• Кабинет
 • Архив


  ЕСЛІДИН (ESLIDIN)

  Нижфарм

  Склад і форма випуску

  капсули блістер, № 30, 50Ціни в аптеках
  Есенційні фосфоліпіди
  300 мг
  Метіонін
  100 мг
  C

  ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату 

  Склад лікарського засобу

  діючі речовини: ліпоїд ППЛ-400 (фосфоліпіди), метіонін;

  1 капсула містить ліпоїду ППЛ-400 (фосфоліпіди) (у перерахунку на 100% вміст полі -ненасичених фосфоліпідів із соєвого лецитину) — 300 мг, метіоніну (у перерахунку на 100% речовину) -100 мг;

  допоміжні речовини: олія соєва.

  Капсули тверді желатинові: титану діоксид (Е171), оксид заліза чорний (Е 172), оксид заліза червоний (Е172), оксид заліза жовтий (Е 172), вода очищена, желатин.

  Лікарська форма

  Капсули.

  Капсули тверді желатинові № 0 — корпус світло-коричневого кольору та кришечка коричневого кольору. Вміст капсул — жовто-коричнева або коричнева однорідна маса від мазеподібної до більш щільної консистенції з характерним запахом.

  Назва і місцезнаходження виробника

  ВАТ “НИЖФАРМ”. Російська Федерація, 603950, м. Нижній Новгород, ГСП-459, вул. Салганська, 7;

  ТОВ «МАКІЗ-ФАРМА», Російська Федерація, м. Москва, Автомобільний проїзд, будинок 6, будова 4, будова 6, 8.

  Фармакотерапевтична група

  Препарати для лікування біліарної патології в комплексі з ліпотропними засобами.

  Код АТС А05С .

  Комбінований препарат має гапатопротекторну дію, нормалізує усі види обміну речовин (жировий, білковий, вуглеводний). Метіонін, один із активних компонентів препарату, — це незамінна амінокислота, яка необхідна для синтезу холіну. Збільшення вмісту холіну сприяє збільшенню синтезу ендогенних (внутрішніх) фосфоліпідів та зменшенню відкладання у печінці нейтрального жиру. Метіонін також необхідний для знешкодження ксенобіотиків. При атеросклерозі знижує концентрацію холестерину і підвищує концентрацію фосфоліпідів крові.

  Поліненасичені фосфоліпіди — це незамінні фактори для розвитку та функціонування клітин печінки. Основна фракція поліненасичених фосфоліпідів у препараті представлена фосфатидилхоліном (73%), який є основним компонентом біологічних мембран. Потрапляючи в організм, фосфатидилхолін відновлює цілісність мембран уражених клітин печінки та активує розміщені у мембрані фосфоліпідзалежні ферменти, нормалізуючи тим самим проникність та посилюючи дезінтоксикаційний та екскреторний потенціал клітин печінки.

  Метіонін та поліненасичені фосфоліпіди посилюють дію один одного, є джерелом ендогенних (внутрішніх) та екзогенних (які потрапляють в організм) фосфоліпідів, відповідно, покращують функціональний стан клітин печінки та мають гапатопротекторний (захисний) ефект.

  Метіонін також бере учать в обміні сірковмісних амінокислот, у синтезі епінефрину, креатиніну та інших біологічно активних сполук., впливає на дію вітамінів (В12, аскорбінової, фолієвої кислот), ферментів, білків, бере участь у реакціях переметилювання, дезамінування, декарбоксилування.

  Препарат відновлює функцію печінки, підвищує її дезінтоксикаційну здатність, а також нормалізує жировий, вуглеводний та білковий обмін речовин в організмі.

  Фармакокінетика. Не вивчалась.

  Показання для застосування

  Гастроентерологія. Жирова дистрофія печінки різної етіології; гострий та хронічний гепатит (окрім вірусного); цироз печінки; токсичні ураження печінки ( алкогольне, наркотичне, медикаментозне), порушення функції гепатоцитів (як ускладнення при інших захворюваннях); перед- та післяопераційне лікування при операціях у ділянці гепатобіліарної зони.

  Дерматологія. Псоріаз у складі комплексної терапії.

  Протипоказання

  Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Тяжка печінкова недостатність, печінкова енцефалопатія, вірусний гепатит.

  Особливі застереження

  З обережністю потрібно застосовувати препарат при нирковій недостатності через небезпеку наростання гіперазотемії.

  Застосування у період вагітності або годування груддю. Дослідження щодо безпеки застосування препарату не проводились. У період вагітності або годування груддю препарат застосовують тільки тоді, коли очікувана користь для матері переважає потенційний ризик для плода/дитини.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не впливає.

  Діти. Не застосовують.

  Спосіб застосування та дози

  Препарат застосовують внутрішньо під час їди, не розжовуючи, з достатньою кількістю води. Застосовують по 2 капсули 3 рази на добу. Рекомендований курс лікування — 3 місяці, мінімальний — 1 місяць.

  При псоріазі — по 2 капсули 3 рази на добу протягом 2 тижнів. Потім протягом 10 днів внутрішньовенно застосовують розчин фосфоліпідів для внутрішньовенного введення. Після закінчення курсу ін’єкцій поновлюють прийом капсул і продовжують його протягом 2 місяців.

  Передозування

  При випадковому перевищенні добової дози у декілька разів можливе зниження артеріального тиску, тахікардія, дезорієнтація. Лікування симптоматичне під наглядом лікаря.

  Побічні ефекти

  Можливі алергічні реакції, шлунково-кишкові розлади (дискомфорт у епігастральній ділянці, нудота, блювання, діарея).

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Не відома.

  Термін придатності

  2 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови зберігання

  Зберігати при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  1 блістер по 10 капсул, по 3 або 5 блістерів у картонній пачці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Діагнози, при яких застосовують ЕСЛІДИН

  Дата додавання: 30.08.2019 р.
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko