

  Харків 7.06 грн./уп.

  «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Харків, просп. Науки, 41/434.41 грн./уп.

  Херсон 5.15 грн./уп.

  «ВІО-ФАРМ» Алешки, вул. Софіївська, 37, тел.: +3807331131945.10 грн./уп.

  Хмельницький 5.69 грн./уп.

  «АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Хмельницький, вул. Хотовицкого, 7, тел.: +3806331296056.00 грн./уп.

  Черкаси 5 грн./уп.

  «АПТЕКА» Черкаси, вул. Гоголя, 290, тел.: +3804727626015.00 грн./уп.

  Чернігів 4.41 грн./уп.

  «ПЕРША СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Чернігів, вул. Незалежності, 154.41 грн./уп.

  Чернівці 5.2 грн./уп.

  «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Чернівці, вул. Комарова, 13Б, тел.: +3803729070694.41 грн./уп.

  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko