ПРОТЕКОН ФАСТ® (PROTECHON FAST)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

таблетки, вкриті плівковою оболонкою блістер, № 30, 60Ціни в аптеках
Глюкозаміну сульфат
500 мг
Хондроїтину сульфат натрію
400 мг
Диклофенак калію
50 мг
№ UA/15396/01/01 від 15.08.2016 до 15.08.2021
C За рецептом

ДІАГНОЗИ

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

препарат чинить протизапальну, знеболювальну, хондропротекторну і регенеративну дію.

Уповільнює процеси пошкодження хрящової тканини та резорбцію кісткової тканини, відновлює хрящову тканину, прискорює утворення кісткової мозолі при травмах, сприяє відновленню функції суглобів.

Фармакодинаміка. Глюкозамін є субстратом побудови суглобного хряща та стимулює регенерацію хрящової тканини. Будь-який несприятливий вплив (захворювання, вікові порушення обміну речовин, травматизм) знижує його синтез і концентрацію у сполучній тканині, що призводить до порушення структури, функції суглобів і появи болю. Глюкозаміноглікани і протеоглікани є часткою складної матриці, з якої складається хрящ.

Глюкозамін входить до складу ендогенних глюкозаміногліканів хрящової тканини, стимулює вироблення протеогліканів і збільшує поглинання сульфату суглобним хрящем.

Таким чином, глюкозамін поповнює ендогенний дефіцит глюкозаміну, бере участь у біосинтезі протеогліканів і гіалуронової кислоти, чим протидіє прогресуванню дегенеративних процесів у суглобах, хребті та навколишніх м’яких тканинах; стимулює утворення хондроїтинсірчаної кислоти, нормалізує відкладення кальцію у кістковій тканині, сприяє відновленню суглобних функцій та зникненню больового синдрому.

Хондроїтину сульфат є високомолекулярним мукополісахаридом, впливає на фосфорно-кальцієвий обмін у хрящовій тканині, уповільнює резорбцію кісткової тканини і знижує втрату кальцію, уповільнює процеси дегенерації хрящової тканини. Чинить хондропротекторну дію, стимулює регенерацію хрящової тканини, чинить протизапальну, анальгезивну дію, забезпечує хондропротекцію в нормальних умовах і в умовах деструкцї хрящової тканини. Перешкоджає стисненню сполучної тканини, «змащує» суглобові поверхні та нормалізує вироблення суглобної рідини.

Калію диклофенак — НПЗП з анальгезивною, протизапальною і антипіретичною активністю — має швидкий початок дії, яка особливо підходить для лікування а наявності гострого болю в умовах запалення. В основі механізму дії — інгібіція синтезу простагландинів, які відіграють головну роль у розвитку запалення, болю і гарячки. Протизапальні, анальгезивні й антипіретичні властивості НПЗП пов’язані з їх властивістю інгібувати синтез простагландинів через блокування синтезу ферменту ЦОГ. Зменшує вираженість болю у стані спокою і при рухах, зменшує прояви ранкової скутості в суглобах, набряк м’яких тканин, покращує функціональний стан опорно-рухового апарату. Диклофенак калію пригнічує переважно фазу ексудації, меншою мірою — проліферації, зменшуючи синтез колагену й пов’язане з цим склерозування тканин.

Фармакокінетика. Глюкозаміну сульфат. Біодоступність глюкозаміну при пероральному застосуванні — 25–26%. Після розподілу у тканинах найвищі концентрації визначаються у печінці, нирках і хрящовій тканині. Приблизно 90% глюкозаміну, який надійшов до організму пероральним шляхом, у вигляді солі глюкозаміну всмоктується у тонкій кишці та звідти через портальний кровообіг надходить до печінки. Вагома частка глюкозаміну, що всмоктується, метаболізується в печінці, розпадається до сечовини, води і вуглекислого газу. Близько 30% прийнятої дози тривалий час персистує у сполучній тканині. Виділяється головним чином нирками і в дуже незначній кількості — з калом.

Хондроїтину сульфат. Після одноразового прийому хондроїтину Сmax у плазмі крові досягається через 3–4 год, у синовіальній рідині — через 4–5 год. Концентрація у синовіальній рідині перевищує концентрацію у плазмі крові. Біодоступність хондроїтину сульфату становить 13–15%. Виділяється нирками протягом 24 год.

Калію диклофенак не кумулюється. Сmax в плазмі крові досягається через 2 год після прийому. Зв’язування з білками плазми крові — 99,7%. Проникає в синовіальну рідину. Системний кліренс активної речовини — 263 мл/хв. Т½ з плазми крові — 1–2 год. 60% виділяється нирками у вигляді метаболітів, менше 1% — нирками в незміненому вигляді, решта — у вигляді метаболітів із жовчю.

ПОКАЗАННЯ

лікування при захворюваннях опорно-рухового апарату, що супроводжуються ознаками запалення, болем, дегенеративно-дистрофічними змінами хрящової тканини суглобів і хребта, зменшенням рухливості суглобів.

Остеоартрит (у тому числі колінного, кульшового суглобів, міжхребцевий остеохондроз, спондилоартроз).

ЗАСТОСУВАННЯ

препарат застосовують у дорослих у дозі 1 таблетка 2 рази на добу. Таблетки приймають внутрішньо до їди, запиваючи водою. Загальна тривалість лікування в рекомендованій дозі не повинна перевищувати 10 днів.

Схему лікування підбирають індивідуально. За призначенням лікаря лікування може бути тривалим. Далі слід продовжити лікування препаратами, які містять глюкозаміну сульфат та хондроїтину сульфат.

Препарат рекомендовано застосовувати у найнижчій ефективній дозі протягом найкоротшого періоду.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

реакції підвищеної чутливості до діючих речовин або до інших компонентів препарату; реакції підвищеної чутливості (риніт, кропив’янка, бронхоспазм, набряк Квінке) в анамнезі, пов’язані із застосуванням ацетилсаліцилової кислоти чи інших НПЗП; реакції підвищеної чутливості до молюсків; підвищена толерантність до глюкози, активна виразка шлунка або кишечнику, шлунково-кишкові кровотечі чи перфорація; кровотеча або перфорація ШКТ в анамнезі, пов’язані з попереднім лікуванням НПЗП; активна форма виразкової хвороби/кровотечі або рецидивна виразкова хвороба/кровотеча в анамнезі (≥2 окремих епізоди діагностованої виразки або кровотечі); запальні захворювання кишечнику (наприклад хвороба Крона чи виразковий коліт); тяжка печінкова недостатність (клас С за класифікацією Чайлда — П’ю, цироз печінки, асцит); тяжка ниркова недостатність (кліренс креатиніну <30 мл/хв); виражена серцева недостатність (NYHA III–IV); ІХС, стенокардія, інфаркт міокарда в анамнезі; купірування болю після операції аорто-коронарного шунтування (або використання апарату штучного кровообігу); цереброваскулярні захворювання, захворювання периферичних артерій; схильність до кровотеч, тромбофлебіт; фенілкетонурія; цукровий діабет. Порушення гемопоезу. Період вагітності та годування грудьми. Дитячий вік до 18 років.

ПОБІЧНА ДІЯ

з боку імунної системи: реакції гіперчутливості, включаючи свербіж, висипання (у тому числі еритематозні, бульозні), кропив’янку, екзему, мультиформну еритему (у тому числі синдром Стівенса — Джонсона), токсичний епідермальний некроліз, еритродермію (ексфоліативний дерматит), анафілактичні та анафілактоїдні реакції (зокрема гіпотензію і шок), ангіоневротичний набряк, БА (включаючи задишку), пневмоніт, васкуліт.

З боку ШКТ: абдомінальний біль, нудота, блювання, діарея, відчуття спазмів, диспепсія, здуття живота, анорексія, стоматит, афтозний стоматит, глосит, зміни з боку стравоходу, гастрит, виразки шлунка і кишечнику, у тому числі з кровотечею чи перфорацією (іноді з летальним кінцем, зокрема у пацієнтів літнього віку), шлунково-кишкові кровотечі (криваве блювання, мелена, діарея з домішками крові), виникнення діафрагмоподібних стриктур у кишечнику, порушення з боку нижніх відділів кишечнику, такі як коліт, неспецифічний геморагічний коліт, загострення неспецифічного виразкового коліту або хвороби Крона, запор, панкреатит.

З боку гепатобіліарної системи: порушення функції печінки, підвищення рівня амінотрансфераз у сироватці крові, гепатит, який супроводжується або не супроводжується жовтяницею, блискавичний гепатит, некроз печінки, печінкова недостатність.

З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість, безсоння, порушення чутливості, включаючи парестезії, розлади пам’яті, дезорієнтація, вертиго, роздратованість, підвищена втомлюваність, сплутаність свідомості, галюцинації, порушення мозкового кровообігу, судоми, депресія, відчуття тривожності, загальна слабкість, нічні жахи, тремор, психотичні розлади, асептичний менінгіт, неврит зорового нерва.

З боку органів чуття: порушення зору (нечіткість зору, диплопія), порушення слуху, шум у вухах, порушення смакових відчуттів.

З боку шкіри та її похідних: алопеція, фоточутливість, пурпура, включаючи алергічну пурпуру, дерматит.

З боку сечостатевої системи: набряки, гостра ниркова недостатність, зміни осаду сечі (гематурія, протеїнурія), інтерстиціальний нефрит, нефротичний синдром, папілярний некроз, медулярний некроз нирки. Тубулоінтерстиціальний нефрит, затримка рідини в організмі, імпотенція.

З боку системи крові та лімфатичної системи: анемія (у тому числі гемолітична, апластична), тромбоцитопенія, лейкопенія, агранулоцитоз.

З боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття, біль у грудях, АГ чи артеріальна гіпотензія, васкуліт, серцева недостатність. Дані досліджень свідчать про підвищений ризик тромботичних ускладнень (таких як інфаркт міокарда чи інсульт), пов’язаних із застосуванням диклофенаку, зокрема у високих терапевтичних дозах (150 мг/добу) та при тривалому застосуванні.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

загальні

Не перевищувати рекомендовану дозу препарату.

Препарат не застосовувати із системними НПЗП, такими як селективні інгібітори ЦОГ-2, у зв’язку з відсутністю будь-яких доказів синергічного ефекту та у зв’язку з потенційними адитивними побічними ефектами.

Як і при застосуванні інших НПЗП, включаючи диклофенак, можуть виникати алергічні реакції, в тому числі анафілактичні/анафілактоїдні, навіть без попереднього впливу диклофенаку.

У зв’язку з фармакодинамічними властивостями диклофенак, як і інші НПЗП, може маскувати симптоми інфекцій.

Особливі категорії пацієнтів. Препарат застосовувати з обережністю у пацієнтів літнього віку. Рекомендується застосовувати найнижчу ефективну дозу ослабленим пацієнтам літнього віку або особам з недостатньою масою тіла.

Пацієнти із системним червоним вовчаком і змішаними захворюваннями сполучної тканини мають підвищений ризик розвитку асептичного менінгіту.

Необхідні спеціальні застережні заходи (готовність до надання невідкладної допомоги) при застосуванні препарату пацієнтам з БА, сезонним алергічним ринітом, набряком слизової оболонки носа (наприклад назальні поліпи), ХОЗЛ чи хронічними інфекціями респіраторного тракту (особливо з проявами, подібними до симптомів алергічного риніту), оскільки у цих пацієнтів при прийомі НПЗП, включаючи диклофенак, частіше, ніж у інших, виникають такі побічні ефекти, як загострення БА (так звана непереносимість анальгетиків або анальгезивна БА), набряк Квінке чи кропив’янка. Вижченаведене також стосується пацієнтів з алергічним проявами, зокрема висипом, свербежем або кропив’янкою, при застосуванні інших препаратів.

Препарати, що пригнічують активність простагландинсинтетази, включаючи диклофенак, можуть спровокувати розвиток бронхоспазму при застосуванні пацієнтам з БА, у тому числі в анамнезі.

Препарат слід застосовувати з обережністю пацієнтам, які отримують одночасно лікарські засоби, що підвищують ризик виразки або кровотечі, такі як системні ГКС, антикоагулянти (наприклад варфарин), антитромботичні засоби (наприклад ацетилсаліцилова кислота) або селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну.

Вплив на серцево-судинну систему. При застосуванні НПЗП, включаючи диклофенак, зареєстровані випадки затримки рідини та виникнення набряків. Існує підвищений ризик тромботичних серцево-судинних та цереброваскулярних ускладнень у зв’язку з прийомом певних селективних інгібіторів ЦОГ-1/ЦОГ-2, окремих НПЗП. Дані свідчать, що застосування диклофенаку, особливо у високих дозах (150 мг/добу) і при тривалому лікуванні, може бути пов’язане з незначним підвищенням ризику артеріальних тромботичних подій (наприклад інфаркту міокарда чи інсульту).

Препарат слід застосовувати під ретельним наглядом лікаря пацієнтам з наявністю в анамнезі АГ та/чи застійної серцевої недостатності легкого або помірного ступеня тяжкості.

Препарат застосовують лише після ретельної оцінки співвідношення ризик/користь пацієнтам з неконтрольованою АГ або значними факторами ризику (такими як АГ, гіперліпідемія, куріння). Щоб мінімізувати небажані ефекти, слід застосовувати найнижчу ефективну дозу протягом найкоротшого періоду, достатніх для контролю симптомів.

Вплив на гематологічні показники. Препарат рекомендований лише для короткочасного курсу лікування. У разі призначення цього препарату на триваліший період рекомендується (як і для інших НПЗП) регулярно контролювати гемограму.

Слід ретельно контролювати стан пацієнтів із порушеннями гемостазу, геморагічним діатезом або гематологічними порушеннями, оскільки диклофенак може тимчасово інгібувати агрегацію тромбоцитів.

Вплив на печінку. При застосуванні всіх НПЗП, включаючи диклофенак, рівень одного чи більше печінкових ферментів може підвищуватися. Пацієнти з порушенням функцій нирок повинні перебувати під ретельним медичним наглядом, оскільки їх стан може загостритися. Під час тривалого лікування диклофенаком показаний як запобіжний захід регулярний контроль функцій печінки. Якщо відхилення від нормальних показників функцій печінки зберігається або посилюється, з’являються клінічні симптоми захворювання печінки або спостерігаються інші прояви (еозинофілія, висипання), застосування препарату слід припинити. Гепатит може розвинутися під час прийому диклофенаку без продромальних симптомів. Препарат слід застосовувати з обережністю пацієнтам з печінковою порфірією, оскільки він може спричинити загострення.

Вплив на нирки. Під час застосування НПЗП, включаючи диклофенак, спостерігалася затримка рідини та набряки. Препарат застосовують з обережністю пацієнтам із порушенням функцій серця або нирок, АГ в анамнезі, пацієнтам літнього віку, пацієнтам, які отримують супутнє лікування діуретиками чи препаратами, що можуть суттєво впливати на ниркову функцію, а також пацієнтам із суттєвим зниженням об’єму позаклітинної рідини з будь-якої причини, наприклад до або після обширного хірургічного втручання.

У разі застосування препарату слід контролювати функцію нирок.

Вплив на ШКТ. При застосуванні всіх НПЗП, включаючи диклофенак, зареєстровані випадки шлунково-кишкових кровотеч (випадки блювання кров’ю, мелени), утворення виразки або перфорації, що можуть бути летальними і які можуть розвинутися в будь-який час у процесі лікування за наявності чи відсутності попереджувальних симптомів або серйозних явищ з боку ШКТ в анамнезі. Ці явища зазвичай мають серйозніші наслідки у пацієнтів літнього віку. Якщо у пацієнтів, які отримують диклофенак, виникає шлунково-кишкова кровотеча чи виразка, застосування препарату необхідно припинити.

Ризик виникнення кровотечі, виразки або перфорації у ШКТ збільшується з підвищенням дози НПЗП, включаючи диклофенак, і у хворих з виразкою в анамнезі, особливо з ускладненнями у вигляді кровотечі або перфорації.

Пацієнти літнього віку мають підвищену частоту небажаних реакцій у разі застосування НПЗП, особливо шлунково-кишкових кровотеч та перфорацій, що можуть бути летальними.

Препарат застосовують з обережністю та під медичним наглядом пацієнтам із симптомами, що свідчать про порушення з боку ШКТ або з наявністю виразки шлунка чи кишечнику, кровотечі або перфорації в анамнезі.

Пацієнти зі шлунково-кишковою токсичністю в анамнезі, особливо літнього віку, повинні повідомляти про будь-які незвичні абдомінальні симптоми (особливо кровотечі в травному тракті).

Щоб знизити ризик такого токсичного впливу на ШКТ, лікування препаратом у пацієнтів із виразкою в анамнезі, особливо ускладненою кровотечею чи перфорацією, та пацієнтів літнього віку починають і підтримують найнижчими ефективними дозами.

Слід розглянути питання про комбіновану терапію із застосуванням захисних засобів (наприклад інгібіторів протонної помпи або мізопростолу) пацієнтам, які потребують супутнього застосування лікарських засобів, що містять низькі дози ацетилсаліцилової кислоти, або інших лікарських засобів, які підвищують ризик небажаної дії на ШКТ.

Вплив на шкіру. У зв’язку із застосуванням НПЗП, включаючи диклофенак, у рідкісних випадках зареєстровані серйозні реакції з боку шкіри (деякі з них спричинили летальний кінець), включаючи ексфоліативний дерматит, синдром Стівенса — Джонсона і токсичний епідермальний некроліз. Найвищий ризик розвитку цих реакцій спостерігається на початку курсу терапії: реакції з’являються в більшості випадків протягом першого місяця лікування. Застосування препарату слід припинити при першій появі шкірних висипів, уражень слизової оболонки або будь-яких інших ознак підвищеної чутливості.

Застосування у період вагітності чи годування грудьми. Препарат не застосовувати у період вагітності чи годування грудьми.

Як і інші НПЗП, диклофенак може впливати на жіночу фертильність і тому не рекомендований жінкам, які планують вагітність. Слід розглянути питання про припинення застосування препарату жінкам, які не можуть завагітніти, а також жінкам, яким проводять обстеження стосовно безплідності.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами чи роботі з іншими механізмами. Зазвичай при прийомі препарату в рекомендованій дозі та при короткочасному курсі лікування впливу на швидкість реакцій не спостерігається. Проте пацієнтам, у яких при застосуванні препарату виникають порушення функцій ЦНС, не слід керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами.

Діти. Препарат не застосовують у педіатричній практиці.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

при одночасному застосуванні препарату з іншими лікарськими засобами можливі такі взаємодії:

із селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну — можливе підвищення виникнення кровотечі ШКТ;

із серцевими глікозидами — можливе посилення серцевої недостатності, зниження швидкості клубочкової фільтрації та підвищення концентрації останніх у плазмі крові;

з літієм, дигоксином, фенітоїном — можливе підвищення концентрації останніх у плазмі крові; рекомендується моніторинг концентрації цих лікарських засобів у плазмі крові;

із протидіабетичними засобами — хоча клінічні дослідження не виявили впливу диклофенаку на дію протидіабетичних засобів, повідомлялося про гіперглікемію та гіпоглікемію, що потребує коригування дози останніх; рекомендується моніторинг рівня глюкози у плазмі крові;

із засобами, що спричиняють гіперкаліємію (такими як калійзберігаючі діуретики, циклоспорин, такролімус, триметоприм), — можливе підвищення рівня калію у плазмі крові; рекомендується моніторинг стану таких пацієнтів;

з антикоагулянтами, антитромботичними засобами — можливе підвищення ризику кровотечі та пригнічення агрегації тромбоцитів (при застосуванні НПЗП, включаючи диклофенак, у високих дозах). Хоча клінічні дослідження не виявили впливу диклофенаку на дію антикоагулянтів, повідомлялося про підвищений ризик кровотечі у пацієнтів, які одночасно застосовують диклофенак і антикоагулянти; необхідний ретельний моніторинг стану цих пацієнтів;

із такролімусом, циклоспорином — можливе посилення нефротоксичності; при одночасному застосуванні з циклоспорином рекомендується корекція дозування препарату;

із сечогінними, антигіпертензивними засобами — можливе зниження антигіпертензивного ефекту; цю комбінацію застосовувати з обережністю; необхідний контроль АТ (особливо пацієнтам літнього віку), функцій нирок після початку комбінованої терапії, а надалі — регулярно, особливо при застосуванні діуретиків та інгібіторів АПФ, у зв’язку з підвищеним ризиком нефротоксичності; пацієнти повинні отримувати належну кількість рідини;

з антибіотиками хінолонового ряду — повідомлялося про розвиток судом, виникнення яких могло бути пов’язане з одночасним застосуванням хінолонів та НПЗП, включаючи диклофенак. Це спостерігалося у пацієнтів як з наявністю, так і за відсутності в анамнезі епілепсії чи судом; зазначену комбінацію застосовувати з обережністю;

з міфепристоном — можливе зниження ефективності останнього; застосування НПЗП, включаючи диклофенак, рекомендується через 8–12 діб після застосування міфепристону;

з метотрексатом — можливе підвищення концентрації та токсичності останнього; слід дотримуватись обережності при призначенні НПЗП, включаючи диклофенак, менше ніж за 24 год до застосування метотрексату;

з іншими НПЗП (включаючи селективні інгібітори ЦОГ-2), ГКС — можливе підвищення частоти виникнення побічних реакцій з боку ШКТ; слід уникати одночасного застосування ≥2 НПЗП;

з колестиполом, холестираміном — можлива затримка чи зменшення абсорбції диклофенаку; застосування диклофенаку рекомендується принаймні за 1 год до або через 4–6 год після застосування колестиполу/холестираміну;

з лікарськими засобами, які є потужними інгібіторами CYP 2C9, — можливе значне підвищення піка концентрації в плазмі крові та посилення ефектів диклофенаку у зв’язку з інгібуванням його метаболізму; цю комбінацію застосовувати з обережністю.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

можливе посилення побічних ефектів.

Симптоми: типової клінічної картини при передозуванні диклофенаку немає. При передозуванні можуть виникати такі симптоми: головний біль, нудота, блювання, біль в епігастральній ділянці, гастроінтестинальна кровотеча, діарея, запаморочення, дезорієнтація, збудження, кома, сонливість, дзвін у вухах, непритомність або судоми. У разі тяжкого отруєння можливий розвиток гострої ниркової недостатності та ураження печінки.

Лікування: підтримувальна та симптоматична терапія таких ускладнень, як артеріальна гіпотензія, ниркова недостатність, судоми, порушення з боку ШКТ, пригнічення дихання. Проведення спеціальних заходів, таких як форсований діурез, діаліз або гемоперфузія, не сприяє пришвидшеному виведенню препарату з організму внаслідок високого ступеня зв’язування з білками і екстенсивного метаболізму диклофенаку. У разі потенційно токсичного передозування необхідно здійснити евакуацію вмісту шлунка (викликати блювання, промити шлунок) та застосувати активоване вугілля.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

в оригінальній упаковці, у недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

Дата додавання: 03.02.2020 р.

© Компендиум 2019

Ціни на ПРОТЕКОН ФАСТ® в містах України

Вінниця 268.26 грн./уп.

«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Вінниця, вул. Пирогова, 27, тел.: +380800505911267.70 грн./уп.

Дніпро 260.46 грн./уп.

«АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ» Дніпро, шосе Запорізьке, 2А, тел.: +380563725778234.90 грн./уп.

Житомир 269.37 грн./уп.

«САНІТАС» Житомир, перехр. Київська / Небесної сотні, 52/20, тел.: +380412463046250.99 грн./уп.

Запоріжжя 262.62 грн./уп.

«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Запоріжжя, вул. Бородинська, 20Б, тел.: +380612210414239.21 грн./уп.

Івано-Франківск 267.47 грн./уп.

«МЕД-СЕРВІС» Івано-Франківськ, вул. Стуса Василя, 13А, тел.: +380342722475264.15 грн./уп.

Київ 270 грн./уп.

«АПТЕКА 36,6» Київ, бульв. Кольцова, 14Е234.70 грн./уп.

Кропивницький 268.18 грн./уп.

«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Кропивницький, вул. Попова Космонавта, 9Д, тел.: +380800505911267.70 грн./уп.

Луцьк 269.51 грн./уп.

«ВОЛИНЬФАРМ» Луцьк, вул. Крилова, 4, тел.: +380332724117238.63 грн./уп.

Львів 260.79 грн./уп.

«ПУЛЬС» Львів, вул. Патона, 2/7, тел.: +380674772355235.30 грн./уп.

Миколаїв 268.26 грн./уп.

«ФАРМ СКЛАД» Миколаїв, вул. Космонавтів, 53Б, тел.: +380512532868266.52 грн./уп.

Одеса 268.22 грн./уп.

«АПТЕКА ENTER» Одеса, вул. Середньофонтанська, 34А, тел.: +380487760090243.48 грн./уп.

Полтава 268.12 грн./уп.

«АПТЕКА ПРАНА» Полтава, вул. Мазепи Івана, 49, тел.: +380800505911267.70 грн./уп.

Рівне 260.13 грн./уп.

«РІВНЕЛІКИ» Рівне, вул. Соборна, 57, тел.: +380503755875248.15 грн./уп.

Суми 265.71 грн./уп.

«АПТЕКА ПРАНА» Суми, вул. Прокоф'єва, 12/1, тел.: +380800505911237.05 грн./уп.

Тернопіль 267.32 грн./уп.

«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Тернопіль, вул. Живова, 9А, тел.: +380352434245240.50 грн./уп.

Ужгород 269.7 грн./уп.

«D.S.» Ужгород, просп. Свободи, 7/26, тел.: +380800302060270.00 грн./уп.

Харків 267.74 грн./уп.

«СІМЕЙНА АПТЕКА» Харків, вул. Героїв Праці, 26В, тел.: +380573416213256.64 грн./уп.

Херсон 268.33 грн./уп.

«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Херсон, бульв. Мирний, 7, тел.: +380800505911267.70 грн./уп.

Хмельницький 265.4 грн./уп.

«РІВНЕЛІКИ» Хмельницький, вул. Купріна, 59, тел.: +380503787791254.50 грн./уп.

Черкаси 266.5 грн./уп.

«МЕДІТ-М» Черкаси, вул. Сумгаїтська, 24, тел.: +380472654360259.50 грн./уп.

Чернігів 268.83 грн./уп.

«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Чернігів, вул. Музична, 2, тел.: +380800505911267.70 грн./уп.

Чернівці 268.54 грн./уп.

«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Чернівці, вул. Головна, 41, тел.: +380800505911267.70 грн./уп.

На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko