Квадевіт® Кардіо (Quadevit Cardio) (566936) - інструкція із застосування Дієтичні добавки
Квадевіт Кардіо інструкція із застосування
Склад
Склад на 1 таблетку масою по 756 мг (mg) ± 10%: DL-метіонін — 50 мг (mg); ніацин (у вигляді нікотинаміду) — 36 мг (mg); вітамін Е (у вигляді DL-альфа-токоферилацетату) — 30 мг (mg); ресвератрол — 30 мг (mg); цинк (у складі цинку оксиду) — 12 мг (mg); рутин (у вигляді рутозиду тригідрату) — 10 мг (mg); убідекаренон (коензим Q10) — 10 мг (mg); кальцію D–пантотенат — 8 мг (mg); вітамін В2 (рибофлавін) — 3 мг (mg); вітамін В1 (у вигляді тіаміну гідрохлориду) — 2,6 мг (mg); вітамін В6 (у вигляді піридоксину гідрохлориду) — 2 мг (mg); мідь (у складі міді сульфату) — 1000 мкг (µg); вітамін А (у вигляді ретинілацетату) − 750 мкг (µg); фолієва кислота − 200 мкг (µg); йод (у складі калію йодиду) — 150 мкг (µg); біотин — 100 мкг (µg); селен (у складі натрію селенату) — 50 мкг (µg); вітамін В12 (ціанокобаламін) − 3 мкг (µg); целюлоза мікрокристалічна; суміш для плівкового покриття Opadry II White або Nutrafinish White; натрію кроскармелоза; суміш для плівкового покриття Opadry II Pink або Nutrafinish Pink; магнію стеарат; гіпромелоза; кремнію діоксид колоїдний безводний; віск карнаубський; аскорбінова кислота.
Характеристика
Ресвератрол — сполука рослинного походження, що проявляє активні кардіопротекторні, протизапальні та антиоксидантні властивості. Позитивно впливає на швидкість метаболічних реакцій та ліпідний обмін.
Кофермент Q10 — речовина ендогенної природи, яка присутня у кожній клітині організму людини і відіграє важливу роль у процесах енергозабезпечення. Сприяє більш ефективному використанню кисню, є сильним антиоксидантом, сприяє зміцненню імунної системи, нормалізації АТ.
Метіонін — незамінна амінокислота, що входить до складу ферментів та майже всіх тканин організму. Має детоксикуючі властивості, позитивно впливає на роботу печінки та ліпідний обмін знижує концентрацію холестерину в крові та збільшує вміст фосфоліпідів.
Вітамін Е — жиророзчинний вітамін, запобігає перекисному окисленню ліпідів. Необхідний для біосинтезу гему та білків, процесів тканинного дихання, впливає на тонус та проникність судин.
Рутин — водорозчинний вітамін, який разом з аскорбіновою кислотою приймає участь в окислювально-відновлювальних процесах. Позитивно впливає на стінки кровоносних судин — зміцнює їх, сприяє згортанню крові, покращує кисневе кровопостачання, нормалізує АТ. Покращує обмін речовин, сприяє ефективній переробці жирів і засвоєнню вітамінів С та Е.
Кальцію D–пантотенат (вітамін В5) — активізує метаболічні процеси в тканинах, покращує енергетичне забезпечення скорочувальної функції міокарда, покращує перебіг процесів регенерації.
Вітамін В2 (рибофлавін) — вітамін, що бере участь в процесах росту, пластичному обміні; регуляторно впливає на стан центральної нервової системи, входить до складу ферментів, які регулюють важливі етапи обміну речовин, позитивно впливає на стан шкіри та слизових оболонок, функцію печінки та кровотворення.
Вітамін В1 (тіаміну гідрохлорид) — водорозчинний вітамін, відіграє важливу роль у обміні глюкози та жирів. Сприяє нормальній роботі нервової системи, серця та психічній діяльності.
Вітамін В6 (піридоксину гідрохлорид) — водорозчинний вітамін, що бере активну участь в обміні білків та ліпідів, сприяє утворенню гемоглобіну. Необхідний для нормального функціонування центральної та периферичної нервової системи.
Вітамін В12 (ціанокобаламін) — водорозчинний вітамін , що бере участь в вуглеводному, білковому, ліпідному обміні. Сприяє прискоренню регенерації тканин, нормалізації кровотворення та згортувальної системи, зниженню рівня холестерину в крові.
Мідь — сприяє росту і розвитку, бере участь у кровотворенні та імунних реакціях, потрібна для утворення гемоглобіну, а також для укріплення кісток та забезпечення роботи антиоксидантної системи.
Вітамін А — жиророзчинний вітамін, що має позитивний вплив на функцію сльозових, сальних та потових залоз; підвищує стійкість до захворювань слизових оболонок дихальних шляхів та кишечника; сприяє нормальній роботі імунної системи; є необхідним компонентом для нормальної функції сітківки ока.
Фолієва кислота — водорозчинний вітамін, що сприяє нормальному синтезу амінокислот, роботі імунної системи та кровотворенню.
Йод — мікроелемент, що бере участь у синтезі гормонів щитоподібної залози. Ці гормони приймають участь у всіх видах обмінних процесів в організмі, регулюють метаболізм білків, жирів і вуглеводів.
Біотин — сприяє нормальному енергетичному метаболізму, роботі нервової системи та засвоєнню макронутрієнтів
Селен — мікроелемент, що сприяє нормальній роботі імунної системи, щитоподібної залози та захисту клітин від оксидативного стресу, нормалізує обмін холестерину.
Рекомендації з вживання
використовувати в якості дієтичної добавки до раціону харчування, як додаткове джерело вітамінів групи В, ресвератролу, антиоксидантів, які сприяють загальнозміцнюючій дії, підтримують серцево-судинну та нервову систему.
Вживати: дорослим по 1 таблетці на добу під час або після вживання їжі.
Тривалість курсу — 1–2 міс.
Не перевищувати зазначену рекомендовану кількість для щоденного споживання.
Перед вживанням рекомендована консультація з лікарем.
Застереження: індивідуальна чутливість до компонентів продукту. Не вживати після закінчення строку придатності. Дієтичну добавку не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Класифікація
- Дієтичні добавки
- 2.3. Дієтичні добавки — джерела вітамінно-мінеральних комплексів