0
UA | RU

МУПІРОЦИН

(MUPIROCINUM)
Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину МУПІРОЦИН

 Бактробан™ <i>назальна мазь</i>
мазь назальна 2 % туба 3 г, № 1
ГлаксоСмітКляйн Експорт
Бактіаліс
мазь 2 % туба 15 г, № 1
ТОВ "ДКП "Фармацевтична фабрика"
Бактопік
мазь 2 % туба алюмінієва 15 г, № 1
Кусум Хелтхкер Пвт. Лтд.
Бактробан™ <I>крем/мазь</I>
крем 2 % туба 15 г, № 1
ГлаксоСмітКляйн Експорт
Бактробан™ <I>крем/мазь</I>
мазь 2 % туба 15 г, № 1
ГлаксоСмітКляйн Експорт
Бондерм
мазь 20 мг/г туба 15 г, № 1
Belupo

Фармакологічні властивості

бактеріостатична, бактеріоцидна; а/б, що виробляється шляхом ферментації м/о Pseudomonas fluorescens; інгібує синтез білка в бактеріальній клітині; не має перехресної резистентності до інших а/б; при застосуванні в мінімально інгібуючих концентраціях має бактеріостатичні, а при застосуванні у більш високих концентраціях — бактерицидні властивості; in vitro активний проти грам(+) аеробів (Staph. аureus, Staph. epidermidis (включаючи штами, резистентні до метициліну та беталактамазопродукуючі штами), інших коагулазонегативних штамів стафілококів (включаючи метицилінрезистентні штами); Str. species; грам(-) аеробів: Haemophilis influenzae та Escherichia coli; препарат погано проникає крізь неушкоджені шкірні покрови; у разі абсорбції крізь уражену шкіру метаболізується до мікробіологічно неактивного метаболіту монієвої кислоти та швидко виводиться з організму нирками.

Показання МУПІРОЦИН

крем: місцеве лікування вторинних бактеріальних інфекційних ускладнень при травматичних ушкодженнях (невеликі рвані рани, зашиті рани або садна довжиною до 10 см або до 100 см2 за площею); мазь застосовується для лікування бактеріальних інфекцій шкіри, таких як імпетиго, фолікуліт, фурункульоз.

Застосування МУПІРОЦИН

дорослим, дітям та хворим похилого віку рекомендовано застосовувати до 3 р/добу, наносити невелику кількість тонким шаром на уражену ділянку шкіри, протягом 10 днів, залежно від ефективності; можна накладати під пов’язку; не змішувати з іншими препаратами, тому що при розведенні крему або мазі зменшується їх антибактеріальна активність та може втрачатись стабільність діючої речовини.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату; мазь для зовнішнього застосування не призначена для офтальмологічного та інтраназального застосування.

Побічна дія

реакції гіперчутливості у місці нанесення, включаючи кропив’янку, свербіж, еритему, відчуття печіння, висипання, екзему, сухість шкіри; головний біль, запаморочення; нудота, абдомінальний біль, виразковий стоматит; вторинне інфікування ран; системні АР; посилення ексудації, припухлість у місці нанесення мазі, контактний дерматит.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko