0
UA | RU

ІМУНСИЛ® D3 ДУО (IMMUNSIL® D3 DUO)

Склад і форма випуску

1 капсула містить: активні інгредієнти: бета-глюкан — 250 мг (mg), що містить 80% бета-глюканів 1,3 і 1,6, цинк — 5 мг (mg), в перерахунку з цинку гліцинату, вітамін D3 (холекальциферол) — 100 мкг (µg) (4000 МО); допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію аморфний (орісил); оболонка капсули: желатин.
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г (g) добавки: білки — 15,0 г (g), вуглеводи — 1,1 г (g), жири — 0 г (g); 64,4 ккал (kcal)/269,4 кДж (kJ).
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості, 2 капсули: білки — 0,13 г (g), вуглеводи — 0,01 г (g), жири — 0 г (g); 0,54 ккал (kcal)/2,26 кДж (kJ)..
Класифікація
Дієтичні добавки

Характеристика

Імунсил® D3 Дуо має імуномодулюючі властивості та сприяє пригніченню розвитку вірусів та бактерій завдяки активації місцевого та системного імунітету. Імунсил® D3 Дуо знижує ризик виникнення вірусних та респіраторних захворювань під час піків сезонних інфекцій, перешкоджає виникненню ускладнень та сприяє прискоренню одужання. Імунсил® D3 Дуо компенсує нестачу цинку та вітаміну D в організмі та позитивно впливає на метаболізм.

Бета-глюкани (β-glucan) — група полісахаридів, що складаються з мономерів D-глюкози та є структурними елементами мембрани дріжджових грибів Saccharomyces cerevisiae. Численні дослідження довели, що бета-глюкани (1,3 і 1,6) є потужними природними імуномодуляторами. Основний механізм дії бета-глюканів — безпосередня взаємодія з рецепторами макрофагів, що активує неспецифічні захисні механізми і розвиток специфічної імунної відповіді: відбуваються активація цитотоксичних макрофагів, посилення продукції інтерлейкіну-1 макрофагами, стимулювання Т-лімфоцитів, збільшення продукції інших цитокінів, активація клітин-кілерів (NK-клітини), підвищення рівня білка гострої фази в сироватці крові. Бета-глюкани мають протизапальні властивості (інгібують синтез прозапальних цитокінів — інтерлейкінів-6 та -12) і посилюють синтез інтерферону. Таким чином, бета-глюкани активують як місцевий імунітет, забезпечуючи першу лінію захисту організму людини від мікроорганізмів, так і системний імунітет, що зумовлює знищення патогенів при їх потраплянні в організм. Посилення імунітету бета-глюканами (1,3 і 1,6) відбувається без його надмірної стимуляції, що попереджує виникнення аутоімунних порушень. Бета-глюкани також позитивно впливають на ліпідний обмін, знижуючи рівень ХС та глюкози в крові, мають антиоксидантні властивості і сприяють нормалізації кишкового мікробіому.

Вітамін D3 (vitamine D3) (холекальциферол) є одним з ключових вітамінів, який бере участь у функціонуванні імунної системи, впливаючи на синтез лімфокінів — речовин, що продукуються лімфоцитами, забезпечуючи тим самим перебіг реакцій імунітету. Вітамін D3 бере участь в інших процесах обміну речовин в організмі, а також виконує в організмі людини різноманітні функції: сприяє підтриманню кісток у нормальному стані, нормальній роботі м’язів, нормальному всмоктуванню/засвоєнню кальцію та фосфору, нормалізації рівня кальцію в крові, підтриманню зубів у нормальному стані, бере участь у поділі клітин, допомагає знизити ризик падінь, пов’язаних з постуральною нестійкістю та м’язовою слабкістю. Падіння — фактор ризику виникнення переломів кісток серед чоловіків і жінок віком 60 років і старше.

Цинку гліцинат — джерело цинку (zinc), який є одним із найважливіших мікроелементів, входить до складу багатьох ферментних систем, що регулюють основні процеси обміну речовин, а саме: бере участь у синтезі білків та в обміні вуглеводів. Цинк сприяє росту та розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи та забезпеченню імунологічної відповіді, присмерковому зору, смаковим відчуттям та сприйняттю запаху. Впливає на збереження нормального рівня вітаміну А в крові, подовжує час дії інсуліну та полегшує його накопичення. Цинк сприяє поліпшенню репродуктивної функції у чоловіків, необхідний для утворення нормальних сперматозоїдів. Цинк необхідний для нормальної функції шкіри, бере участь у процесах регенерації шкіри, секреції сальних залоз, росту нігтів та волосся.

Рекомендації по вживанню

за рекомендацією лікаря як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження, вітаміну D та цинку при порушеннях обмінних процесів, обумовлених дефіцитом цинку та вітаміну D, з метою нормалізації функціонального стану імунної системи, в тому числі при застуді та інфекційних захворюваннях.

Спосіб вживання та рекомендована кількість для щоденного споживання: дорослим з нормальною масою тіла та особам похилого віку — по 1 капсулі на добу в період сезонних вірусних інфекцій та/або дефіциту вітаміну D та цинку; дорослим з ожирінням та особам похилого віку з ожирінням — по 2 капсули на добу для пришвидшення одужання та попередження розвитку ускладнень у період сезонних вірусних інфекцій. Імунсил® D3 Дуо слід вживати під час їди; запивати достатньою кількістю питної води.

Рекомендований курс вживання: 1–3 міс. При необхідності курс можна повторити за рекомендацією лікаря. Перед вживанням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Імунсил® D3 Дуо можна вживати тільки через 2 год після застосування тетрациклінових та залізовмісних лікарських засобів. Не рекомендується вживати одночасно з проносними засобами та серцевими глікозидами. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

індивідуальна непереносимість компонентів, зокрема лактози, дитячий вік, період вагітності та годування грудьми, тяжкі захворювання нирок, гіпермагнезіємія, гіперкальціурія та гіпервітаміноз D.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці при температурі 4–25 °С.

Дата додавання: 17.11.2021 р.
© Компендіум 2021
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko