0
UA | RU

ГІПРОМЕЛЛОЗА (HYPROMELLOSUM)

Виробник:
Опис активної речовини

Склад і форма випуску

CAS №: 9004-65-3 C3–H8–O2.x–C–H4–O.x — variable.

Розчин має високу в’язкість, показник заломлення аналогічний до природної слізної рідини.

Лікарські препарати які містять активну речовину ГІПРОМЕЛЛОЗА

інші офтальмологічні засоби
розчини для промивання, зрошування, лікування

Фармакологічні властивості

частково метильована і гідроксипропільована целюлоза; при с-мі сухого ока, і особливо у випадку дефіциту муцину, призначається застосування штучної слізної рідини; гіпромелоза особливо підходить для такого застосування завдяки поверхневій активності та адсорбційній здатності; завдяки фізико-хімічній дії гіпромелоза у водному р-ні знижує поверхневий натяг, а також підвищує в’язкість; добре фіксується на рогівці і кон’юнктиві та забезпечує нормальне зволоження; симптоми подразнення, викликані кліпанням, спричиненим дефіцитом слізної рідини, таким чином зменшуються, що запобігає виникненню симптомів висихання епітелію.

Показання ГІПРОМЕЛЛОЗА

для симптоматичного лікування явищ пересихання рогівки та слизової оболонки ока (с-м сухого ока), спричинених порушенням слізної секреції та сльозовидільної ф-ції внаслідок локальних або системних захворювань, а також у разі недостатнього або неповного змикання повік; для змочування та додаткового зволоження твердих контактних лінз.

Застосування ГІПРОМЕЛЛОЗА

лікування с-му сухого ока вимагає індивідуального дозування, зазвичай, слід закапувати у кон’юнктивальний мішок по 1 крап. від 3-х до 5-ти або більше р/день; особи, які носять м’які контактні лінзи, мають зняти їх перед застосуванням препарату і зачекати протягом 15 хв. перед тим, як вставити їх знову; також можна використовувати для повторного зволоження твердих контактних лінз.

Протипоказання

підвищена чутливість до будь-якого компонента препарату.

Побічна дія

печіння, почервоніння, відчуття стороннього тіла в оці, затуманення зору, сльозотеча, набряк, свербіж, біль в оці; рідкісні випадки кальцифікації рогівки під час лікування фосфатовмісними очними краплями у пацієнтів з вираженими вадами рогівки.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko