Все аптеки Украины

Корвалтаб® Експрес (Corvaltab Express) (570198) - інструкція із застосування Дієтичні добавки

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
Корвалтаб<sup>&reg;</sup> Експрес (Corvaltab Express)
Виробник
Форма випуску
Краплі оральні
Об'єм
50 мл

Корвалтаб Експрес інструкція із застосування

Характеристика

pгідно із загальнодоступними літературними джерелами складові, що входять до складу дієтичної добавки Корвалтаб® Експрес, мають наступні властивості:
Глід (Crataegi fructus) — біологічно активні речовини, що містяться у плодах глоду, у своєму складі містять (мають) урсолову, хлорогенову, виннокам’яну, кавову і лимонну кислоти, β-ситостерини, сапоніни, флавоноїди, аскорбінову кислоту, каротини, дубильні речовини, гіркоти, сорбіт, холін, ацетилхолін і жирні масла. Додатково містять від 4 до 11% цукру, в основному фруктозу, що дозволяє вживати їх при цукровому діабеті, а також комплекс вітамінів А, С і Р, вміст яких становить відповідно: 2-4 мг, 31–108 мг і 330–680 мг. Біологічно активні речовини глоду мають здебільшого кардіотонічну дію, вони сприяють покращенню роботи серцевого м’яза, сприяють запобіганню його передчасної перевтоми. Крім того, вони сприяють нормальному функціонуванню серця при порушеннях ритму серця. Настої та екстракти плодів і суцвіть глоду сприяють розширенню коронарних судин і судин головного мозку, що дозволяє використовувати їх для поліпшення постачання киснем міокарда та нейронів головного мозку. Цей ефект пов’язаний з наявністю в рослині тритерпенових сполук і флавоноїдів, які мають гіпотензивні, кардіопротекторні, спазмолітичні властивості. За рахунок високого вмісту антиоксидантів глід сприяє зміцненню м’язів серця та підтримує їх нормальну роботу. Також активні речовини плодів глоду сприяють підтримці нормального рівня холестерину в крові, та зміцненню стінок судин і капілярів. 
Пустирник/кропиви собачої трава (Leonuri cardiacae herba) — біологічно активні речовини трави кропиви собачої у свій склад включають ефірну олію, сапоніни, дубильні речовини, алкалоїд леонурин. Біологічно активні речовини кропиви собачої сприяють зменшенню процесів збудження у центральній нервовій системі, також сприяють нормалізації артеріального тиску і настанню фізіологічного сну, а також посилюють ефекти інших седативних та снодійних засобів. У результаті досліджень доведено, що кропива собача сприяє стабілізації серцевого ритму та зміцненню міокарду, виявляє спазмолітичну дію. Вона сприяє зниженню тиску, підтримці нормального рівня холестерину та глюкози в крові, піровиноградної та молочної кислот. Також підтримує нормальний білковий обмін.
Валеріани корені (Valerianae officinalis radix) — біологічно активні речовини, що містяться у коренях та кореневищі валеріани, мають ефірні олії — 0,2–3,5% та валепотріати — 0,5-1%. До складу ефірної олії входять: борнілацетат — 32,15%, алоаромадендрен, 3-метилбутанова кислота, кесан, α-кесилацетат, α-кесанілацетат, α-кесиловий спирт, каноканол; ізовалеріанова, гесперитинова, валеринолова, валеренова, ацетилвалеринолова та бегенова кислоти, естери ізовалеріанової кислоти, (-)-борнеол, камфен, ледол, мааліол, лимонен, фауринон, валереніловий естер, валеранон, β-бізаболен, куркумен, (-)-міртенол, (-)-міртенілізовалерат, (-)-міртенілфталат, гвайан, гвайазулен, еудален, семінан, β-іонон, пачулієвий спирт, ∆3 карен, феландрен, зингіберен, оцимен, каріофілен, ізокаріофілен, гексаметилбензол. Іридоїди валепотріати: ізовалтрат, ацевалтрат, гомовалтрати, валепотріат, ацетоксивалепотріат, дигідроксивалепотріат, непеталактон. Також містить алкалоїди: актинідин, N-(2-n-гідроксифеніл)-етилактинідин, скитанін, текостанін, текоманін, валеріанін, валерин і хатинін; макро- та мікроелементи: K, Ca, Mg, Fe, Mn, Cu, Zn, Cr, Al, Ba, V, Se, Ni, Sr, I, B.
Біологічно активні речовини валеріани сприяють зниженню збудливості ЦНС, напруження та дратівливості при психічному перенавантаженні і розумовій втомі, проявляють седативні, снодійні, спазмолітичні властивості. Окрім того, біологічно активні речовини валеріани проявляють жовчогінну дію, уповільнюють серцевий ритм, розширюють коронарні судини серця, посилюють секреторну активність слизової оболонки шлунка.
Півонія (Paeoniae) — біологічно активні речовини, що містяться у коренях півонії, містять дубильні речовини (8,8%), флавоноїди (1,39%), до 31% вуглеводів (крохмаль, глюкоза, сахароза), глікоіридоїди: пеоніфлорин, альбафлорин, фенологлікозид саліцин, саліцилову кислоту (0,07–1,02%), метилсаліцилат (0,66%), бензойну кислоту, ефірну олію (0,14–1,59%), сапоніни, ситостерин та сліди алкалоїдів. У золі коренів виявлено велику кількість макро- та мікроелементів: стронцій (1%), хром, сурму, марганець, нікель, вісмут, молібден, вольфрам, титан, свинець, мідь, магній, натрій, кальцій та барій, цинк, селен. Надземна частина рослини містить дубильні речовини, флавоноїди, іридоїди (2,3%), сліди алкалоїдів та аскорбінову кислоту. У квітках є флавоноїди: кверцетин, кемпферол, ранункулатин і флавесцетин. Сполуки, що містить півонія, мають седативні та антиоксидантні властивості.

Рекомендації з вживання

дієтична добавка Корвалтаб® Експрес може бути рекомендована в якості дієтичної добавки до раціону харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин, що містяться у плодах глоду (флавоноїди, холін, ацетилхолін, дубильні речовини, фітостерини), у кореневищі та коренях валеріани (складний ефір борнеолу та ізовалеріанової кислот, борнеол, ізовалеріанова кислота, алкалоїди, дубильні речовини, цукри), у траві кропиви собачої або пустирнику (ефірна олія, сапоніни, дубильні речовини, алкалоїди), у коренях і траві півонії (феноли, дубильні речовини, органічні кислоти), які позитивно впливають на функціональний стан центральної та вегетативної нервової системи, для підтримки серцево-судинної системи при нервовому напруженні, при стресових ситуаціях. Комплексна дія складових сприяє покращенню самопочуття, якості сну та підвищенню фізичної працездатності при нервовому збудженні у людини.
Спосіб споживання та рекомендована кількість для щоденного споживання: дорослим по 10–20 крапель, попередньо розбавивши в 50 мл (ml) води, 3 рази на добу за 15 хв перед вживанням їжі або за рекомендацією лікаря. У разі потреби запивати достатньою кількістю води.
Термін вживання: визначає лікар індивідуально.
Застереження до споживання: не рекомендується при підвищеній чутливості до складових компонентів продукту. Не слід вживати дітям до 18 років, вагітним жінкам або жінкам, які годують груддю. Дієтична добавка Корвалтаб® Експрес не призначена для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не може використовуватися як замінник повноцінного раціону харчування. Під час споживання дієтичної добавки слід утримуватися від керування транспортними засобами та виконання іншої роботи, що потребує підвищеної уваги, швидких психічних і рухових реакцій. Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Не вживайте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
Перед споживанням слід проконсультуватися з лікарем.
Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

зберігати у недоступному для дітей місці, в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.
При зберіганні допускається утворення осаду.