Все аптеки Украины

ФЛЕКСОГІАЛ ХОНДРОПРОТЕКТИВНИЙ ПИТНИЙ КОМПЛЕКС (FLEXOGIAL HONDROPROTECTORY DRINKING COMPLEX) (413163) - інструкція із застосування Дієтичні добавки

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Діагнози
ФЛЕКСОГІАЛ ХОНДРОПРОТЕКТИВНИЙ ПИТНИЙ КОМПЛЕКС (FLEXOGIAL HONDROPROTECTORY DRINKING COMPLEX)

ФЛЕКСОГІАЛ ХОНДРОПРОТЕКТИВНИЙ ПИТНИЙ КОМПЛЕКС інструкція із застосування

Склад

Склад: 15 мл (ml) містить: глюкозаміну сульфат — 1500 мг (mg), колаген гідролізований — 1200 мг (mg), хондроїтину сульфат — 500 мг (mg), метилсульфонілметан (МСМ) — 400 мг (mg), натрієва сіль гіалуронової кислоти — 30 мг (mg);
допоміжні речовини: вода очищена, фруктоза, лимонна кислота (Е330), карбоксиметилцелюлоза (Е466), ароматизатор, калію сорбат (Е202), натрію бензоат (Е211), калію ацесульфам (Е950).

Характеристика

додаткове джерело біологічно активних речовин, що сприяють комплексному відновленню хрящової тканини та нормалізації функціонування опорно-рухового апарату. Створює оптимальні дієтологічні умови при значних навантаженнях на опорно-рухову систему, у тому числі у спортсменів, у відновлювальний період після травм, розтягнення зв’язок, операцій на суглобах.
Не є лікарським засобом. Без ГМО.

Рекомендації з вживання

перед вживанням потребує консультації з лікарем.
Спосіб вживання та дози: дорослим по 15 мл (ml) один раз на добу під час прийому їжі, але уникати вживання ввечері, перед сном.
Термін вживання: рекомендований курс вживання не менше 3 міс з перервою на 1 міс, за необхідності курс повторюють 2–3 рази на рік.
Курс вживання визначає лікар індивідуально.
Застереження. Не вживається при гострому болю в суглобах. У рідкісних випадках відмічають шлунково-кишкові розлади. Не перевищувати зазначену рекомендовану дозу споживання. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

діти, період вагітності та годування грудьми, підвищена чутливість до компонентів.

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці в сухому, захищеному від світла місці, при температурі не вище 25 °С.
Зберігати в недоступному для дітей місці.