0
UA | RU

КРОМОГЛІЦІЄВА КИСЛОТА

(ACIDUM CROMOGLICICUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Лікарські препарати які містять активну речовину КРОМОГЛІЦІЄВА КИСЛОТА

Кромодропс
краплі очні, розчин 20 мг/мл флакон-крапельниця 10 мл, № 1
Micro Labs
Кромодропс
краплі очні, розчин 20 мг/мл флакон-крапельниця 5 мл, № 1
Micro Labs
Кромофарм<sup>®</sup> <I>краплі очні</I>
краплі очні 2 % флакон 10 мл в пачці, № 1
Фармак
Кромофарм<sup>®</sup> <I>спрей</I>
спрей назальний 2 % флакон 15 мл в пачці, № 1
Фармак
Лекролін<sup>®</sup>
краплі очні 40 мг/мл флакон-крапельниця 5 мл, № 1
Santen

Фармакологічні властивості

протиалергічний препарат, який попереджує розвиток алергічних кон’юнктивітів та керато-кон’юнктивітів, попереджує внутрішньоклітинне проникнення іонів кальцію, стабілізує мембрани базофілів, гальмуючи їх дегрануляцію, тим самим сприяє попередженню вивільнення медіаторів алергічного запалення: гістаміну, брадикініну, лейкотрієнів та інших біологічно активних речовин; цей механізм дії є універсальним для усіх слизових оболонок (бронхів, носа, очей, кишечнику); препарат захищає від впливу специфічних алергенів (пил, пилок) та інших подразнюючих факторів навколишнього середовища.

Показання КРОМОГЛІЦІЄВА КИСЛОТА

г. та хр. алергічні кон’юнктивіти; сезонні кератокон’юнктивіти.

Застосування КРОМОГЛІЦІЄВА КИСЛОТА

дорослим та дітям від 4 років закапують по 1 крап. препарату в кон’юнктивальний мішок кожного ока 4 р/добу. В окремих г. випадках препарат можна закапувати частіше — по 1 крап. у кожне око до 6-8 р/добу. При покращанні стану частоту закапування надалі можна зменшити, але лікування продовжувати, поки триває контакт пацієнта з алергенами (пилок, побутовий пил, спори плісняви та харчові алергени). При сезонному алергічному кон’юнктивіті або кератокон’юнктивіті лікування розпочинати одразу ж після появи перших симптомів або з профілактичною метою ‒ до початку контакту з алергеном. При проведенні тривалої терапії терапевтичний ефект лікування регулярно контролювати. Після належної стабілізації клінічних симптомів за рішенням лікаря дозу препарату можна зменшити.

Протипоказання

гіперчутливість до діючої речовини або до будь-яких інших компонентів препарату.

Побічна дія

печіння, відчуття чужорідного тіла, хемоз, кон’юнктивальна гіперемія, подразнення, сльозотеча, тимчасове затуманення зору та р-ції гіперчутливості, існують окремі повідомлення про випадки тяжких генералізованих анафілактичних р-цій з бронхоспазмом, які були пов’язані із застосуванням кромоглікату натрію.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko