0
UA | RU

КАРБОМЕР (CARBOMERUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину КАРБОМЕР

Відісік
Др. Герхард Манн, Хем.-фарм. Фабрик ГмбХ
інші офтальмологічні засоби
інші офтальмологічні засоби
інші офтальмологічні засоби

Фармакологічні властивості

основу препарату складає високомолекулярний гідрофільний полімер; його значення рН і осмоляльність аналогічні таким у нормальної слізної плівки, гель утримує воду й утворює світлопрозору плівку, що змазує і змочує поверхню ока; сіль, що міститься в слізній рідині, руйнує структуру гелю і вивільняє вологу; максимальний час перебування карбомеру в тканинах ока становить 90 хв.

Показання КАРБОМЕР

замісна терапія при зниженій секреції слізної рідини, лікування с-му «сухого ока», симптоматичне лікування сухого кератокон’юнктивіту.

Застосування КАРБОМЕР

лікування станів сухого ока вимагає індивідуального режиму введень; залежно від тяжкості та інтенсивності симптомів; гель оч. (2 мг/г): вводять 1 крап. у кон’юнктивальний мішок 3 -5 р/день або частіше та приблизно за 30 хв. перед сном; гель оч. (2,5 мг/г): по 1 крап. в кожне око 1-4 р./добу через рівні проміжки часу.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів препарату.

Побічна дія

після закапування може спостерігатися тимчасова нечіткість зору, незначне печіння, короткочасне відчуття поколювання або місцеве подразнення очей, біль в очах, гіперемію, місцеві р-ції гіперчутливості, печіння, почервоніння, відчуття чужорідного тіла, а також пошкодження епітелію рогівки, тимчасове затуманення зору.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko