0
UA | RU

Інфламафертин® (Inflamafertin)

Склад і форма випуску

Діюча речовина: 1 мл розчину містить не менше 5 мг інфламафертину (регуляторних пептидів, отриманих із плацентарної тканини великої рогатої худоби).
Допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій, хінозол..
№ UA/0611/01/01 від 28.05.2019
За рецептом
Класифікація
Лікарські засоби

Фармакологічні властивості

фармакодинаміка. Лікарський засіб має імунотропну дію: стимулює функціональну здатність фагоцитів слизових оболонок і крові, посилює синтез протизапальних цитокінів, впливає на регуляторну активність субпопуляцій лімфоцитів. При аутоімуноагресивних захворюваннях або синдромах зменшує прояви імунозалежного запалення, збільшує кількість CD4+/25+— та CD8+/25+-клітин, особливо рівня IL-10 у сироватці крові. Препарат має значну протизапальну та розмоктувальну дію, зменшує інтенсивність деструктивних, інфільтративних та проліферативних процесів у вогнищі запалення. Прискорює процеси епітелізації, регенерації, запобігає розвитку спайкового процесу. Зменшення явищ набряку та спайкоутворення забезпечує запобігання розвитку трубного безпліддя. За впливом на проліферативну та ексудативну фазу запалення суттєво перевищує екстракт плаценти.

Фармакокінетика. Інфламафертин® — складний комплекс регуляторних пептидів, частина з яких знаходиться у вільному стані або у вигляді високомолекулярних білків-попередників в організмі людини та тварин, тому вивчення фармакокінетичних властивостей не є можливим.

Показання Інфламафертин

профілактика та лікування жіночого безпліддя, причиною якого є хронічні запальні захворювання (сальпінгіт, оофорит, періоофорит, сальпінгоофорит, параметрит), а також вказаних патологічних станів, що виникають після абортів. Профілактика та терапія спайкового процесу після операцій на органах малого таза. Лікування початкових стадій аутоімунних системних захворювань, зокрема склеродермії та ревматоїдного артриту. Застосовувати у комплексній терапії захворювань, в основі яких є запальний компонент.

Застосування Інфламафертин

препарат вводити дорослим в/м по 2 мл (1 ампула) через день. Усього на курс лікування — 10 ін’єкцій. При лікуванні аутоімунних системних захворювань рекомендовано після кожних 5 щоденних ін’єкцій робити 1–2-тижневі перерви. З інтервалом в 1 міс можна повторити кілька курсів.

Протипоказання

підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату. Гострі інфекції, наявність в анамнезі алергії на тваринні білки.

Побічна дія

найтиповішими побічними реакціями, що спостерігаються після 3–4-ї ін’єкції, є зміни в місці введення, включаючи гіперемію, набряк, свербіж, які пов’язують з ефектом препарату через розвиток протизапальних реакцій. У поодиноких випадках можливе підвищення температури тіла до субфебрильної, а саме — 37–37,2 °С. Ці реакції не протребують спеціального лікування, однак коли вони спричиняють занепокоєння, бажано припинити лікування на 3–5 днів, потім курс закінчити. Така перерва не впливає на результат терапії. Після припинення введення препарату усі побічні реакції минають самостійно протягом 2–5 днів.

В осіб із підвищеною чутливістю можливі алергічні реакції.

Особливості застосування

через потенційну можливість виникнення алергічних реакцій лікарський засіб слід з обережністю призначати особам, в анамнезі яких є відомості про схильність до алергії на тваринні білки. Бажане моніторингове імунологічне спостереження при лікуванні аутоімунних захворювань.

Застосування у період вагітності або годування грудьми. Препарат протипоказано застосовувати у жінок у період вагітності або годування грудьми.

Діти. Досвід застосування у дітей відсутній, тому препарат не слід застосовувати в педіатричній практиці.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботі з іншими механізмами. У клінічних дослідженнях не встановлено впливу препарату на здатність керувати транспортними засобами або працювати з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

жодної взаємодії не спостерігалося.

Несумісність. Несумісність не виявлена. Не змішувати в одному шприці з іншими лікарськими засобами.

Передозування

випадки передозування препарату не спостерігалися.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі від +2 до +8 °С у недоступному для дітей місці. Не заморожувати!

Інструкція МОЗ
Дата додавання: 14.09.2021 р.
© Компендіум 2021
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko