0
UA | RU

ПЕМОВО ПЛЮС (PEMOVO PLUS)

Склад і форма випуску

Склад: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна; бездомішкова підшкаралупна оболонка курячого яйця (pure eggshell membrane, PEM); мартинії запашної (Harpagophytum procumbens) екстракт; загущувач: полівінілполіпіролідон; куркуми довгої (Curcuma longa) екстракт; колаген II типу неденатурований; загущувач: натрію кроскармелоза; антиспікаючі агенти: магнію стеарат, кремнію діоксид.
Рекомендована щоденна порція (1 таблетка) містить:
ІнгредієнтиКількість
Бездомішкова підшкаралупна оболонка курячого яйця (PEM)300 мг (mg)
Мартинії запашної (Harpagophytum procumbens) екстракт110 мг (mg)
Куркуми довгої (Curcuma longa) екстракт 50 мг (mg)
Колаген II типу неденатурований40 мг (mg)
.

Характеристика

бездомішкова підшкаралупна оболонка курячого яйця (РЕМ) містить глікозаміноглікани та білки, включаючи колаген І типу, що зустрічаються в природі, які необхідні для підтримки здорової суглобової та сполучної тканини.

Колаген I типу входить до складу сухожиль, зв’язок, кровоносних судин, шкіри. Глікозаміноглікани, такі як дерматансульфат, хондроїтинсульфат, гіалуронова кислота, а також глюкозамін необхідні для підтримки здорового опорно-рухового апарату. Біологічно активна речовина є джерелом білків, включаючи овотрансферин, лізоцим, еластин; містить фермент лізилоксидазу. Також вона здатна підтримувати виробництво колагену II типу, який входить до складу хрящів та впливає на виробництво синовіальної рідини. Сприяє підтримці здоров’я хрящів та забезпечує захист від зносу хряща.

Мартинія запашна (Harpagophytum procumbens) — це багаторічна квітуча рослина роду Гарпагофітум (Harpagophytum), родини Педалієвих (Pedaliaceae), яка відома своїми корисними властивостями. Традиційно використовують екстракт з коріння мартинії запашної, характерними складовими якого є іридоїдні глікозиди (головним чином гарпагозид, гарпагід, прокумбід), фенольні глікозиди (актеозид (вербаскозид) та ізоактеозид), цукри (переважно тетрасахарид стахіоза), тритерпеноїди (в основному олеїнова та урсолова кислоти), фітостерини (в першу чергу — бета-ситостерол, стигмастирол), ароматичні кислоти (кавова, корична і хлорогенова), флавоноїди (лютеолін і кемпферол). Традиційно використовують при змінах в суглобах дегенеративно-дистрофічного характеру, як хондропротектор для запобігання ураженням суглобів при інтенсивних навантаженнях (спорт, важкі види робіт). Хондропротекторні властивості обумовлені дією активних речовин, які пригнічують утворення медіаторів деструкції хряща, як-от інтерлейкінів (IL-1β), фактора некрозу пухлини альфа (TNF-α); інгібують активність матриксних металопротеїназ.

Куркума довга (Curcuma longa) — це багаторічна трав’яниста рослина роду Куркума (Curcuma), родини Імбирних (Zingiberaceae), загальновживана назва якої — куркума, турмерик (Turmeric). Кореневище куркуми містить значний комплекс біологічно активних речовин: флавоноїди — куркуміноїди (серед яких найбільш фармакологічно цінним є куркумін, вміст якого становить 75–90% від вмісту всіх куркуміноїдів), ефірні олії (турмерон, зингіберен), макро- та мікроелементів (залізо, марганець, мідь, цинк, калій, натрій, фосфор, магній), білки, вуглеводи. Куркумін виявляє здатність до елімінації вільних радикалів активних форм кисню, має антиоксидантні, імуномодулюючі, протизапальні, антибактеріальні (Staphylococcus aureus), протигрибкові, гепатопротекторні властивості. Екстракт кореневища куркуми застосовують, щоб покращити процеси травлення, нейтралізувати запальні процеси в суглобах, уповільнити процеси утворення остеокластів у кістковій тканині, захистити хрящ від дегенеративних змін.

Колаген II типу (неденатурований) становить основу хряща, скловидного тіла, важливий для формування сполучної тканини. Потрапляючи в кишечник, колаген II типу взаємодіє з пейєровими бляшками, які є у кишечнику місцем індукції імунної відповіді через активацію Т-клітин, здатних виділяти протизапальні цитокіни, запобігаючи атаці Т-клітин на колаген II типу в суглобах. Включення в раціон цього активного компонента здатне викликати підвищення синтезу макромолекул міжклітинної речовини хрящової тканини хондроцитами. Неденатурований колаген II типу може бути ефективним для відновлення та підтримання функції суглобів за наявності ознак деградації, покращуючи їх рухливість та гнучкість, зменшуючи дискомфорт та відновлюючи функцію суглобів у здорових людей.

Рекомендації по вживанню

може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин з метою підтримки нормального функціонального стану опорно-рухового апарату. Компоненти продукту сприяють збереженню здоров’я шкіри, хрящів, суглобів, у тому числі при інтенсивних навантаженнях.

Вживати дорослим та дітям віком старше 12 років по 1 таблетці на добу, запиваючи стаканом води.

У випадку жовчнокам’яної хвороби вживати лише після консультації з лікарем.

Вживання дієтичної добавки не замінює здоровий спосіб життя та повноцінне харчування.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не використовувати після завершення дати мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Перед споживанням обов’язково проконсультуватися з лікарем.

Не є лікарським засобом.

Без ГМО.

Протипоказання

не слід вживати при підвищеній чутливості до складових, у період вагітності та годування грудьми, дітям віком до 12 років, при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення, обструкції жовчних протоків.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при кімнатній температурі не вище 25 °С, в сухому і недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 07.09.2021 р.
© Компендіум 2020
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko