0
UA | RU

ДЕПРІЛІУМ® (DEPRILIUM®)

Склад і форма випуску

1 капсула містить: активні інгредієнти: S-аденозил-L-метіонін — 200 мг, L-метилфолат — 0,4 мг (що еквівалентно 0,4 мг фолієвої кислоти), вітамін B12 у формі метилкобаламіну — 250 мкг; допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію аморфний (орісил); оболонка капсули: желатин.
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки — 15,0 г, вуглеводи — 1,1 г, жири — 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж).
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 капсули): білки — 0,13 г, вуглеводи — 0,01 г, жири — 0 г; 0,54 ккал (2,26 кДж)..
Класифікація
Дієтичні добавки

Характеристика

S-аденозил-L-метіонін — речовина природного походження, що міститься в усіх клітинах організму та бере участь у понад 200 метаболічних процесах. S-аденозил-L-метіонін проникає через ГЕБ та бере участь у синтезі нейромедіаторів ЦНС (зокрема серотоніну, катехоламінів, мелатоніну, гістаміну).

L-метилфолат — біологічно активна форма фолієвої кислоти (вітамін B9), яка є важливою поживною речовиною. За даними низки досліджень, при депресіях відмічають зниження рівня фолату у сироватці крові. L-метилфолат не потребує додаткових перетворень в організмі і є єдиною формою фолієвої кислоти, яка проникає через ГЕБ. Метилфолат відіграє важливу роль у синтезі основних нейромедіаторів ЦНС, амінокислот, білків та нуклеїнових кислот.

Метилкобаламін — одна з активних форм вітаміну B12. Вітамін B12 бере участь у поділі клітин та кровотворенні і має вирішальне значення для нормального функціонування нервової тканини. Низький рівень вітаміну B12 відмічають в осіб із депресивним синдромом. Порівняно з іншими формами вітаміну B12 метилкобаламін краще транспортується в органели нейронів. Його обмін тісно пов’язаний з фолатом та S-аденозил-L-метіоніном. Метилкобаламін відіграє важливу роль у метаболізмі нейромедіаторів, відповідає за регенерацію й утворення мієлінових оболонок, які захищають нервове волокно і забезпечують правильну та ефективну передачу нервового імпульсу.

Рекомендації по вживанню

Депріліум рекомендований як додаткове джерело амінокислот та вітамінів для нормалізації функціонування нервової системи при пригніченому психоемоційному стані, апатії, зниженій концентрації уваги та працездатності, пов’язаних з порушенням обміну центральних нейромедіаторів (серотоніну, норадреналіну тощо). Депріліум має нейропротекторні властивості, сприяє покращенню настрою і самопочуття, підвищує когнітивні функції та працездатність. Депріліум компенсує дефіцит фолієвої кислоти та вітаміну В12 в організмі, що сприяє нормалізації психоемоційного стану.

Вживати дорослим по 1–2 капсулі на добу за 30 хв до або через 1 год після їди (але не пізніше 16:00), запиваючи достатньою кількістю питної води.

Рекомендований курс вживання: 1–3 міс. За необхідності курс вживання може бути скориговано лікарем.

Перед вживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

період вагітності, годування грудьми, дитячий вік, індивідуальна непереносимість компонентів, біполярні розлади, злоякісні новоутворення, захворювання системи крові.

Умови зберігання

при температурі 4–25 °С.

Дата додавання: 29.07.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують ДЕПРІЛІУМ

Вегетосудинна дистонія (ВСД) вертеброгенного генезу МКХ G90.9
Менопауза і клімактеричний стан у жінок (клімакс) МКХ N95.1
Наслідки інфаркту мозку МКХ I69.3
Рекурентний депресивний розлад, поточний епізод середнього ступеня МКХ F33.1
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko