0
UA | RU

АКСОТРОФ™ (AXOTROPH)

Склад і форма випуску

Склад: 1 ампула (10 мл розчину містить: цитидину 5’-монофосфат — 150 мг, уридину 5’-монофосфат — 150 мг, цинку — 1,5 мг.
Допоміжні інгредієнти: вода очищена; сорбітовий сироп; мальтит; стабілізатор: гліцерин; регулятор кислотності: кислота лимонна; консерванти: калію сорбат, натрію бензоат; барвник: цукровий колер; ароматизатор.
Без ГМО..

Склад

1 ампула (10 ml (мл)) розчину містить

цитидину 5′-монофосфат — 150 mg (мг), уридину 5′-монофосфат — 150 mg (мг), цинку — 1,5 mg (мг).

вода очищена, підсолоджувані (сорбітовий сироп, мальтит), стабілізатор (гліцерин), цитидин-5′-монофосфат, уридин-5′-монофосфат, регулятор кислотності (кислота лимонна), ароматизатор, консерванти (калію сорбат, натрію бензоат), сульфат цинку, барвник (цукровий колер).

Без ГМО.

Аксотроф — харчовий продукт для спеціальних медичних цілей на основі нуклеотидів, джерело поживних речовин, що сприяють покращенню функціонування нервової системи завдяки важливому впливу складових на метаболічні процеси в нервових тканинах та регенеративні процеси при ушкодженні нервових шляхів.

Науково доведено, що мононуклеотиди цитидин та уридин, що входять до складу Аксотрофу, відіграють важливу роль в процесах метаболізму: стимулюють синтез складних ліпідів та протеїнів мембран нейронів; сприяють відновленню ушкоджених мієлінових оболонок нервів; відіграють значну роль в процесах нейронального синтезу ДНК, РНК та регенерації периферичних нервів; сприяють активації внутрішньо- та зовнішньоклітинних сигналів; покращують нервово-м’язову передачу імпульсу при пошкодженні нервових шляхів.

Цитидин впливає на синтез ліпідів та протеїнів мембран нейронів.

Уридин виступає як джерело енергії у процесі скорочення м’язів.

Цинк відіграє важливу роль у стабілізації метаболізму ДНК та приймає участь в нейрогенезі ЦНС.

Рекомендації щодо споживання

за рекомендацією лікаря включати Аксотроф до раціону харчування в якості джерела поживних речовин, що сприяють покращенню трофіки та відновленню пошкоджених нервових волокон при невралгіях та поліневропатіях різного походження.

Застереження щодо споживання

Аксотроф рекомендований для дорослих. Вживання Аксотрофу не рекомендовано при індивідуальній чутливості до його компонентів. Ефективність і безпека споживання у період вагітності або годування груддю не встановлені, тому не рекомендується застосовувати продукт у цей період. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Надмірне споживання може спричинити послаблювальний ефект. Не вживати після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Споживати за рекомендацією та під наглядом лікаря.

Не є лікарським засобом

Спосіб споживання та рекомендована добова доза

Аксотроф призначений для внутрішнього вживання без необхідності розведення, але вміст ампули може бути розведений у воді. Для розведення відламайте кінець ампули з однієї сторони.

Обережно переверніть ампулу відламаним краєм над склянкою з водою (100 ml (мл)) і відламайте інший кінець: рідина почне витікати відразу після відламування другого кінця.

Дорослим рекомендовано вживати 1 ампулу один раз в день після їжі. Тривалість споживання визначає лікар індивідуально.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Термін придатності

36 місяців.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С, у недоступному для дітей місці.

Форма випуску

розчин для перорального споживання по 10 ml (мл) в ампулах. 20 ампул у картонній коробці.

Найменування та місцезнаходження виробника

Лабіалфарма, С.А., Едіфісіо Лабіалфарма №1 — Фелгейраш, 3450–336 Собрал Мортагуа, Португалія/ Labialfarma, S.A, Ediffcio Labialfarma n°1 — Felgueira 3450–336 Sobral Mortagua, Portugal.

Найменування та місцезнаходження імпортера, прийняття претензій від споживачів

ТОВ «ВОРВАРТС ФАРМА», Україна, 03142, м. Київ, вул. Академіка Кржижановського, буд. 4, тел./факс: +38(044) 594 95 05.

Дата додавання: 10.09.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують АКСОТРОФ

Біль у нижній частині спини МКХ M54.5
Шийно-плечовий синдром МКХ M53.1
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko