• Кабинет
 • АЛЬБУМІН ЛЮДСЬКИЙ* (ALBUMINUM HUMANUM*)

  Опис активної речовини

  Фармакологічні властивості

  білкова фракція плазми людини; має гіперонкотичний ефект; бере участь в онкотичному тиску крові та її транспортних функціях; стабілізує циркулюючий об’єм крові, переносить гормони, ензими, ЛЗ та токсини.

  Показання АЛЬБУМІН ЛЮДСЬКИЙ*

  відновлення та підтримка об’єму циркулюючої крові при наявному дефіциті об’єму та якщо показане застосування колоїду; застосування альбуміну або штучного колоїду залежатиме від клінічного стану пацієнта згідно з офіційними рекомендаціями.

  Застосування АЛЬБУМІН ЛЮДСЬКИЙ*

  застосовують в/в або розводити ізотонічним р-м; концентрацію, дозування та швидкість інфузії підбирати залежно від індивідуальних потреб пацієнта; необхідна доза залежить від маси тіла пацієнта, ступеня тяжкості травми або захворювання і від втрат рідини та протеїну; для встановлення необхідної дози використовувати визначення достатності об’єму циркулюючої крові, а не рівні альбуміну в плазмі крові; якщо потрібно вводити альбумін людини, тоді регулярно перевіряти гемодинамічні характеристики, що включають: АТ та ЧСС, центральний венозний тиск, тиск заклинювання у легеневій артерії, діурез, концентрацію електролітів, гематокрит/Hb; можна вводити пацієнтам на ГД; швидкість інфузії підбирати відповідно індивідуальних обставин і показань; при заміщенні плазми, швидкість інфузії коригувати відповідно до швидкості виведення.

  Протипоказання

  гіперчутливість до ЛЗ альбуміну або до будь-яких допоміжних речовин ЛЗ.

  Побічна дія

  почервоніння обличчя (припливи крові), кропив’янка, підвищення t0 тіла (гарячка), нудота; тяжкі реакції (шок).

  Лікарські препарати які містять активну речовину АЛЬБУМІН ЛЮДСЬКИЙ*

  АЛЬБУМІН-БІОФАРМА
  АЛЬБУМІН-БІОФАРМА
  Біофарма Плазма
  кров та споріднені препарати
  АЛЬБУНОРМ розчин для інфузій
  кров та споріднені препарати
  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko