• Кабинет
 • ГЕНТОС® (GENTOS®)

  Склад і форма випуску

  таблетки, № 20, 40Ціни в аптеках
  Populus D1
  25 мг
  Sabal D6
  37,2 мг
  Conium D6
  37,2 мг
  Kalium jodatum D12
  37,2 мг
  Ferrum picrinicum D12
  37,2 мг
  Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль картопляний, магнію стеарат.
  № UA/10026/01/01 від 22.07.2019
  C
  краплі оральні флакон-крапельниця 20 мл, № 1Ціни в аптеках
  краплі оральні флакон-крапельниця 50 мл, № 1Ціни в аптеках
  Populus D1
  7 мл/100 мл
  Sabal D6
  10 мл/100 мл
  Conium D6
  10 мл/100 мл
  Kalium jodatum D12
  10 мл/100 мл
  Ferrum picrinicum D12
  10 мл/100 мл
  Допоміжні речовини: етанол 43%.
  № UA/1971/02/01 від 21.02.2017
  C

  Фармакологічні властивості

  фармакодинаміка. Препарат чинить комплексну лікувальну дію на сечостатеву систему.

  У хворих на доброякісну гіперплазію (аденому) передміхурової залози відновлює фізіологічний баланс статевих гормонів, гальмує ріст передміхурової залози і покращує роботу сечового міхура, відновлює нормальне сечовипускання (зменшує затримку та підсилює струмінь сечі, полегшує процес випорожнення сечового міхура, знижує частоту сечовипускань, у тому числі в нічний час).

  Лікарський засіб чинить протизапальну та протинабрякову дію, покращує кровообіг і зменшує застійні явища в органах малого таза, таким чином усуває одну з основних причин розвитку та загострення простатиту, забезпечує ефективну профілактику запальних ускладнень у хворих на аденому.

  У хворих на простатит препарат зменшує розлади сечовипускання, різь та біль при сечовипусканні, при статевому акті. Покращує склад секрету передміхурової залози, що необхідно для реалізації чоловіком репродуктивної функції. Відновлює кавернозний кровотік, покращує статеву функцію хворих на простатит та доброякісну гіперплазію передміхурової залози, знижує ризик розвитку безпліддя та імпотенції.

  Фармакокінетика. Не досліджувалася.

  Показання ГЕНТОС

  таблетки. Застосовувати у комплексному лікуванні порушень сечовипускання, легких форм гіперплазії передміхурової залози та атонії сечового міхура.

  Краплі оральні. У комплексному лікуванні гострих і хронічних захворювань передміхурової залози (доброякісна гіперплазія передміхурової залози, простатит); захворювань сечового міхура (атонія сечового міхура, цистит) у чоловіків і жінок; порушень сечовипускання різного походження, у тому числі у післяопераційний період.

  Застосування ГЕНТОС

  препарат Гентос®, таблетки

  Дорослі: по 1 таблетці 2 рази на добу.

  Для прискорення одужання на початку лікування, а також у випадках, коли потрібне швидке усунення симптомів, можливий прийом препарату 4 рази на добу. Після покращання стану приймати 2 рази на добу.

  Для досягнення максимального ефекту препарат Гентос® слід приймати за 30 хв до або через 1 год після прийому їжі. Таблетку рекомендується тримати у роті до повного розчинення.

  Тривалість лікування визначає лікар індивідуально, залежно від тяжкості та перебігу захворювання.

  У разі відсутності ускладнень лікарський засіб можна застосовувати протягом 3 міс.

  Якщо симптоми захворювання зберігаються більше 7 днів від початку лікування або з’являються нові симптоми при тривалому лікуванні, необхідно проконсультуватися з лікарем.

  Препарат Гентос®, краплі оральні

  Дорослі: 10 крапель препарату, розведених у невеликій кількості води.

  Приймати 3 рази на добу за 30 хв до або через 1 год після прийому їжі.

  На початку лікування, а також у випадках, що потребують швидкого зменшення вираженості симптомів, рекомендований прийом препарату кожні ½–1 год до 8 разів на добу до покращання стану, але не більше 3 діб, після чого приймати 3 рази на добу.

  Для посилення ефективності рекомендується потримати препарат деякий час у роті перед проковтуванням.

  Курс лікування:

  • при гострому простатиті, гострому циститі курс лікування становить 2 тиж;
  • при доброякісній гіперплазії (аденомі) передміхурової залози, хронічному простатиті, хронічному циститі, атонії сечового міхура, хронічних порушеннях сечовипускання різного походження курс лікування — 3 міс.

  При стабілізації стану можливий перехід на 1–2 разовий підтримувальний прийом.

  Протипоказання

  • підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату;
  • захворювання щитоподібної залози (гіпертиреоз);
  • підвищена чутливість до саліцилатів.

  Побічна дія

  у виняткових випадках в осіб з гіперчутливістю до будь-якого компонента препарату можливі алергічні реакції. У разі виникнення будь-яких небажаних реакцій слід припинити застосування препарату та звернутися за консультацією до лікаря.

  Особливості застосування

  з обережністю застосовувати лікарський засіб хворим з порушенням згортання крові перед хірургічними або стоматологічними втручаннями, оскільки є дані, що лікарські засоби, які містять Sabal serrulatum, можуть посилити кровотечу.

  З обережністю застосовувати лікарський засіб пацієнтам з високим артеріальним тиском. Необхідно періодично контролювати рівень артеріального тиску.

  На початку лікування препаратом можуть короткочасно загострюватися наявні симптоми захворювання (первинна реакція). Така реакція зазвичай є тимчасовою. Якщо симптоми не зникають, застосування препарату слід припинити. Після зникнення первинної реакції лікарський засіб можна застосовувати знову. При повторному загостренні симптомів застосування препарату потрібно припинити.

  При підвищенні температури тіла або появі домішок крові у сечі, постійному підтіканні сечі внаслідок переповнення сечового міхура та при болісних покликах до сечовипускання, що поєднуються із раптовою неможливістю сечовипускання (гостра затримка сечі), необхідно негайно звернутися до лікаря.

  Оскільки Гентос® містить рослинні природні компоненти, при зберіганні може спостерігатися незначна зміна смаку та кольору таблетки або незначна зміна смаку, прозорості або кольору р-ну, що не призводить до зниження якості та ефективності препарату.

  Довготривале лікування гомеопатичними лікарськими засобами має контролювати лікар з досвідом застосування гомеопатичних препаратів, оскільки можуть виникнути симптоми, які не вказані в інструкції для медичного застосування.

  1 таблетка препарату Гентос® містить 226,7 мг лактози моногідрату, тому пацієнтам із рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції необхідно проконсультуватися з лікарем, перш ніж приймати цей лікарський засіб.

  Гентос®, краплі оральні, не слід застосовувати пацієнтам з алкогольною залежністю, оскільки в одній дозі препарату (10 крапель) міститься 160 мг спирту.

  Вміст спирту слід враховувати також при застосуванні препарату у вагітних, жінок, які годують грудьми, у дітей та пацієнтів з високим ризиком розвитку захворювань печінки та нападів епілепсії.

  Застосування у період вагітності або годування грудьми. Дані щодо застосування препарату у період вагітності або годування грудьми відсутні.

  Не рекомендується застосовувати лікарський засіб у період вагітності та годування грудьми.

  Фертильність. Дані щодо впливу на репродуктивну функцію відсутні.

  Діти. Дітям (віком до 18 років) не рекомендовано застосовувати препарат через відсутність достатніх даних щодо застосування.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботі з іншими механізмами. Препарат не впливає або чинить незначний вплив на здатність керувати транспортними засобами та швидкість реакції під час роботи з механізмами.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами

  клінічно значуща взаємодія препарату Гентос® з іншими лікарськими засобами не встановлена. Лікарський засіб не слід застосовувати одночасно з мазями, які містять камфору, оскільки вони можуть впливати на дію препарату Гентос®.

  При застосуванні зубних паст і крапель, що мають інтенсивний запах, зумовлений наявністю ментолу і евкаліпту, препарат слід приймати за ½ год до або через ½ год після їх використання.

  При одночасному застосуванні лікарських засобів, які містять Populus tremuloides, з ацетилсаліциловою кислотою та іншими НПЗП існує підвищений ризик кровотечі у ШКТ.

  При одночасному застосуванні лікарських засобів, які містять Sabal serrulatum, з антикоагулянтами (наприклад варфарин, клопідогрель, фенпрокумон) ефект антикоагулянтів може посилитися.

  При одночасному застосуванні лікарських засобів, які містять Sabal serrulatum, з антиандрогенами ефект антиандрогенів може посилитися. Під час замісної гормональної терапії тестостероном або іншими андрогенами їх ефективність може знизитися.

  Передозування

  випадки передозування не виявлені.

  Умови зберігання

  таблетки. В оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С.

  Краплі оральні. У щільно закритому флаконі в оригінальній картонній упаковці при температурі не вище 30 °С.

  Діагнози, при яких застосовують ГЕНТОС

  Дата додавання: 08.07.2020 р.
  © Компендиум 2019

  Інструкція

  Ціни на ГЕНТОС в містах України

  Вінниця 357.23 грн./уп.

  «РЕЦЕПТІКА» Вінниця, вул. Зодчих, 28А, тел.: +380675233077300.20 грн./уп.

  Дніпро 346.33 грн./уп.

  «АПТЕКИ МЕДИЧНОЇ АКАДЕМІЇ» Дніпро, вул. Сурікова, 36313.29 грн./уп.

  Житомир 351.03 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Сльоти Івана, 60А, тел.: +380634997315313.95 грн./уп.

  Запоріжжя 344.09 грн./уп.

  «МЕД-СЕРВІС» Запоріжжя, вул. Північно-Кільцева, 15, тел.: +380612954141287.40 грн./уп.

  Івано-Франківск 369.11 грн./уп.

  «АПТЕКА БАМ» Івано-Франківськ, вул. Галицька, 80Б, тел.: +380673124744323.99 грн./уп.

  Київ 358.63 грн./уп.

  «РЕЦЕПТИ ЗДОРОВ'Я» Київ, вул. Максимовича Михайла, 28Б, тел.: +380443550481306.20 грн./уп.

  Кропивницький 345.86 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кропивницький, вул. Соборна, 14, тел.: +380731548461284.95 грн./уп.

  Луцьк 360.37 грн./уп.

  «ЕКО АПТЕКА» Луцьк, вул. Воинов-Афганцев, 2, тел.: +380503755076297.82 грн./уп.

  Львів 380.57 грн./уп.

  «РЕЦЕПТІКА» Львів, вул. Вернадського, 22, тел.: +380675233077286.70 грн./уп.

  Миколаїв 356.81 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, просп. Центральний, 149, тел.: +380512551781333.95 грн./уп.

  Одеса 377.29 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Одеса, вул. Пастера, 14, тел.: +380487267766303.95 грн./уп.

  Полтава 358.04 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Соборності, 76, тел.: +380631867592329.95 грн./уп.

  Рівне 368.42 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Богоявлінська, 30, тел.: +380362460595292.95 грн./уп.

  Суми 351.44 грн./уп.

  «ОПТ ТОРГ» Суми, просп. Курський, 111/1, тел.: +380675233077285.70 грн./уп.

  Тернопіль 371.82 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, просп. Злуки, 45Б327.95 грн./уп.

  Ужгород 380.97 грн./уп.

  «РЕЦЕПТІКА» Ужгород, вул. Ивана Ваша, 2М, тел.: +380675233077343.20 грн./уп.

  Харків 351.12 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, вул. Золочівська, 27, тел.: +380573720004290.95 грн./уп.

  Херсон 361.73 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, вул. Покришева, 18, тел.: +380552330005327.95 грн./уп.

  Хмельницький 362.91 грн./уп.

  «МЕД-СЕРВІС» Хмельницький, вул. Кам'янецька, 52, тел.: +380382650975308.75 грн./уп.

  Черкаси 357.13 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Черкаси, вул. Нижня Горова, 2, тел.: +380633493270314.95 грн./уп.

  Чернігів 353.67 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Текстильщиків, 15, тел.: +380462942019313.95 грн./уп.

  Чернівці 377.11 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Головна, 11335.98 грн./уп.

  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko