Одеса
Про товар
Ціни
Аналоги
Perla Helsa Колаген нектар зі смаком черешні
Perla Helsa Колаген нектар зі смаком черешні розчин оральний флакон 450 мл №1
Ціни в
Одеса
від
1795,00
грн
В 3 аптеках
Знайти в аптеках
Характеристики
Виробник
Перла Хелса
Дієтичні добавки
16 Дієтичні добавки комплексної дії
Форма випуску
Розчин оральний
Умови продажу
Без рецепта
Об'єм
450 мл
Ціни в
Одеса
від
1795,00
грн
В 3 аптеках
Знайти в аптеках
Відповіді на поширені запитання
Які аналоги Perla Helsa Колаген нектар зі смаком черешні?
Аналоги Perla Helsa Колаген нектар зі смаком черешні:
Колаген з гіалуроновою кислотою і вітаміном C розчин питний стік-пакетик 10 мл тм Fidem Pharm №30
,
Колаген з гіалуроновою кислотою і вітаміном C розчин питний стік-пакетик 10 мл №30
,
Perla Helsa Колаген нектар зі смаком манго-ананас розчин оральний флакон 450 мл №1
,
Perla Helsa Колаген нектар зі смаком вишні розчин оральний флакон 450 мл №1
,
Морський колаген з гіалуроновою кислотою та вітаміном C капсули №60
,
Perla Helsa Колаген нектар зі смаком манго-ананас розчин оральний стік 15 мл №30
,
Колаген з гіалуроновою кислотою і вітаміном C розчин питний стік-пакетик 10 мл тм Ілан Фарм №30
,
Колаген Beauty Line розчин питний флакон полімерний 450 мл з підсолоджувачем №1
,
Perla Helsa™ Морський Колаген стік 5 г персик №30
,
Perla Helsa Колаген нектар зі смаком манго розчин оральний флакон 450 мл №1
Яка ціна на Perla Helsa Колаген нектар зі смаком черешні в аптеках?
Ціна на Perla Helsa Колаген нектар зі смаком черешні в аптеках України починається від 1795 грн.
Ціни в аптеках
Головна
Каталог
Кошик
Обране
Меню