• Кабинет
 • НЕОТРИЗОЛ® (NEOTRIZOLE®)

  Склад і форма випуску

  таблетки вагінальні блістер з аплікатором у корбці, № 8Ціни в аптеках
  Орнідазол
  500 мг
  Міконазолу нітрат
  100 мг
  Неоміцину сульфат
  100 мг
  Преднізолон
  3 мг
  № UA/10674/01/01 від 14.11.2019
  C За рецептом

  Фармакологічні властивості

  фармакодинаміка. Орнідазол. Механізм дії орнідазолу пов’язаний з порушенням структури ДНК у чутливих до нього мікроорганізмів. Препарат легко проникає у мікробну клітину і, зв’язуючись з ДНК, порушує процес реплікації. Орнідазол активний щодо Trichomonas vaginalis, Entamoeba histolytica, Giardia lamblia (Giardia intestinalis), а також деяких анаеробних бактерій, таких як Bacteroides та Clostridium spp., Fusobacterium spp. та анаеробних коків.

  Міконазол. Міконазол є протигрибковим препаратом, який призначений для місцевого лікування вульвовагінальних кандидозів (моніліазу), активний щодо збудників кандидозного вульвовагініту.

  Неоміцин. Неоміцин є антибіотиком, що належить до групи аміноглікозидів. Аміноглікозиди мають високу активність щодо грамнегативних бактерій, а також є ефективними щодо грампозитивних бактерій. Проникає у структуру бактеріальної клітини за рахунок виробництва анормальних білків. Ці білки блокують виробництво білків, необхідних для виживання бактерій.

  Преднізолон. Преднізолон є синтетичним ГКС-препаратом, що застосовується для зменшення вираженості симптомів запалення. Преднізолон гальмує секрецію та вивільнення медіаторів запалення та проліферативні процеси при запальних захворюваннях та знижує імовірність утворення рубців.

  Фармакокінетика. Незважаючи на місцеве застосування препарату, можлива системна абсорбція, особливо при запаленні піхви. Системної дії компонентів не очікується, але слід зважати на можливу незначну системну абсорбцію.

  Концентрація орнідазолу у тканинах піхви значно перевищує концентрацію, яка досягається при його пероральному та в/в застосуванні.

  Системна абсорбція міконазолу при місцевому застосуванні обмежена. Має вибіркову токсичність щодо дріжджоподібних грибів роду Candida.

  Неоміцин майже не проникає в організм через неушкоджену шкіру. Проникає у структуру бактеріальної клітини за рахунок виробництва аномальних білків. Ці білки блокують виробництво білків, необхідних для виживання бактерій.

  Преднізолон зменшує вираженість симптомів запалення, у тому числі й гіперемію.

  Показання НЕОТРИЗОЛ

  лікування комбінованих гінекологічних захворювань, зокрема бактеріального вагінозу та вагініту (спричинених Candida albicans), змішаних інфекцій (спричинених трихомонадами, анаеробною інфекцією, включаючи гарднерели та дріжджоподібні гриби).

  Профілактика гінекологічних захворювань перед хірургічним лікуванням.

  Санація піхви: перед пологами або абортом, до та після введення внутрішньоматкових контрацептивів, до та після діатермокоагуляції ерозій шийки матки, перед внутрішньоматковими обстеженнями.

  Застосування НЕОТРИЗОЛ

  препарат вводити глибоко в піхву по 1 таблетці на ніч. Після введення слід полежати не менше 15 хв. Лікування не переривати під час менструації. Слід продовжувати застосовувати таблетки навіть тоді, коли зникли всі симптоми захворювання.

  Середня тривалість лікування та профілактики препаратом становить 8 діб. Якщо після 8-денного курсу терапії симптоми не зникли, то лікування слід повторити.

  Порядок введення

  Розташувати вагінальну таблетку в аплікаторі.

  Занурити аплікатор з таблеткою у теплу (30–40 °С) кип’ячену воду на декілька секунд.

  Обережно вставити аплікатор з таблеткою якомога глибше у піхву (краще в положенні на спині) .

  Залишити таблетку в піхві, видаливши її з аплікатора, після чого аплікатор помити теплою мильною водою, ополоснути та висушити.

  Протипоказання

  підвищена чутливість до діючих речовин, до інших похідних імідазолів та до інших компонентів препарату.

  Системні та місцеві інфекційні захворювання, доки не призначено специфічну терапію.

  Побічна дія

  препарат добре переноситься всіма пацієнтами.

  Рідко трапляються спазми та головний біль, подразнення, свербіж, печіння, біль, ерозії; системні ефекти: при місцевому застосуванні можлива незначна абсорбція компонентів препарату. При виникненні системних ефектів з боку ГКС можливе сповільнення загоєння ран і тріщин, атрофія слизової оболонки.

  Дуже рідко — алергічні реакції, включаючи висипання, свербіж, кропив’янку.

  У разі розвитку реакцій підвищеної чутливості чи подразнення слід припинити застосування препарату.

  Особливості застосування

  препарат застосовувати з обережністю під постійним медичним наглядом спеціалістів пацієнтам, що одночасно застосовують системні ГКС, при остеопорозі, АГ, серцевій недостатності, при існуючих або наявних в анамнезі серйозних емоційних розладах, туберкульозі, цукровому діабеті, глаукомі, при міопатії, що спричинена застосуванням ГКС, печінковій недостатності, епілепсії, пептичній виразці, гіпотиреозі, нещодавно перенесеному інфаркті міокарда.

  Препарат застосовувати з обережністю у пацієнтів з тяжкою псевдопаралітичною міастенією, неспецифічним колітом, дивертикулітом і свіжими кишковими анастомозами.

  Незважаючи на місцеве застосування препарату, можлива системна абсорбція, особливо при запаленні піхви.

  Побічні реакції можна мінімізувати, застосовуючи препарат упродовж мінімального періоду лікування та під постійним медичним наглядом.

  Препарат містить лактозу, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати Неотризол.

  Застосування у період вагітності або годування грудьми. При вирішенні питання про застосування препарату у вагітних слід зважити співвідношення користь/ризик. Оскільки ГКС у невеликій кількості можуть проникати у грудне молоко, слід стежити за можливими ознаками пригнічення функції надниркових залоз.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами. Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами.

  Діти. Препарат не застосовувати у дітей.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами

  клінічно значущих взаємодій препарату з іншими лікарськими засобами не виявлено. Проте слід брати до уваги можливу системну абсорбцію препарату, особливо у разі наявності запалення.

  Передозування

  у зв’язку з місцевою дією препарату передозування не спостерігалося, можливе посилення проявів побічних реакцій. Лікування симптоматичне.

  Умови зберігання

  в оригінальній упаковці в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

  Діагнози, при яких застосовують НЕОТРИЗОЛ

  Дата додавання: 11.08.2020 р.
  © Компендиум 2019

  Інструкція

  Ціни на НЕОТРИЗОЛ в містах України

  Івано-Франківск 192 грн./уп.

  «ЕКО АПТЕКА» Вовчинець, вул. Симоненка Василя, 33А, тел.: +380503786373192.00 грн./уп.

  Миколаїв 204.5 грн./уп.

  «КАПІТЕЛЬ-МИКОЛАЇВ» Миколаїв, вул. Веселинівська, 10, тел.: +380512727473204.50 грн./уп.

  Одеса 207.5 грн./уп.

  «МИКОЛАЇВ-ФАРМ» Одеса, вул. Пастера, 8, тел.: +380482333297207.50 грн./уп.

  Суми 185.99 грн./уп.

  «ПОДОРОЖНИК» Суми, вул. Кондратьєва Герасима, 171, тел.: +380677402837185.99 грн./уп.

  Херсон 226 грн./уп.

  «ВІО-ФАРМ» Алешки, вул. Гвардійська, 110А, тел.: +380733113174205.90 грн./уп.

  Черкаси 227 грн./уп.

  «МЕДІТ-М» Черкаси, вул. Дахновська, 32, тел.: +380472565726227.00 грн./уп.

  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko