Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиЛіастен® (Liastenum®)

Ліастен® (Liastenum®)

 • Інструкція
 • Діагнози
 • Аналоги
Ліастен<sup>®</sup> (Liastenum<sup>®</sup>)

Форми випуску

табл.
   , 
   №20
Ліастен® таблетки 2 мг блістер, №20
Глюкозаминилмурамилпентапептид: 0,002 г
від 1150,00 грн
Ціни в аптеках
пор. д/р-ну д/ін.
   , 
   №5
Ліастен® порошок для розчину для ін'єкцій 0,002 г флакон, №5
Глюкозаминилмурамилпентапептид: 0,002 г
від 1700,00 грн
Ціни в аптеках
декстран 40
Класифікація
Активна речовина
GLUCOSAMINILMURAMILPENTAPEPTIDUM* (ГЛЮКОЗАМИНИЛМУРАМИЛПЕНТАПЕПТИД*)
Лікарські засоби
L03A X29** Інші препарати
Форми випуску за NFC
AAA Таблетки
FPB Флакони із сухим вмістом

діюча речовина: 1 таблетка містить 2 мг глюкозамінілмурамілпентапептиду у перерахуванні на пептиди;

допоміжні речовини: гіпромелоза (гідроксипропілметилцелюлоза); лактоза, моногідрат; магнію стеарат; натрію кроскармелоза; сорбіт (D-сорбіт) (Е 420); целюлоза мікрокристалічна.

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або світло-жовтого кольору, плоскоциліндричні, без оболонки з фаскою.

Імуностимулятори. Код АТХ L03A Х.

Ліастен® належить до імуномодуляторів природного походження із широким спектром дії. Він являє собою фрагменти клітинної стінки лактобактерій. Ліастен® стимулює функцію макрофагів і нормалізує кількість Т-лімфоцитів. Ліастен® активує клітини моноцитарно-макрофагального ряду, фагоцитоз; підвищує активність лізосомальних ферментів, продукування активних форм кисню, підсилює цитотоксичний ефект макрофагів стосовно пухлинних клітин. Препарат підсилює синтез цитокінів. Ліастен® підвищує цитотоксичну активність природних клітин-кілерів. Імуномодулююча активність Ліастену® проявляється також у тому, що препарат зберігає ендокринну функцію тимусу, сприяє зниженню циркулюючих імунних комплексів.

Ліастен® сприяє стимуляції лейкопоезу, має слабкий антиметастатичний і протипухлинний ефект, зменшує побічні ефекти хіміо- і променевої терапії. Препарат не чинить ембріотоксичної, мутагенної і тератогенної дії.

Ліастен® призначати як імуномодулюючий засіб при гострих і хронічних бактеріальних та вірусних інфекціях; при різних захворюваннях, що супроводжуються вторинним імунодефіцитом, зокрема при хіміо- і променевій терапії онкологічних хворих і хворих лейкозом, з метою зниження токсичної дії цитостатиків; при гострих і хронічних променевих ураженнях; при хірургічному лікуванні онкологічних хворих. Ліастен® показаний для лікування хворих з лейкопеніями різного походження.

Гіперчутливість до компонентів препарату; аутоімунний тиреоїдит у фазі загострення; стани при захворюваннях, що супроводжуються гіпертермією (>38 °С) на момент прийому препарату.

Пацієнти з такими рідкісними спадковими захворюваннями, як непереносимість галактози, дефіцит лактази Лаппа або порушення мальабсорбції глюкози-галактози, не повинні приймати цей препарат.

Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів, проконсультуйтеся з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб, оскільки препарат містить D-сорбіт та лактозу моногідрат.

Досвіду застосування препарату вагітним і жінкам, які годують груддю, немає.

Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Ліастен® у таблетках призначений для сповільненого розсмоктування у ротовій порожнині. Бажано повільно розсмоктувати таблетку під язиком. Зазвичай слід призначати по 1 таблетці 2 рази на добу. Курс лікування препаратом зазвичай становить 10 ̶ 20 діб. У разі необхідності можна проводити повторні курси лікування через 3 ̶ 6 і 12 місяців.

Досвіду застосування препарату дітям немає.

Практично виключене, оскільки мінімальні токсичні дози препарату перевищують терапевтичні в 650 разів.

Іноді можливе короткочасне незначне підвищення температури тіла, що не вимагає відміни препарату і проведення спеціальних медичних заходів, реакції гіперчутливості.

3 роки.

Зберігати при температурі не вище 25 °С. В недоступному для дітей місці.

Таблетки по 2 мг № 10 (10×1), № 20 (10×2) у блістерах, № 10 і № 20 у контейнерах.

За рецептом.

ДП «Ензим», Україна, з ПрАТ «Технолог», Україна.

ДП «Ензим».