0
UA | RU

Ацерола-С з біофлавоноїдами (Acerola-C with bioflavonoids)

Склад і форма випуску

АЦЕРОЛА - C 250 З БІОФЛАВОНОЇДАМИ
Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: сік ацероли висушений — 500 мг (що відповідає 250 мг L-аскорбінової кислоти), цитрусові біофлавоноїди — 50 мг (що відповідає 22,5 мг гесперидину); допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кальцію карбонат, кальцію стеарат, діоксид кремнію (орісіл); оболонка капсули: желатин. Без ГМО.
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки — 15,0 г, вуглеводи — 1,1 г, жири — 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж).
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 капсули): білки — 0,13 г, вуглеводи — 0,01 г, жири — 0 г; 0,54 ккал (2,26 кДж)..

Характеристика

Ацерола (Malpighia emarginata), також відома як барбадоська вишня, є одним із найбагатших природних джерел аскорбінової кислоти у світі. Плоди ацероли також містять багато фітонутрієнтів, таких як фенольні сполуки каротиноїдів, антоціани та флавоноїди, що мають виражені антиоксидантні властивості і є синергістами аскорбінової кислоти.

Вітамін С (аскорбінова кислота) бере участь в окисно-відновних реакціях, регуляції вуглеводного та білкового обмінів і синтезі багатьох гормонів; підвищує неспецифічну резистентність організму і нормалізує роботу імунної системи, стимулює утворення інтерферону й антитіл; сприяє нормальному утворенню колагену для підтримки функції шкіри, судин, ясен, хрящів та зубів та пришвидшує загоєння ран.

Біофлавоноїди цитрусових є природним доповненням до вітаміну С і містяться в основному в шкірці грейпфрутів, лимонів і апельсинів. Основне завдання біофлавоноїдів — мінімізувати дію вільних радикалів, які руйнують клітини і провокують збій у функціонуванні всього організму. Біофлавоноїди цитрусових володіють антиоксидантними, тонізуючими і відновлювальними властивостями, сприяють зміцненню судинної системи та імунітету. Біофлавоноїди цитрусових сприяють кращому засвоєнню вітаміну С та підвищують його біодоступність.

Рекомендації по вживанню

Ацерола-С 250 з біофлавоноїдами рекомендована як додаткове джерело натурального вітаміну С та біофлавоноїдів цитрусових при збільшеній потребі або дефіциті цих нутрієнтів; сприяє нормалізації функціонального стану імунної системи та відновленню тонусу і життєвих сил організму, у тому числі в період ГРВІ.

Ацерола-С 500 з біофлавоноїдами рекомендовано вживати як додаткове джерело вітаміну С та біофлавоноїдів цитрусових при збільшеній потребі або дефіциті цих нутрієнтів та для нормалізації функціонального стану імунної системи, у тому числі в період ГРВІ.

Ацерола-С 250 з біофлавоноїдами/Ацерола-С 500 з біофлавоноїдами вживати дорослим по 1–2 капсули 2 рази на добу після їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендований курс вживання: 1–3 міс. За необхідності курс вживання може бути скориговано лікарем.

Перед вживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання

індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік, період вагітності, годування грудьми, тяжкі захворювання нирок, тромбози.

Умови зберігання

при температурі 4–25 °С.

Дата додавання: 23.11.2021 р.
© Компендіум 2021
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko