0
UA | RU

СИНУПРЕТ® ЕКСТРАКТ (SINUPRET® EXTRACT)

Виробник:

Склад і форма випуску

Ціни в аптеках
Діючі речовини: 1 таблетка містить 160 мг сухого екстракту (3–6:1) з кореня горечавки (Radix Gentianae), квіток первоцвіту з чашечкою (Flores Primulae cum Calycibus), трави щавлю (Herba Rumicis), квіток бузини (Flores Sambuci), трави вербени (Herbe Verbenee) (1:3:3:3:3), (екстрагент етанол 51% (м/м)).
Допоміжні речовини: мальтодекстрин, кремнію діоксид колоїдний безводний, акація (гуміарабік), кальцію карбонат (Е170), целюлоза порошкоподібна, целюлоза мікрокристалічна, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний водний, віск карнаубський, міді хлорофілін (Е141), глюкози розчин, декстрин, гіпромелоза, алюмінію гідроксид, індигокармін (Е132), рибофлавін (Е101), кислота стеаринова, сахароза, тальк, титану діоксид (Е171)..
Ціни в аптеках

Фармакологічні властивості

рослинні компоненти, що входять до складу препарату, виявляють комплексну активність: протизапальну, протинабрякову та секретолітичну.

Під впливом препарату регулюється секреція і зменшується набряк тканин. Відновлюється дренаж і вентиляція навколоносових пазух. Це зумовлює відчутне полегшення дихання, усувається закладеність носа, нормалізується захисна функція епітелію дихальних шляхів.

Показання СИНУПРЕТ ЕКСТРАКТ

гострі неускладнені запальні захворювання придаткових пазух носа (гострі неускладнені риносинусити).

Застосування СИНУПРЕТ ЕКСТРАКТ

дорослі та діти віком від 12 років приймають по 1 таблетці 3 рази на добу. Таблетки слід приймати не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини, та бажано — після їди.

Недостатньо даних для рекомендації специфічного дозування при нирковій та/або печінковій дисфункції.

Якщо лікар не призначив інакше, рекомендований курс лікування становить 7–14 днів.

Звертайте увагу на інформацію в розділі ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ.

Протипоказання

підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з діючих або інших компонентів препарату. Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки.

Побічна дія

з боку травної системи: часто спостерігаються нудота, метеоризм, діарея, сухість у роті, біль у шлунку.

З боку імунної системи: нечасті локальні реакції підвищеної чутливості шкіри (наприклад висип, почервоніння, свербіж), а також можливі системні алергічні реакції (наприклад набряк Квінке, задишка, припухлість обличчя).

З боку нервової системи: нечасті запаморочення.

При виникненні будь-яких побічних реакцій слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Особливості застосування

особливої уваги потребує застосування препарату пацієнтами з гастритом або функціональною диспепсією (так званий «чутливий шлунок»). Препарат слід приймати після їди з достатньою кількістю рідини.

Якщо симптоми захворювання не зникають через 7–14 днів лікування, їх вираженість збільшується, вони періодично повторюються під час лікування або з’являються нові симптоми: носові кровотечі, сильний біль, гнійні виділення з носа, порушення зору, асиметрія середньої зони обличчя або очей або оніміння обличчя, слід звернутися до лікаря, тому що такі симптоми, як правило, розглядаються як серйозне попередження для всіх форм риносинуситів, що потребують огляду лікаря-спеціаліста та невідкладної медичної допомоги.

Синупрет® екстракт не слід приймати пацієнтам з рідкісними спадковими порушеннями, такими як непереносимість фруктози, глюкозо-галактозна мальабсорбція (порушення всмоктування) або недостатність сахарази-ізомальтази.

Примітка для хворих на цукровий діабет: одна таблетка, вкрита оболонкою, містить в середньому 0,026 хлібної одиниці (ХО).

Період вагітності або годування груддю. Немає даних про застосування препарату Синупрет® екстракт у вагітних та жінок, які годують груддю, тому з метою безпеки препарат не рекомендований для прийому в період вагітності та годування груддю.

Діти. Не застосовують у дітей віком до 12 років через відсутність достатніх даних.

Вплив на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботу з іншими механізмами. У рекомендованих дозах препарат не впливає на здатність керувати транспортними засобами або роботу з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

на даний час відсутні відомості про будь-яку взаємодію з іншими лікарськими засобами. Cистемні дослідження щодо взаємодії з іншими лікарськими засобами не проводилися. Тому не можна виключити ефект посилення або послаблення дії інших лікарських засобів при їх одночасному застосуванні з препаратом Синупрет® екстракт.

Передозування

жодного випадку інтоксикації препаратом Синупрет® екстракт на даний час не виявлено.

При передозуванні препарату можливе посилення вказаних нижче побічних реакцій, таких як нудота, біль у шлунку, діарея. У таких випадках слід припинити застосування препарату і звернутися до лікаря.

Лікування: симптоматична терапія.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 °С у недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 10.09.2021 р.
© Компендіум 2020

Інструкція МОЗ

Діагнози, при яких застосовують СИНУПРЕТ ЕКСТРАКТ

Адгезивна хвороба середнього вуха МКХ H74.1
Алергічний риніт, викликаний пилком рослин МКХ J30.1
Атрофічний риніт МКХ J31.0
Вазомоторний риніт МКХ J30.0
Гнійний гайморит МКХ J01.0
Гостра респіраторна вірусна інфекція МКХ J06.9
Гострий гаймороетмоїдит МКХ J01.4
Гострий середній гнійний отит МКХ H66.0
Гострий фронтальний синусит МКХ J01.1
Гострі інфекції верхніх дихальних шляхів множинної локалізації МКХ J06.8
Захворювання носа МКХ J01.9
Інший гострий синусит МКХ J01.8
Катаральний риніт МКХ J00
Поліпозний риносинусит МКХ J32.8
Хронічний верхньощелепний синусит МКХ J32.0
Хронічний назофарингіт МКХ J31.1
Хронічний поліпозний риносинусит МКХ J32.9
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko