• Кабинет
 • ІТОПРИД (ITOPRIDUM)

  Опис активної речовини

  Фармакологічні властивості

  активує пропульсивну моторику ШКТ завдяки антагонізму з допаміновими D2-рецепторами та інгібуючій активності ацетилхолінестерази; активує вивільнення ацетилхоліну та інгібує його розпад; також чинить протиблювотну дію завдяки взаємодії з D2-рецепторами, локалізованими в хеморецепторній тригерній зоні; дія ітоприду гідрохлориду є високоспецифічною відносно верхніх відділів ШКТ.

  Показання ІТОПРИД

  купірування шлунково-кишкових симптомів функціональної невиразкової диспепсії (хр. гастриту), таких як здуття живота, відчуття швидкого насичення, біль та дискомфорт у верхній частині живота, анорексія, печія, нудота та блювання.

  Застосування ІТОПРИД

  дорослим — по 1 табл. (50 мг) 3 р/добу до прийому їжі; середня добова доза 150 мг; тривалість лікування може становити до 8 тижнів.

  Протипоказання

  підвищена чутливість до ітоприду гідрохлориду та інших компонентів препарату; стани, при яких підвищення скорочувальної активності ШКТ може бути шкідливим, наприклад при шлунково-кишковій кровотечі, механічній обструкції або перфорації.

  Побічна дія

  біль у животі, діарея; підвищене слиновиділення; запаморочення, головний біль; висипання; підвищений рівень амінотрансферази, знижене число білих кров’яних тілець; лейкопенія, тромбоцитопенія; гіперчутливість, включаючи анафілактоїдну реакцію; підвищений рівень пролактину в крові; тремор; запор, нудота; жовтяниця; еритема і свербіж; гінекомастія; підвищення рівнів АСТ, АЛТ, ГГТ, лужної фосфатази, білірубіну в крові.

  Лікарські препарати які містять активну речовину ІТОПРИД

  ГАНАТОН
  ГАНАТОН
  Абботт Лабораторіз ГмбХ
  стимулятори перистальтики (пропульсанти)
  ІТОМЕД
  ІТОМЕД
  PRO.MED.CS Praha a.s.
  стимулятори перистальтики (пропульсанти)
  Ітоприд
  Xantis Pharma
  стимулятори перистальтики (пропульсанти)
  МОТОПРИД
  МОТОПРИД
  Київський вітамінний завод
  стимулятори перистальтики (пропульсанти)
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko