Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиПростакер (Prostacarе)

Простакер (Prostacarе)

  • Інструкція
  • Аналоги
Простакер (Prostacarе)

Форми випуску та упаковки

Простакер капсули від Мега Лайфсайенсіз
320 мг, №30
Немає в наявності
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Активна речовина
SERENOA REPENS*& (АМЕРИКАНСЬКА КАРЛИКОВА ПАЛЬМА *&)
Лікарські засоби
G04C X02 Препарати плодів Sabalis serrulatae
Форми випуску за NFC
ACA Капсули

діюча речовина: ліпофільний екстракт з плодів пальми пилкоподібної (Extr. Serenoa repens) — 320 мг (85–95% жирних кислот);

оболонка капсули: желатин, гліцерин, титану діоксид (Е 171), заліза оксид чорний (Е 172), заліза оксид червоний (Е 172).

Капсули.

Основні фізико-хімічні властивості: овальні коричневого кольору непрозорі м’які желатинові капсули; капсули вміщують маслянисту емульсію жовто-коричневого кольору.

Засоби для лікування доброякісної гіпертрофії передміхурової залози. Код АТХ G04С X02.

Фармакодинаміка.

В етіології доброякісної гіперплазії передміхурової залози суттєву роль відіграє збільшення утворення андрогену дигідротестостерону (ДГТ), що спричиняє ріст тканини передміхурової залози шляхом зв’язування з цитоплазматичними рецепторами андрогену. ДГТ утворюється із тестостерону шляхом активації ферменту 5-a-редуктази. Дія екстракту з плодів пальми пилкоподібної (Serenoa repens) пов’язується з його антиандрогенним ефектом, а саме — із блокуванням зв’язування ДГТ з рецептором, що призводить до гальмування активності 5-a-редуктази. Інші фактори, що також можуть гальмувати ріст тканин передміхурової залози: гальмування зв’язування рецепторів пролактину та порушення процесів передачі сигналу, протизапальна дія за рахунок гальмування дії 5-ліпооксигенази, гальмування проліферації епітелію передміхурової залози, протинабрякова дія.

Простакер не впливає на статеву функцію.

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози може мати такі симптоми:

  • необхідність частішого сечовипускання, особливо вночі;
  • слабке або переривчасте сечовипускання;
  • відчуття неповного випорожнення сечового міхура;
  • больове відчуття при сечовипусканні;
  • порушення статевої функції.

Більшість із перерахованих симптомів спричиняються збільшенням передміхурової залози, внаслідок перетискання уретри (утворення, через яке сеча виходить із сечового міхура).

Простакер попереджає подальше збільшення тканини передміхурової залози.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування екстракт швидко всмоктується і максимальна концентрація у плазмі крові досягається через 1,5 години.

Розлади сечовипускання при доброякісній гіперплазії (аденомі) передміхурової залози I та II стадій, а також при хронічному простатиті.

Підвищена чутливість до компонентів лікарського засобу.

В поодиноких випадках повідомлялось про взаємодію з варфарином. Описано підвищення міжнародного нормалізованого відношення (МНВ).

Простакер лише полегшує симптоми при збільшенні передміхурової залози, але не усуває саме її збільшення. Тому пацієнт повинен регулярно відвідувати лікаря. Особливо у випадку лихоманки, спазмів або крові в сечі, болісного сечовипускання, нетримання сечі внаслідок переповнення сечового міхура або в разі гострої затримки сечі потрібно звернутися до лікаря.

Простакер не слід застосовувати при доброякісній гіперплазії передміхурової залози у фазі декомпенсації.

Лікарський засіб призначений для застосування дорослим чоловікам. Немає даних щодо фертильності.

Жодних досліджень щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами не проводилось.

Застосовувати по 1 капсулі препарату Простакер щоденно в один і той же час. Капсулу ковтати цілою після прийому їжі і запивати достатньою кількістю рідини.

Тривалість лікування.

Тривалість лікування залежить від виду, ступеня тяжкості та перебігу захворювання і не обмежена часом. Регулярне щоденне споживання є особливо важливим для успіху лікування. Зменшення проявів симптомів захворювання можна очікувати лише через 6 тижнів. Повна ефективність може бути досягнута не раніше ніж через 3 місяці. Якщо прояви захворювання не зменшуються або, навпаки, збільшуються, потрібно звернутися до лікаря.

Лікарський засіб призначений для застосування дорослим чоловікам.

Випадків передозування лікарського засобу Простакер дотепер зареєстровано не було.

У разі виникнення будь-яких незвичних реакцій обов’язково слід порадитись з лікарем щодо подальшого застосування препарату.

Частоту побічних реакцій визначено таким чином: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100 до < 1/10), нечасто (≥ 1/1000 до < 1/100), рідко (≥ 1/10000 до < 1/1000), дуже рідко (< 1/10000), невідомо (доступна інформація не дозволяє оцінити даний ефект).

З боку травного тракту: нечасто — нудота, блювання, діарея, біль у животі (особливо при прийомі лікарського засобу натще).

З боку імунної системи: невідомо — алергічні реакції або реакції гіперчутливості.

З боку репродуктивної системи: невідомо — оборотна гінекомастія.

З боку нервової системи: невідомо — головний біль.

Звітування про підозрювані небажані реакції.

Звітування про підозрювані небажані реакції після реєстрації лікарських засобів має велике значення. Це забезпечує моніторинг співвідношення користь/ризик застосування лікарського засобу. Спеціалісти сфери охорони здоров’я повинні звітувати про будь-які підозрювані небажані реакції через національну систему звітності (Автоматизована інформаційна система з фармаконагляду).

3 роки.

Зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі до 25 °С.

10 капсул у блістері. По 1, 3 або 6 блістерів у картонній коробці.

Без рецепта.

Мега Лайфсайенсіз Паблік Компані Лімітед.