ІТОПРИД (ITOPRIDUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ІТОПРИД

ГАНАТОН
Abbott Products GmbH
ГАНАТОН
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 50 мг блістер, № 40
стимулятори перистальтики (пропульсанти)
ІТОМЕД
PRO.MED.CS Praha a.s.
ІТОМЕД
таблетки, вкриті оболонкою 50 мг блістер, № 40, 100
стимулятори перистальтики (пропульсанти)
ІТОПРИД КСАНТІС
Xantis Pharma
ІТОПРИД КСАНТІС
таблетки 50 мг блістер, № 40, 100
стимулятори перистальтики (пропульсанти)
МОТОПРИД
Київський вітамінний завод
МОТОПРИД
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 50 мг блістер, № 20
стимулятори перистальтики (пропульсанти)

Фармакологічні властивості

активує пропульсивну моторику ШКТ завдяки антагонізму з допаміновими D2-рецепторами та інгібуючій активності ацетилхолінестерази; активує вивільнення ацетилхоліну та інгібує його розпад; також чинить протиблювотну дію завдяки взаємодії з D2-рецепторами, локалізованими в хеморецепторній тригерній зоні; дія ітоприду гідрохлориду є високоспецифічною відносно верхніх відділів ШКТ.

Показання ІТОПРИД

купірування шлунково-кишкових симптомів функціональної невиразкової диспепсії (хр. гастриту), таких як здуття живота, відчуття швидкого насичення, біль та дискомфорт у верхній частині живота, анорексія, печія, нудота та блювання.

Застосування ІТОПРИД

дорослим — по 1 табл. (50 мг) 3 р/добу до прийому їжі; середня добова доза 150 мг; тривалість лікування може становити до 8 тижнів.

Протипоказання

підвищена чутливість до ітоприду гідрохлориду та інших компонентів препарату; стани, при яких підвищення скорочувальної активності ШКТ може бути шкідливим, наприклад при шлунково-кишковій кровотечі, механічній обструкції або перфорації.

Побічна дія

біль у животі, діарея; підвищене слиновиділення; запаморочення, головний біль; висипання; підвищений рівень амінотрансферази, знижене число білих кров’яних тілець; лейкопенія, тромбоцитопенія; гіперчутливість, включаючи анафілактоїдну реакцію; підвищений рівень пролактину в крові; тремор; запор, нудота; жовтяниця; еритема і свербіж; гінекомастія; підвищення рівнів АСТ, АЛТ, ГГТ, лужної фосфатази, білірубіну в крові.

На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko