ТРИЗИПІН ЛОНГ таблетки пролонгованої дiї

МІКРОХІМ НВФ

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

табл. пролонг. дії 500 мг банка, № 28

табл. пролонг. дії 750 мг банка, № 28

табл. пролонг. дії 1000 мг банка, № 28

Затверджено МОЗ Украiни від 2014-06-16 р. № 400. Р.п. № UA/12303/01/01,UA/12303/01/02,UA/12303/01/03

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування|вживання| препарату

Склад

діюча речовина: 1 таблетка містить тризипіну (3-(2,2,2-триметилгідразиній|) пропіонату дигідрату) |500 мг або 750 мг або 1000 мг;

допоміжні речовини: амонійно-метакрилатний сополімер (тип В), триетилцитрат, магнію стеарат, кремнію діоксид колоїдний безводний, тальк, амонійно-метакрилатний сополімер (тип А), поліетиленгліколь 6000 (макрогол), титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма

Таблетки пролонгованої дiї.

Таблетки овальні, з двоопуклою гладкою поверхнею білого або білого з кремуватим відтінком кольору, зі специфічним запахом, вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що впливають на серцево-судинну систему.

Код АТС

С01ЕВ17.

Клiнiчнi характеристики

Показання

Тризипин® лонг застосовують в лікувальних і лікувально-профілактичних цілях в складі комплексної терапії ішемічної хвороби серця (стенокардія, інфаркт міокарда, хронічна серцева недостатність, дисгормональна кардіоміопатія); гострих та хронічних порушеннях кровопостачання мозку (мозкові інсульти та хронічна недостатність мозкового кровообігу); гемофтальму та крововиливів у сітківку ока різної етіології, тромбозі центральної вени сітківки та її гілок, ретинопатії різної етіології (діабетична, гіпертонічна). Тризипин® лонг застосовують при зниженій працездатності, фізичному перевантаженні, в тому числі у спортивній практиці для прискорення відновлення спортсменів; а також при абстинентному синдромі і хронічному алкоголізмі (у комбінації з специфічною терапією алкоголізму).

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату. Органічні ураження центральної нервової системи. Підвищений внутрічерепний тиск (при порушеннях венозного відтоку, внутрішньочерепних пухлинах); вагітність, дитячий вік.

Спосіб застосування та дози

Призначають дорослим внутрішньо. Дози препарату Тризипин® лонг слід підбирати індивідуально, відповідно до медичних показань, тяжкості хвороби та анатомо-фізіологічних характеристик пацієнтів.

Серцево-судинні захворювання або порушення мозкового кровообігу.

У складі комплексної терапії до 1,0 г на добу на один прийом. Курс лікування — 4–6 тижнів.

Кардіалгія на фоні дисгормональної дистрофії міокарда — внутрішньо до 1,0 г на добу на один прийом. Курс лікування — 12 днів.

Гостра фаза порушень мозкового кровообігу — до 1,0 г на добу на один прийом. Курс лікування — 4–6 тижнів.

Хронічні порушення мозкового кровообігу — внутрішньо до 1,0 г на добу на один прийом. Курс лікування 4–6 тижнів. Повторні курси (зазвичай 2–3 рази на рік) можливі після консультації з лікарем.

Судинна патологія та дистрофічні захворювання сітківки.

Застосовують ін’єкційну лікарську форму препарату.

Розумові та фізичні перевантаження, в тому числі у спортсменів.

Застосовують до 2,0 г на день. Курс лікування — 10–14 днів. За необхідності лікування повторюють через 2–3 тижні.

Спортсменам призначають до 2,0 г внутрішньо на день, перед тренуваннями. Тривалість курсу в підготовчий період — 14–21 день, у період змагань — 10–14 днів.

Хронічний алкоголізм.

До 2,0 г на день. Курс лікування — 7–10 днів.

Побічні реакції

З боку серцево-судинної системи: рідко — тахікардія, аритмія, зміни артеріального тиску.

З боку системи кровотворення: еозинофілія.

З боку центральної нервової системи: рідко — головний біль, запаморочення, психомоторні порушення, парестезії, тремор, збудження.

З боку шлунково-кишкового тракту: рідко — діарея, нудота, блювання, біль у животі, диспептичні явища, металевий присмак у роті, сухість у роті або гіперсалівація.

Алергічні реакції: рідко — почервоніння та свербіж шкіри, кропив’янка, висипання, ангіоневротичний набряк, дуже рідко — анафілактичний шок.

З боку дихальної системи: задишка, сухий кашель.

Інші: озноб, біль у грудях, слабкість, гіпертермія, підвищена пітливість.

Передозування

Можливі різкі зміни артеріального тиску. Терапія симптоматична.

Особливості застосування 

Застосування в період вагітності або годування груддю.

Не застосовують.

Діти.

Не застосовують в педіатричній практиці. 

Препарат з обережністю застосовують при хронічних захворюваннях печінки та нирок. Через можливий розвиток стимулюючого ефекту рекомендується застосовувати у першій половині дня.

Враховуючи стимулюючу дію Тризипину® лонг на сексуальну активність і потенцію, препарат не слід вживати перед нічним сном. Оскільки Тризипин® лонг пригнічує біосинтез карнітину, його не слід призначати пацієнтам, які страждають від уродженого дефіциту карнітину, а також хворим на гіперфункцію щитовидної залози. З обережністю призначають препарат хворим з тяжкою артеріальною гіпер- або гіпотензією, оскільки зафіксовані поодинокі випадки аномальних реакцій у таких пацієнтів. Хворим на цироз печінки та тяжкі порушення функції нирок приймати Тризипин® лонг не рекомендується. Це також стосується пацієнтів, які отримують лікування гемодіалізом, внаслідок якого суттєво знижується вміст карнітину.

За відсутністю вичерпних даних стосовно безпеки і ефективності застосування препаратів триметилгідразинію пропіонату для лікування дітей, Тризипин® лонг не слід призначати дітям до 12-річного віку. Безпека застосування препарату в період вагітності остаточно не доведена. Для уникнення можливого негативного впливу на формування плода Тризипин® лонг не призначають в період вагітності. Оскільки остаточно не з’ясований характер виділення препарату у молоко матері, при негайній необхідності лікування Тризипином® лонг годування дитини груддю припиняють на час прийому препарату.

Для уникнення можливого розвитку стимулюючого ефекту рекомендується приймати Тризипин® лонг у першій половині дня.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

У період лікування необхідно бути обережним при керуванні автотранспортом або роботі зі складними механізмами, враховуючи ймовірність побічних ефектів, що можуть впливати на швидкість реакції та здатність концентрувати увагу.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

У складі комплексної терапії Тризипин® лонг застосовують в комбінації з антиангінальними лікарськими засобами, антикоагулянтами, антиагрегантами, антиаритмічними препаратами, серцевими глікозидами, діуретиками, бронхолітиками та іншими препаратами. Тризипин® лонг може потенціювати дію нітрогліцерину, ніфедипіну, β-адреноблокаторів, антигіпертензивних засобів і периферичних вазодилататорів.

Фармакологiчнi властивостi

Фармакодинаміка.

Діюча речовина Тризипину® лонг — триметилгідразинія пропіонат (мельдоній) — структурний аналог γ-бутиробетаїну — речовини, яка є попередником карнітину. Препарат, пригнічуючи активність γ-бутиробетаїнгідроксилази, знижує біосинтез карнітину і транспорт довголанцюгових жирних кислот до мітохондрій, перешкоджає накопиченню в клітинах активованих форм неокислених жирних кислот — похідних ацилкарнітину А, таким чином попереджуючи їх несприятливу дію. Тризипин® лонг відновлює рівновагу процесів доставки кисню і його споживання в клітинах; попереджує порушення транспорту АТФ, одночасно з цим активує гліколіз, що відбувається без додаткового споживання кисню. В результаті зниження концентрації карнітину посилено синтезується γ-бутиробетаїн, який має судинорозширювальні властивості.

Механізм дії Тризипин® лонг визначає широкий спектр його фармакологічних ефектів. Він підвищує працездатність, зменшує симптоми психічного і фізичного перенапруження. Препарат має виражену кардіопротекторну дію. При серцевій недостатності він поліпшує скорочувальну здатність міокарда, збільшує толерантність до фізичного навантаження. При стабільній стенокардії II і III функціонального класу підвищує фізичну працездатність хворих і знижує частоту нападів стенокардії.

При гострих і хронічних ішемічних порушеннях мозкового кровообігу Тризипин® лонг поліпшує циркуляцію крові в осередку ішемії, впливаючи на перерозподіл мозкового кровотоку на користь ішемізованої ділянки. Тризипину® лонг властива також тонізуюча дія на ЦНС, він усуває функціональні порушення соматичної та вегетативної нервової системи, у тому числі при абстинентному синдромі у хворих на хронічний алкоголізм. Препарат також має позитивний вплив на дистрофічно змінені судини сітківки і клітинний імунітет.

Фармакокінетика.

Пролонгована лікарська форма Тризипину® лонг забезпечує рівномірне вивільнення діючої речовини протягом 12–16 годин із темпом 35–80 мг/годину для таблеток Тризипин® лонг різної сили незалежно від рівня рН. Максимальна концентрація діючої речовини в плазмі крові досягається через 5–6 годин після прийому препарату і поступово знижується протягом наступних 18–20 годин, залишаючись у межах терапевтичного діапазону. Біотрансформація триметилгідразинія пропіонату здійснюється в печінці з утворенням двох основних метаболітів, які екскретуються нирками. Період напіввиведення становить 15–17 годин.

Термін придатності

3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 30 оС в оригінальній упаковці. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 28 таблеток у полімернiй банці у картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ТОВ НВФ «Мiкрохiм»

Мiсцезнаходження

93009, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Леніна, 33, Україна.

Дата додавання: 02.10.2018 р.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій

Ціни на ТРИЗИПІН ЛОНГ таблетки пролонгованої дiї в містах України

Вінниця 243.68 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 204.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Волошкова, 9, тел.: +380432271549

Дніпро 267.88 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 230.22 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Дніпропетровськ, перехр. Європейська / Глинки, 8Б/12, тел.: +380563728095

Житомир 248.12 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 218.19 грн./уп.
«САНІТАС» Житомир, вул. Шухевича Романа, 2А, тел.: +380412463046

Запоріжжя 256.37 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 230.22 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Запоріжжя, шосе Оріховське, 10Г

Івано-Франківск 265.79 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 242.09 грн./уп.
«ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ» Івано-Франківськ, вул. Мазепи Гетьмана, 1

Київ 259.96 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 192.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, вул. Заболотного Академіка, 48А, тел.: +380933932187

Кропивницький 246.81 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 209.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кіровоград, вул. Преображенська, 84, тел.: +380522242597

Луцьк 267.4 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 236.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Луцьк, вул. Львівська, 63, тел.: +380332767481

Львів 271.81 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 197.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Львів, вул. Некрасова Н., 15, тел.: +380322759303

Миколаїв 261.09 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 238.63 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Миколаїв, вул. Космонавтів, 142/5

Одеса 268.3 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 221.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Одеса, просп. Глушка Академіка, 22, тел.: +380935043543

Полтава 268.23 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 237.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Великотирнівська, 39А, тел.: +380631867581

Рівне 265.73 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 224.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Петлюри, 19, тел.: +380362634497

Суми 255.03 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 220.85 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Суми, вул. Героїв Крут, 76/2

Тернопіль 274.9 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 235.03 грн./уп.
«ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ» Тернопіль, вул. Руська, 21, тел.: +380683466565

Ужгород 278.43 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 256.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Ужгород, вул. 8-го Березня, 30, тел.: +380312662062

Харків 274.32 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 231.57 грн./уп.
«АПТЕКА НИЗЬКІ ЦІНИ №1» Харків, вул. Малом'ясницька, 9/11

Херсон 261.39 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 227.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, вул. Грецька, 40, тел.: +380552495106

Хмельницький 267.98 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 238.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Хмельницький, просп. Мира, 66, тел.: +380382612411

Черкаси 258 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 237.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Черкаси, вул. Чорновола В'ячеслава, 142, тел.: +380472711505

Чернігів 262.85 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 221.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Преображенська, 2, тел.: +380462676814

Чернівці 274.65 грн./уп.

ТРИЗИПІН ЛОНГ табл. пролонг. дії 500 мг банка № 28, Микрохим ..... 230.22 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Чернівці, вул. Комарова, 13Б, тел.: +380372907069