• Кабинет
 • Архив

  Рекомендовані аналоги :


  СПАЗМОЛАК (SPAZMOLAC)

  Danstar Ferment AG

  Склад і форма випуску

  капсули, № 20Ціни в аптеках
  Живі Lactobacillus plantarum 299v
  10 млрд
  DC За рецептом

  Інструкція

  СПАЗМОЛАК (SPAZMOLAC)

  ІНСТРУКЦІЯ про застосування препарату

  Загальна характеристика

  Основні фізико-хімічні властивості:

  прозорі желатинові капсули жовтуватого кольору, що містять дрібний порошок кольору слонової кістки з маленькими вкрапленнями світло-коричневого кольору.

  Якісний та кількісний склад

  Діюча речовина: в кожній капсулі міститься: 10 мільярдів живих Lactobacillus plantarum 299v.

  Допоміжні речовини: картопляний крохмаль, стеарат магнію.

  Форма випуску

  Капсули.

  Код АТС

  A07FA01

  Лактобактерії.

  Імунологічні та біологічні властивості

  Капсула препарату містить живі клітини молочнокислих бактерій Lactobacillus plantarum 299v і використовується для нормалізації флори кишечника під час тимчасових розладів шлунково-кишкового тракту з такими симптомами як абдомінальний біль, дискомфорт, метеоризм, здуття чи інших симптомів подразненого кишечника.

  Кишковий тракт є добре збалансованою екологічною системою в якій присутні мікроорганізми. Їх присутність формує природній екологічний бар’єр, який перешкоджає вторгненню шкідливих мікробів та підтримує флору кишечнику у здоровому стані.

  Різноманітні обставини такі як, перевтома, стреси, різні хронічні хвороби, паління, зловживання алкоголем та приймання антибіотиків можуть призвести до порушення балансу мікрофлори кишечника, що призводить до надмірного його заселення шкідливими мікроорганізмами та може викликати шлунково-кишковий біль та / або дискомфорт.

  Lactobacillus plantarum 299v виконує захисну функцію за рахунок зміцнення фізіологічного бар’єру та безпосередньої антагоністичної дії відносно патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів, які порушують мікробіоценоз кишечника. Lactobacillus plantarum 299v є стійким до шлункової та жовчної кислот, може міцно прикріплюватися до адгезивних рецепторів энтеро- і колоноцитів, тим самим позбавляючи патогенну флору можливості закріпитися на клітинах слизової оболонки кишечника та пошкодити його. Перебування Lactobacillus plantarum 299v у просвіті шлунково-кишкового тракту сприяє його оздоровленню, нормалізації прохідності кишечнику та допомагає усунути чи зменшити функціональні розлади кишечнику.

  Показання для застосування

  Лікування функціональних розладів при синдромі подразненого кишечника (СПК), таких як абдомінальний біль, шлунково-кишковий дискомфорт, метеоризм, здуття, діарея або закріп.

  Відновлення балансу мікрофлори шлунково-кишкового тракту та підвищення опору організму до зовнішніх факторів, які викликають функціональні кишкові розлади.

  Спосіб застосування та дози

  Для симптомів подразненого кишечнику (СПК) та відновлення балансу мікрофлори приймати 1–2 капсули на день протягом 4 тижнів.

  Капсули приймають із невеликою кількістю прохолодної води під час їжі. Для дорослих та дітей з 12 років.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами

  Не виявлено.

  Побічна дія

  Не виявлено.

  Протипоказання

  Не виявлено.

  Особливі вказівки

  Не слід приймати пошкоджену капсулу. Не рекомендується приймати дітям до 12 років, під час вагітності та годування груддю.

  Умови зберігання

  В сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25°С або в холодильнику.

  Термін придатності

  Два роки.

  Умови відпуску

  Без рецепта.

  Пакування

  Капсули по 20 штук в картонній упаковці (упаковка містить 2 блістери по 10 капсул).

  Виробник

  Інститут Розель Інк./ Institut Rosell Inc.

  Адреса: 8480 бульвар Св. Лаврентія, Монреаль (Квебек) Канада, Н2Р 2М6 / 8480 Boul. St-Laurent, Montreal (Quebek ) Canada, H2P 2M6.

  Пакувальник: TOB Такеда Фарма / Takeda Pharma Sp. z o.o.

  Адреса: K. Ловицького, 12, 99–420 Лишковіце, Польща Poland / Ks. Lowickiego 12, 99–420 Lyszkowice, Poland.

  У випадку побічної дії (ускладнення) після застосування МІБП необхідно направити термінове повідомлення до:

  Управління лікарських засобів та медичної продукції Міністерства охорони здоров’я України (01021, м.Київ, вул. Грушевського, 7, тел. (044) 253–61–94);

  Державного підприємства “Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України” (03151, м.Київ, вул. Ушинського, 40, тел. (044) 393–75–86) та на адресу підприємства-виробника.

  Діагнози, при яких застосовують СПАЗМОЛАК

  Дата додавання: 13.11.2019 р.
  © Компендиум 2019
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko